EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 26. december 2017, 21:08:25

Aia pa še to, danes se je pokazalo, da je Muri naredil napako, ko je ponovno podpisal Ibrahimovića. Upam da me negira, ampak ne vidim, kako bi lahko izboljšal ekipo. Lukaku in on pač ne moreta bit istočasno na igrišču oziroma če že, sta en menjava drugemu.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2523
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 26. december 2017, 21:12:53

Odlična predstava! Samo tako naprej, pa se mogoče uvrstimo v top4. Sj to je naš cilj zadnja leta. Če bi imeli vsaj pol tolk naklonjenosti pri sodnikih, FA, vremenu in sreči, kot jo majo ostale ekipe, bi bili pa v easy med top4.
Zdaj imamo to nesrečo, da naši konkurenti počasi prihajajo nazaj v formo. Drugače tile remiji ne bi bili tolk kritični.

Kakšen je rekord v EPL, katera ekipa je najbolj zgodaj matematično osvojila naslov? Ker praktično ga je City že po polovici sezone letos.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9787
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 26. december 2017, 21:50:30

ManRed je napisal:Žalostno je gledati, kako mučimo žogo do 90. minute, medtem ko Pool razbija nasprotnike. Ok, tudi oni imajo svoje težave, sam se ne bi čudil, da bi jih gledali v rit na koncu januarja. Lahko me tud citirate.

Zna biti da bomo v rep gledali že top4, če se ne spravijo v red!

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9787
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 26. december 2017, 22:09:11

Žalostno je gledati, kako mučimo žogo do 90. minute, medtem ko Pool razbija nasprotnike. Ok, tudi oni imajo svoje težave, sam se ne bi čudil, da bi jih gledali v rit na koncu januarja. Lahko me tud citirate.


Koga oni razbijajo če smem? 1-1 z Evertonom doma, 0-0 z WBA doma, kolaps pri Arsenalu..

Saj lahko pretiravate da smo ne vem kaj, ne znamo igrat, sestavljanka brez homogenosti in bla bla.. A če smo mi tako za kurac, bog pomagaj kaj so šele ekipe za nami.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10749
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 26. december 2017, 23:12:52

Točno to Matic, trobim že nekaj časa. Spursi, Arsenal, Pool in Chelsea so še slabši kot mi.
In to je en od razlogov, da smo imeli tako bero točk prednosti pred njimi napram drugim letom. Če se oni sestavijo prej skupaj v glavah kot mi, nam bo trda predla za top4.
Ne pa neka naša kvaliteta, ki je še vedno ni. Lani smo odigrali dobro prvi mesec. Ajd letos nam je ratal tri do štiri mesece. Še vedno mislim da je igralski kader preslab. S pravimi okrepitvami bomo bolj konkurenčni Cityu. Ampak moramo res kupovati prav. Oba beka, CM namest Fellainija, RW, Pererio nazaj za squad in napadalc namest Ibre.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9787
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 26. december 2017, 23:44:45

Preden se me obesi na križ:

Razočarani smo lahko, ker se ne borimo za naslov.
Zadovoljni smo lahko, ker smo drugi na lestvici.
Skrbi nas lahko, ker bomo ob manjku motivacije lahko kaj kmalu zleteli iz TOP4. Spet.

Zakaj si ne priznamo, da smo enakovredni Chelsea, Liverpoolu, Tottenhamu, (Arsenalu), letos pa popolnoma nedorasli Cityju? Lestvica ne laže, razlike so male.

Borba za TOP4 bo letos izredna in krepko se bomo morali potruditi za končni rezultat. Začetek sezone je sedaj nepomemben, ključna je trenutna forma.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 26. december 2017, 23:52:31

GoUp je napisal:
Kakšen je rekord v EPL, katera ekipa je najbolj zgodaj matematično osvojila naslov? Ker praktično ga je City že po polovici sezone letos.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk


00/01 sezona, United 5 tekem pred koncem. Zdaj se to zdi 100 let nazaj.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 27. december 2017, 0:08:55

knoxvill je napisal:Je pa bilo lepo videti bodocega managerja in njegovega pomocnika na delu. Ce bo slo tako naprej, mogoce se to sezono. :lol:

Smem vprašat koga so pokazali? Nisem gledal tekme (hvala bogu)!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 27. december 2017, 0:18:42

GoUp je napisal:Odlična predstava! Samo tako naprej, pa se mogoče uvrstimo v top4. Sj to je naš cilj zadnja leta. Če bi imeli vsaj pol tolk naklonjenosti pri sodnikih, FA, vremenu in sreči, kot jo majo ostale ekipe, bi bili pa v easy med top4.


Močno upam, da začnejo tudi najboljši klubi v ligi kiksati, saj je zaostanek za top4 že ogromen!

Kakšen je rekord v EPL, katera ekipa je najbolj zgodaj matematično osvojila naslov? Ker praktično ga je City že po polovici sezone letos.

Saj ni samo United konkurent Cityu. V ligi je še polno nekih izjemnih ekip, ki jim United ne seže do kolen. Kako je City sploh lahko toliko točk pred izjemnim Liverpoolom s Fab4 in super Tottenhamom z Ballon d'or Kaneom? Prednost Citya pred ekipami kot so Swansea, United in Crystal Palace je tu nepomembna.

Jaz mislim, da bi moral Mourinha odpustit! In čimprej pripeljat dvojec Giggs - Neville na mesto managerja.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6301
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 27. december 2017, 0:28:02

Je pa zanimivo, da se je vsa gnojnica iztresla po Mourinhu po tekmi, ko je imel United 23 strelov, prečko, obrambo vratarja z glavo in izbito žogo s črte, nasprotnik pa 3 strele na celi tekmi in ne po tekmi z Arsenalom ali pa kakšni prej, ko je imel nasprotnik kakšen strel več kot United.

Če bo razmerje v strelih 22-3 v korist Uniteda in preko 70% posest tekom celotnega prvenstva bom jaz zadovoljen. Bodo pač prišle dve ali tri take tekme v sezoni, ostalo bi pa moral zmagat.

In kaj je naredil Burnley danes takega, ki dokazuje da je United v popolnem razsulu? Dva butasta prekrška Unitedovih branilcev in en nerealen prosti strel so naredili v celi tekmi.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6301
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. december 2017, 0:42:25

Matija pomanjkanje motivacije je razvidno iz vesolja. To je boleče. Upam da jih borba za top4 zdrma, saj so očitno mislili lako čemo.
Ne se slepit z nesrečo in ostalimi faktorji. To se je delalo pri Louisu konstantno.

Samo 5 tekem pred koncem je rekord?? Dober drmr bo Pep nardu v EPL...

Mihc kaj te muči? Predolg bediš :)

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9787
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 27. december 2017, 0:49:58

yoco je napisal:
knoxvill je napisal:Je pa bilo lepo videti bodocega managerja in njegovega pomocnika na delu. Ce bo slo tako naprej, mogoce se to sezono. :lol:

Smem vprašat koga so pokazali? Nisem gledal tekme (hvala bogu)!


Giggs pa Carrick sta bila na tribuni.

Drugace pa ce je Zidane na udaru, ki je osvojil vse kar se osvojiti da, zakaj nebi bil Muri. Tak pac je sodoben nogomet. Si al nisi. Jose je bil pripeljan, da povrne naslov prvaka in ima se eno sezono, da to realizira (ce prej Pariz ne pomaha z milijoni).
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2523
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 27. december 2017, 10:09:19

Matija je napisal:Če bo razmerje v strelih 22-3 v korist Uniteda in preko 70% posest tekom celotnega prvenstva bom jaz zadovoljen.


Kar je najhuje pri tem je, da nam sodniki niso pomagali. Kako so lahko piskali favl za drugi gol Burnleya, če pa je United imel posest 70%? Če nimaš posesti si ne zaslužiš poštenega sojenja. Al kako je že blo proti Cityu? :)

Edn je že napisu, da je Ibra napaka. Res je, velika. Trenutno ga pač nikamor v ekipo ne moremo dat, če hkrati tudi Lukaku igra. Porabili smo leta in €€€ pa je balance v ekipi še vedno slab. Kar je Grega napisal: rabimo pol prve ekipe: Shaw, Darmian, Blind ... ogromno ene (pod)povprečnosti. Rojo po povratku tudi slab.

Grega, v zadnjih letih sem se navadil slabih iger in rezultatov Uniteda, tak da ni več to krivo za nespečnost :)

Smo tam, kjer si zaslužimo. Ostale ekipe pa tudi. Namesto Ibrata pripeljat eno ornk krilo, Martial in Rashford pa naj menjujeta Lukakuja v napadu. Itak je bedno, da napadalce tišimo na krilo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5787
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 27. december 2017, 12:02:52

Porabili smo leta in €€€ pa je balance v ekipi še vedno slab.

Seveda je in ima Mourinho prav, da bo vseeno potrebno povečati vložek v kader. Pustimo to, da bi vseeno lahko potegnil več iz obstoječega kadra itd. Ampak nosi svoj delež krivde pri kadrovanju, ker po dveh letih smo še vedno brez pravih krilnih nogometašev in očitno se bo še enkrat več menjalo oz. okrepilo na položaju 10ke. Še vedno igra Mata na enem krilu, ter napadalca Martial in Rashford na drugem. Na branilskih bočnih pozicijah pa dva wingerja v letih.

Isto nosi krivo kar se tiče absurdnosti, ki jo spremljamo ob kotih tako v napadu kot obrambi. Globoko v drugi sezoni in še vedno delajo takšne umetnine, da res ne veš kaj vraga trenirajo.

Ni vse rožnato in ni Mourinho brez svoje krivde. Ampak vseeno ne razumem določenega pesimizma in negativnosti, ki je prisotna po vsakem slabšem rezultatu oz. včasih celo po zmagi. Igra se razmeroma dobro, definitivno bolje kot nekatere sezone prej. Imamo par nogometašev iz lastne akademije v kadru, položaj na lestvici je glede na prejšnje sezone spodbuden in konec koncev so lani pobrali eno večjih lovorik.

Ne pa da se spet omenja Giggsa in kompanijo. Niti ne vem kaj človek čaka, če se misli resno lotiti trenerskega poklica - ni se mu zdelo niti vredno, da bi se preizkusil z mladinci oz. B selekcijo. Kaj šele kakšni drugi klubi. Zraven pa daje intervjuje, kako je klubu predlagal nakup Mbappe-ja in Jesusa. Kot prvo, lahko je biti pameten zdaj. Kot drugo, tile strokovni komentatorji nikoli ne dajejo izjav, koga vse so priporočali, ki nato nikoli niso uspeli. Zraven ne vem a si misli, da drugi klubi pa niso zainteresirani, da ni borbe za vsak podpis, sploh takšnih talentov, itd. Kot v pravljicah. Edini pretekli nogometaš, ki bi si ga želel videti v trenerskem štabu, je Rio.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9313
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 20.krog, Manchester Utd - Burnley, 26.12.17 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 27. december 2017, 12:23:03

Smo tam kjer nam je mesto in to velja tudi za ostale ekipe, mislim da temu nihče ne oporeka. Vseeno pa se ne bom strinjal z vsesplošnim nezadovoljstvom.

Včerajšnji remi je namreč za moje pojme prvi tak večji kiks letos, kajti takšnih remijev na Old Traffordu je bilo v prejšnjih letih bistveno več. Tak remi se je denimo prikradel tudi Fergiju ali pa letošnji poraz ala Huddersfield, tako da ga niti ne štejem za šokantnega ali presenečenje. Dva poraza še proti Chelseaju in Cityju, ki sta bila trn v peti tudi Fergiju. Potem še en derbi brez zmage (Liverpool) in remija v gosteh proti Stokeju in Leicestru. Si upam reči, da je Fergie imel marsikatero sezono takšen izkupiček po 20-ih tekmah.

S tem seveda ne zagovarjam Mourinha in ne skrivam želje po kakšni točki več. Seveda sem včeraj pričakoval zmago in sem razočaran nad remijem, ampak trenerju in ekipi ne gre preveč očitati. Jose se je izkazal z reakcijo ob polčasu, igralci pa so dali vse od sebe in so dodobra obstrelili Popa. Edino kar me je motilo je to, da se je po prvem golu nalet ustavil in da je Matić prepoceni izgubljal žoge (utrujenost?). Šans je bilo na zadnjih tekmah dovolj in zgrešili smo takšne prilike, s katerimi bi gladko imeli šest točk. Ampak moram se obregniti ob obrambo. Ta ni več tako zanesljiva, clean sheetov je manj (samo dva na 13-ih tekmah), čeprav 16 prejetih golov na polovici sezone ni slab izkupiček, problem je, ker prejemamo več golov v zadnjih dveh mesecih. Še De Gea kaže nesigurnost na trenutke. Poleg tega je potrebno rešiti ključna vprašanja (zakaj Lukaku ne zadeva več golov, zakaj smo šibki ob prekinitvah in kdo je pravi izvajalec prekinitev). Shaw zagotovo ni.

Smešno se mi zdi, da se vsi strinjamo, da je drugo mesto trenutno realno stanje, a se obenem vseeno najde skupina ljudi, ki je nezadovoljna z zaostankom za Cityjem, igro itd. Če sprejmete trenutno situacijo za realno, potem ne razumem pritoževanja :)
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5071
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost