Premier liga 2016/17

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. maj 2017, 21:42:57

Začetka januarja. Ne da bi bili kakšna nepremagljiva ekipa pol leta, ampak v tistem obdobju je vladalo neko vzdušje, da se bo počasi vse začelo sestavljati. Vsaj jaz sem imel takšen občutek.

Mimogrede, ko sma imela kakšen dan nazaj debato s minutaži Rasforda in Martiala. Dodam še tole. Za enega večjih problemov se je izkazalo tudi to, da Unitedovi "B" postavi ne moreš zaupati, da bo izvlekla pozitiven rezultat, ne glede na tekmeca. B postava, katere del sta tudi oba omenjena. Ekipa, ki bolj kot ne igra tudi zdaj ob vseh poškodbah. Ni šlo gladko ob nižjeligaših v pokalu, ni šlo v začetku skupinskega dela v LE, itd. V bistvu je United dobro funkcioniral ravno z najboljšo postavo in v času, ko sta bila Pogba in Ibrahimovič (v določenem obdobju še Micki) v dobri formi. Ko je še njima padla forma je pa bila jeba. Vprašanje koliko bi bilo drugače, če bi lahko United odigral bolj na easy skupinski del LE. Bi bilo mogoče manj poškodb, manjša utrujenost, boljša forma v naslednjih mesecih, itd.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. maj 2017, 10:01:28

Ja ampak da ni širine v ekipi, smo vedeli že ob prejšnjem prestopnem roku ;)

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a infinity dne 3. maj 2017, 10:12:37

Ah širina je že (bila), samo nič ni bilo od nje. Kdo si je še pred sezono mislil, da ne bo nič uporabnega iz Schneiderlina, Depaya, Darmiana, itd. Sam sem pričakoval, da bomo pod Mourinhom videli dvig forme vseh teh, ne pa da bodo nadaljevali svojo mizerno formo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. maj 2017, 15:36:55

To je pa tudi res. Ampak sta prva dva res bila neuporabna, ali sta bila premalo in napačno uporabljena?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. maj 2017, 14:54:17

Če Liverpool dobiva take penale kot je tole danes, se čudim kako niso celo prvi na lestvici.

In če Mignolet lahko brani z rokami izven kazenskega prostora pa sploh.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. maj 2017, 21:06:23

Conte. Prišel, videl, zmagal. Klub ki je lani bil potolčen, izmaličen do neprepoznavnosti, je pripeljal do naslova.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. maj 2017, 21:29:54

https://my.mixtape.moe/qauojj.mp4

https://my.mixtape.moe/qxgsxk.mp4

https://my.mixtape.moe/bcmmjh.mp4

To so goli doseženi danes. Povej mi ti iskreno, kaj je to zate. Izjemno zaključevanje ali naključna sreča? Pa takih golov najdem od njih letos ohoho. Misliš da je to realno ali kaj? Da fališ žogo pa gre v gol? Mi pa z Mato prišli na 1 meter od gola, pa nabije v Jakupoviča ali pa Rooney v Martiala proti Swanseaju?
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. maj 2017, 22:14:29

Temu bi se lahko reklo tudi mentalni krč. Ko ti enkrat steče, ti gre marsikaj notri. Spomnimo se tudi nekaterih naših takih pocarskih golov. Samo prvo se je treba naučiti hoditi, da lahko stečeš.... Mi smo bili januarja blizu, pa smo fino zašuštrali vse skup.

Aja, kar se pa tiče našega niza neporaženosti. Pred začetkom niza smo za Poolom zaostajali 6 točk, ob koncu niza pa 5. Res kapo dol, za tak niz....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. maj 2017, 5:11:25

Matic zasluženo so prvaki. Conte jih je prebudil in dvignil. Opravil odlično delo in ima šanse za dvojček v krstni sezoni!
Ti pa nabijaj s pocerskimi goli, izvenzemeljskimi golmani, štangami, sodniki in ne vem kaj vse. Prvenstvo ima 38 tekem. Končno mesto ni naklučje.

In glede niza neporaženosti ti je lepo že Giggsy napisal. Koliko pik smo dejansko v tem nizu osvojili in koliko tekem je trajal?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ork dne 9. maj 2017, 8:20:28

Že kar nekaj časa spremljam tale forum... tile zadnji posti Andersona pa so bili preprosto preveč, da si ne bi naredil accounta in malo pokomentiral zadeve :mrgreen:

1. Kaj si sploh želel povedati s temi videi, da so goli zgolj srečno naklučje?? :lol: Prva dva gola sta si celo zelo podobna, da ne govorim o tem, koliko takšnih golov sem že letos videl pri Chelseaju. Fant, to je uigrana akcija, ki jo vsak teden vadijo in nikakor ne srečno naklučje. Ko že tako rad govoriš o vratnicah Pogbaja, si seveda pozabil dodati, da so imeli še dve vratnici.

2. Iz tvojih postov se da razbrati dvoje, 1. da drugi klubi zmagujejo iz dveh polpriložnosti na tekmo in, 2. da United remizira klub 15im strelom v okvir vrat. No, naj te potolažim, da imajo tudi drugi klubi tekme, ko žoga nikakor noče skoz črto. Res je, da je United imel letos nekoliko več nesreče (bi rekel, da kakšni 2 nesrečni tekmi več od top klubov), vseeno pa ne spremeni dejstva, da bi se tudi v tem primeru borili zgolj za 4. mesto... Po tvoje bi bili skoraj prvaki :) Sigurno si opazil, da imata Chelsea in Tottenham cca 23 boljšo GD.

3. Hvališ se s tem nizom nepremaganosti, očitno pa ti ni jasno, da je bolje 5 tekem zmagati in 5 tekem izgubiti, kot pa imeti 10 remijev, ki so v veliki meri posledica ziheraškega trenerja. Sem prepričan, da se na treningih precej več dela defenzivo kot ofenzivo. No potem smo pa tam, ko se igralci na tekmi sploh ne znajdejo ob priložnostih. Smo videli nekaj podobnega lani pri Chelseaju, ko so imeli igralci ogromne probleme z doseganjem zadetkov, sezono pred tem, pa sta večino zadetkov dosegla dva igralca. Letos pri njih zadevajo praktično vsi, iz vseh položajev.

4. Igralec za 120m, bi moral večkrat sam odločiti tekmo. Lp.

5. Da s klubom nekaj preprosto ni vredu, kaže tudi to, da se niti ne ve kdo točno je kapetan. Pomanjkanje pameti pa je tudi v upravi kluba, kar nakazujejo zadnji dokumenti footballeaksa... bojda je Raiola ob prestopu Pogbaja zaslužil, kar 40m.

Skratka, Unitedovo mesto na lestvici definitivno ni posledica, štang, norih predstav nasprotnih vratarjev, slabe trave in sodnikov, ampak predvsem lastne nesposobnosti, pomanjkanja samozavesti in tudi uigranosti. Le kdo bi bil glavni krivec.
Sem pa vesel, da večina drugih navijačev ni tako zaslepljenih in ne piše takšnih nebuloz.
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. maj 2017, 8:46:11

Dobrodošel na forumu. :)

Se strinjam. Hkrati je dejstvo, da smole ne moreš imeti celo sezono. Ker potem to ni smola, ampak nesposobnost / nekvaliteta / ipd. Tako kot se omenja sodniške odločitve. Ja, imeli smo nekaj odločitev v našo škodo na začetku sezone, ampak smo potem dosegli ene 6 golov iz offsida in Rojo ni dobil vsaj dva rdeča kartona, torej se je potem nekako zglihalo. Sicer pa sreča spremlja hrabre, mi pa hrabri nismo, vsaj ne v napadu. Vse je v prvi vrsti osredotočeno na obrambo. Samo spomnite se, kako je bilo, ko smo lovili rezultat pod Fergusonom. Na koncu tekem je nametal vse kar je lezlo v kazenki prostor in toliko golov v 90+ zato ni naključje.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. maj 2017, 10:04:05

Kako je lepo, ko si nekdo izključno za voljo mene napravi account. Pomeni, da delam dobro :) . Jasno voham hidden agendo na kilometre, ampak bom se igral, ni problema..

1. Kaj ima veze uigrana akcija? Lahko ti ne vem kako izigraš nasprotnika(Chelsea ga ni, prvi gol odbitek od Fabia, drugi gol feler Guzana), pa če se ti userje gol se ti pač userje gol. Da zadeneš 3x skozi najmanjšo luknjo v golu, potem veš da si lahko na koncu sezone samo prvak, ker pada iz vseh strani in kot si dejal v nadaljevanju od vseh igralcev. Zato pa sta Cahill ter Alonso top 5 strelca kluba. Vsaka jim čast, zasluženo so prvaki, ob pravem času v sezoni so spremenili postavo v 5-2-3 ter prilagodili igro na obrambo ter kontre. Idealno za igralce tipa Matič, Kante, Alonso/Moses ter seveda Hazarda, Pedra ter Costo. Še vedno pa to ni ekipa nabrana iz vseh strani, ampak so bili še 2 leti nazaj prvaki pod najslabšim trenerjem v zgodovini Chelseaja ponovem, Mourinhem.

Iz tvojih postov se da razbrati dvoje, 1. da drugi klubi zmagujejo iz dveh polpriložnosti na tekmo in, 2. da United remizira klub 15im strelom v okvir vrat.


Jaz sem govoril izključno za MUFC, vsi ki so gledali naše tekme letos vedo, da smo storili marsikaj da bi tiste kurčeve remije obrnili v zmage, ampak enostavno ni šlo. In glede na dominacijo, strele ter premoč, lahko gremo po 2 poteh. Ali smo bili res nesrečni in je neka freak sezona(kot je tudi SkySports prikazal včeraj na MNF) ali pa imamo resnično nesposobne napadalce/napadalne veziste. Kot rečeno, resda je Ibra zabil 17 golov v ligi, a tudi zgrešil jih je največ.

Sigurno si opazil, da imata Chelsea in Tottenham cca 23 boljšo GD.


Po številu kreiranih šans pa oboji za nami. Zanimiv je ta lajf ha?

Hvališ se s tem nizom nepremaganosti, očitno pa ti ni jasno, da je bolje 5 tekem zmagati in 5 tekem izgubiti, kot pa imeti 10 remijev, ki so v veliki meri posledica ziheraškega trenerja.


Seveda se bom hvalil, vsak MUFC fan bi se moral. To samo zavistni fani drugih ekip bluzijo, kako je to najbolj boring niz nepremaganosti. "The Invicibles" so šli 26-12-0, pa se jih ima za nesmrtne. Razlika je glih 4-5 tekem, kjer mi nismo znali žoge porinat v gol, to je fora. Posledica ziheraškega trenerja? A je nas slučajno Burnley ali Stoke šolal na OT, pa smo nekako zgurali remi iz tega? In zakaj bi si kot fan United želel poraz? Vsaka pika prav pride, zato pa smo kljub vsem tem remijem še vedno v igri za TOP 4.

Sem prepričan, da se na treningih precej več dela defenzivo kot ofenzivo.


Povsem pravilno. Obramba je temelj vsake ekipe. Juventus je prišel v finale CL zaradi nje. Ko imaš klovne ala Jones, Smalling, Shaw ipd v obrambi, pa je še toliko bolj pomembna zadeva.

4. Igralec za 120m, bi moral večkrat sam odločiti tekmo. Lp.


Aye. Sicer 89M funtov(tu te že voham, da nisi United fan) in skušal je seveda. Zato pa številne vratnice in neizkoriščene šanse po njegovih vrhunskih podajah. Kot centralni vezist pa ni prišel da bo reševal ekipo iz dreka ko smo 1 meter pred golom, ampak da je glavni kreator in lider na vezi. In glej ga zlomka, tako v EL kot v PL ima največ podaj, največ dotikov z žogo, pa še bi lahko omenjal.

Da s klubom nekaj preprosto ni vredu, kaže tudi to, da se niti ne ve kdo točno je kapetan.


Kaj ima to sploh veze? Kapetan Chelseaja je John Terry, pa sploh ne igra. A pokal bo pa lahko dvignil? Kapetan Liverpoola je Henderson, ki ne igra pol sezone. Kapetan Cityja je Kompany, ki ni igral 80% sezone. Torej je z večino klubov v top 6 nekaj narobe?

Pomanjkanje pameti pa je tudi v upravi kluba, kar nakazujejo zadnji dokumenti footballeaksa... bojda je Raiola ob prestopu Pogbaja zaslužil, kar 40m.


Nakazujejo zadnji dokumenti footballeaksa.. Kaj to je isto kot če bi supreme court v Washingtonu izdal ali kako? Bojda smo plačali 89M funtov za Pogbo, a misliš da koga dejansko boli kurac kako se je keš razporedil? Bravo Raiola, nategnil Juventus, United in ratal še bolj bogat. Odlično za njega, tip je živina in ima najbolj zaželene igralce v nogometu pod seboj. Zato pa sta z Mendesom kralja v svetu agentov.

Skratka, Unitedovo mesto na lestvici definitivno ni posledica, štang, norih predstav nasprotnih vratarjev, slabe trave in sodnikov, ampak predvsem lastne nesposobnosti, pomanjkanja samozavesti in tudi uigranosti.


Se strinjam. Nisem neumen da bi celotno sezono označil kot izgubljeno zaradi tega ker smo imeli nesrečo in smo bili oškodovani iz strani sodnikov. Povsem sami smo krivi, ker nismo znali nabit kikiriki ekipe na domačem igrišču. Zato pa komaj čakam naslednjo sezono, da se to povrne v našo korist, ker ne vidim scenarija da bi se spet nasprotni vratarji metali v vratnice ter v medijih govorili, kako so jim razni Švedi skoraj prelomili roko na pol.

Dobrodošel na forumu, pa čeprav dvomim da boš še kaj pisal ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. maj 2017, 12:00:49

Jaz sem pa samo vesel, da se je odprla dobra debata in je zanimivo branje 8-)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. maj 2017, 12:32:51

In spet smo na tem, da smo celo sezono superiorni ...
Me pa zdj res zanima, koga vse bi ti spustil iz kluba Matic(ja)?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 9. maj 2017, 12:34:32

Ork je napisal:4. Igralec za 120m, bi moral večkrat sam odločiti tekmo. Lp.


Saj generalno se strinjam, sam ta je pa res smešna.
Pogba je vezist. Pika. In tudi letos ni igral npr. pozicije za napadalcem, kjer bi imel možnost redno tresti mreže. Kot da bi izjavil, da je Stones koštal 50M in zaradi tega mora odločit par tekem, hkrati pa bi spregledal njegov igralni položaj.
Pa ni bilo 120M, ampak 100M. Seveda ni tolko vreden nihče in so nas nategnal, to bi se strinjal. Ampak dost navijačev mora prebolet teh 80, 100, 120M in se sprijaznit, da je United pač tolk plačal zanj. Ne vem zakaj se postavlja neke nenormalne zahteve samo zaradi denarja, za kar je Pogba še najmanj kriv. Zame je imel solidno prvo sezono - noben presežek, a tudi nobena katastrofa, kot se je skuša včasih prikazati.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 9. maj 2017, 12:37:26

GoUp je napisal:In spet smo na tem, da smo celo sezono superiorni ...


Nismo bili, to je najbolj žalostno. Do decembra se je kazal nek napredek, po novem letu pa je šlo navzdol in ne vem če smo sestavili 2 tekmi, kjer bi res nizali priložnosti in prikazali dobro igro. Sledilo je še spreminjanje formacij, pa Rooney na vezi in tako si Muri koplje jamo - predvsem zaradi tega, ker dela točno to, kar so delali predhodniki, on pa se je hvalil, da bo vse spremenil.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. maj 2017, 13:05:38

GoUp je napisal:In spet smo na tem, da smo celo sezono superiorni ...
Me pa zdj res zanima, koga vse bi ti spustil iz kluba Matic(ja)?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Smalling, Jones, Shaw, tole lahko zleti kadarkoli in kdajkoli, nihče ne bo nikogar pogrešal. Verjetno gresta tudi Carrick in Young, bomo še videli kaj se bo zgodilo. Ampak potem pridemo do problema kvote in zato se verjetno gledajo razni Keani in ostali mladeniči. Seveda pa je glavna stvar da se spuca pogodbo Rooneya in Ibre, prvi ker je absolutno useless in dead, drugi pa pač ker ga ne bo do 2018. Čeprav Ibra če želi, lahko ostane, a dvomim da bo do tega prišlo.

Če pa Real res gre po De Geo, pa nam 60-70M ne bo škodilo. Ali pa da nam kar pošljejo Morato plus Jamesa/Isca čez pa je :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 9. maj 2017, 13:27:32

Sicer so to debate bolj za prestopni rok, pa vendar... Smo De Geo kar odpisali že? Še par let nazaj smo ob misli, da gre v Madrid, jokali, sedaj pa je to že dejstvo, al kako?
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ork dne 9. maj 2017, 23:33:02

@anderson
No ja, sam bi se težko opredelil za navijača kakšnega kluba, sem zgolj velik ljubitelj nogometa in predvsem EPL. O Unitedu vem ogromno, ker dnevno spremljam redcafe, twitter uporabnike, ki imajo povezave z Unitedom etc.

Žal, težko citiram tako dolg komentar, bom poenostavil zadevo, bo pa zato bolj pregledno.


1. Ja, res je, govoril si izkjučno glede MUFC, če gledamo na tvoje poste čisto neposredno. Kaj pa posredno? Recimo izjave, da bi s kančkom sreče bili višje, bi lahko uporabili tudi navijači drugih klubov. Sezona ima 38krogov in na koncu se skoraj vse poravna, je pa United imel morda nekoliko več nesreče, ampak 3,4 pike ne bi kaj dosti spremenile.

2. Velike polemike so okoli tega kako se meri to kreiranje priložnosti. Na zadnji tekmi Chelsea je recimo statistika zabeležila, da je Fabregas ustvaril 6 priložnosti za zadetek, pa vsi, ki smo videli tekmo vemo, da to ni res. Tisto kar šteje so goli in samo goli. Ja, res je da so bili Unitedovi igralci prevečkrat nonšalantni, ampak tudi z nekoliko boljšo realizacijo, se United nikakor ne bi boril za prvaka. Poglej igralce Tottenhama in Chelsea, njihovo formo in statistiko, pa to potem primerjaj z Unitedovimi. Kdo se poleg Pogbaja in Herrere lahko primerja z igralci ala Dembele, Pedro, Costa, da o motorjih vodilnih ekip (Hazard, Alli, Erikssen, Ngolo, Kane) sploh ne govorim.
Prepad o kvaliteti je trenutno preprosto prevelik.

3. Z remiji se ne osvaja prvenstev.

4. Z obrambo se osvaja turnirske tipe tekmovanj ala Liga prvakov, SP... Lige pa se osvajajo s solidno obrambo in super napadom. Ti na dolgi rok nikakor ne moreš zbrati dovolj zmag in posledično točk, če nimaš v ekipi nikakršne kreacije. Sigurno si videl članek, da je iz 2. ita lige izpadla ekipa z najboljšo obrambo, kar zgolj potrjuje mojo tezo, da so remiji na dolgi rok pogubni.

5. In kje je uradno, da je bilo 89m funtov? Glede na to, da je Raiola ob prestopu zaslužil 40m, MOČNO dvomim, da je Juve dobil zgolj 49m... sploh če veš, da nimajo ravno najvišjih prihodkov, pa so vseeno zapravljali kot nori. Pa je lider na vezi, izpolnjuje ta pogoj? Kaj pa še ima poleg dotikov?
Tipo je najdražji igralec v zgodovini te igre in za ta denar, moraš dobiti igralca, ki bo ekipo sam gnal naprej, ko ji gre slabo. Na kateri tekmi proti ekipam iz top6 je sploh blestel, bil recimo Motm?

6. Res je, ampak že imajo v ozadju Cahilla in Azpija, ki svojo vlogo izvrstno opravljata in sta prava liderja. Lahk bi bil tok pameten, da bi vedel, da govorim o kapetanu na igrišču in ne o kapetanu na listu papirja.. :roll:

7. Glej točko 5.

8. Sezona še ni izgubljena, vendar pa je zaenkrat podpovprečna glede na silne vložke in trenerja, ima pa možnost, da postane solidna z morebitno zmago v Ligi Evropa (tud ta pot do finala je bila precej srečna, glede na lahke nasprotnike).
Ne dvomim, da bo prihodnja sezona precej boljša, kar pa predvidevam (!), da ne bo ravno rezultat dela Mourinha, ampak novih zapravljenih 200m. Čeprav si nočeš priznati, Mourinho trenutno kaže znake, da ga je čas dohitel in ga bo kmalu povozil, če nekaj kmalu konkretno ne spremeni.
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. maj 2017, 7:57:49

Ork je napisal:(tud ta pot do finala je bila precej srečna, glede na lahke nasprotnike).


Kakšne lahke? Celta je doma premagala Barco, izločila Real Madrid iz pokala. Rostov tudi ni bil naivna ekipa v Ligi prvakov in je doma celo Bayern premagal. Dobro, Anderlecht je na papirju lažji (a vodi v Belgiji, Genk je npr. 8 in ga nismo dobili), ampak pišeš kot da nam je res vse poklonjeno z raznimi Apoeli. Seveda, samo na srečo se šlepamo do polfinala. Vrstice višje pa pišeš, da na dolgi rok (38. krogov) ne more biti sreča, ampak kakovost.


Ork je napisal:Ne dvomim, da bo prihodnja sezona precej boljša, kar pa predvidevam (!), da ne bo ravno rezultat dela Mourinha, ampak novih zapravljenih 200m. Čeprav si nočeš priznati, Mourinho trenutno kaže znake, da ga je čas dohitel in ga bo kmalu povozil, če nekaj kmalu konkretno ne spremeni.


Haha, dobrodošel na forumu še en Muri hejter. Karkoli bo dobrega bodo krive 100M okrepitve, karkoli pa slabega, pa izpeti Muri.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron