PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 15. avgust 2016, 12:15:53

Herrera je na tej poziciji odigral vrhunsko za moje pojme. Eden boljših na igrišču (zraven Bailly-ja mi je bil najboljši). Tako kot je igral včeraj, se mi zdi veliko bolj koristen kot pa na kaki 10-ki..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. avgust 2016, 12:35:26

Slika

Včeraj je dobil tudi podporo iz strani Mourinha, slednji ve kako pomemben je Fellaini sploh z višino in dejstvo, da lahko brez problema dobi vse skoke na sredini, ko recimo De Gea nabije žogo.

Fellaini has carried himself like a true pro, almost sold, didn't moan, just worked hard & got on with it. Is just happy to wear the shirt.


Želel si ga je Ferguson, igral pa prvo postavo pod Moyesom, LVGjem, Wilmotsom ter sedaj že 2x pod Mourinhem. Očitno nekaj je na njem, kar številni fani ne vidijo. Jaz sem že dejal, brez njega CL ter FA Cupa ne bi videli pod Van Gaalom.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 15. avgust 2016, 14:30:33

Pozitivno je to, da smo zabili tri gole in si ustvarili še nekaj priložnosti. Itak pa je potrebnega še nekaj časa, da se ekipa uigra in sestavi, sploh zato, ker smo odigrali bolj malo prijateljskih tekem in je šele začetek sezone. Pa še Pogba pride in se bo postava spet premešala.

Kot kaže ima Jose resen namen igrati s Fellainijem in Mkhitaryana puščati na klopi.

V zadnjih sezonah nismo imeli napadalca s +20/25 zadetki. Prepričan sem, da bo Ibra to številko presegel, upam tudi, da mu bo sledil Rooney. Da je sezono odprl z golom je super zanj, zdaj mora samo še čimprej preseči rekord Charltona, da ga v nadaljnje to ne bo obremenjevalo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

OdgovorNapisal/-a gregx dne 15. avgust 2016, 14:32:42

Anderson#8 je napisal:Slika

Včeraj je dobil tudi podporo iz strani Mourinha, slednji ve kako pomemben je Fellaini sploh z višino in dejstvo, da lahko brez problema dobi vse skoke na sredini, ko recimo De Gea nabije žogo.

Fellaini has carried himself like a true pro, almost sold, didn't moan, just worked hard & got on with it. Is just happy to wear the shirt.


Želel si ga je Ferguson, igral pa prvo postavo pod Moyesom, LVGjem, Wilmotsom ter sedaj že 2x pod Mourinhem. Očitno nekaj je na njem, kar številni fani ne vidijo. Jaz sem že dejal, brez njega CL ter FA Cupa ne bi videli pod Van Gaalom.


Treba je priznati, da je odigral dobro.
Vprašanje pa je kdo se bo preselil na klop s prihodom Pogbaja. Idealno bi bilo, da bi se Rooney...
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. avgust 2016, 16:30:08

99% natančnost podaj nazaj in cca na 2m naokrog. Velik dosežek res :D In spet je on zrihtal CL. Boga milega potem moramo nujno podpisat še Berbo ker nam je zrihtal 19ico in Robina ker nam je zrihtal 20ico.

Kot je že Robierto napisal, srce ekipe je včeraj bil Ander. Je pa Fellaini bil dokaj dober defenzivc. Ko pride Chris nazaj, gre po moje Fellaini iz ekipe. Zdaj verjetno pokriva Blinda v primeru zračnih dvobojev. Če se pa strinja da bo squad igralec, pa samo odlično!

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: PL 1.krog, Bournemouth:Man United, 14.8.2016 - 14:30

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. avgust 2016, 20:12:10

Isti sistem kot pri Van Gaalu, ampak se precej bolje izkorišča kvalitete določenih posameznikov. Fellaini z višino in skoki lahko pomaga Blindu v defenzivi in obratno, Blind s tehničnim znanjem pomaga organizirati igro Uniteda in vsaj malo nadomesti pomanjkljivosti Fellainija v vlogi zadnjega veznega. Potem imaš Valencio, ki pokriva celo desno stran, ampak ima toliko svobode v igri, da lahko počne tisto kar je večji del svoje kariere - bombardira po desni strani in nabija žoge na napadalce.

Bomo pa po več tekmah videli kako in kaj, ker Herrera in Fellaini sta že znala en dan izgledati odlično, drug dan katastrofalno. Kot je Blind na trenutke vrhunski branilec in v kakšni drugi tekmi glavni kandidat za kritike.

Vsekakor pa dobrodošla tekma, ko zmaga ni bila nikoli pod vprašajem. In to na gostovanju. Videl sem več pozitivnega kot lani v več mesecih.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov