EPL 17. krog, Manchester United : B'mouth 10.12. ob 21:00

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 17. krog, Manchester United : B'mouth 10.12. ob 21:0

OdgovorNapisal/-a infinity dne 14. december 2017, 23:29:24

Sej se ga ne šinfa. Zgolj opažanje koliko bolj je izstopal Jones s številnimi posredovanji. Boš rekel, da si pogosto videl Smallinga v akciji, ob posredovanjih in na žogi? Sam ga nisem. V prvem polčasu je naredil eno luknjo, kjer je potem Jones bil v bloku, ter v 80+ minuti enkrat plaval v obrambi na levi strani, kjer mu je za hrbet pobegnil nasprotnik. Plus eno posredovanje/izbijanje žoge s predložka s strani tudi cirka 80+ minuti. No, to so 3 situacije, ki so mi ostale v glavi - sploh ker sem ob zaključku tekme ravno razmišljal o tem, koliko bolj oz. več dela je imel Jones.

Ni pa to toliko pomenilo kot kritika Smallinga, kvečjemu hvala Jonesu. Človek letos podobno izstopa kot je lani Bailly na začetku sezone, kjer je tudi bil povsod s številnimi posredovanji in odličnimi partijami. Vem da takrat sem mislil, da smo nabavili najboljšega branilca na svetu in je zasenčil vse preostale. No, podoben nivo ima letos Jones. Zdaj če je konsistentnost merilo (v bistvu torej da ni poškodovan) potem ja, najboljši branilec je Smalling. Ampak kadarkoli je letos Jones igral, ko mislim da je bil on tisti, ki je pokazal najboljšo formo. Škoda samo njegovih reprezentančnih odmorov.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 17. krog, Manchester United : B'mouth 10.12. ob 21:0

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 15. december 2017, 20:12:35

Ja, nič ne rečem, Jones je za zdaj odigral vselej korektno in zelo dobro. Kar hočem reči je, da Smalling prejema premalo pozitivnih kritik za svoj doprinos k najboljši obrambi lige. Nenazadnje je odigral na zadnjih 17-ih tekmah vselej 90 minut, če se ne motim.

Jones je pač tip branilca, ki se bo na vsaki tekmi trikrat vrgel pod noge, šel z glavo v kopačko ipd. Smalling pa je branilec, ki ostaja na nogah, markira in ''šmeka'' napadalca. Zato seveda ostanejo posredovanja Jonesa bolj opazna. Podobno je bilo z Vidićem in Ferdinandom.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov