West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. maj 2018, 21:56:45

Pa jebentis ce ga je nasel Celzi, City, Real, Barca, Bayern, pol jih verjetno ni tako malo. Treba je pa vcasih pogledati malo je kot do lastnega praga in ropotanja novinarskih znalcev in tistih ki imajo od tega najvec. Tezko operiram z imeni, ker nisem strokovnjak in ne spremljam tekoce vseh lig in trenerjev. Samo imamo zaboga verjetno koga v klubu ki to pocne in je placan. Naj se izkaze. Preprican sem da bo Arsenal pripeljal takega trenerja, da se bomo sprva delali norca, potem nas bo pa posolal, kar pri Muri taktiki ni tezko. Jaz bi pred leti maznil ali Ancelotija ali Pepa, samo vemo kam je to peljalo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. maj 2018, 21:58:56

Anderson#8 je napisal:S točko zapečetali 2.mesto v ligi, odličen napredek napram lani. Samo zaradi retardirano dobre sezone Cityja, nismo imeli konkretnejše borbe za naslov, vidi se pa tudi izpad motivacije pri večini igralcev za tole končnico. Upam da bodo vse vložili v FA Cup..


Dejansko si navdusen nad zanic igro, drugim mestom in nobeno kanto? Whoa, nizek standard za United. Daj vsaj po pravici povej v koliko tekmah Uniteda letos si resnicno uzival?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 10. maj 2018, 22:05:59

Pa jebentis ce ga je nasel Celzi, City, Real, Barca, Bayern, pol jih verjetno ni tako malo


Chelsea menja trenerja na vsake 18-24 mesecev, City je imel od oil priliva 4 ali 5 trenerjev, Zidane ima bolano ekipo posameznikov in Ronalda ki mu rit rešuje v CL, Barca je letos menjala trenerja, Bayern menjava trenerje na vsake 2 leti in to mega imena kot so Pep, Ancelotti itd.. Tako da bodi rajši tiho, če nimaš blage. CL je osvojil samo Real, ostali zijajo in se slinijo, kljub vloženemu denarju. Barca bo v manj kot letu skantala 400M+ za 3 igralce, od tega sta 2 400% preplačana, Griezmann pa bo 28 kmalu..

Pa nehaj pisat po remijih in porazih, ko pa se zmaga pa si tiho. Enotaisto sranje spet.

PS: Užival sem ob mnogih tekmah, na začetku sezone je bilo super ko je padalo, absolutno sem užival ob zmagah nad rivali zadnja dva meseca. Imamo najboljšo obrambo v ligi, De Gea je končno dobil Golden Glove. Očitno nekaj delamo dobro, če smo pred superduperextraizjemnemsexyheavymetal vesoljci iz Liverpoola, ki bodo morali igrati na polno zadnji krog, da kurčevo CL zavarujejo..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 11. maj 2018, 5:42:08

Jebeni Martial...
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. maj 2018, 8:48:28

Mislim, da se ne splača pretirano sekirati zaradi teh rezultatov v sklepnem delu sezone. Zaradi igre prav tako ne. Nobenih indicev ni, da se bo kaj pretirano spremenila, zato se je bolje na to navaditi. In seveda držati pesti, da bomo odnesli FA pokal..

Se bom čisto strinjal z A8, da so rezultati dobri. Je pa perspektiva zaskrbljujoča. Nisem prepričan, če je kateri od igralcev (s svetlo izjemo Lingarda) naredil en sam korak naprej, odkar je Mou prevzel krmilo. In kot ponavljam že vse od Fergijevega odhoda, vsega se pač ne bo dalo reševat z glomaznimi investicijami v tuje igralce, ampak bo potrebno izkoristiti potencial, ki ga že imamo v ekipi.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4020
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. maj 2018, 8:57:27

gregx je napisal:Jebeni Martial...


?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a mmato dne 11. maj 2018, 9:27:52

zimi je napisal:
gregx je napisal:Jebeni Martial...


?


Mah verjetno mu kri pije. Vsaj meni jo. In tudi ni edini. Pač se ne morem znebiti občutka, da so igralci ful več energičnosti, kombinatorike in borbenosti sposobni. Zato pa so nam všeč, ko se na trenutke kdo na glavo meče (Hererra, Young, Valencia, Smalling, Jones, Matić) ali ko odigrajo (poskušajo odigrati) kakšno hitrejšo akcijo (dvojno podajo, kakšen killer pass) - Lingard, Herrera, Pogba. Ampak žal je več zaletavanja v zid (Sanchez, Martial, Pogba, Rashford). Se mi zdi, da sta včeraj, edino efektivno dvojno podajo odigrala fakin Valencia in McTominay.
Uporabniški avatar
mmato
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 88
Pridružen: 14. november 2010, 18:39:21

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. maj 2018, 10:29:01

Oh sarkazem radar si vklopite.. gregx pač hoče namignit da ni bil Martial problem proti Brightonu, da tudi včeraj nismo dali gola itd..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 11. maj 2018, 10:50:15

Glede na pretekle izkušnje ga tudi z njim ne bi. :)

Mourinho napovedal, da oba, tako Martial in Rashford, začenjata tekmo v nedeljo. Za njima pa nekateri ostali odpadniki, rezervisti, pač ni da ni.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. maj 2018, 12:05:36

Anderson#8 je napisal:Oh sarkazem radar si vklopite.. gregx pač hoče namignit da ni bil Martial problem proti Brightonu, da tudi včeraj nismo dali gola itd..


Sem popolnoma razumel njegov sarkazem, menim le, da ni potreben. Razumel bi, če bi Muri na klop vrgel DDG, Matića, tudi Lukakuja, ki si tega ne bi zaslužili. Ampak Martial je na dosti tekmah letos zelo razočaral. Pa ne samo Martial, tudi pol druge ekipe. In jaz ne vem ali je razlog Muri ali igralci, ki takšne predstave kažejo že nekaj let.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. maj 2018, 12:39:35

Jaz sem itak povedal že moje stališče glede Martiala. Da je on igral pod Fergusonom, bi ga sicirali na prafaktorje tako kot ste Nanija mnogi. A vendar Nani je oddelal nekaj konkretnih sezon, njegova statistika za prvih 100 tekem za United je bila več kot impresivna in boljša od Ronalda. Nani je dušo dal na tisti tekmi z Bayernom, ne bom pozabil ko je sam tekel mimo cele obrambe Bayerna, da mu je potem Butt ubranil strel, Nani pa je komaj prišel do korner zastavice. Nani je isto obračal folk, a je imel veliko več podaj, da niti ne govorim o tem da je lahko igral oba krila brez problemov. Zato je Martial slabša varianta Nanija in ima samo srečo da v časih Moyesa/LVG/Mourinha predstavlja neko rešitev na krilu in igra na karto mladosti ter dejstva, da lahko hitro teče z žogo in gre mimo branilcev. Tako bi pač "MORAL" izgledati igralec Uniteda, da ko sprejme žogo, gre v duel in dela višek.. Martialu seveda to uspeva, potem pa je še tu tisti history "kredit" ko je zabijal na debiju proti Liverpoolu in v polfinalu FA Cupa za finale.

Ga po eni strani razumem in je tudi meni žal, da ne bo napad Martial-Lukaku-Alexis možen, ker več kot očitno Alexis ne bo RW. Ampak po drugi strani pa so z Martialom problemi že od prve sezone, vse se je začelo ko je prevaral svojo ženo, potem pa so se začele zgodbice od njegovega agenta do Martiala kako bi on rad več igral, kako ne želi to in ono, pa še bi lahko omenjal. Tip je star 22 let in misli, da bo garantiran starter pri Unitedu, po Evropi pa klubi ala Barca, Real, Bayern, Juve itd laufajo 30+ letnike, da jim napad držijo. Pa naj bo še tako prodoren in mlad, Alexis je veliko bolj kompleten igralec od njega. To se vidi ob podajah Alexisa, vtekanju ter razumevanju njegove pozicije. Slednji potrebuje samo čas in miren preseason, pa bo gladko enačil številke iz Arsenala.

Pa še to. Nekaj časa nazaj sem že govoril o tem, torej pred prihodom Alexisa. Tudi če ne bi nihče prišel in kandidiral za prvo postavo, menim da bi tako klub kot Mourinho ali drug trener, izbral Rashforda za LW oz. mesto v ekipi. Slednji je pač Mancunian, živi svoje sanje, Anglež in je izven igrišč čisto druga slika. Tako da Martial že dolgo bije bitko, ki jo bo težko dobil, ker Van Gaal ni planiral Rashforda in je imel v glavi da bo Martial napadalec za prihodnost. Ko pa smo izgubili Rooneya, RVPja, Chicharita pa je bilo jasno da bomo šli po napadalca in ko imaš takšno žival na voljo na trgu, kot je Lukaku pa debate ni. Tako da v končni fazi, če potegnem črto.. Škoda je če bo šel, ampak če želite fani lepo igro, rezultate ter konstantnost, boste to težko dobili od Martiala, ker enostavno ne vem če je on takšen igralec, ki lahko to izpolni. Kolikokrat sem samo v zadnjem letu dejal: "Uff danes pa ima Martial tega in tega RBja na svoji strani" od starih dedkov ala Bruno, Nyom, od CBjev postavljenih na RB itd, pa se ni nikoli nič zgodilo na njegovi strani. Tako pač je, bomo videli kaj bo poleti, za njega bomo definitivno dobili denar nazaj + še kak euro več, če res odide.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 11. maj 2018, 19:14:30

mmato je napisal:
zimi je napisal:
gregx je napisal:Jebeni Martial...


?


Mah verjetno mu kri pije. Vsaj meni jo. In tudi ni edini. Pač se ne morem znebiti občutka, da so igralci ful več energičnosti, kombinatorike in borbenosti sposobni. Zato pa so nam všeč, ko se na trenutke kdo na glavo meče (Hererra, Young, Valencia, Smalling, Jones, Matić) ali ko odigrajo (poskušajo odigrati) kakšno hitrejšo akcijo (dvojno podajo, kakšen killer pass) - Lingard, Herrera, Pogba. Ampak žal je več zaletavanja v zid (Sanchez, Martial, Pogba, Rashford). Se mi zdi, da sta včeraj, edino efektivno dvojno podajo odigrala fakin Valencia in McTominay.

Pa kdo se ti bo pri končanem prvenstvu metal na glavo, vsi samo čakajo da se liga čimprej konča. Finale proti Chelseaju se bo odigralo na 120%, za tekmo proti Watfordu pa se bo našim in njihovim gladko jebalo.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 11. maj 2018, 20:04:18

zimi je napisal:
gregx je napisal:Jebeni Martial...


?


Nisi gledal včeraj?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 11. maj 2018, 23:40:59

Nisi prebral mojega komentarja danes?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 12. maj 2018, 7:15:36

zimi je napisal:Nisi prebral mojega komentarja danes?


Nisem, priznam. :)

Samo na k**** mi gre ta Mourinho. Pred prihodom Sancheza je bil Martial eden najboljših v ekipi. Igral je precej boljše kot Sanchez sedaj. In potem Mourinho prihaja z izjavami, da A, B in C igralci niso opravili svojega dela. Kdo pa je igral proti West Bromu recimo, ali pa tudi na kakšni drugi tekmi. Poln kufer imam že tega dvoličneža.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Becks7 dne 12. maj 2018, 7:46:51

Jaz se strinjam z A8. Martial dvomim, da bo kdaj WC igralec, največ soliden povprečnež. Sam ga ne vidim glede same tehnike in nivoja igre niti približno blizu Alexisa.

Dejstvo je, da z igralskim kadrom, ki ga imamo ne moremo igrati na način kot ga Mou želi. Pogba, Alexis, Lingard itd. pač potrebujejo posest žoge, da igrajo na svojem maksimumu. Niso to fucking Materazziji, Eto'oji, Sneijderi.... Preden želim spet na pota stare slave bo potrebno močno zamenjati samo mentaliteto tako trenerja kot ekipe same.
Uporabniški avatar
Becks7
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 17. marec 2018, 18:48:06

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. maj 2018, 8:25:09

Anderson#8 je napisal: Martial slabša varianta Nanija

Becks7 je napisal: Martial dvomim, da bo kdaj WC igralec, največ soliden povprečnež.


Ljubi Jezus :lol: :lol:

Očitno živim v nekem paralelnem svetu, kjer je Nani za United odigral samo najboljših 15 tekem iz svoje 8-letne Unitedove kariere, Martial pa samo zadnjih 10.

Martial je ob Pogbaju najbolj talentiran igralec Uniteda. Če iz takih talentov ne mislimo iztiskat maksimuma, potem se ne bomo potegovali za naslove, zelo simpl.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4020
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 12. maj 2018, 12:07:02

Ra100 je napisal:Martial je ob Pogbaju najbolj talentiran igralec Uniteda. Če iz takih talentov ne mislimo iztiskat maksimuma, potem se ne bomo potegovali za naslove, zelo simpl.


To ti misliš. Muriju sta prioriteta Fellaini in Young, to je prihodnost Uniteda. ;)

In prav zaradi tega, ne vidim možnosti za nek resen napredek pod njegovim vodstvom. No mogoče pa le nismo daleč od tega, ko bomo že zadovoljni, če bomo drugi v ligi. :evil:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2508
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. maj 2018, 12:34:12

Becks7 je napisal:Dejstvo je, da z igralskim kadrom, ki ga imamo ne moremo igrati na način kot ga Mou želi. Pogba, Alexis, Lingard itd.


Ironija pa je, da je 2 od teh kupil Muri, tretjega pa on v prvo 11 tišči.
Kot sem že parkrat napisal: po 2 letih še vedno ne vemo najboljšega sistema, kaj šele top 11 igralcev.

Glede Martiala pa: jaz mislim, da je resnica nekje vmes. Soliden igralec, ni pa tak talent kot nekateri menite. V 3 sezonah je imel precej nihanj, tudi pod LvG, kjer ni imel kao anti-trenerja. OK, je mlad, ampak vsi njegovi trenerji do zdaj so govorili, da se ne trudi dovolj. Morda je bolj talentiran kot Rashford, a slednji vsaj teče, se vrže v tackle. Martial pa se samo anemično sprehaja. In tudi v drugem klubu bo imel par WC predstav, nato pa bo šel "missing" v nekaj tekmah zapored. No, pa saj to je problem domala cele ekipe Uniteda. 3 WC predstave, da se podaljša pogodba, nato pa spet strm padec v (pod)povprečje.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: West Ham United vs Manchester United, 10.5.2018, 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. maj 2018, 7:35:59

Razlog za nekonsistenco je na levem krilu precej preprost; Young je na beku sicer dobro oddelal v obrambi, v napadu pa se kot desničar stilistično prekriva z Rashfordom, Martialom in Alexisom. Igranje z dvema desničarjema na levi je kritično, ker so overlapi neučinkoviti, obramba pa lažje predvideva, iz kje bo priletel predložek.

Žal mi je za vse, ki ne vidijo ali nočejo videti Martialovega talenta. V dvobojih 1vs1 z branilci je najboljši v moštvu, pred golom ubijalski, tudi na slabe dneve zna iz prsta izsesat akcijo. V tem je celo res podoben Naniju iz najboljših let - oba imata podobno bero golov in asistenc za občasni rezervi, le da jih je Martial nabral v bistveno slabšem moštvu pri precej mlajših letih.

Ampak jebiga, če bo dobival žoge pred svojim kazenskim prostorom namesto pred nasprotnim, potem je res vse bob ob steno. Ker v tackle se pa res ne meče, to zna kak Perišič bistveno bolje.. lol
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4020
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron