EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 21:00

Vse o pohodu do 1. pokala Lige Evropa

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 29. september 2016, 20:55:13

Ta Fella je res smešen ej. Kako lahko manager to podpira. Pizda, njihovi stojijo na svoji polovici vsi, Fella pa prihaja po žogo na naših 30m. Pa what the fuck tam koristiš. Pol pa še Pogba šminkerica ne teče NIČ. ABSOLUTNO NIČ. Kako boš odigral kaj.

Carricka not za malo mirnosti in direktnih podaj naprej, da se kaka luknja naredi.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. september 2016, 21:52:24

Kako slabe podaje s strani nekaterih. Še naprej je to težko gledat.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 29. september 2016, 21:54:43

Preveč igre po sredini, premalo igre v širino in s vse premalo tempa. Ampak za takšno tekmo povsem ok, gol prišel prepozno, da bi se lahko United razletel.

Izpostavil bom dva, ki pri Unitedu izstopata pozitivno. In sicer Bailly, ki na videz lahki način opravi s številnimi drugače nevarnimi situacijami. Med vikendom nisem zapisal, da je bil zame najboljši posameznik ravno Bailly, prvih 20 minut je držal Vardya iz igre, čeprav je šlo precej nevarnih žog nanj oz. v zanj v prostor. Tudi danes, toliko enih posredovanj, da imaš občutek, da igra sam v obrambi. Fenomenalen.

No, kot drugi posameznik pa Mata, ki igra verjetno najboljši nogomet odkar je pri Unitedu. Vseskozi viden, dober na žogi in z odličnim gibanjem. Teče kot Park in nabira kilometre (med vikendom je z naskokom pretekel največ od vseh Unitedovih nogometašev).
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. september 2016, 21:55:01

In to brez Rooneya.
Mogoče bi moral probat z Rooneyem in brez Fellainija še :D
Mal tracam. Ampak dejstvo je, da imamo 4 počasnele: Wazza, Mata, Fella in Ibra. Ko vsi štirje igrajo je katastrofa.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 29. september 2016, 21:55:07

Rooney, Fellaini, Rojo...kaj ti tipi še delajo v Unitedu. Katastrofa
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. september 2016, 21:59:51

Ampak podaja Wazze je bila izveserijska. Takih malo vidiš ... :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 29. september 2016, 22:00:28

Mah rabli smo tale gol. Oni so igrali tako vrhunski bunker da joj. Mamo tri pike, ostalo gre v pozabo. Aja, pa Rashfordova hitrost :shock:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 29. september 2016, 22:01:52

Pizda, ti so prišli kri scat, bunker z 11 folka pa koncentracija kot da je finale SP. Mi pa neke trololo passe, drkanje okrog..

Ampak zmaga lepo, clean sheet, streak continues.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 29. september 2016, 22:12:34

Itak. Dajmo krila kritikom in nasprotnikom. Stoke si ze mane roke. Pa ne ga no srat, namesto da se razpucajo, nabijejo samozavest, se bol po sreci kot karkoli drugega komaj prebijejo do zmage. Saj clovek vec neve ce bi se jokal al smejal ko gleda to mucenje zoge. :?
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. september 2016, 8:05:39

'He's been an unbelievable player for this club,' Scholes said on BT Sport.
'There's no saying that if Wayne had played on Saturday it wouldn't have been 4-1. I just think he's not in the greatest of form at the minute.
The timing is right for him not to be in the team. We know Wayne. We work with him, day in, day out. He's a fighter. He won't sit back and just let this happen.
'He'll be fighting to get back in this team.
'When them big games come round - Liverpool, Chelsea, City - I think we'll see Wayne back to his best.'


Prav neverjetno je koliko podpore ima Rooney pri svojih angleških buddyjih, ki ga ne bodo pokritizirali ali rekli besedo čez njega, pa če rukne hattrick avtogolov in naredi direktnega rdečega na kakšnem derbiju. Čez Pogbe, Ozile, Sancheze, Hazarde in druge pa se udriha kot ne vem kaj..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 30. september 2016, 8:16:06

Moyes bi mu dal še eno 5-letno pogodbo.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 30. september 2016, 11:00:42

Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 30. september 2016, 14:36:51

Ja! Točno to sem se včeraj pizdil na Rooneya. Fak no, 10min si gor, pa trimčkaš tam ko se ti reče da napadeš. Se vid, da ga boli kurac.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. september 2016, 14:50:03

Rooney včeraj ni bil najslabši člen igre Uniteda. Zakaj si mečete pesek v oči?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 30. september 2016, 16:22:00

A samo najslabše se lahko komentira? Čeprav tudi to ni res, ker se jih je.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. september 2016, 17:23:50

Evo, to je to, kapetan je prišel na teren, povlekel voz naprej, prevzel breme na svoja pleča in postavil stvari na svoje mesto. Kapetansko!

Ampak res, je ob takšni neprepričljivi predstavi treba ravno Rooneyja blatit in z lupo spremljat vsako njegovo potezo? No, saj za moje pojme je bil potek tekme pričakovan. Igrali smo, težko pa prihajali pred gol. Če bi bil nasprotnik v protinapadih boljši, pa bi kasirali dva gola. Ne bom kurcal posameznikov, ker se napake dogajajo. Sploh ob 500+ podajah. Ampak Pogba je v nizu zasral nemalo podaj (zaradi nonšalance), tako kot Rooney takrat s tremi zaporednimi izgubljenimi žogami. Torej? Ibra ima magic touch, ampak je nekajkrat grdo oddal žogo in celo pripravil kontro nasprotniku. In to tudi na prejšnjih tekmah. Torej? Toda čez Ibro je brezveze govoriti. Mislim, da smo brez njega precej slabši. Dosega gole in to celo takrat, ko ne blesti, kar pa je odlika velemojstrov. Takšen je bil v tisti sezoni tudi van Persie. Neviden, potem pa gol.

Bailly je bil vsepovsod. Fosu-Mensah mu lahko plača pivo, ker mu je reševal rit cel prvi polčas.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 30. september 2016, 18:41:23

GoUp je napisal:Rooney včeraj ni bil najslabši člen igre Uniteda. Zakaj si mečete pesek v oči?


Je bil zelo blizu. Pika na i je bila "vrhunska" "podaja" v protinapad. Takrat smo v nekaj sekundah videli razliko v kvaliteti med Ibrahimovičem in Rooneyem.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. september 2016, 19:50:25

infinity je napisal:A samo najslabše se lahko komentira? Čeprav tudi to ni res, ker se jih je.

Aja? Koga pa si še negativno komentiral? Roja si celo pohvalil.
Ker ne rečem da ni prav, saj je bolje iskati dobre stvari. Ampak bodite konsistentni.

Pa ne da branim Rooneya, ampak ni on eden in edini krivec. Jih je še kar nekaj.
Npr. kaj pomočniki delajo, če v resnici razlagajo napačne taktične zamisli?!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a infinity dne 30. september 2016, 20:42:47

Nikogar nisem negativno komentiral. Enkrat za spremembo sem se osredotočil na pozitivne reči in sem izpostavil dva posameznika, ki sta za moje pojme danes in tudi na že preteklih tekmah najbolj izstopala.

Roja nisem nikjer hvalil oz. vsaj nisem imel takšnega namena. Sem si pa želel več širine v igro, uporabo bočnih branilcev, kar mislim da je precej manjkalo v prvem polčasu. Rojo je dobil eno žogo v prostor in je bilo takoj nevarno. Tega bi si želel več. Fosu-Mensah je v drugem polčasu pokazal malo več poguma in se je začel bolj vključevati in na koncu je odigral pomembno vlogo pri zmagoslavnem zadetku. Nisem imel pa namena hvaliti kogarkoli izmed njiju, sploh Fosu-Mensah je v prvem polčasu puščal precej prostora po svoji strani, kar je glede na njegovo napadalno neaktivnost bilo celo presenetljivo.

Rooneya se v bistvu sploh nisem imel namena dotaknit, ne glede na smešno asistenco in nato še zapravljeno podajo, ki bi prinesla situacijo ena na ena z vratarjem. Sem pa prilepil tisti video, ker je to le zadeva, ki pa mi dvigne pritisk. In ko že pišeš o konsistentnosti. Sem še par tekem nazaj pisal, kakšen pristop sam pričakujem od Unitedovih nogometašev. Borbenost, želja, nekaj da dobiš občutek da nogometaš vlaga svoj maksimum za ekipo (od tukaj tudi pohvale namenjene Mati, ki se trudi bolj kot verjetno kadarkoli prej). Ne da svež nogometaš šprancira po zelenici in se špara za ne vem kaj. Kdo ni oboževal mlajšega Rooneya, človek je šel na vsako žogo, vnašal toliko energije v nogomet, da ga je bilo užitek gledati. Zdaj pa kot da mu je odveč iti kakšno prestavo višje. Konec koncev sem ga celo pohvalil za predstavo proti mestnemu tekmecu, ker takrat je meni prvič in upam da ne zadnjič izgledal kot da ima še nekaj žara v sebi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 2. krog, Manchester United vs Zorya Luhansk, 29.9., 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. oktober 2016, 9:20:28

No to sem tudi sam opazil. Včasih je borbal kot lev, če je obsedel. Zdaj pa je res mlačen.
Mogoče pozimi/poleti odhaja in on to že ve ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron