PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21h

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a infinity dne 20. avgust 2016, 9:06:25

Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. avgust 2016, 10:22:19

Zimi rezerv je še veliko. Rooney bo eksplodiral. Miki mora igrati bolje. Depay ostaja odprto vprašanje. Smalling in Bailly v paru, bi morala biti neprebojna stena. Čeprav mislim da Blind iz tekme v tekmo poseda Chrisa na klop. Pogba še včeraj ni bil tisti pravi. Če je Fellaini tolk dober, kako bi bil šele Carrick, Herrera ali Morgan na njegovi poziciji :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 20. avgust 2016, 11:04:01

Hejt to Uniteda se dviguje, kar pomeni, da nekaj delamo prav; zbiramo antipatike (klop, igrišče), zapravljamo keš in zmagujemo.

Early days, but still.. So far so good. ;)
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. avgust 2016, 11:14:04

GoUp je napisal:Zimi rezerv je še veliko. Rooney bo eksplodiral. Miki mora igrati bolje. Depay ostaja odprto vprašanje. Smalling in Bailly v paru, bi morala biti neprebojna stena. Čeprav mislim da Blind iz tekme v tekmo poseda Chrisa na klop. Pogba še včeraj ni bil tisti pravi. Če je Fellaini tolk dober, kako bi bil šele Carrick, Herrera ali Morgan na njegovi poziciji :D


Sej sem napisal, da je še rezerv :) Miki mora najprej igrati, ne bolje igrati. V teh 10min včeraj je pokazal par lepih preigravanj, prav tako je Memphis prejšnji teden deloval z žogo bolj samozavesten kot lansko sezono. Ampak namenoma nisem napisal cele ekipe, ker če bo cela ekipa igrala na 100%, potem lahko že danes pokal v United prinesejo. Gotovo bo kak igralec malo padel v igri (morda Martial, Rashford?), kak pa se dvignil (trenutno Fellaini). Upam seveda, da se dvignejo tudi Schneiderlin, Memphis, Darmian, Carrick, ampak od vseh (naenkrat) tega tudi ni realno pričakovati. Škoda, da igramo ritem četrtek-vikend, ampak komaj že čakam, da začnemo, da vidim različne postavitve in rotacijo v ekipi. Upam, da takrat Memphis, Rashford in Miki povzročijo Muriju sladke skrbi.

Aja, zanimiva mi je tudi varianta, ki si jo prejšnji teden napisal: Smalling na CB in Blind na DM. Variant je ogromno in res me zanima, kako bo Muri vse sestavil (sploh, ker v vsakem intervjuju poudarja, kako težko mu je pustiti na klopi vse igralce ala Carrick, Schneiderlin, Memphis ...).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. avgust 2016, 11:57:33

Asked what has brought about Fellaini’s upturn in fortunes, Mourinho said that he had phoned the player after he was appointed to reassure him that he had a future at United and to made him feel ‘loved’.
‘Maybe a simple phone call can make a difference,’ said Mourinho. ‘A player that was feeling not loved. A player that when the market opened, everybody was saying he was leaving and was not a player for me.
‘Maybe a simple phone call the day after my presentation as Manchester United manager changed a lot because I told him “forget everything you read – for me, you don’t leave for sure”.


Spodaj v posnetku, od 5:40 naprej. To mu pa res vsa čast, da je Fellainija tako vzel pod svoje okrilje. Rekel je, igral je odlično pod Carrickom, Herrero in Pogbo. Vedel sem sicer da je to njegov tip igralca(vem kako se ga je predlani bal, ko je Zoumo postavil samo za njega). Dobiva mu skoke, kratke podaje odigrava zelo dobro in tudi naprej gre žoga. To da ima pri kotih in prekinitvah 4-5 zverin(Pogba, Bailly, Fellaini, Ibra ipd) pa je itak bonus.

Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. avgust 2016, 14:08:49

Gledal sem 10 minut po drugem golu in bil presenečen, da je ostalo pri 2:0. Dominantna igra.

Pogba deluje samozavestno in nabrušeno. Ne vem, če si bo lahko vedno privoščil tako objestne skoke v napad, ampak proti manjšim nasprotnikom bo učinkovit kot strela. Malo spominja na Yayo Toureja v najbojših letih, ko je haral po PL.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: PL 2. krog, Manchester United:Southampton, 19.8.16 ob 21

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. avgust 2016, 15:59:21

Ra100 je napisal:Ne vem, če si bo lahko vedno privoščil tako objestne skoke v napad


Muri je rekel, da morajo to še natrenirati. Ko Pogba gre v napad, mora na njegovo mesto drug igralec. Neki časa bo še trajal, preden se uigrajo in skapirajo novo taktiko.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron