EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:15

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. februar 2018, 20:29:01

Vse lepo in prav, če ne bi to bilo že 1249081089524352035-ič ko pišemo kaj delata Smalling in Jones. Danes je drkal Chris, proti Spursom je sral Jones. Ne morem ju več gledat v klubu, sta kot neka dva parazita ki izkoriščata dejstvo da sta Angleža in ima trikratno vrednost Baillyja/Roja ipd, ker sta Angleža, HG ter znata angleško. Šokantno je kako sta še vedno v klubu po vsem tem času, podobno velja za Younga. Kolikokrat sem že dejal v postih, slabo mi je ko vidim nasprotnika napadat naš kazenski prostor, ko onadva igrata. Seveda bodo zdaj določeni tu omenjali kako ko sta pa dobra proti noobom, pa smo tiho ipd..

Valda da ni samo Smalling kriv za poraz, ampak tudi Martial, Pogba, Alexis, Lingard in še kdo. Ampak če bi United zabil vse šanse in izkoriščal xG ter bi vse šlo po maslu, bi zdaj mi bili na poziciji Cityja, ne pa 16 pik zadaj. Ker ob vseh remijih ter porazih smo imeli takšne šanse ter možnosti, da te srat pritisne, ampak enostavno nam prevečkrat zmanjka sreče in se žoga ne odbije prav. Samo primer Martialove šanse 1v1 in potem 2 uri kasneje gola Firmina/Salaha.. Vsi streljali ob nogi, ampak samo Martial pojedel "hokejsko" obrambo. Tako pač je, malenkosti ter sreča odločajo v športu.

Mene samo najbolj jezi, da premalo igramo na Lukaka. On bi moral porivati žoge v gol, ki mu jih pripravijo soigralci, tako kot imata luksuz Kane ter Aguero. Pizda kakšno žogo je od enega Daviesa dobil Kane proti Arsenalu, Romelu pa more neke podaje po tleh lovit ali pa sam organizirat napade. Dajmo mu žoge in bo zabil gole tako kot je proti Bournemouthu, Huddersfieldu ter WBA. Zabil bi tudi Liverpoolu, Tottenhamu, Cityju, če mu ne bi vratarji ter vratnica preprečila zadetkov. On mora biti fokus napada, ne pa drkanje Lingarda, Martiala, Younga in Valencie okrog kazenskega.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 11. februar 2018, 20:30:00

Smalling ni tak problem. Želja, grizenje v igri, agresija....vse to manjka pri skoraj večini. Pogledaš naprimer sancheza - se bori, laufa, šprinta, v njem vidiš željo. Lukaku se odkriva, teče v prostor, se vrača nazaj po žogo...pol pa vidiš martiala k je brezvoljen, izgubimo žogo a on stoji..pogba že odkar je prišel v united trimčka..ne vem če sem ga videl kdaj zašprintati? Mata pride v igro in nič - krili z rokami, nobene pametne poteze...najbolj pa razočaran nad mourinhom - on naj bi bil motivator, imel.nek plan, bil taktik (pochetino ga je pojedel, benitez ga je šolal...)..ne vem, trenutno ne vidim pri nas pozitivnih stvari. :roll:
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 11. februar 2018, 20:39:44

Pa ne mi zdaj o sreči - martial je streljal po tleh ...v tej situaciji in kot pravi golgeter bi "vratarja lahko vprašal kam mu jo stisne":) sam pred golmanom, on pa lahkotno brcne....ah:( pa se zgovarjati kaj bi bilo "če ne bi vratnica preprečila, pa koliko šans smo imeli...." bedno. Igre nimamo že kar nekaj časa in to je to. Tudi lani v evropski ligi smo imeli več sreče kot pameti. Ni igre, ni napredka...
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. februar 2018, 20:44:13

Andresson, ko omenjaš Kane-a kako srečo ima, si poglej tole https://youtu.be/a3e2Oaw12dw pa potem povej, kdaj je Lukaku takole zaključil pri Unitedu? Model naj bi bil špic, pa je tako neroden v 16m, da je zanj Ruud Van Nistelrooy bog nogometa. Tako moramo za take gole ali čakati Rašforda ali Martiala, ali Mato. Ko so pa slednji izven forme pa naš veliki Lukaku ne zmore samo ustvariti baš nič. Zame zaenkrat najslabši (prvi) napadalec kar jih je imel United v zadnjih 30 letih.

Evo, še Lukakujeve gole za United: https://youtu.be/Iv-0zx1en6Q
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. februar 2018, 20:53:05

Chris gor ali dol, ne moremo se vedno šlepat na clean sheet in da bo de Gea vse ubranil. Preprosto bi mogli na vseh tekmah računati na zmage recimo 3:1, ne pa da že v igro vstopimo na 1:0, če ga bomo uspeli dati.

Anderson#8 je napisal:Mene samo najbolj jezi, da premalo igramo na Lukaka. On bi moral porivati žoge v gol, ki mu jih pripravijo soigralci, tako kot imata luksuz Kane ter Aguero. Pizda kakšno žogo je od enega Daviesa dobil Kane proti Arsenalu, Romelu pa more neke podaje po tleh lovit ali pa sam organizirat napade.


Danes si Lukaku res ne zasluži kritike, ker je bil eden redkih z željo po igri. Ampak vseeno: Kane in Aguero si tudi sama pripravita stvari. Sploh Kane proti Unitedu je pokazal vse, česar Lukaku (žal) ne zna. Sprejet žogo, podat. Lukaku je kao žival in niti enega skoka ne dobi. Prvi 10 minut so nažigavali žoge nanj in niti ene ni sprejel in ustavil igre. Ne zna se zagradit, ustavit žoge in počakat soigralce.

Martial, Pogba prednjačita z brezvoljnostjo in sprehajanjem po igrišču. Najbolj me moti, ko zgubimo žogo in igralci kar gledajo, kdo bo stekel v obrambo, nobenemu se ne da. Upam, da ju Muri nagradi s klopco/tribuno, igrajo pa naj tisti, ki želijo igrati.

benko57 je napisal:Smalling ni tak problem. Želja, grizenje v igri, agresija....vse to manjka pri skoraj večini. Pogledaš naprimer sancheza - se bori, laufa, šprinta, v njem vidiš željo. Lukaku se odkriva, teče v prostor, se vrača nazaj po žogo...


Tole. Pa bi mogel glede na sposobnosti Alexis počivat in se šparat za napadalne akcije.
Sam še Ibra se vrne in bo igra še bolj počasna/negledljiva.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. februar 2018, 21:09:16

Matic ne zatiskaj si oči.
Vse okrepitve zadnjih let, dejansko to niso. Namesto da bi dvignili nivo igre, smo spet kjer smo bili zadnjih pet let. Brez idej, brez volje, spet blatimo razne Chrise in Jonese (pa imamo nebroj drugih kerlcov ki so odigrali zanič) ...
Kot sem že napisal. Če bi bili Spursi, Arsenal, Čelski in Pool na lanskem nivoju, bi mi bili nekje peti ali šesti. Tako pa pozicija na lestvici prikriva dejstvo, da nimamo igre in predvsem igralcev ki bi znali igrati.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 11. februar 2018, 21:56:17

Pogba. Dajmo vzeti v obzir malo več kot zadnjo tekmo, dve. Zdaj vsakega vse moti, ampak ne pozabimo kdo je večinoma vlekel voz zadnji dve sezoni. Še decembra se je pisalo kako brez njega ne gre itd. Človek, ki je redno bil najboljši kreator ekipe, čeprav so pred njim igrali po štirje ofenzivni nogometaši, ki skupaj niso pripravili toliko priložnosti, kaj šele da bi realizirali tiste, ki jim je Pogba pripravil. Ob Davidu edini za katerega se je kdaj napisalo, da dejansko igra na Unitedu primernem nivoju. Tako da...

Čemu zdaj tale mini kriza? Kdo bi vedel. Že pred tekmo se je govorilo o poškodbi, ko je že ogrevanje pred tekmo zapustil predčasno. Bojda tudi šepal po tekmi. Vsekakor vsaj meni ni izgledal najbolj 100%. Seveda, marsikdo bo rekel da samo iščem izgovore. Ok. Vem da zna biti na trenutke precej živce parajoč in si zna privoščiti kakšno nepotrebno neumnost s svojimi komplikacijami. Ampak ne morem pa reči, da nikoli ne igra borbeno. Daleč od tega. Običajno ravno on tisti, ki če ne drugega, vsaj favlira, vsaj poizkuša. Zato pa rečem, da si ni podoben zadnje tekme. Verjetno zadeva, ki jo vidi tudi Mourinho, da si ga celo upa potegniti na klop.

Kar se tiče Smallinga. Problem je, da je dejansko na istem nivoju kot pred osmimi leti. Toliko enih malih napak, da ti gre že konkretno na živce. Sploh zdaj ko bi potrebovali pravega vodjo v obrambi, nekoga ki bi prevzemal komando in pobiral žoge. Ampak to pač ni Smalling. Na tekmah, kjer United prevladuje in se branilci zgolj občasno vklopijo v igro je povsem ok. Kar velja v bistvu za vse Unitedove branilce. Problem je v malo težjih situacijah, ko je potrebno kaj več kot zgolj se občasno vmešati v igro. Tukaj pa pogosto pogrnejo vsi po vrsti. Smallingu bi še oprostil tehnično znanje in nesposobnost, da odigra karkoli z nogo, če bi vsaj v skoku prevladoval, kot se za takšno gmoto spodobi. Ampak ne. Kvečjemu dela še dodatno štalo s svojimi rokoborskimi prijemi in vlačenjem majic (bolje da ga ni v igri naslednji vikend, ko bo VAR v igri). Ah.

Največja finta pa ta, da se je poleti vrglo denar za enega osrednjega branilca, ki ga ni nikjer. Lindelof je zaenkrat pokazal, da ni b od branilca. Mourinho, človek ki ga je nabavil, ga uporabi zgolj ko so vsi drugi polomljeni. Če je kdo bil nesmiselna okrepitev. Namesto da bi lani raje vrgli denar za enega bočnega branilca. Upam da pride Bailly nazaj v tisti formi iz lanskega začetka sezone.

Za trenutek skočim še nazaj k vezistom. Pogrešamo Herrero iz lanske sezone. Težko gre Unitedu brez energičnega vezista. Pogba to ni, pa se lahko še tako postavljamo na glavo. Isto velja za Matiča. Zraven imaš pa še takšne ofenzivce, ki tudi niso nek presežek kar se tiče pokrivanja prostora in si tam kjer si.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. februar 2018, 22:24:48

In smo tam kjer smo......pisali že po upokojitvi Scholesa, da nam manjka vezistov....to se piše že 10 let, pa nič ni dobro.....čudno
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. februar 2018, 22:34:13

Smalling ga je danes biksal. Pač favl za penal in brezvezen dajv, ampak ne morete reči, da se slabo brani. In da ne pobira skokov? Kako ne, v tem je daleč najboljši.

Martial bi ga moral zabiti ali pa Sanchez, pa bi zmagali kot proti Huddersfieldu. Tako pa ne moreš, če ne zadaneš. Pa tudi to ne bi zakrilo negotovosti in sumljive igre. In Pogbajeve igre. Res ne vem, kaj se dogaja z njim.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 11. februar 2018, 22:54:47

ANALYSIS OF NEWCASTLE’S GOAL
“We train, we work, we organise... and the players have their individual jobs when they defend zonal. The players they know there are responsibilities but I am pretty sure you already watch that goal on TV a few times, I didn’t. So you know more than me and you know who lost the challenge in the air, you know clearly that so I think it is bad if you put me in a position where I have to criticise a player. By yourself you make your own analysis.”

Pogbye?

Zgleda kot da je res nekaj pocilo med njim in Murijem. Cudno je le, da se je to zacelo po podpisu Sancheza. :?

Aia pa se to, domnevna gresna kozla sta tako slaba, da imamo celo najboljso obrambo lige! Kira nesposobnost. Je pa Lukaku zival, to pa ja! :lol:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. februar 2018, 6:45:53

615mio od odhoda Fergusona in še vedno sestavljamo udarno enajsterico.
Slaba obramba, premalo vezistov, brez kril in povprečen napadalec.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a mmato dne 12. februar 2018, 8:00:18

Dobra debata, v osnovi se z vsem strinjam. Vsi ze sedaj tudi vemo da imena/okrepitve niso garancija za spremembo na bolje. Tudi sam sem mislil da bojo Rojo, Baily in Lindelof spravli Smalinga in predvsem Jonesa iz postave pa sedaj nevidim ene prednosti pred njima. Enako Pogba.....

Pri ostalih klubih opazam naslednje, kar pri nas manjka oz pogresam. Na pritisk nasprotnika odigrajo max enostavno in to ni nic drugega kot pravocasna podaja. Isto je v napadu, predvidljivi, pocasni in sterilni so u p.m. Mogoce se pa vsak trenutek in situacijo planira, taktizira do onemoglosti in jih to zjeb... ko gre kaj narobe.
Uporabniški avatar
mmato
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 88
Pridružen: 14. november 2010, 18:39:21

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. februar 2018, 10:47:33

GoUp je napisal:615mio od odhoda Fergusona in še vedno sestavljamo udarno enajsterico.
Slaba obramba, premalo vezistov, brez kril in povprečen napadalec.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk


Žalostno, toda resnično.
Kar je dobro (DDG) je pa že itak Fergie kupil.

Prej smo jokal ob no value in prvih mestih, zdaj še bolj jočemo ob 100M nakupih in 6., 4., 2. (?) mestih :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. februar 2018, 10:56:18

https://streamable.com/ra7rd

Pa še tole. Matic bo vesel te analize :) kot sem/smo že rekli, pustimo 1, 2 napaki. Kar je bolj očitno so slabe podaje, ko niso pod pritiskom, nobenega odkrivanja soigralcu/vratarju, da lahko da normalno podajo. Ta United je res mučno gledat napram ostalim ekipam, ker sploh ne igra modernega, hitrega nogometa. Potem pa pride še Mata not, zdaj bo še Ibra nazaj in Lukaku na krilu. Dobri časi so pred nami :roll:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 12. februar 2018, 12:31:52

Sem pogledal ene par analiz in prebral nekaj komentarjev in moram se strinjati s tistimi, ki trdijo, da United trenutno nima identitete. Od Mourinha se pričakuje, da bo igral "the United way", sam pa je bolj defenzivni trener, ki dela tako, da ekipa naredi čim manj napak. Njegov moto je itak, da zmaga ekipa, ki naredi manj napak. Problem je, če njegova ekipa naredi napako, se ne zna pobrati in preobrniti rezultat. Samo poglejte si včerajšnji Liverpoolov prvi gol, 3 na 2, podaja, podaja, tap in. Tega mi ne moremo izvesti, ker nimamo nobene širine.

ČE osvojimo FA pokal na koncu sezone, se bo Mourinhu in ekipi opravičilo za vse povprečne predstave? Se bomo smejali Liverpoolu, ki bo drugi, mi pa imeli kanto?
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. februar 2018, 13:02:23

Desjtvo je, da igra nima nobenega repa in glave. Jaz mislim, da igralcem sploh ni jasno, kaj naj delajo. Ali pa načrtno sabotirajo managerja.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 12. februar 2018, 20:09:22

Jup, res mi ni več jasno kaj je narobe v tem Unitedu. Ok, saj bi nesel zgodbo, da je Fergie poznal vsakega igralca v piko in iz njega res potegnil maksimum v danem trenutku. Plus to, da je bilo roko na srce v njegovih časih manj konkurence, kot je te danes. Ampak, to preprosto ne pije vode, kar dokazujejo trenerji v drugih klubih. Zlahka nas demantirajo Čelzi, City, Real, Barca večkrat in tako dalje.

Torej to lahko izločimo. Kaj nam še ostane?

Verjetno ravno to, da se na silo išče neke igralce, ki bi pa lahko vrhunsko igrali v Unitedu. Pa se kaj kmalu pokaže, da ta nabrani šopek niti malo ne deluje uigrano. Kemije je med njimi ravno toliko, da se včasih kak Đesi, Maršal in Raš najdejo in kako posrečeno ušpičijo. To je pa to. Ostalo je pa vse na silo. Dolge na Lukakuja, ali pa žoganje okoli 16m brez idej.

Sančez bi lahko bil naš rešitelj, če bi mu sledil še vsaj 1 ali dva tako razigrana. Pa jih je žal Muri ali kdorkoli že ubil. Še pomnite preigravanja Raša in MAršala iz njunih začetkov. Ne vem kje so sedaj, tudi Ronaldo je grešil ko je bil pri nas, pa ga je Fergie lepo uigraval in kak stroj je naredil iz njega. Naši mladi upi pa venijo, kot da nimajo zraka in vode, da bi pokazali kaj znajo. Pa ne mi o njihovi kvaliteti, ker so vsi dokazali, da lahko igrajo na vrhunskem nivoju. Tako da to spet ni izgovor.

Sam menim, da je problem v Muriju in njegovem načinu treniranja/postavitve igralcev/načina dela. Moyes je bil resda prvi, samo on je pogorel že s pojavo in s kadrom ki ga je imel. Luis je sociopat, za katerega mi ni jasno, komu je kamen padel na glavo da so ga podpisali. Njegovi idiotizmi verjetno še danes morijo katerega od igralcev. Murinho je pa passe. Moderni nogomet ga je prerasel, ne morem da ne razmišljam drugače, ko gledam tedensko žalost naše igre in razigrano igro Aresnala/Poola/Citya/TThama....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. februar 2018, 20:29:03

Ma ne vem. Ni problem v tem, da Smalling naredi favl za penal (povejte mi za branilca, ki še ni zagrešil penala :) ), ni problem v faljenih zicerjih Martiala in Rashforda. To se pač dogaja, ampak problem je, da ni igralca, na katerega bi se zanesli v težkih trenutkih. Na začetku sezone sta bila to Lukaku, ki je tresel kot nor, in Pogba, ki je diktiral show na sredini igrišča. In ti igralci dajejo premalo v odločilnih trenutkih, pa bi morali, ker so bili za to pripeljani. Ne pa Lingard ali pa da bo branilec Smalling nosil glavno krivdo za poraz proti Tottenhamu, ker ga je najboljši napadalec lige trikrat nategnil, pa je kljub temu izbil in blokiral nemalo žog. Ne pričakujem vsake popolne tekme od Pogbaja, ampak tak način in pristop, ki ju je prikazal na zadnjih dveh tekmah ni za nikamor. Ne zamerim mu, da ima zgolj tri gole na svojem računu, čeprav bi lahko tudi o tem debatirali, ampak da v prvih petih minutah nonšalantno zapravi tri žoge in da krili z rokami in trimčka ... Ne, to pa ne. Pogba je super igralec, letos je prikazal nekaj odličnih tekem, ampak še vedno ni tistega magica, ki sem ga pričakoval na vsaki tekmi.

Ne vem, za moje pojme poteka sezona dokaj normalno, pet porazov je imel tudi City v tem obdobju lani, pa tudi kakšna Fergijeva sezona je bila takšna. Smo pred ostalimi, City je pa zgodba zase. Ampak zadnji dve gostovanji sta bili popolno razočaranje. V decembru je bil izplen slab, domači remiji, ampak smo igrali, napadali, in nisem bil toliko razočaran, ker pač ni šlo in nas ni nihče nadigral ali nategnil. Ampak res je žalostno, ker ekipa ne kaže tistega, kar bi morala in bi brez težav tudi lahko.

Joseja podpiram, ampak nekaj krivde za zadnje kikse nosi tudi on:

- winger Young na LB-ju? Imamo Shawa.
- nič rotacije za Matića in Pogbaja.
- neprilagodljivost nasprotniku (tekme proti top6).
- je igra postavljena za ustrezne igralce (Lukaku ali Pogba)?
- in to vodi do neoblikovanega sistema in postave ter pozicij igralcev.

Ne vem, če so ti razlogi pravi za zadnja razočaranja. Če bi jih vedel, bi bržkone sedel na Josejevem stolčku.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. februar 2018, 20:41:15

Giggsy je napisal:Moderni nogomet ga je prerasel, ne morem da ne razmišljam drugače, ko gledam tedensko žalost naše igre in razigrano igro Aresnala/Poola/Citya/TThama....


Ok, se strinjam z nekaterimi tvojimi ugotovitvami, ampak s tem poveličevanjem drugih ekip in igralcev se pa pretirava. Če bi bile te ekipe tako super in oh in sploh, bi bile pred nami in pred Cityjem. Pa niso. Za ta Arsenal še kar velja ta mit, da igrajo nek vesoljski nogomet, pa niso nič takšnega. Smeh od kluba. Na Tottenham se tudi drka, kot na BVB pred leti, z razliko, da je BVB zmagal svojo ligo in igral v finalu LP-ja. Liverpool pa je tako ali tako smešen. Razbijejo City, pušijo proti Swanseaju.

Se pa strinjam, da so vse te ekipe napram Fergijevim časom napredovale in se izboljšale. Oziroma konkurenca je močnejša. Predvsem pa smo mi slabši kot kaže. Neprisotnost Fergija nas še vedno tepe, ozračje v klubu (slačilnici?) ni vredno takšne institucije, politika kluba ni prava (prestopi, Gill - Fergie je bila udarna naveza).

All in all, proti tako groznemu Newcastlu morajo igralci stopiti skupaj in zmagati.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 27. krog, Newcastle : Manchester United, 11.2., 15:1

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. februar 2018, 15:07:16

Giggsy je napisal: Moderni nogomet ga je prerasel, ne morem da ne razmišljam drugače, ko gledam tedensko žalost naše igre


+1

Kar še ne pomeni, da je popolnoma zanič trener, ampak s tem pristopom bo vedno izgubil veliko točk, izgubil precej tekem. Še najlažje je s temi defenzivnimi variantami narest v pokalih, ker v eni ali dveh tekmah na izločanje ti vedno lahko uspe.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost