EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18:30

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. december 2017, 20:38:57

Dodam lahko še to, da dokler bo Pogba skrbel kako lepo izgleda in potala 3-5 podaj na tekmo, preostali čas pa hodil kot pav po igrišču bo naša sredina samo lepa, uporabna pa kot vile za v varžet. Kako mi vleče živce, ko ga vidim da se vleče kot megla sem in tja, potem pa dobi še kapetanski trak???!!! WTF, pičkica, ki se ne upa v en konkreten dvoboj, pade ob vsakem prepihu ob njem, to ti je kapetan? Ki se ne postavi ob Younga, ko mu tam nek Mohamed teži? Murinho še en minus več.

Ima sploh kdo jajca v tej ekipi, da se je pripravljen stepsti za Unitedov grb?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. december 2017, 20:46:37

Zlatan Ibrahimovic is facing one month on the sideline. #mufc [bbc]


Romelu Lukaku is ‘out of football for a while’ according to Jose Mourinho. #mufc [bbc]


Upam da bo top 4 do konca sezone, mogoče še kdo od rivalov dobi vsaj kakšno malo poškodbico..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. december 2017, 21:32:41

Za top4 smo bili ze pred tema poskodbama v dvomih. To ni nobeno opravicilo. Manager je vedel kaj tvega samo z Lukakujem in Zlatanom kot back up. Sta pa tu še vedno Rashford in Martial.

Še ena sramota očitno. Sreča nisem gledal tega sranja :)

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. december 2017, 23:32:48

GoUp je napisal:Za top4 smo bili ze pred tema poskodbama v dvomih. To ni nobeno opravicilo. Manager je vedel kaj tvega samo z Lukakujem in Zlatanom kot back up. Sta pa tu še vedno Rashford in Martial.

Še ena sramota očitno. Sreča nisem gledal tega sranja :)

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk


Točn to. Rashford in Martial imata šanso zdaj v napadu. Young in Valencia naj pa krili igrata, pa bo igra gotovo boljša kot zadnje čase :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5782
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 30. december 2017, 23:37:06

Nisem gledal, ampak me prvič letos skrbi za Top4.. Pool igra odlicno, Tottenham se bo dvignil, City je prvak, Chelsea nas bo pa tudi suvereno prehitel.

Če je Lukaku res long term poškodvan moramo all in na Griezmanna.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. december 2017, 23:51:20

Giggsy je napisal:Kako mi vleče živce, ko ga vidim da se vleče kot megla sem in tja


A ste vidl zadnji kot, 2 min do konca, oni izbijejo žogo, Martial pa hodi proti njej, niti šprintal ni, da bi jo dobil.

Giggsy je napisal:Ima sploh kdo jajca v tej ekipi, da se je pripravljen stepsti za Unitedov grb?


To sem se jaz tudi danes spraševal. Še najbolj je bil Mata napaljen, kar dost pove.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5782
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a infinity dne 31. december 2017, 0:22:43

Še najbolj je bil Mata napaljen, kar dost pove.

Mata je vedno z glavo pri stvari. Preteče največ, se vrača v obrambo, vse. Samo kaj ko je počasen kot vrag. Bi še napisal najpočasnejši, če ne bi poznal Tavaresa. No, tako pa v resnici precej bremza igro, ker ne more odšprintati v prazen prostor. Na koncu primerjaš kako on odigra določene situacije s tem, kar počnejo krilni nogometaše konkurence (Sterling, Salah, Hazard, itd.) in vidiš razliko.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9277
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. december 2017, 0:25:37

all in na Griezmanna.


Še en brihten, 200M bomo dali za napadalca ki je zabil 5 golov letos. To bi še bilo fajn ja :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a zimi dne 31. december 2017, 3:09:49

infinity je napisal:Mata je vedno z glavo pri stvari. Preteče največ, se vrača v obrambo, vse. Samo kaj ko je počasen kot vrag. Bi še napisal najpočasnejši, če ne bi poznal Tavaresa. No, tako pa v resnici precej bremza igro, ker ne more odšprintati v prazen prostor. Na koncu primerjaš kako on odigra določene situacije s tem, kar počnejo krilni nogometaše konkurence (Sterling, Salah, Hazard, itd.) in vidiš razliko.


Seveda. Jaz že 2 leti kličem po okrepitvi na RW, ne pa da tam gledamo Mato, Lingarda in ostale. Nasprotniki imajo na krilih igralce, ki delajo razliko, United pa je po krilih povsem nenevaren. Danes najboljše "krilo" je bil Young kot RB, ki je parkrat preigral in dal predložek.
In tle nas tepe kadrovanje zadnjih let, tudi Muri ni vse dobro izpeljal. Skantali smo 500M, pa še kar rabimo pol prve postave in nekaj dostojnih menjav.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5782
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 31. december 2017, 9:34:02

Pravilneje bi bilo reči, da je imel United doslej en sam plan v napadu - in sedaj, ko je ta plan vsled Lukakujeve forme šel po zlu, sta z njo strmoglavila tudi igra in samozavest. Tudi izpad iz boja za naslov je moral biti hud udarec za moralo..

Po moje sta poškodbi Zlatana in Lukakuja dejansko dobrodošli, ker United krvavo rabi nekaj svežih idej v napadu. Pa ni nujno, da so to krila z dobrimi predložki. Obstoječi ofenzivni kader je čisto dovolj, da razbijemo naslednje tri nasprotnike. Tudi položaj na lestvici je še vedno dokaj dober.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 31. december 2017, 13:05:41

No, zdaj pa lahko rečem, da ta mini kriza spominja na prejšnje sezone, ko zmage ni bilo na spregledu, z anemično igro za povrh. Pa še na Old Traffordu, proti premagljivim nasprotnikom, predvsem to boli.

Problem je, ker nimamo jasno določene prve postave. Rotacija mora biti, ampak da Shaw, Miki, Young pridejo v prvo postavo, potem ko jih ni bilo na spregled po več mesecev... To ni dobro. Ko bo Fellini zdrav, bo isto. Imamo poškodovane, ampak vseeno to ni nek izdelan plan.

Pa še nekaj. Pogba igra dobro, ima potezo več, ampak vseeno ne daje tistega, kar je pri Juvetu. Pa niti ne toliko po svoji krivdi. Ne vem, če mu je samo Matić ob boku dovolj. Pogba rabi malo več svobode v igri, pa bomo imeli več od njega pred golom in v napadalni tretjini, zato pa potrebuješ tri veziste. Ne vem, pri Juvetu je bil nemalokrat mož odločitve, pri Unitedu bistveno manjkrat. Potrebujemo pa nekoga, ki bo povlekel ekipo naprej.

Proti Evertonu naj se poizkusi z Rashfordom in Martialom v špici, rad bi videl to kombinacijo v napadu. In nekaj osvežitve na sredini, Mati bo crknil, naj zaigra Herrera.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 21. krog, Manchester United:Southampton 30.12. ob 18

OdgovorNapisal/-a infinity dne 31. december 2017, 14:16:06

Ashley Young charged with violent conduct. Has until 1700 today to respond. Would miss @ManUtd games v Everton, Derby and Stoke.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9277
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost