Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 8. avgust 2017, 22:23:33

Ne sej te razumemo, Pogba je kriv. Kot vedno.

Jasno je, da pretiravaš, ker nihče ne pravi da ni bil Real boljši na igrišču. Kvečjemu obratno. Ampak vseeno me zanima kako je bilo pri drugem golu in čemu se je Lindelof zleknil na zelenico. In prvi gol je bil z ofsajda, kaj naj zdaj potisnem glavo v zemljo, češ ni bil. Tudi če bi United zabil tak gol se ne bi zdaj delali, da je vse gladko in čisto.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. avgust 2017, 22:24:53

Itak. Zdaj se bere kot da smo bili enakovredni :)
Oni so špilal kolikor so rabili.

Fellaini mene preseneča. Res preobrne igro. Kar je čudno glede na njegove kvalitete. Ne razumem :)

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. avgust 2017, 22:30:03

Najbolj me moti to, da igramo isti smorn kot lansko leto. Brez back up plana, brez vizije, idej.... nabij eno na felainija, bo ze. Al pa naj rasford kaj scara. Eno menjavo smo se imeli, nic z njo, kot bi mi vodili. Ah, pa sej je sele en miki misla pokal. Ko bo slo za vikend zares, bo igra povsem druga.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. avgust 2017, 22:36:26

Real boljši kot pričakovano, od prvih 11 samo Cristiano ni igral. Imajo LBja, RBja, vse pozicije pošlihtane tako kot se zagre. Mi igramo z backup LBjem, brez prvega CBja in z Lingardom na LW(iskreno ne vem zakaj je danes začel).

Še vedno pa smo imeli veliko opcij in situacij, pa smo zajebali pass ali storili bedarijo. Miki tam osramoti Ramosa, pa se spotakne, Pogba, Lukaku ter Mhki gredo 3 v 2 pa Pogba strelja. Faljen zicer Lukakuja(resda udarec z slabšo nogo ter visok odboj), potem je popravil napako. Rashford.. Jaz ne razumem, kako mu je to ratalo. Porine si žogo na levico, potem pa strelja v kontra kot v ležečega Navasa. A je mutav? Isto je naredil na S.Bridgu letos v četrtfinalu. Vem da je 19 letni froc ampak zaradi nesposobnosti pred golom, smo lani žrli 6.mesto.

Matič kot ugotovljeno odličen. De Gea isto, Lukaku bo brez poškodb, easy prišel do 20-25 golov. Mhkitaryana rabimo čimbolj centralno, ker ima izjemen close control. Fellaini spremenil tekmo kot vedno, Real se je dobesedno ustrašil in se potegnil 15m nazaj in še zdaj sem šokiran da je Ramos tam uspel rešit gol, ko sta se zabila z Fellainijem.

Škoda, lahko bi gledali podaljške. Mourinho je lepo povedal, če bi VAR bil prisoten, bi gledali podaljške, obe ekipi bi lahko zabili več zadetkov. Borili smo se, nekdo pač mora pušnit v končni fazi. Nismo bili favoriti, tako da jebiga. Škoda mi je samo, ker bi v nekaterih situacijah res morali zadevo rešiti drugače.

Pa še nekaj. Darmian je izjemen branilec, ampak kako se nam pozna da nimamo pravega levega bočnega. Če se fatso Shaw ne bo skupaj spravil, moramo poiskati konkretnega LBja. Sam itak več ne verjamem v slednjega, bomo videli kako bo s tem.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 9. avgust 2017, 14:23:42

Anderson#8 je napisal: Lukaku bo brez poškodb, easy prišel do 20-25 golov.


Srčno upam, da govoriš za PL. Ker če bo Unitedova glavna in večinoma edina špica zadela 20 golov v celi sezoni, potem United ne bo obranil niti 6. mesta.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. avgust 2017, 15:19:07

Logično. Ampak Lukaku jih lahko natrpa tudi 30 ali 35, ce bodo Martial, Rashford, Mkhitaryan in co skupaj spacali 10 golov smo res v isti pizdi kot lani. In prve frustracije z faljeno sanso Rashforda so vceran spet prisle na plano. Kot receno, moronski zakljucek nekoga ki bi moral samo to trenirati..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. avgust 2017, 15:59:25

Čakaj, a to moronsko govorimo o Rašfordu ali Lukakuju, ki ne ve kdaj je prepovedani položaj, ki ne zna izvajati avta, ki fali res zicer iz 3 metrov, vse to za samo N število milijonov? Ali o Rašfordu?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 9. avgust 2017, 15:59:29

Se strinjam, da je Rashford spet zasral idealno šanso. Ampak tudi Lukaku je včeraj falil še lepšo priložnost.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 9. avgust 2017, 16:01:27

Giggsy je napisal:Čakaj, a to moronsko govorimo o Rašfordu ali Lukakuju, ki ne ve kdaj je prepovedani položaj, ki ne zna izvajati avta, ki fali res zicer iz 3 metrov, vse to za samo N število milijonov? Ali o Rašfordu?


Tu pa se z Giggsyem strinjam. Napake, ki jih je včeraj naredil Lukaku, se ne bi smele dogajati. Če bo to gonilna sila našega napada, se nam obeta ponovitev lanske sezone.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 9. avgust 2017, 16:01:51

Ne mislim začet tekmovanja okoli tega, čigav faljen zicer je slabši. Poanta je, da je na Lukakuju veliko večji pritisk. Če se komu od tistih treh zaštopa, bomo to še nekako preživeli, če pa jih glavni napadalec ne bo cepal redno, potem bomo boj za PL spet zaključili novembra.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. avgust 2017, 16:48:47

Govoril sem o Rashfordu. Lukaku je moral zabiti na pol volej z desnico, vprašanje kak odboj je bil. Je pa faljen zicer potem popravil, ko je spet bil na pravem mestu, kar je dober znak. Rashford je imel čas, Navas mu je odprl prvi kot krava, pa je Marcus ustrelil v njegov kot, v ležečega Navasa. Isto, ampak res isto je storil proti Chelseaju v četrtfinalu FA Cupa. To so nijanse, ki odločijo srečanja. Ne vem kako lahko potem jokate in cvilite, da ni napredka, ko pa ustvarjamo šanse, naši igralci pa ne zabijajo žog v gol. In ja vem, Rashford je star 19 let, breme Uniteda je ogromno. Zato pa se je problem primerjat z giganti v Evropi, ki vsi furajo 30+ napadalce..

Se strinjam za braindead potezo Lukakuja, ampak jaz sem sprva mislil je bil v liniji, ker nisem pričakoval da bo Kroos dejansko zajebal tam :) .
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 9. avgust 2017, 18:44:04

Mene bolj drugi skrbijo kot Lukaku. Zanj še nekako verjamem, da bo zabijal podobno kot Ibrahimovič lani, če bo imel primerljivo minutažo. Drugi so mi večji problem, ker glede na trenutni kader oz. glede na lansko sezono se morejo bolj kot ne vsi nadgraditi, če hočemo sanjati kaj več kot boj za top 4.

Tudi Rashford bo moral malo več delati na svojih zaključkih, ker tole včeraj je bilo na moč podobno nekaterim zapravljenim priložnostim iz lanske sezone. Nočem da gre po poteh nekaterih preostalih ang. napadalcev zadnjih let (Sterling, Welbeck, Sturridge), ki niso ne vem kaj napredovali v zadnjih letih.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. avgust 2017, 19:32:52

Če bo zabijal kot Ibra, ne bomo med top4, saj bo imel ogromno zgrešenih zicerjev.
Nekaj kar od 19 letnega mulca pričakuješ in nekaj kar od 36 letnega golgeterja ne. Ali napadalca v prime letih.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 9. avgust 2017, 20:01:45

Ibrahimovič je že mogoče grešil (pre)veliko, ampak do poškodbe je bil v koraku z ostalimi top strelci klubov.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. avgust 2017, 20:21:04

Ja če se najstnika na križ pribija za zgrešene zicerje, ne vem zakaj se ne WC igralca ali Lukakuja ki je v prime letih.
Ali npr Lindelof. Za včerajšnjo njegovo katastrofalno predstavo ne preberem žale besede. Je pa najti pripombe nad Chrisovo igro, ki je vsaj zame odigral bolje kot Šved.

Dejstvo je, da so angleži v Unitedu nezaželjeni za nekaj navijačev. In angleže se bo za napakice gonilo iz kluba, tujce za kapitalne napake ne. Kar je skregano z vsako logiko, saj bi ravno tujci morali biti tisti super kvalitetni igralci, ki zarad svojih svetovno dobrih predstav, izločijo angleža iz ekipe. Tako pa imamo en kup tujih povprečnežev in res ni čudno da smo na mestih kjer smo.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 9. avgust 2017, 20:43:53

Ne vem če ima ravno nacionalnost kakšno vezo, ker običajno kritiziramo vsepovprek. :D Sej tudi Ibrahimovič lani ni bil prikrajšan za kritike. Nihče ni. Ampak overall gledano je Ibrahimovič zabil pričakovano št. golov, tako da kar se tega tiče je dosegel nek pričakovan nivo. Sej Rashford je glede na leta tudi dosegel recimo pričakano, ne moremo biti preveč zahtevni. Ampak glede na minutažo? To pa je že bolj vprašljivo. Še boljši primer je Lingard. Glede na pričakovanja je bil prav spodoben, ampak glede na minute je njegova statistika obupna.

Lindelof je odigral svojo prvo pravo tekmo, tako da je razumljivo, da še nihče ne skače po zraku ob njegovih predstavah. Smalling je druga zgodba, ob Carricku najdlje v klubu in normalno da se pričakuje nekaj več od njega. Ampak njega sem med tekmo omenil samo zaradi njegove čudne navade, da se ob prekinitvah pogosto znajde na tleh, čeprav bi si mislil da je on izmed vseh Unitedovih branilcev še najbolj masiven. Plus njegovo značilno vlačenje za dres. Ne vem če sem kdaj videl branilca, ki bi se tega tako posluževal, kot on.

Logika pa je prava. Tujci bi naj predstavljali kvaliteto, top od top. Darmian, Blind, itd. ampak še vedno potrebujemo prvo izbiro na LB. Rezultat slabega kadrovanja v preteklosti. Mourinhu še nekako gre, njegove okrepitve so bolj kot ne v prvi postavi. Lindelof je še največje vprašanje, ampak sej smo šele na začetku sezone.

Aja, sam bi si želel bolj otoški United, kot smo ga tudi imeli moč spremljati pod Fergusonom. Ampak zagotovo pa prvo kvaliteta (rezultati), potem šele takšne "podrobnosti". Zato pa tudi bi bil za npr. Tierneya iz Celtica za LB zdaj ko je moja prva izbira za ta položaj šla v City. Očitnih kandidatov pač več ni, tako da Tierney mi je še najbolj simpatična izbira. Škot in netipična izbira za modernega fullbacka, ki so zadnje čase sam neki nabiti atleti. Tierney mi deluje bolj staromoden branilec, G. Neville varjanta. Samo kaj, ko še zdaleč ne deluje kot Mourinhov branilec. Čeprav slabše kot Lingard že težko odigra. Včeraj bi mi še Mitchell bil bolj smiselna izbira.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. avgust 2017, 8:34:42

Drastičnih sprememb v sami igri ni pričakovati. To je to, to je Mourinhov slog. Nasprotnika ujeti na levi nogi in ne neko konstantno napadanje, vršenje pritiska ipd. Ne delajmo si prevelih upov. Mu pa manjka v tej ekipi nekdo, ki bi lahko povlekel z žogo v protinapad in bil dovolj pameten in hiter, da bi ob pravem času oddal pravo žogo do soigralca. Pomoje upe polaga na Henrika, vendar se ta s potezo preveč prevečkrat zaplete. Sicer podaja do Rashforda je bila super, zaključek pa v stilu vseh v lanski sezoni. Dejstvo je, da si glede na učinkovist pripravimo premalo šans. Več šans, več bo padlo žog v gol. Druge rešitve ne vidim, ker pred golom bomo zgleda spet nesposobni. Za več šans pa potrebujemo aktivnejši pristop v napadu, to z Lingardom pač ne bo šlo.


Dejstvo je, da je Real trenutno precej boljši od Uniteda. Pustimo naše zgrešene šanse, tudi Real jih je v prazno poslal kar nekaj.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. avgust 2017, 10:09:57

Fluid je napisal:Drastičnih sprememb v sami igri ni pričakovati. To je to, to je Mourinhov slog. Nasprotnika ujeti na levi nogi in ne neko konstantno napadanje,


No ja, v karieri je že tud znal dobre, napadalne sezone odigrat, se pa strinjam s tem:

Fluid je napisal:Mu pa manjka v tej ekipi nekdo, ki bi lahko povlekel z žogo v protinapad in bil dovolj pameten in hiter, da bi ob pravem času oddal pravo žogo do soigralca.


Vidi se, da bomo igral "bunker" s kontrami, ampak je problem, ko nihče ne zna vzet žogo in potegnat. Po možnosti še preigrat. Isco je to parkrat lepo naredil, tudi (zdravi) Bale bi lepo pasal v to ekipo. Se bojim, da bomo gledal isto mučenje kot lani.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Real Madrid vs. Manchester United, 8.8.2017 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 10. avgust 2017, 11:20:49

zimi je napisal: nihče ne zna vzet žogo in potegnat. Po možnosti še preigrat.


Valencia zna, ampak mislim, da to ni glavni problem.

Žoge ne bi smele potovati iz obrambe tako, da jo nekdo povleče čez pol igrišča in potem frcne asistenco. Velika večina konter se začne z dobro podajo in to je tisto, kar nam je lani zmanjkalo v obrambni liniji (in kar smo letos zelo očitno naslovili z Lindelofom).
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron