FA Cup, Chelsea vs. Manchester United, 13.3.2017 ob 20:45

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: FA Cup, Chelsea vs. Manchester United, 13.3.2017 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 15. marec 2017, 6:45:01

Herrera je šel naivno v Hazarda, ta pa je vendarle dajvnil in pretental Oliverja. Po drugi strani Rojo kot žival nad Hazarda, tako da so sodniki zares prevečkrat glavne zvezde tekem.

Ne vem, kaj je zdaj namen treh branilcev v obrambi, ni časa za eksperimente. Pa še Bailly na klopi.

Žal mi je izpada iz pokala, ampak mogoče to niti ni tako slabo, da se le osredotočimo na ligo in Evropo.

Conte mi je car še iz Juventusa - njegova strast, proslavljanje golov, da še vedno "igra". Ampak gestikuliranje za vsak prekršek je malo pretirano, sploh proslavljanje rdečega kartona :roll:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup, Chelsea vs. Manchester United, 13.3.2017 ob 20:4

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2017, 6:47:09

infinity je napisal:Torej Chelsea je zapravil denar, ki ga je dobil s prodajami. United je zapravil denar, ki ga je dobil s sponzorji. Kje je zdaj problem?

Nikjer. Chelsea je mnogo več potegnil iz katastrofalne sezone. Ravno nasprotno kot se je napovedovalo.
Da ne omenjam Poola in njihovega kolapsa do decembra :D

Mourinho bo moral narediti red, ker tole ne pelje nikamor. In začeti uporabljati vse igralce, ne pa nekaj trmariti. Zdaj imamo krajšo klop kot Pool. Pa ne zarad poškodb, ampak ker preprosto imamo v vsakem trenutku nekje 5 igralcev, ki so kazensko na stranskem tiru.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron