Liga prvakov 2017/18

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Koga si želite iz prvega bobna?

Real Madrid
2
9%
Bayern
2
9%
Juventus
9
39%
Benfica
4
17%
Monaco
2
9%
Spartak Moskva
3
13%
Šahtar Donjeck
1
4%
 
Skupaj glasovi : 23

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 14. februar 2018, 21:38:17

Danes nobeden ne kometira, al kaj? :)

Liverpool prihaja v formo v pravem času, "winning is a thing of habit", al kako že pravijo.

Real vs PSG pa je tud lepa tekma z veliko priložnosti. Neymar preveč egoisti, Penaldo pa še naprej zadeva. Nič še ni odločeno.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. februar 2018, 21:40:43

dandzo je napisal:
zimi je napisal:Je pa pomoje trener ključ ...

Včeraj je bil verjetno res Allegri ključen ja. :)


Ne vem kaj si hotel povedat. Oni so mel več šans kot United na 2 tekmah proti Spursom letos.

Ja, preprosto rečeš igralcem s posestjo uspavaj nasprotnika. Čudn, da se še 19 trenerje ni tega spomnalo proti Cityu letos v PL :D morda pa so Spursi stali tako dobro?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 14. februar 2018, 22:42:52

Kaj bi komentirali, ce se lahko koncno spet nagledamo pravega nogometa. ;)

United je ja svetlobna leta oddaljen od takega nivoja nogometne igre. Kaj drugega ni za napisat. Zal. :evil:
Zadnjič spremenil knoxvill, dne 14. februar 2018, 22:55:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 14. februar 2018, 22:46:55

Pool odpihnil Porto v gosteh, Real pa pokazal, da mu Ligi Prvakov ni para, ko gre za res.

Sedaj je čas za dvigovanje forme, kar Ronaldo prakticira zadnja leta. Držimo pesti, da podobno velja tudi za Vrage.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a ronaldy dne 14. februar 2018, 23:16:23

Malo se je za zamislt, kaj je človek zmožen pri 33, ker naši pri 25 niso zmožni pol tega. Šprinta na polno v 90, se bori za ekipo in želi zmage... in je zvezdnik pravega pomena, katerega bi takoj podpisal, ker mu je v trenutnemu kadru blizu edino de Gea. Ostali so pa samo kvazi zvezdniki glede na njihove predstave
ronaldy
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 129
Pridružen: 22. februar 2009, 11:43:51

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 15. februar 2018, 8:57:05

ronaldy je napisal: in je zvezdnik pravega pomena, katerega bi takoj podpisal


Jaz bi namesto Ronalda takoj podpisal Marcela ali Asensia, ki sta ob tem tudi prava junaka včerajšnje tekme.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 15. februar 2018, 10:44:07

Ra100 je napisal:
ronaldy je napisal: in je zvezdnik pravega pomena, katerega bi takoj podpisal


Jaz bi namesto Ronalda takoj podpisal Marcela ali Asensia, ki sta ob tem tudi prava junaka včerajšnje tekme.


No pa tudi Modrica in Varana se nebi branil. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 15. februar 2018, 11:20:05

Smo ugotovili, da v nefunkcionalnem sistemu ne bi pomagal niti Messi. Se pa strinjam glede pričakovanj. Od Uniteda se pričakuje, da je vedno v vrhu, predvsem zaradi zadnjih uspešnih desetletij in tega občutka se ne moremo otresti. Z izkazovanjem mišic na borzah in marketih se nekako ta občutek še bolj ojača, na srečo ali pa na žalost pa brez predstav na igrišču denar ne pomaga nič. Vendar se spet ulovimo v zanko, da osvojene trofeje opravičujejo nastope na igrišču.

United je spadal v evropski vrh pred slabim desetletjem, avtomatsko zaradi pedigreja tja ne moremo. Samo z dobrimi predstavami (in seveda rezultati) se lahko tja vrnemo. Ker je naš klub finančni mogotec, smo kjer smo, drugače bi bili kot Milan, kar je dosti žalostno.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a ronaldy dne 15. februar 2018, 12:02:43

Saj je verjetno še veliko igralcev, ki bi si jih želeli imeti ampak tudi, če bi prišli bi bil verjetno na koncu problem v glavah. Mislim, da nebi bil problem, če bi zgubili ampak da bi zgubili tako, da bi cela ekipa trgala in grizla drug za drugega in jim na koncu noben nebi mogel očitat, da niso dali vsega od sebe. Manjkajo nam igralci, ki bi s ponosom in srcem igrali za grb, prav tako pa pogrešam klizenje, za primer lahko vzamemo tekmo proti Tottenhamu, če so nas že nadigral bi jih pa saj na štartih pretepli ne pa da so nas še tam. In na koncu smo bili nadigrani in pretepeni..

Včeraj me je navdušil Ronaldo in kako je še vedno pripravljen, po celi tekmi šprintov v 90 še najde tisti kanček energije da gre na polno v kontro (katere pri nas po njegovem odhodu verjetno lahko preštejemo na prste ene roke) https://playki.com/real-madrid-vs-psg-h ... bgarb=tab3 pri 47:23
ronaldy
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 129
Pridružen: 22. februar 2009, 11:43:51

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 15. februar 2018, 12:07:57

zimi je napisal:
dandzo je napisal:
zimi je napisal:Je pa pomoje trener ključ ...

Včeraj je bil verjetno res Allegri ključen ja. :)


Ne vem kaj si hotel povedat. Oni so mel več šans kot United na 2 tekmah proti Spursom letos.

Ja, preprosto rečeš igralcem s posestjo uspavaj nasprotnika. Čudn, da se še 19 trenerje ni tega spomnalo proti Cityu letos v PL :D morda pa so Spursi stali tako dobro?

Hotel sem povedati, da je Allegri obupno vodil tekmo. Spet je prepustil iniciativo nasprotniku po 10-ih minutah tekme in falil z menjavami (Sturaro pred Marchisiem??). V petek proti Fiorentini (ki ni glih na nivoju Tottenhama) so bili isto 70 minut tekme namenoma postavljeni na svoji polovici in nato iz enega prostega strela in ene kontre zabili dva gola, tako da malo dvomim, da so Spursi tako dobro stali, da Juve ni uspel sestaviti 4 podaje. Kvalitete v ekipi imajo dovolj, da se jim ne bi bilo treba postaviti na 30 metrov od svojega gola in čakati da Tottenham naredi kak feler v obrambi, čeprav če ne bi bil Higuain choker bi jim tudi s takim posranim pristopom uspelo premagati Tottenham.

Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. februar 2018, 15:22:49

Sj ni nben govoril kak je Juve zajebal. Primerjava leti na United. Po 2:0 bi se mi usral v hlače. Itak pa niso sposobni odigrat niti pol tko kot so odigraval Spursi.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 15. februar 2018, 19:21:39

Ampak vseeno je zanimivo, da sta ta strašna Tottenham in Liverpool še vedno za nami v ligi :) Seveda prav nič ne omalovažujem predstav omenjenih klubov v ligi prvakov in tudi jaz dvomim, da bi bil United v tem trenutku sposoben prikazati kaj takšnega, še posebej v Torinu. Zelo težko.

In prav zanima me, kako se bomo drug teden mi predstavili v Evropi. Ta teden so Angleži opravili z odliko, Chelsea ima sicer opravka z Barco, bomo videli kako bo, in bojim se, da bi na koncu ravno United od vseh Angležev napravil največjo blamažo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. februar 2018, 19:53:49

Grem stavt da bomo na koncu sezone vsaj za enim od omenjene dvojice. Zelo verjetno pa za obema.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. februar 2018, 20:03:01

Sosedova trava je pač vedno bolj zelena ali kako že gre to. Po eni strani je bojda konkurenca švoh, po drugi strani vsi trdi ob gledanju konkurence. Tako je naenkrat npr. Dembele zakon in ne vem kaj še vse, čeprav me prav zanima komu je padel v oči in ga je omenil v zadnjih 7 letih odkar je 1x raztural proti Unitedu v dresu Fulhama.

Ne morem da ne bi imel občutka, da bi tudi Unitedu šlo malo boljše, če se ne bi ustvarjala tako negativna klima okrog kluba. Kot da ni dosti, da mediji grizejo ob vsaki najmanjši priložnosti in analizirajo raznorazne malenkosti v 3pm. Tako pa še pri navijačih deluje, kot da marsikdo samo čaka, da lahko malo popljuva in pokritizira ob kakšnem slabemu rezultatu oz. formi - kar se kaže že tu, ko se aktivnost takoj poveča, ko kaj ne gre po planu. Da niti ne začnem o tem, da so nekatera pričakovanja takšna, da bi še nekatera leta v Fergusonovem obdobju izpadla kot podpovprečna.

Zato me tudi ne preseneča, da United vsakoletno najbolje funkcionira ravno na začetku sezone. Vsi navdušeni nad okrepitvami in se čuti tisto vznemirjenje, vsi polni upanja in pričakovanj, ko se štarta iz nule. Že sama krivulja vzdušja na Old Traffordu pada tekom sezone, pa nisem prepričan da je to povezano samo s predstavami. Preprosto narod deluje naveličan, razvajen. Kot rečeno, Ferguson je pred leti tudi nametal čudne postave na zelenico, igral slabe tekme, ampak ne vem če se mi je Old Trafford kdaj zdel takšno mrtvilo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a gregx dne 15. februar 2018, 20:05:34

infinity je napisal:Sosedova trava je pač vedno bolj zelena ali kako že gre to. Po eni strani je bojda konkurenca švoh, po drugi strani vsi trdi ob gledanju konkurence. Tako je naenkrat npr. Dembele zakon in ne vem kaj še vse, čeprav me prav zanima komu je padel v oči in ga je omenil v zadnjih 7 letih odkar je 1x raztural proti Unitedu v dresu Fulhama.

Ne morem da ne bi imel občutka, da bi tudi Unitedu šlo malo boljše, če se ne bi ustvarjala tako negativna klima okrog kluba. Kot da ni dosti, da mediji grizejo ob vsaki najmanjši priložnosti in analizirajo raznorazne malenkosti v 3pm. Tako pa še pri navijačih deluje, kot da marsikdo samo čaka, da lahko malo popljuva in pokritizira ob kakšnem slabemu rezultatu oz. formi - kar se kaže že tu, ko se aktivnost takoj poveča, ko kaj ne gre po planu. Da niti ne začnem o tem, da so nekatera pričakovanja takšna, da bi še nekatera leta v Fergusonovem obdobju izpadla kot podpovprečna.

Zato me tudi ne preseneča, da United vsakoletno najbolje funkcionira ravno na začetku sezone. Vsi navdušeni nad okrepitvami in se čuti tisto vznemirjenje, vsi polni upanja in pričakovanj, ko se štarta iz nule. Že sama krivulja vzdušja na Old Traffordu pada tekom sezone, pa nisem prepričan da je to povezano samo s predstavami. Preprosto narod deluje naveličan, razvajen. Kot rečeno, Ferguson je pred leti tudi nametal čudne postave na zelenico, igral slabe tekme, ampak ne vem če se mi je Old Trafford kdaj zdel takšno mrtvilo.


S tem postom si zagotovo stopil na rep nekaterim. :D

Dobro napisano.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. februar 2018, 22:25:45

Seveda. Lukaku bere tale forum in je ves lesen...
Na OT ne zaslediš negativnega vzdušja. Brez skrbi. Samo spomni se podpore Davidu in Louisu - ajde pozabim tist idiotski avioniski banner.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 16. februar 2018, 18:52:29

Saj bo hitro sreda, pa bomo vidli kira macka bo zacvilila. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 16. februar 2018, 19:00:35

GoUp je napisal:Seveda. Lukaku bere tale forum in je ves lesen...
Na OT ne zaslediš negativnega vzdušja. Brez skrbi. Samo spomni se podpore Davidu in Louisu - ajde pozabim tist idiotski avioniski banner.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

Pa je*avanja majke Naniju. :D
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 17. februar 2018, 14:58:09

Ampak resno mislim. Da si nekdo zdaj omisli negativno vzdušje na OT?! Mislim da je ravno United eden redkih klubov, ki javno nikoli ne pokaže negativizma. Ne med navijači in ne vodstvo kluba.
Edino kar je močno prisotno je pritisk za doseganje uspehov/pokalov. Ampak ta je prisoten v vseh top klubih.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2017/18

OdgovorNapisal/-a infinity dne 17. februar 2018, 15:35:34

Ok. Če se tebi to zdi kot pozitivno vzdušje. Mogoče je pozitivno/negativno napačen izraz. Mlečno, megleno, naveličano. Sej ne vem kakšen bi bil pravi izraz, ampak definitivno to ne bi opisal kot kaj ekstra spodbudnega, nekaj kar bi lahko poneslo nogometaše do zmage/preobrata karkoli. Sej že v preteklosti ni bilo kaj ekstra, ampak tako slabo se mi ni nikoli zdelo. To pa da se na trenutke najdejo še kakšni posebni idioti je pa na žalost neizogibno. Mimogrede, še pred dnevi so krožili tviti, kako zbirajo za novi avion.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost