EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 18. september 2016, 16:33:15

Torej je glavni krivec trener, ne Wazza :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 18. september 2016, 16:45:33

Tudi jaz sem mnenja, da nimamo tako dobreg igralskega kadra, kot se to mogoce bere na papirju. Sredina je isto sterilna ze od kar je Scholes odsel v penzijo. Krila so slaba in brez pravih alternativ. Martial bi s takimi mlacnimi predstavami mogel obsedet na klopi, pa so te predstave se vedno boljse kot v alternativah (pol vemo v kakem k**** smo). Lansko leto je on vlekel voz naprej, letos mu zal (se) ne gre. Tudi oba beka nimata pravih menjav (bok ne daj da se kateremu kaj spet zgodi). Lahko bi rekli, da nas od lanske sezone loci prav to, boljsa in kakovostnejsa beka (kaj bi le bilo ce bi ze lani ostala zdrava...), vse drugo zgleda zelo podobno.

P.s. morem se dodat, da ne le podobno, v nekaterij segmentih igre se slabse (razmerje strelov na gol in golov) :lol:
Zadnjič spremenil knoxvill, dne 18. september 2016, 16:51:06, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 18. september 2016, 16:45:50

GoUp je napisal:Torej je glavni krivec trener, ne Wazza :)


Jep, ker ga da v igro...
;)
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. september 2016, 17:28:13

Pomoje se Rooneya čaka da zabije te 3-4 gole da bo prvi strelec kluba, potem pa se lahko odfuk začne. Ali pa ima enostavno "undroppable klavzulo", kjer mora vsako tekmo v PL igrati. Noben ga ne kritizira od MUFC buddyjev ali punditov, še United fani ki so ga pošiljali pred leti v pm, ga imajo za legendo in mu vse oprostijo. Ena poteza na 5 tekem je povsem uredu za 300k igralca in kapetana.

Pa to ni problem ki je letos prijadral na plano. To govorimo že ko je Ferguson odšel, ki se je hotel Rooneya znebit. Zato pa so šle Kagawe, Januzaji, Mate, mogoče Pogba/Mhki v pizdo mater, ker mora gospod Rooney zasesti center igrišča in se mora vse okrog njega vrteti. Razen podaj nasprotniku in diagonale na krilo, pa je popolnoma useless. Sem že rekel, da bo koštal Mourinha in slednji si bo povsem sam kriv, če bodo pizdarije. Rooney je jeben kapetan, on bi moral biti vzgled in motor ekipe, tako pa se zgledujejo po komu? Washed up, 31 letniku, ki štopa žogo slabše kot kakšno drevo v gozdovih Amazonije.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 18. september 2016, 17:33:10

Kirokol tekmo odprem na TV je lažje gledat. Premalo priložnosti, premalo hitrih podaj, prodorov. Danes sem mislil, da bo z Martialom in Rashfordom to šibalo po kirlih, pa nismo mel za burek v 1. polčasu. Slabo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 18. september 2016, 17:37:42

Kaj oz. kdo za hudica pa je bil potem problem v cetrtek?!? :roll:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 18. september 2016, 18:08:30

Anderson#8 je napisal:... Zato pa so šle Kagawe, Januzaji, Mate, mogoče Pogba/Mhki v pizdo mater, ker mora gospod Rooney zasesti center igrišča in se mora vse okrog njega vrteti. ...

Bruhnil ti bom v usta :D
A zdj bo že za propad igralcev Wazza kriv?! Pa pokop zadnjih dveh trenerjev verjetno?! In že iščeš alibije obema zvezdnima prestopoma letos, ki pomagata gnojit našo igro?
Kagawa pač ni bil na nivoju EPL. Igral še pod Alexom in ni stisnil nič iz njega. Pa do pred kratkim si za Kagawin mrk, obsojal Robina. Zakaj si menjal ploščo?
Januzaj?! Ti to resno? Pa sem te imel za kavč poznavalca nogometa. Pojma nimaš al pa si res tolk idiota, da ti je Rooney krivec za vse slabo v Unitedu.
Za Pogbaja že od omembe prestopa nekateri bentimo. Da ni v formi. Da rabi ob sebi klaso, da lahko kaj pokaže. In vse to je dokazal. Že prej pri Juve in Franciji, ko je bil Wazza daleč daleč stran.
Miki ... se spomniš? Novi Kagawa in podobno?

Čudi me samo, da ga ne dolžiš še za propad Nanija, Andersona in Teveza. Ter da je prasc pomagal Berbi samo zato, da se bo Teveza prodalo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 18. september 2016, 18:16:16

United je objektivno slab že tri tekme in tu ni nobene apologije, ki bi takšno trditev omilila oziroma ovrgla.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 18. september 2016, 18:16:33

Če Rooney nima klavzule, da more igrat, če je match fit, potem so vsi trenerji po SAFu največji butli možni. Pa kako nek trener, z ne vem kok letnimi izkušnjami, ne vid, da je Rooney eden večjih problemov te ekipe. Mogoče se pa Murinho boji upora v slačilnici, če bo kapetana posadil na klop, tko kot se je zgodil pri realu. Sam a ni bil glih zato prpelan, da nardi težke in !pravilne! odločitve glede ekipe? Ko je Pep odfuku Harta je bil zarad tega halo celih 5 minut, zdej pa noben več ne ve, da je Hart včasih špilu za City.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 18. september 2016, 19:53:37

Rooney je težava, s katero se do sedaj ni nihče drznil spopasti. Več kot očitno mora igrati, igralec s tako plačo pač ne more sedeti. Trenerjeva naloga je, da oceni, kateri igralci so v najboljši formi ali lahko najbolj koristijo ekipi.

United je trenutno isti Unitedu iz prejšnjih let z dodatkom Chelsea okusa 2015. Poimensko je ekipa ena najmočnejših zadnja leta, žal pa to ne pomeni popolnoma nič.

Ni za odpisat sezono septembra meseca, vendar smo nekaj podobnega govorili tudi prejšnja leta. Sedaj ko več ni gnojev in nesposobnih Nizozemcev, nas pa ja nima kaj ustaviti, a ni res? ;)
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. september 2016, 9:41:14

Rooney je rak rana te ekipe že nekaj let, vendar on osebno ni kriv za slabe rezultate, pač pa cela ekipa z Mourinhem na čelu. Nihče (mogoče par izjem, ki izpolnjujejo minimalne standarde) ne prispeva trenutno k pozitivnemu rezultatu. Mourinho trmasto tišči eno in isto vseskozi, pa čeprav razen par individualnih prebliskov proti Southamptonu nismo prikazali še nobenega napredka v igri napram preteklim sezonam.

Fellaini ne igra slabo, vendar on te pozicije ne more igrat, ker je ne zna. Do sedaj smo igrali proti relativno šibkejšim nasprotinikom in se manjko kvalitete ni toliko poznal. Carrick v njegovi vlogi je profesor zanj. Kot je nekdo napisal, zna se gibat brez žoge, umirit igro, dati igri tempo, oddati super podajo, ki je podlaga za napad. Tega Fellaini ne zna. Zraven ima še Pogbaja, ki mu najbolj ustreza neka free role vloga. Škoda, ker mu ni tisti strel padel notri, ker bi ga kakšen tak gol lahko rešil bremena. Vidi se, tudi po potezah kasneje, da ga že zelo matra, da mu ne uspe nekaj konretnega.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. september 2016, 10:07:48

Ja, hec je, da je Pogba prišel v povsem nepravem trenutku. Takoj po porazu v finalu EP, cel čas velik đumbus, nazaj v United, pod novim trenerjem, od njega pa se takoj pričakuje, da bo na tekmo potalal 3 asistence pa še kak gol. Pob je pa premlad za tak pritisk in če mu kmalu ne steče, se zna zlomiti. Poglejte letos Martiala, vzeli so mu številko dresa, pa je neprepoznaven :? Definitvno Pogba ob sebi rabi kreativca, samo očitno je Murja strah igrati brez Felainija, ker potem nima razbijalca na sredini.... Če bo tako vztrajal, bomo kmalu igrali še grši nogomet kot lansko leto, kljub ekipi, ki bi morala špilati tika taka.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 19. september 2016, 10:38:20

Tale United je pravi misterij zadnja leta.

Itak mi že v štartu ni najbolj jasno, kako lahko igraš na sredini brez vezista tipa Carrick, ampak sem se pred sezono pustil presenetit, češ Mourinho bo že vedel kako in kaj. Zaenkrat še čakam, da me prepričajo v to, ker zdaj že 3 tekme pogrešam kakršnokoli prisotnost Unitedovih vezistov na sredini. Fellaini zame pač ne more biti zadnji vezni, ker je v določenih rečeh vse preveč limitiran za takšno vlogo, pa čeprav še zdaleč ni najslabši posameznik na zelenici. Sploh v kombinaciji s Pogbo, ki ali ni sposoben diktirat tempo igre Uniteda ali pa preprosto nima takšnih navodil.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. september 2016, 11:09:17

Jaz imam občutek, da želi Mourinho iti nekam, kjer ni domač oz. da hoče dokazat, da lahko dela (tudi) tako, kot ni nikoli in najbrž niti ne zna. To se kaže s samo postavitvijo ekipe, neprodajo Mate, zaupanju Rashfordu itd. Če se ne motim, je vedno igral z enim klasičnim obrambnim vezistom in še dvema drugima vezistoma. Makelele, Mikel, Cambiasso, Matič. Sedaj kar naenkrat igra samo z dvema (ali tremi), ki po mnenju mnogih igrata najbolje na desetki. Pa še Rooney zraven, isto desetka. To mi ni jasno, kaj hoče dokazat, Fellainija se pri teh letih ne da transformirat v nekaj, kar ni. Prvič ni hiter, drugič nima pozicioniranja, tretjič ni discipliniran in stalno nekam uletava, da je potem obramba na prepihu.

In enako glede čistke. Veljal je za dokaj neizprosnega, naredil pa ni ničesar, kar bi pomoje moral. Ok, rekel je Schweiniju hvala lepa in je potem problem ostalih, da se ga ni prodalo. Mato je kar obdržal, čeprav je v preteklosti izjavil, da ne paše v njegov sistem.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 19. september 2016, 11:56:48

Ta ekipa, da bi morala igrati tiki taka po zasedbi? Pa kaj še. Za tiki taka rabiš nekoga, ki bo znal vsako jebeno podajo na prvi dotik dat točno. Mi še na drugi dotik ne sfolgamo, vse gre prepočasi. Edini, ki ima tehniko za tiki taka je Carrick. Samo za tak način igre rabiš pa tudi nonstop gibanje, tega pa Carrick (žal) več nima. Pol mi gre pa kar na bruhanje gledat Rooneya, ki se mu vsaka žoga odbije 3m stran od štopanju. Pizda no, pa tepih od trave je. Še men se na divji ligi žoga zalima na noge, pa igramo skorej na njivi.

Še vedno sem bil na zadnjem veznem najbolj navdušen nad Blindom, ko je tam igral. In rad bi ga videl tam skupaj s Carrickom. Pogba pa naj plava ofenzivneje na desetki, ker obrambno je smešen.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 19. september 2016, 12:18:43

Jaz imam občutek, da želi Mourinho iti nekam, kjer ni domač

Se strinjam. K temu bi dodal še sam pristop do mestnega derbija, ki ga še zdaj ne razumem. Od Mourinha bi človek pričakoval, da bo poslal na zelenico ekipo, ki bo pregazila vse mogoče. Sploh proti ekipi, ki jo vodi njegov največji trenerski nasprotnik. Ampak ne, bilo je ravno kontra, na koncu je še Silva tišal Unitedove "hruste" stran od žoge. Najbolj očiten razlog mi je, da se je bremzal in ni hotel preveč pasti v medijsko pričakovano vojno z Guardiolo. Nekaj kar se je poznalo tudi na ekipi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. september 2016, 12:28:35

Jap. Bi šlo tako, da bi pred obrambno linijo dal Blinda pa Carricka, spredaj pa Pogbaja. Na krilih pač ostane kar je. Se mi zdi, da bi slednji pokazali več igre po tleh in hitrih podaj, kot sedaj. Vsekakor nismo dobro začeli in pritisk bo večji iz tekme v tekmo, med tednom imamo ligaški pokal, potem pa pride super nahajpani Lester. Bo izgovor spet, da so neugodni? Hecno je res, kaj se dogaja z Unitedom, očitno je edino stari ata vedel kako pripraviti primadone do igranja, kje pristisniti da se iz njih iztisne največ soka. Moyes je padel, LVG je padel, Muriju ne gre po planih? A so potem res trije povsem različni trenerji krivi, da ne gre? Verjetno je nekaj krivo tudi to, da smo v teh letih preluftali 80% ekipe in skoraj na silo nekaj zmetali vkup, ki očitno nima kemije in ne klapa kot bi moralo... Sam se še najbolj nagibam v to smer, ki pa je še najtežje rešljiva.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 19. september 2016, 12:54:58

Fluid je napisal:razen par individualnih prebliskov proti Southamptonu nismo prikazali še nobenega napredka v igri napram preteklim sezonam.


To najbrž najbolj boli. Lani je LvG (kljub vsem napakam!) imel smolo, da sta se mu poškodovala Shaw in Valencia. In če letos odvzamemo ekipi oba igralca, bi bili najbrž podobno slabi.

Fluid je napisal:Jaz imam občutek, da želi Mourinho iti nekam, kjer ni domač


To se tudi meni zdi že od prve tekme. Jaz sem bil 100%, da bo Schneiderlin naš Matić, Darmian naš obrambni RB, da Mata pač ne bo igral. Želel sem Murija, ker sem bil prepričan, da bom vedel, kaj bomo dobili. A zaenkrat to ni arogantni Murinjo z jasno idejo.
Rooney in Ibra pomoje ne moreta igrat skupaj. Včeraj je parkrat na tekmi Ibra prišel na sredino po žogo, napad pa prazen. Aguero bi že čakal v kazenskem, mi pa brez igralca na njihovi polovici. Dodaj še Mato in imamo Ibra, Rooney, Mata = zelo počasna ekipa. Čeprav: včeraj sem mislil, kako bo z Martialom in Rashfordom šibalo po krilih, pa nismo uspeli imeti enega preigravanja in predložka.

Spomnim se, kako smo lani ob nakupu Schneiderlina in Schweinija pisali super: zdaj bo pa veza močna. A igra še vedno Fellaini. Fellaini, ki je letos še najmanj kriv za blede predstave, ampak on ni tisti presežek, ki ga od igralca Uniteda pričakujem(o). Blind in Carrick bi bil tudi zame boljša rešitev. Spomnim se, ko je SAF pred leti menjal pri Sotonu away in dal Scholesa not, da prevzame sredino in nadzor nad tekmo. Jaz sem včeraj pri 1:1 pričakoval Carricka (ali Blinda), da kot zadnji vezni zadrži žogo in raztala par uporabnih žog. Tako pa smo izpadli smešno.

Ena pozicija me še zelo boli: RW. Že pred sezono sem rekel, da Miki nima smisla, če je najboljši na #10, mi ga bomo pa na RW tiščali, ker mora Rooney igrati #10. Kagawa all over again. Veliko raje bi imel Maneja, ki bi prodrl, enega preigral in podal v kazenskega. Tako pa naša krila že nekaj let ne doprinesejo nič in to je res težko gledat.

Če je pri Chelseaju igral:
Cech
Ivanović-Terry-Cahill-Azpilicueta
Matić-Ramires
Willian-Fabregas-Hazard
Costa

bi jaz zdaj pričakoval
DDG
Valencia(Darmian)-Smalling-Baily-Shaw
Schneiderlin-Herrera
Lingard-Pogba-Martial
Ibra

Ali pa Carrick in Blind nekje na sredini. Se pa vidi, da nam manjka kreativen igralec s potezo več (ala Hazard). Depay v formi iz Nizozemske, Martial od lani npr. Naj pa Muri končno začne delat tisto, kar najbolje zna.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 19. september 2016, 12:59:22

Giggsy je napisal:Verjetno je nekaj krivo tudi to, da smo v teh letih preluftali 80% ekipe in skoraj na silo nekaj zmetali vkup, ki očitno nima kemije in ne klapa kot bi moralo... Sam se še najbolj nagibam v to smer, ki pa je še najtežje rešljiva.


Mah, če ne bi bil v Cityu Guardiola, ki igra v prvi 11 tudi s 4 novimi igralci in (pomoje) težje osvojljivim slogom igre, kot je naš, bi še verjel. Kot je mnde Keane rekel: v Manchesteru je the special one, ampak trenutno se kaže na klopi Citya.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 5.krog, Watford:Manchester United, 18.9.16 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2016, 14:25:21

Depay v formi iz Nizozemske je Alfonso Alves :) Ni vsak dober nizozemc takoj Ruud ali Robin. Sploh pa ne prenapihjen smrkavec, ki misli da je boga za jajce prijel.
Desno krilo pa ... bo Matic več povedal. Rooney ga je v enemu mescu ubil :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron