CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. avgust 2016, 17:50:02

Princ je zadel. Bog bo, ko bo kaj s klubom nardil ;)
Tonči pa vesel kapetanskega traku, kot otrok sladkarije :D

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. avgust 2016, 17:54:02

Mata copata :? :shock: :roll:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. avgust 2016, 17:56:06

Niso se še povsem otresli vseh neumnosti, ki vodijo do prejetih golov. Povsem nepotrebne napake, ki uničujejo vse dobro kar so storili pred tem. Fellaini gor ali dol, ko je z izjemo napake imel povsem solidno predstavo. So bili precej slabši posamezniki na zelenici, ki jim je kraljeval Rooney z novo čudno predstavo polno slabih sprejemov in izgubljenih žog.

Bailly igralec tekme. Gre odločno na vsako žogo brez obotavljanja.

V napadu ostajajo problemi s kreacijo. Zlatana večino tekme sploh niso uspeli spravit v igro, ampak na srečo vseh nas ga je Valencia uspel enkrat najti v kazenskem prostoru. Ibra tako že odloča svoj prvi derbi. Ne samo z zadetkom, tudi ob prekinitvah je eden ključnih figur Uniteda ob izbijanju žog. Drugače pa ob zadetku preskočil Wesa Morgana, kar tudi ni nekaj pogosto videnega v lanski sezoni.

Aplavz za Rooneya? Oh ja.

Obrezu menjava Mate povsem nejasna. :lol:
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9260
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. avgust 2016, 18:00:53

Rooney je kljub vsemu dal klubu veliko. Zakaj bi mu žvižgal? Že itak smo kikiriki klub, ki menjuje trenerje po tekočem traku, plačuje 100mio za enga igralca, airpane bannerje ki naganjajo trenerja iz kluba ... In zdaj naj bi še žvižgali igralcem? Ne razumem.
Drgač pa Bailly res odlično. Pa Tonč in Shaw dobro. Vse ostalo je pa bolj bogo.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a pek dne 7. avgust 2016, 18:03:06

infinity je napisal:Bailly igralec tekme. Gre odločno na vsako žogo brez obotavljanja.


Tole. Deloval je odlično. Mogoče le dvakrat preveč grob in v skokih mi deluje nekoliko nezaneljivo. S Smallingom bosta super steber obrambe.

Drugače pa vsi sila povprečno. Igra me je spominjala na lansko. En kup posesti pa brez pravih priložnosti.
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. avgust 2016, 18:06:35

In zdaj naj bi še žvižgali igralcem? Ne razumem.

Ne vem kje si pobral žvižganje, ker tega nisem nikjer napisal. Čudim se samo da Rooney dobi takšen bučen aplavz (kot nihče drug), kot da bi bil igralec tekme in ne ravno obratno. Medtem sem pa siguren, da bi Fellaini bil deležen vse kaj drugega kot aplavz. Že ob prvem stilu z žogo po napaki je dobil lepo dozo žvižgov.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9260
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. avgust 2016, 18:13:04

Primerjat Rooneya in Fellainija, je kot primerjat Ibro in Cantonaja (na nivoju Man United). Nonsens. Legendi se ploska.
In tudi v drugem polčasu je Rooney odigral solidno, če že tako oklicuješ igro Fellainija.
Danes so bili res vsi prej slabi, kot pa solidni - razen treh ki sem jih omenil prej.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a pek dne 7. avgust 2016, 18:21:55

Rojo je bil tudi zelo soliden po vstopu v igro. Brez napak, trdno v obrambi.
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. avgust 2016, 18:30:43

Ja, Bailly res zelo dobro. Z nekaj potezami je res izstopal. Pokazal je raznovrstno znanje in branilske poteze. Upam, da bo tako nadaljeval in da se ga postavi ob Smallinga. Pohvalil bi tudi Lingarda. Izjemen gol, pa že na tekmi z Evertonom sem opazil, da igra bolj premišljeno in taktično, ne pa brezglavo.

Igra ni bila spektakularna, vseeno smo bili boljši, tako da zaslužena zmaga. Z lovoriko je dobrodošlo začeti sezono.

Škoda, ker ni Mkhitaryan zamenjal Rooneyja že okrog 75. minute, da bi videli več z njegove strani, jaz si od njega obetam kar veliko.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. avgust 2016, 19:17:30

Primerjat Rooneya in Fellainija, je kot primerjat Ibro in Cantonaja (na nivoju Man United). Nonsens. Legendi se ploska.

Ploska se vsem, ne le legendam. Ampak ne razumem bučnega aplavza nekomu, ki je bil med slabšimi na zelenici. In to še zdaleč ne prvič. Mimogrede, če že hočeš boljšo primerjavo, si mnenja, da je Giggs prejemal podobne bučne aplavze zadnja leta svoje igralske kariere? Sam nimam oz. nisem imel tega občutka.

Rooney je bil vedno posebnež. Po njegovi prvi zahtevi po prestopu (v City!) so ga kljub vsemu navijači pozdravili z navdušenjem. Nato ob koncu 12/13 sezone, ko je mislim da bilo že znano, da se je spet poslužil iste taktike, so ga slavili kot heroja. Še zdaj se nihče ne resneje pikne v njegove predstave (predvsem mediji), pa čeprav so njegove predstave daleč od pričakovanega. Tako v klubu kot reprezentanci.

Ampak dovolj o kapetanu. Raje slavim Zlatana in Baillya, ki je kljub dobrim predstavam na pripravah, vseeno nekoliko presenetil z dominantno predstavo.

Imam pa občutek, da Leicester letos ne bo kaj popuščal in se bo ponovno boril za najvišja mesta v PL.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9260
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. avgust 2016, 20:33:21

Leicester se je zelo pametno okrepil in bolj pomembno ni zgubil veliko ... zaenkrat.

Unitedu pa manjka še ogromno. Še vedno se pepčkamo, še vedno zelo težko prihajamo do šans, ni kreativca, ni graditelja ... Bo to vse Pogba?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 7. avgust 2016, 20:36:07

Kaj pa Blind? Odigral brez napake. Kr koristen igralc, njegov problem je le to, da ni 1.90m :) To je očitno tud Matin problem :)

Solidna tekma drgač, komi čakam na začetek sezone. Fuzbal is back
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. avgust 2016, 21:13:47



Pove stvari, ki smo jih že sami videli. Upam, da odpravi težave v igri na način, ki ga pove. Potem bo užitek gledati United.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. avgust 2016, 21:39:25

GoUp je napisal:Leicester se je zelo pametno okrepil in bolj pomembno ni zgubil veliko ... zaenkrat.

Unitedu pa manjka še ogromno. Še vedno se pepčkamo, še vedno zelo težko prihajamo do šans, ni kreativca, ni graditelja ... Bo to vse Pogba?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Bo. Če mu ne bo fatso Rooney izgubljal žoge in podajal nasprotniku, kot je to danes storil več kot 5x(2x je Leicester prišel do šanse). Tale tvoja nenadna "ljubav" do Rooneya pa že vidim, da bo spodbudila debate tekom sezone. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. avgust 2016, 22:14:36

Ne da ga ljubim. Nikakor pa ga ne gonim iz kluba, ali mu želim žvižgov.
V času grožnje da bo prestopil v City, se mi je že tolk zasral. Ampak igralcu ki je toliko dal klubu (pa klub njemu plače :) ), se pač lahko malo kaj pozabi. Se spomniš Matic kako si ti v letih 2006-2010 gonil iz kluba vse legende? Pa Berbo? Zdaj isto delaš z Rooneyem. Po drugi strani pa si na vse kriplje branil Moyesa.

Pogba bo več dosegel s primernim vezistom ob sebi in na primerni poziciji. Brez dobre veze, je tudi on povprečen. Zato bo kar težko čez noč kaj narediti.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 7. avgust 2016, 22:27:43

To z Rooneyem bo še zanimivo, sploh če bo slednji nadaljeval s takšnimi predstavami.

Drugače pa ja..Shaw, Valencia in kreativec v vezi, bojo letos dodana vrednost ekipe. Lani smo žal zaradi poškodb bili prikrajšani za prodore po bokih. Letos so se že par krat obrestovali...in pa ja, nekoga, ki bo Ibro zalagal z žogami oziroma tudi sam zapretil s kakšno potezo več.

Martial je iz zaenkrat še čisto iz forme, tako da lahko tudi tukaj lahko pričakujemo velik napredek.

Spodbudno tudi Baiilly, če bo držal takšen nivo, bo v kakovosti kaj hitro prehitel Smallinga. Plus tega zgleda, da je zelo samozavesten in odločen. Tudi igra je veliko bolj racionalna, kot smo jo to vajeni pri Chrisu....zaenkrat vsaj. Bomo vidli kako se bo odnesel na dolgi rok.

Nevem pa zakaj ste eni presenečeni nad dobro igro Blinda, ki je bil lani eden najboljših posameznikov moštva. Po mojem mnenju, bi moral tudi ob zdravem Smallingu začenjat tekme. Sploh pa me niti malo ne moti njegova višina (sodeč po predstavah v lanski sezoni), Mascherano je še 6 cm nižji.. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 8. avgust 2016, 8:28:22

Lingard je super, res lepo napreduje. Upam, da bo nadaljeval s takimi igrami in si zagotovil mesto v začetni postavi.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 8. avgust 2016, 20:11:23

Sicer je začetek sezone, nov trener ampak vseeno klasično za kurac igra.. Čeprav ok, pod Murijem pač neke lepote od igre ne moreš pričakovati..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 9. avgust 2016, 12:23:20

Hja, če ne naterajo Fellainca nekam v švajnštajgerjevo, potem pa tudi niso vsi pri pameti.

Lastoročno ekipo ustavi za 20%. Dobi zanemarljivo število drugih žog, sploh glede na fiziko.

Ima kdo kakšno uporabno statistiko njegovih dosedanjih Unitedovih tekem?
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: CS: Leicester vs. Manchester United, 7.8.2016 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 9. avgust 2016, 16:10:06

Fellaini se mi zdi čisto pozicijsko v pizdi. Saj je res poglavje zase in se ga da dobro izkoristiti v obeh kazenskih prostorih, ampak med njima je nediscipliniran in zato ga igra redno obhodi. Če lahko Martial oddela svoje v obrambi, potem ni hudič, da ne bi mogel tudi on. Ne vem, če si ob Rooneyju in Zlatanu lahko privoščimo še enega sprehajalca.

Saj bi rekel, da mu leži vloga obupane menjave, ki bo razturala prekinitve (vloga, ki jo Mourinho naravnost obožuje), ampak doslej se tudi s klopi ni kaj prida izkazal.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost