PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:00h

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. oktober 2016, 15:37:28

Nisem govoril o igri Citya ;)
Spursi igrajo odlično pod Pochettinom.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 2. oktober 2016, 18:51:37

Dejstvo je, da smo danes zapravili 2 točke, ki nas bosta verjetno drago stali. Še posebej ob dejstvu, da je Ttham namahal City. Res je, da je Stoke postavil bunker, ki bi mu še med drugo svetovno zavidali, samo šanse ki jih zadnje čase zapravlja Ibra nas stanejo preveč. Kakor je vrhunsko začel, je zadnje 3 tekme nekje pod svojim povprečjem, preveč zgrešenih zicerjev, za takega boga kot se ima. Če vsi pljuvajo po Pogbaju, mene bolj moti Ibra. Sredino smo porihtali, igramo lep hiter nogomet, streljamo iz vseh možnih kotov, tako da igra se dviguje, potrebno bo samo še dodati piko na i. Verjamem, da bo tudi to kaj kmalu prišlo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. oktober 2016, 19:00:40

Tudi igra je po sistemu toplo-hladno. Proti Cityu je bila ok, Feyenoord in Watfordu slabo, Leicester odlično, danes dobro... prav zanima me, kako se bomo zoperstavili odličnemu Poolu in pa Čelskiju ki je nekje na našem nivoju.

Zaenkrat je od vseh okrepitev daleč največ pokazal igralec od katerega smo verjetno pričakovali najmanj. Bertrand Eric :) resnično trga v obrambi. Mikija je težko komentirat, medtem ko sta Pogba in Ibra na nivoju Uniteda ...toplo-hladno.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 2. oktober 2016, 19:45:00

Proti Citiju igra ok? :o Pošolali so nas.
Je pa videt, da smo bili bolj mi slabi kot oni dobri. Dokaz danes Spursi. Pravi pristop h tekmi!

Danes, da bi Ibra tisto zadel na začetku je tole čisto druga tekma in najbrž kake 3, 4-0 nakoncu.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 2. oktober 2016, 19:52:35

Tekme se nisem pogledal, tako da o tem vec jutri, me pa zanima kaj je z Mikijem? Zakaj ne igra vec in zakaj v igro vstopajo (oziroma so tudi na klopi) igralci, ki ze pozimi ne bodo vec clani Uniteda?!?
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 2. oktober 2016, 20:07:48

knoxvill je napisal:Tekme se nisem pogledal, tako da o tem vec jutri, me pa zanima kaj je z Mikijem? Zakaj ne igra vec in zakaj v igro vstopajo (oziroma so tudi na klopi) igralci, ki ze pozimi ne bodo vec clani Uniteda?!?

To imaš kakšne inside informacije? Kdo naj bi pa letel?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. oktober 2016, 20:10:12

Mhkitaryan je bil poškodovan in se šele vrača na treninge. Verjamem da ga Mourinho komaj čaka, da spuca Lingarda ven :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 2. oktober 2016, 20:34:42

Giggsy je napisal:
knoxvill je napisal:Tekme se nisem pogledal, tako da o tem vec jutri, me pa zanima kaj je z Mikijem? Zakaj ne igra vec in zakaj v igro vstopajo (oziroma so tudi na klopi) igralci, ki ze pozimi ne bodo vec clani Uniteda?!?

To imaš kakšne inside informacije? Kdo naj bi pa letel?


A ti se mas kr upanje v Depaya?!? Saj pa Jose verjetno ni slep. Drugi pa je Darmian, ki je letos ce se ne motim odigral eno tekmo v evropi in eno v pokalu. Nevem kake insajderske informacije bi bile tu potrebne za to sklepanje.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 3. oktober 2016, 8:51:44

S takimi rezultati doma se lahko ob koncu sezone samo pobrišemo pod nosom za TOP4 uvrstitvijo, o naslovu pa lahko samo sanjamo. Nismo dovolj suvereni in preveč nihamo v igri.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. oktober 2016, 11:06:53

Anderson#8 je napisal:Mhkitaryan je bil poškodovan in se šele vrača na treninge. Verjamem da ga Mourinho komaj čaka, da spuca Lingarda ven :)


Ne verjamem. Že včeraj bi lahko postavil od začetka tekme Martiala na LW in Rashforda na RW. Lingarda ma v ekipi kot delavca, čeprav jaz res ne vem, v čem je on sploh dober. Ubistvu nobeno tekmo ni najslabši, ampak zelo redko doprinese nekaj več. Nekih ključnih podaj in preigravanj od njega ni.
Res škoda, da nas ni nek gol rešil. Arsenal ga je dal z roko :lol: Letos še niti 1 tekme nismo imeli sreče, kvečjemu nekaj slabih sodniških odločitev v našo škodo. Upam, da se do konca leta poravna in bomo kdaj tudi slabo odigrane tekme zmagali.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a gregx dne 3. oktober 2016, 11:11:56

zimi je napisal:
Anderson#8 je napisal:Mhkitaryan je bil poškodovan in se šele vrača na treninge. Verjamem da ga Mourinho komaj čaka, da spuca Lingarda ven :)


Ne verjamem. Že včeraj bi lahko postavil od začetka tekme Martiala na LW in Rashforda na RW. Lingarda ma v ekipi kot delavca, čeprav jaz res ne vem, v čem je on sploh dober. Ubistvu nobeno tekmo ni najslabši, ampak zelo redko doprinese nekaj več. Nekih ključnih podaj in preigravanj od njega ni.
Res škoda, da nas ni nek gol rešil. Arsenal ga je dal z roko :lol: Letos še niti 1 tekme nismo imeli sreče, kvečjemu nekaj slabih sodniških odločitev v našo škodo. Upam, da se do konca leta poravna in bomo kdaj tudi slabo odigrane tekme zmagali.


Razen podaje za gol Mati prejšnji teden, ter včeraj Pogbaju, ko je zapravil 100% šanso...
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 3. oktober 2016, 11:58:01

Vse zapravljene priložnosti.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. oktober 2016, 12:50:48

gregx je napisal:
zimi je napisal:
Anderson#8 je napisal:Mhkitaryan je bil poškodovan in se šele vrača na treninge. Verjamem da ga Mourinho komaj čaka, da spuca Lingarda ven :)


Ne verjamem. Že včeraj bi lahko postavil od začetka tekme Martiala na LW in Rashforda na RW. Lingarda ma v ekipi kot delavca, čeprav jaz res ne vem, v čem je on sploh dober. Ubistvu nobeno tekmo ni najslabši, ampak zelo redko doprinese nekaj več. Nekih ključnih podaj in preigravanj od njega ni.
Res škoda, da nas ni nek gol rešil. Arsenal ga je dal z roko :lol: Letos še niti 1 tekme nismo imeli sreče, kvečjemu nekaj slabih sodniških odločitev v našo škodo. Upam, da se do konca leta poravna in bomo kdaj tudi slabo odigrane tekme zmagali.


Razen podaje za gol Mati prejšnji teden, ter včeraj Pogbaju, ko je zapravil 100% šanso...


Očitno ni bila 100-odstotna ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. oktober 2016, 13:15:53

Ali pa igralec ni bil 100% pripravljen.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a mmato dne 3. oktober 2016, 15:00:20

infinity je napisal:Vse zapravljene priložnosti.


Med tekmo se mi ni zdelo, da je bilo toliko šans, sedaj po ogledu tega posnetka sem pa naštel 8 res lepih šans.
Uporabniški avatar
mmato
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 88
Pridružen: 14. november 2010, 18:39:21

Re: PL 7.krog, Manchester United vs Stoke City, 2.10. ob 13:

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. oktober 2016, 18:22:54

zimi je napisal:Res škoda, da nas ni nek gol rešil. Arsenal ga je dal z roko :lol: Letos še niti 1 tekme nismo imeli sreče, kvečjemu nekaj slabih sodniških odločitev v našo škodo. Upam, da se do konca leta poravna in bomo kdaj tudi slabo odigrane tekme zmagali.


Vem, kaj želiš povedati, ampak sreča je vedno prisotna. Herrera je denimo lahko srečen, da ga sodnik ni izključil zaradi nevarnega štarta nad Allenom. Kakšen drug sudja bi lahko pokazal tudi rdeči karton, to je med prenosom izpostavil tudi Webb. Sreča je recimo tudi to, da sta Cameron in Allen bolj kot ne pobožala žogo ob izjemnih prilikah, ki sta ju imela, namesta da bi razparala mrežo. Je pa res, da nam nekaj sodniških odločitev ni šlo na roko, to pa ja.

ManRed je napisal:S takimi rezultati doma se lahko ob koncu sezone samo pobrišemo pod nosom za TOP4 uvrstitvijo, o naslovu pa lahko samo sanjamo. Nismo dovolj suvereni in preveč nihamo v igri.


Nasprotniki bodo še grešili, tudi City bo prišel v niz izgubljanja točk, ampak se strinjam glede suverenosti in nihanja v igri. Ekipa se mora še veliko naučiti in usvojiti tisto, kar smo nekoč že imeli.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov