Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. marec 2018, 13:05:02

ManRed je napisal:Jaz ne bi še obupal nad ekipo, saj mislim, da poimensko in po kvaliteti spada med TOP10-15 evropskih moštev in preskok med elito ni tako zelo oddaljen kot na prvo žogo deluje.


Se strinjam. Obupal jaz ne bom nikoli, tudi poimensko nismo top4 v Evropi, ampak vseeno imamo večja imena kot Sevilla. In Muri si je pripeljal pol prve postave (Bailly, Pogba, Sanchez, Lukaku, Matić). DDG je tak world class, torej mora štukat maksimalno 4, 5 igralcev - iz tega bi moral narediti ekipo, ki bi igrala po njegovih željah. Razumem, da od nekdaj stavi na bunker, ampak zadnje čase neuspešno. Zato mora prevzet odgovornost.
In če omenjava Porto in Real. Porto smo nadigrali, mislim, da so dali en gol celo iz ofsajda, drugi pa pač tisti prosti strel. Rešil jih je bunker. Real je imel takrat poimensko boljšo ekipo, pa smo jih že v Madridu nadigrali. Na OT pa tud do izključitve Nanija, napredovala ni boljša ekipa je sam Muri takrat izjavil. Nikol nismo tako posrano šli v tekmo kot letos. Razen polfinale z Barco, ki pa smo ga dobili z golom Scholesa. SAF je tudi igral zelo obrambno, a na težkih tekmah away ala Barca. Ne pa Sevilla doma.

ManRed je napisal:Mariskomu se bo potrebno zahvaliti za sodelovanje in pripeljati igralce, ki bodo dejansko izboljšali našo igro in ne le prinesli nove milijone sledilcev.


Si že drugi, ki je omenil. Vsi se strinjamo, da Darmian, Fellaini (čeprav je ubistvu eden boljših pri Unitedu :roll: ) in podobni ne bi smeli biti člani Uniteda. Ampak teh viškov se vsako leto znebimo, potem pa obžalujemo odločitve (npr. Evans, Fletch). Slednja sta kar naenkrat postala najboljša igralca svojih ekip, boljša od Lindelofa, Herrere, drznem si reči tudi Pogbaja. Če so bile razlog pri Evansu tudi poškodbe, je pomoje poškodovan enako ali manj kot Rojo, Bailly, Jones, morda tudi Smalling.
Zagnal smo se v menjave (upravičeno), in še vedno imamo kup igralcev, ki so najmanj vprašljive kvalitete/blizu upokojitve:
- Lindelof - mu dam še šanso
- Jones - pomoje je kvaliteten, sam kaj, ko vedno manjka pol sezone
- Rojo - soliden back-up, tudi manjka vedno pol sezone. Lahko bi se ga na LB uporabilo, za Argentino tam redno (dobro) igra
- Alexis - kje je WC igralec v rangu Hazarda, ki je preigraval, podajal, delal višek? Pri nas ne zna niti podaje dat. Igra LW, RW, za napadalcem, laufa po celem igrišču. Hkrati jemlje igralni čas Martialu in Rashfordu na LW, če že napadalca ne moreta igrati. Kaže se kot tisto, kar smo se najbolj bali.
- Mata - super, kvaliteta, a na RW v našem sistemu ne more igrat. Tam rabimo hitrejšega wingerja ala Mane, Mahrez
- Ibra - gre
- Smalling - naredi velike napake, a v rotaciji bo OK. Ni pa najbrž kvaliteta za prvo 11
- Carrick - gre
- Blind - kje je sploh on in na katerem igralnem položaju je sploh dober? Naj gre
- Young - OK za štukat, ne more bit pa nosilec na LB
- Herrera - vprašljiva kvaliteta, za rotacijo je OK
- Shaw - poškodovan večino časa, ko igra, je zame OK, ko ne igra, se zredi 10kg? Pojma nimam, kaj naj z njim
- Fellaini - pri njemu glede igre nimam pripomb - vsaj veš, kaj boš dobil. Ne vem pa, če si želimo navijači Uniteda gledat takšno igro predložkov na njega
- Darmian - mora it


Pri skoraj pol ekipe imam dvome, da so kvaliteta za prvo 11 Uniteda. Tu mislim na ekipo, ki bi konkurirala Barci, Realu, Bayernu, kar naj bi bil naš cilj. Pri nekaterih so problem poškodbe (Jones), pri drugih sistem/Muri (Alexis).
Torej tud potencialni novi trener IMO ne bi mel lahkega dela, ker iz povprečnih jajc ne moreš narediti najboljše omlete, kot je nekoč rekel Mourinho. Najbrž nas čaka še nekaj let povprečnih rezultatov. :?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. marec 2018, 13:13:04

Nekako sploh ni neke potrebe po dodatnih debatah, ker se itak vsi (tokrat celo A8) strinjamo, da je Mourinho glavni avtor tega poraza. Fejl od taktike, fejl od selekcije; posledično fejl na največji tekmi sezone.

United je bil tako očitno in jasno izigran, da je Joseju zmanjkalo celo običajnih izgovorov - nič o sodnikih, nič o zarotah ali zapravljenih šansah. Pač nekaj v smislu, da smo dali vse od sebe in da je treba dat glavo gor, kot bi bil United nek vaški outsider v boju proti miljarderskim gigantom. Drznem si rečt, da je bilo v tem porazu (in kasnejših izjavah) nekaj zgodovinskega, nekaj, na kar se bomo še referirali v prihodnosti, ko bo tekla razprava o dejanskem dometu Manchester Uniteda.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 14. marec 2018, 13:31:30

Najvecja finta je, da se ganja iz kluba igralce, ki se edini nekako cutijo pripadnost dresu in klubu, dejansko dajejo svoj maksimum na igriscu in niso tu samo zato, da si polnijo zepe.

Mata, Herrera, Blind, Smalling, to so vrhunski squad playerji, od njih ves da bos dobil maximum na terenu in da bojo mirno cakali na klopi svojo sanso in nebojo gnojilo v medijih.

In kaj se bo zgodilo ce Muri ostane, take bomo odjebali, pripelajli pa koga? Kateri od nogometasev, ki gleda kako igra Muri bi sploh mel zeljo priti v United? Prisel bo edino pod pogoji, kot Sanchez. Torej napolnimo zepe dokler lahko. Oscar ze komaj caka, da nasledi Mato. :lol:
Zadnjič spremenil knoxvill, dne 14. marec 2018, 13:57:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 14. marec 2018, 13:42:48

knoxvill je napisal:Najvecja finta je, da se ganja iz kluba igralce, ki se edini nekako cutijo pripadnost dresu in klubu, dejansko dajejo svoj maksimum na igriscu in niso tu samo zato, da si polnijo zepe.

Mata, Herrera, Blind, Smalling, to so vrhunski squad playerji, od njih ves da bos dobil maximum na terenu in da bojo mirno cakali na klopi svojo sanso in nebojo gnojilo v medijih.

In kaj se bo zgodilo ce Muri ostane, take bomo odjebali, pripelajli pa koga? Kateri od nogometasev, ki gleda kako igra Muri bi sploh mel zeljo priti v United? Prisel bo edino pod pogoji, kot Sanchez. Torej napolnimo zepe dokler lahko. Oscar ze komaj caka, da nesledi Mato. :lol:


Tole ja! Kaj se ganja Mato, pa Blinda, Herrero, ne nazadnje Smallinga? Prvi je večkrat letos in lasni rešil Murinhevo in Unitedovo rit, pa ga eni vztrajno terajo iz kluba. Blind je igral vrhunsko, ko je igral, sedaj čepi nekje pozabljen, Herrera ravno tako in Smalling. Spet grem k trenerju, iz kakega testa je Alex delal vrhunske igračine, kaj vse je njemu igralo na sredini, pa da teg ani sposobno pol naše ekipe? Resno? Matervola, Maribor je igral 1:1 s Sevillo, pa ni šel tako usrano v tekmo kot Muri. Pozabljamo kake igre nam so ponujali Fletcher, ki smo ga tako grdo odjebali, Park Đi sung, Rafael, konec koncev Nani. Pa smo osvajali prvenstva, ligo prvakov in še kaj ostalega. Muri pa z ekipo milijarderjev ne spravi skupaj igre, kaj šele, da bi potegnil kaj iz igralcev. Očitno jih je zna psihološko pripravit al kaj vem. Razbijal ekipe pa defenitivno nebi, ker potem smo spet jovo na novo. Pustimo času čas, pa naj tale ekipa igra vsaj še eno leto skup.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 14. marec 2018, 15:38:54

Za prvenstvo še vedno trdim, da poteka po pričakovanjih oziroma razplet ni slab. Z izjemo vmesnega padca forme in izgubljene igre lahko rečemo, da je v ligi očiten napredek in da je Jose dokaj stabiliziral ekipo, a naletel na problem imenovan City.

To kar je bilo pa včeraj... Ne vem no, od Joseja bi rad slišal konkretnejša pojasnila, ne le zgolj obnove dogajanja na terenu. Res bi rad vedel, na kakšen način je hotel premagati Sevillo. Kot kaže res z dolgimi žogami na Fellija, upajoč na gol in nato bunker. Ma ne moreš tako, ni garancije za razplet dogodkov v nogometu. Matić je sam igral vezo, brez pomoči pri gradnji igre in povezovanju.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. marec 2018, 16:46:56

Morda je poimensko ekipa res dobra, ampak je totalno nebalansirana.
3 wc igralce na lw, en sam napadalec, brez pametnega rw, povprecne desetke ker Pogba tam kao ne sme igrat, dmcji ful dobri, box to box vezista ni (ne vem kaj se z Anderjem dogaja). Bekov nimamo ...

5 let in vseskozi se trobi debalansirana ekipa. Mi pa pripeljemo Sancheza. Kak prst v rit smo z njim dobil...

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 15. marec 2018, 8:09:32

No team had gone out of the Champions League after a 0-0 away from home in the first leg of the knockouts since Mourinho’s Chelsea against Atletico Madrid in 2013-14. In four years, it can be reasonably inferred, he has learned nothing.


Hmm, ja no.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 15. marec 2018, 8:18:11

GoUp je napisal:Morda je poimensko ekipa res dobra, ampak je totalno nebalansirana.
3 wc igralce na lw, en sam napadalec, brez pametnega rw, povprecne desetke ker Pogba tam kao ne sme igrat, dmcji ful dobri, box to box vezista ni (ne vem kaj se z Anderjem dogaja). Bekov nimamo ...

5 let in vseskozi se trobi debalansirana ekipa. Mi pa pripeljemo Sancheza. Kak prst v rit smo z njim dobil...

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk


Ampak tudi s temi igralci se da sestaviti zelo zelo dobro enajsterico. Smo videli proti Chelsea-ju v drugem polčasu. In na tistem bi morali graditi, ne pa spreminjati postave za vsako tekmo.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2018, 17:07:59

No sestav super enajsterico in da bodo vsi igral tam kjer zelijo oziroma najbolje odigrajo.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 15. marec 2018, 18:19:41

DDG
Valencia-Eric-Jones-Blind
Matic
Mata-Herrera/Scott-Pogba-Rashford
Lukaku

Me pa zanima kako bi deloval napad:
Matic
Mata-Pogba
Lingard-Rashford-Alexsis
..da bi bili primorani igrati hitro in po tleh.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 15. marec 2018, 19:01:36

Kaj mate s tem Blindom? Kdaj je mel on eno dobro tekmo za United?
Za formacije brez Alexisa in Lukakuja si 1 leto prepozen. Kriv pa je Muri, ker je pripeljal igralce za pozicije, ki niso bili najbolj kritične.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2018, 19:08:31

No dva beka za squad in nikakor prvo postavo.
Scott je že kar kaliber za prvo postavo?? Pa Ander z letošnjo formo tudi nikakor. Oba sta bolj squad igralca.
Mata ni krilni igralec in ne igra dobro tam.
Za Jonesa se pa samo smejim. Še 14dni nazaj bi moral kur** zgint iz ekipe, zdaj je pa kar super za prvo postavo.

5 od 11 je vprašljivih. In točno teh katere vseskozi jamramo:
- oba bočna branilca
- vezist
- RW
- branilec
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 15. marec 2018, 19:46:49

zimi je napisal:Kaj mate s tem Blindom? Kdaj je mel on eno dobro tekmo za United?

A ti to res, al si zacel letosnjo sezono United gledat?

Drugace pa na papirju so to nasi najboljsi igralci, kdaj so poskodovani pa jaz ne morem vpilvat.

Res pa je, da se ta trenutek niti neve kdo (razen Fellainija) je sploh Murijev tip igralca. ;)

2 beka, 1 starejsega CB z izkusnjami, da prevzame komando, 2 CM (ce ga Pogba res ne zna igrat). Ob Lingardu in Pereiri pa za RW rabimo spet enga dokazanega igralca.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. marec 2018, 0:22:52

knoxvill je napisal:
zimi je napisal:Kaj mate s tem Blindom? Kdaj je mel on eno dobro tekmo za United?

A ti to res, al si zacel letosnjo sezono United gledat?
/quote]

Še kr nisi odgovoril. Povej eno nepozabno tekmo Blinda v dresu Uniteda. Da bi res trgal v obrambi ali v napadu s predložki.
Če je Blind prva izbira na LB, Mata na RW, potem res ne moremo s top4 klubi na svetu tekmovat.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 16. marec 2018, 20:59:24

United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. marec 2018, 22:03:51

Giggsy je napisal:https://youtu.be/RiLo6bc_GGM


:roll:

Pravkar sem ugotovil, da novega LB sploh ne rabimo, ker je trenutni WC :roll:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 17. marec 2018, 20:32:25

Če sam do sedaj nisi videl ene dobre igre Blinda, od kar je pri Unitedu, potem tak brezveze debatirat s tabo. Pač drugače gledaš in predalčkaš nogometeš. Vrjetno bi mogel preigrat pol nasprotne ekipe in dati gol, da bi bil po tvojem okusu.

Jaz sem še vedno mnenja, da če bi Smalling, Jones and co., imeli možgane Daleya, bi spadali v sam vrh nogometnih branilcev.

Škoda, da so igralci kot je on večkrat spregledani samo zato ker ne igrajo po trendu današnje mladine (ki oblikuje javno mnenje). Podobnega tretmaja je po moje deležen Busquets. Brez njega bi Barca tenko piskala, ampak raja vidi samo Messija, Suareza...že to, da še vedno niso našli adekvatne menjave za njega, po x novih nakupih, pove veliko.

Igralca kot je Blind je pač dobro imeti v ekipi. Kot sem že napisal, vrhunski squad igralec, ki lahko zapolni marsikatero luknjo v obrambi, z konstantnimi predstavami in predanostjo klubu.

Aia pa še to, a ni to njegova prva "poškoda" od kar je pri Unitedu? :roll:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 17. marec 2018, 21:20:44

Še kr mi nisi napisal vsaj ene dobre tekme.
Brezveze podtikaš nekaj, kar nisem nikjer rekel.
Blind je OK squad igralec. Ma možgane, s katerimi nadomešča manjko moči in hitrosti. Še vedno pa mislim, da ne more biti v prvi 11, če želimo parirati s top4 klubi v Evropi.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 17. marec 2018, 21:38:32

30 od 35 tekem, ki jih je odigral v sozeno 2015/2016 je bilo dobrih.

In ce je bil Mascherano dovolj dober za ekipo, ki je jahala celo evropo, nevem kaj manjka Blindu. Vrjetno pravi trener. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Manchester United:Sevilla, 13.3.2018, 20.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. marec 2018, 21:44:34

Mislim, da se vsi strinjamo, da je Bilnd zelo dober fuzbaler. Meni je izredno všeč - inteligenten, tehnično podkovan, vrhunske podaje, bere igro. Na cbju je bil boljši kot na beku, ker ni hiter. In to mu poleg fizike manjka za prvo postavo. Meni ga je škoda, rad bi videl, da bi se mu dobilo mesto v postavi. In prav to je ena od težav, da nima stalne pozicije. Jaz bi ga še vedno rad videl v vezi s tremi vezisti. Njegove prodorne podaje v globino so nekaj kar pogrešam.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2017/18

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron