Southampton : Manchester United, 17.5.2017, 20.45

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Southampton : Manchester United, 17.5.2017, 20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 18. maj 2017, 9:16:29

Anderson#8 je napisal:Vemo. Je povedal pred tedni da bo Joel Pereira(ki je po njegovem mnenju future best Portugal GK) dobil tekmo. Romero pa itak ima EL, danes si pa je zaslužil to priložnost. Letos je vedno odbranil odlično, tudi v EL je bil super.


Ko smo že pri tem...
Če De Gea gre bi šel jaz v naslednjo sezono z Romerom, Pererio in Johnstonom/Hendersonom. Romero je res dober vratar in mi ni jasno zakaj se tako hitro zadovolji z vlogo rezervista. Pereira pa je tudi zelo dobro igral na Portugalskem to sezono in menim da je izreden potencial.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Southampton : Manchester United, 17.5.2017, 20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. maj 2017, 9:35:29

Se strinjam. Romero je vedno odlično odbranil kar je moral, tu pa tam kakšno napačno izbijanje in napaka. Tip je bil februarja star 30 let, ima pogodbo do 2018 + leto se lahko podaljša. Je prvi golman Argentine, špilal je finale SP in včeraj sem celo ugotovil, da zna odlično angleški jezik. Pri njemu ne bi bilo nobenih govoric o odhodu bilokam, imeli bi popolni mir in če je Pereira res tak talent kot se govori, potem bi bila to idealna rešitev.

Pa da se razume, De Gea je najboljši vratar za mene na svetu in njegov odhod bi bolel. Ampak iskreno, če dobimo 60-70M za njega od Reala je to fantastičen posel. 29M funtov + Keylor bi bil nateg, tak keš pa je nekaj čisto drugega. Ker res je to že sila annoying ko vsak sleherni poletni prestopni rok poslušamo govorice o njegovem odhodu, kako si ga Real želi itd.. In spet do 1.septembra letos ne bomo vedeli kako in kaj bo, pa čeprav je Jose včeraj zatrdil da ga bomo videli proti LA Galaxyju na pripravah.. Only god knows bi rekel CR7 :|
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov