PL 3. krog, Hull City:Manchester United, 27.8.16

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: PL 3. krog, Hull City:Manchester United, 27.8.16

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 1. september 2016, 17:05:33

King_Cantona_7 je napisal:Drži, Rooney ni več tisto kar je nekoč bil in ne kaže pogosto predstav, ki bi bile izveserijske. Priznam, da sem glede njegovih iger včasih tudi pristranski in subjektiven. Ker je pač Rooney. Wayne faking Rooney, zadnji predstavnik stare garde in velemojster fuzbala. Priznam.


Drži. Ta odstavek si v nulo zadel :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: PL 3. krog, Hull City:Manchester United, 27.8.16

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 1. september 2016, 17:59:18

Zato pa se naslednji odstavek začne z ampak ... :)
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: PL 3. krog, Hull City:Manchester United, 27.8.16

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 1. september 2016, 19:51:28

Saj z napisanim zadnjih 8 postov se verjetno vsi strinjamo. Večino nas verjetno ne moti, da Rooney igra, ampak naj igra ko si to zasluž, in vstopi v igro, ko imamo v štartu kakšno boljšo rešitev na njegovem igralnem mestu. Samo zato ker je Rooney, še nebi smel imeti avtomatsko garantirane prve postave. To je verjetno največje jabolko spora.

So tekme, v katerih bi z njegovim manjkom pridobili in tekme, ko bomo z njim v igri pridobili (kot bo naprimer proti Cityu).

Pa da nebo pomote, to mnenje velja za vse igralce. Tudi Martial je daleč od pričakovanega, klop in tribuna pa polna dobrih igralcev (vsaj na papirju). ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: PL 3. krog, Hull City:Manchester United, 27.8.16

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 2. september 2016, 8:56:36

King_Cantona_7 je napisal:Uf, tu si ga močno pihnil mimo. Rooney je predan igri, fuzbalu, nogometu, soccerju, bolj kot katerikoli drugi nogometaš. Ker je eden poslednjih uličarjev. Tako kot se on veseli zadetkov, zmag in se priganja na igrišču, se nihče drug. Kot nekoč Beckham


To je malo čudna primerjava. Beckham je dobro skrbel zase in ostajal v optimalni fizični kondiciji, vendar z glavo ni bil vedno pri nogometu. Rooney je prej obrnjen primer. Če se ne motim, mu je tudi Fergie po upokojitvi očital, da še zdaleč ni bil tako fit, kot bi človek od njega pričakoval.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: PL 3. krog, Hull City:Manchester United, 27.8.16

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. september 2016, 10:49:05

Proti Hullu je imel Ibra nemalo slabih dotikov, si upam trditi, da ravno toliko kot Rooney. Isto Martial. Ampak na tnalu se je znašel zgolj Rooney.

Sem preletel malo začetne poste in mi ni povsem jasno od kod govora o kakšnem vsesplošnem pljuvanju po Rooneyu, kot je to to poimenoval @goup. Nihče ni napisal karkoli, kar ne bi bilo res. Sam sem ga med polčasom izpostavil zaradi za moje pojme obupnega prvega polčasa. Nekaj kar si tudi ti sam podobno napisal kakšno stran nazaj. In to je to. Kar se tiče izgubljenih žog. Verjetno je razlika, če Ibrahimovič operira v gneči (in je tudi močno odvisen od ravno Rooneya za dostavo žog), kot pa Rooney, ki je žoge izgubljal na sredini Unitedove polovice igrišča. Fellaini-ja npr. bi se (upravičeno) pribijalo na križ za takšne poteze.

Je pa res, da zaradi celotne predstave nisem sposoben pisati blaznih hvalospevov na račun Rooneya zaradi zmagoslavne poteze. Kot je verjetno tudi ne bi, če bi to šlo za npr. Mato, za katerega velja podobno. Pogosto neviden, slab, ampak na koncu vedno potegne kakšno pomembno potezo, asistenco ali gol. In ga vedno mislim da precej realno ocenimo, kot mislim da se je tokrat tudi Rooneya.

Rooney je predan igri, fuzbalu, nogometu, soccerju, bolj kot katerikoli drugi nogometaš. Ker je eden poslednjih uličarjev.

Sam bi predanost igri povezal tudi s pripravljenostjo in odrekanjem določenim rečem za čim boljše predstave. Nekaj kar mislim da ne moremo reči za Rooneya. Bi ga zdaj dosti lažje podpiral, če bi imel občutek, da vlaga svoj maksimum v sebe in počne vse možno, da izvleče še par dobrih let iz sebe. Ampak ko sem gledal Giggsa vsa ta leta in zdaj Ibrahimoviča, ki pri njegovih letih deluje na vrhuncu svojih moči, potem razumljivo dvomim v določene reči, ki jih Rooney počne oz. ne počne.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron