EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 19:00

Vse o pohodu do 1. pokala Lige Evropa

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 3. november 2016, 21:36:08

In zakaj je Shaw iz super igralca padel tako daleč?

Nikoli ni bil super. Zdel se nam je super, ker vidimo potencial. Kot ga vidimo pri Rashfordu in Martialu. Ampak ne vem če je imel sploh toliko dobrih tekem pri Unitedu, da bi jih lahko prešteli na obe roki.

Zdaj če ni sposoben prejeti kritike za slabe poteze oz. predstavo potem pa tudi ne vem kakšni karakterji so to. Sej je Ferguson že dobro napisal v svoji knjigi. Moderni nogometaši, ki na kritike in poraze odgovarjajo z jokom. Je pa tudi problem tega Uniteda, da imajo številni "soft" karakterje. Ne vem kako bi preživeli obdobje Keana, če jih ena takšna kritika zmoti.

Sej ne rečem, ima Mourinho svoje napake in vleče vsaj za moje pojme nekatere napačne poteze. Ampak vsega tudi ni kriv. Kot tudi ni bil Van Gaal. Upam sam da bo Mourinho kar se da hitro ugotovil v čem je štos in ponovil napake predhodnika, ki se je v drugi sezoni obnašal, kot da prve sploh ni dal skozi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. november 2016, 21:56:44

Številne soft in številne Once zvezdnike, ki si ne pustijo kaj rečt (Zlatan, Rooney, Carrick, Švajni). Ekipa je destabilizirana. Nekaj kar so trdili že Josejevi predhodniki. Ampak on se bo moral na novo učit. In bo rabil več sezon. Kot bi jih David, kot bi jih Louis. Eden je dobil manj kot sezono, drug dve. Koliko jih bo imel na razpolago Jose? Brez top4 verjetno ne kaj več kot 2. In kaj lahko stori v teh dveh sezonah? Če gre v totalno prestrukturirnje ekipe, je že prepozen, ker je ta sezona že takorekoč izgubljena.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. november 2016, 22:09:16

Mourinho po tekmi:
A team that concedes after two minutes is a team that is not ready, not mentally prepared, not focused, not concentrated.

A ni ravno njegova naloga ekipo psihološko pripraviti, da bo sfokusirana in skoncentrirana na tekmo? :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 3. november 2016, 22:26:20

We have some players who want to play for Manchester United but just don't have the qualities to play for the club. Third manager on and still no fight. Good times players, what Mourinho does now...

To npr. Imaš dvomljivo kvaliteto in številne tiste, ki niso pravi borci. Moram reči, da sem tukaj imel lani napačno razmišljanje, ko nisem imel kaj proti odhodu Rafaela. In Evraja pred tem. Oba s svojimi pomanjkljivostmi, ampak sej na kvaliteti nismo kaj pridobili z okrepitvami. Ona dva sta vsaj razumela United.

Ampak on se bo moral na novo učit.

Ampak v njega imamo še zaupanje, da je sposoben obrniti zadevo. Vsaj jaz no. In ni pri vseh treh trenerjih situacija podobna. Moyes je dejansko prevzel šampionsko ekipo, ki je na videz zlahka osvojila PL krono sezono prej. Dvomim da bi z leti znal obrniti svojo srečo. Van Gaal je bil drugačen. On se je pokopal z drugo sezono, ko je šel v prestrukturiranje ekipe in naredil pravo zmešnjavo brez rezultatov. Darmian slab, Depay kriminalno slab, Schneiderlin podpovprečen, Schweinsteiger, ki je pač šel v United namesto v USA ali Kitajsko. Dodaš k temu še kakšnega Roja in imaš šrota še in še. In očitno trener ni bil toliko kriv za njihovo slabo formo, ker tudi zdaj ne kažejo, da so sposobni karkoli več kot kažejo.

Mourinho upam da kar se da hitro ugotovi v katerem grmu tiči zajec. Priznam pa zlahka tudi sam, da sem pričakoval, da bo imel zadeve dosti bolj naštudirane ob prihodu v United. Zdaj ali se je tudi on zakalkuliral glede določenih posameznikov bomo pa še videli. Upam da je to, ker drugače je lahko še večji problem.

V vsakem primeru pa stojim za tem, da se Unitedu trenutno nič ne prav poklopi. Bi zmagali tisto tekmo, dve, ko so doma bili izrazito boljši tekmec in bi bila zadeva dosti mirnejša. Tako pa so hitro prišli pod pritisk. Zdaj se bo videlo če znajo se primerno odzvati in odgovoriti na slabe rezultate.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 3. november 2016, 22:35:02

Pozablja se se eno dejstvo..igrat z 7 top nogometasi, 2 solidnima igralcema in 2 borcema je drugacna pesem kot z 7 povprecnimi, 2 egotoma in z 2 dobrima nogometasema. Fergi je imel v svoji zadnji primetime ekipi prvo opcijo, mi zdaj ze 3 leta gledamo drugo. Rio, Nemanja, Evra, Scholes, Giggs, RvP, Carrick so ja doktorji nogometa, glede na trenutni kader + tega so tvorili hrbtenico ekipe, ki pa se zdaj z vsakim novim prihodom trenerja niti ne more ustvarit.

Mi imamo zgolj igralce, nimamo pa ekipe. In dokler bo tako, bodo taki veceri postali stalnica.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. november 2016, 23:37:26

Sem ugasnil po golu Sowa. Vse sem videl.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 4. november 2016, 8:28:39

Nekaj je pošteno narobe. Ok, saj razumem, da se jemlje Europa Ligo z levo roko (kar je meni nesprejemljivo), vseeno pa ne morš tako nekonsistentno igrati. Iz tekme, kjer ustrelimo proti vratom 37x, do tekme, kjer nam uspe le 2x.

A res mislite, da nam manjkajo pravi igralci, da naredimo preskok? Jaz mislim, da je kader dovolj dober, da prileze minimalno v top4. Minimalno. Če sem kaj domodroval v zadnjih par letih je to, da v tem Manchestru dobri igralci postanejo povprečni, pod Fergijem pa je bilo obratno. Čeprav seveda igralci nosijo svoj del krivde (k temu lahko dodamo še ščepec 'boginje fortune'), kljub temu trenutno stanje zavisi na Joseju.

Tako kot Van Gaal pred njim, tudi on rabi čas. Seveda pa negativni rezultati slabo vplivajo na samozavest igralcev. Po prejetem golu, jim vse pade dol.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 4. november 2016, 10:20:30

Ah, vse je v psihi in želji. Igralci so dost dobri, da bi zmagovali na tem nivoju.
Kako pa jih pripravit do tega pa je stvar trenerja. No, in tudi njih samih seveda.

Včeraj pa vsi slabi bolj kot ne ampak od vseh izstopal Darmian. Ojojoj. Spal je na igrišču.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. november 2016, 10:41:15

Chicharito je napisal:Ah, vse je v psihi in želji. Igralci so dost dobri, da bi zmagovali na tem nivoju.
Kako pa jih pripravit do tega pa je stvar trenerja. No, in tudi njih samih seveda.



Se strinjam. Liverpool ima na papirju precej slabšo ekipo kot mi, pa jih poglej. Vse je v glavah.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 4. november 2016, 12:34:19

Ok, možno da jim pač glasba ni všeč, samo tole je res lep dokaz da niso motivirani.. :roll: :D

ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 4. november 2016, 13:55:13

Koliko patetičnega jokcanja! Ja, podpodpod-povprečni igralci, vsi za tretjo angleško ligo ali za na Ciper :lol:

To seveda ne pomeni, da pri kadrovski sestavi vse stima, ampak pizda, Murinjo je imel neomejen budget, pripeljal je vse, ki jih je želel. Ocitno je zadovoljen. Manager je odgovoren za kadrovsko politiko.

Individualne kvalitete ima ta ekipa toliko, da bi morala z lahkoto igrati v izlocilnih bojih LP. Ni pa zares ekipa, pod Murinjem pa zgleda tudi ne bo.

Vazno, da po tekmah jokca na tiskovkah. Kalimero.

Seveda pa riba smrdi tudi pri (drugi) glavi. Kot sem ze stokrat napisal, je bilo jasno, da bo pri Fergieju prisla kriza in s tem nujnost po remontu. Tukaj so pa fejlali z izbiro zdaj ze treh trenerjev, ki so ostali mentalno v 90ih ali kaksno leto kasneje. Van Gaal je vsaj Rashforda naprej potisnil.

Ampak ne, vsi so supki, noben nima pojma in motivacije. Resitev je zelo jasna - vklopimo Football managerja, pa bo.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. november 2016, 16:13:05



"Jose Mourinho is to blame for bad results"
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 4. november 2016, 16:42:29

Anderson#8 je napisal:"Jose Mourinho is to blame for bad results"


Točno njega in nobenega drugega. Tako kot lani LvG-a in pred njim Moyesa.

V kolikor nam v tej sezoni ne prinese top4 ali kakršnekoli druge lovorike, lahko spakira in gre (glede na dejstvo, da naj bi bil boljši trener od predhodnika).
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 4. november 2016, 17:27:48

V oktobru smo dali v PL en gol, v ligi nazadnje zmagali Leicester, več izgubljamo kot zmagujemo, Shawa že vsak preigra, Ibra čedalje slabši, poškodbe, Miki igra s tremo ... K temu dodamo še nesrečno izgubljene točke (Stoke in Burnley) in hitro prejete gole (Pedro ,Sow) pa se zopet znajdemo v začaranem krogu.

Jaz niti več ne bom razmišljal, kaj je krivo za takšno stanje, kdo je odgovoren, ali naj igra Schneiderlin ali Carrick, kaj se dogaja s Schweinsteigerjem, zakaj Rooney ne zna več štopat žoge, ali je Muri izgubil svoj draž ... Igralci in trener prejemajo milijone, ne jaz, tako da naj si kar oni izmislijo rešitve.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EL 4. krog, Fenerbahce : Manchester United, 3.11.16 ob 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. november 2016, 22:32:40

Anderson#8 je napisal:"Jose Mourinho is to blame for bad results"

Po moje je to še vedno krivda Moyesa. Če ne njega, pa potem LVG.
Mourinho pa res nima popolnoma nič pri tem. Raztura taktično, s psihično pripravo in na tiskovkah briljira.
Potem je tu še drugi krivec, Rooney. On je lastnonožno zajebal tekmo proti Fenerju, Burnleyu, Čelskiju, Liverpoolu in ostale kjer smo puhnal pike. Brez njega bi v izi bili na prvem mestu in v EL že v izločilnih bojih.

Bogi Jose, pa ima poleg tega še problem, ker mora živet v nizkocenovnem Lowrey hotelu, kjer zunaj stalno prežijo paparaci (v treh dneh nisem videl niti enega mimogrede), žena in otroci nimajo denarja da pridejo k možu in očku na obisk.

Res je bogi ker se mu nič ne poklopi.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost