Premier liga 2018/19

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a zimi dne 25. september 2018, 20:57:32

infinity je napisal:Ampak ne, meni nekako se sede več. Že njegovo SP se preveč opeva. Ne vem, mogoče je bil res ogromen vpliv v slačilnici, ker na igrišču res izstopal ni. Ne me narode razumeti, ni bil slab, ampak preprosto to ni Pogba kakršnega sem pričakoval in si ga zamišljal ko je podpisal za United. Preprosto ni.

Je pa United še vedno boljša ekipa z njim kot brez njega. Vsaj dokler ga ne začne spet tako srati kot v drugi polovici lanske sezone.


Se strinjam.
Mene tud ni na SP prepričal. Razumel bi, da bi bil DDG tak pameten po medijih. Ali Griezmann. Pogba je brand in zna dobro odigrat, ampak precej preveč (samo)opevan. Potem pa po zadnji tekmi, na kateri njegova napaka privede do izenačanja, po medijih govori o napadalnosti.
Rebuild očitno ni uspel, Muri in Pogba out :D
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a Matija dne 25. september 2018, 21:17:30

Jaz sem še vedno prepričan, da je Pogba lahko najboljši vezist na svetu. Talenta ima ogromno, rabi pa okolje v katerem to lahko pokaže. In to pod Mourinhem žal ni možno. Bi še razumel, če bi bila težave samo v Pogbaju, pa je z večino igralci zgodba zelo podobna. Seveda pa je precej krivde na njemu samem.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a zimi dne 25. september 2018, 21:29:45

Jaz pa dvomim, da je lahko. Niti za Francijo ni kazal nekih vrhunskih predstav.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a Matija dne 25. september 2018, 21:35:27

Če bi nekdo Pogbaja vzel v svoje roke, tako kot je Ferguson Ronalda, bi gledali povsem drugega igralca. Tako pa je nezadovoljen na igrišču, trener ne izkorišča njegovih kvalitet, izven igrišča pa z raznimi drakula tretmaji itak nogomet pride v drugi plan.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a infinity dne 26. september 2018, 12:26:25

Saga se nadaljuje.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 27. september 2018, 11:24:04

'Pogba ali Mou' je trenutno vroča debata. Pogba hoče stran, Mourinho pa si zadnje čase tudi ne dela uslug.

Kaj je trenutno najboljše za klub? Šok terapija, umiriti barko do maja? Zdi se mi, da bo ne glede na izid, to stran vržena sezona. Vsi t.i. napredki so se ustavili, na trenutke izgleda, kot da smo celo nazadovali v Moyesque maniri.

Noben igralec ni večji od kluba, trener, ki dobi 500M€ za prestope, pa tudi ne more reči, da ga niso podprli.

Kaj pa je Sarri naredil s Chelsea v zadnjih mesecih... Je pa res, da so Modri navajeni menjevati trenerje. Vendar kljub temu...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a gregx dne 27. september 2018, 13:09:21

Pogba al Mou?

V tem trenutku bi bilo najbolje, če oba gresta.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a infinity dne 27. september 2018, 14:39:40

Vprašanje kakšen je motiv Pogbaja za tole štalo. Za Mourinha še nekako rečeš da zastopa interese kluba in mu je cilj, da redno zmaguje na vseh frontah. Pogba na drugi strani z očitnim spogledovanjem z Barcelono, medtem ko njegov agent že dva prestopa roka dviga prah in nabira interes.

Tako da vem na katero stran se postaviti.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9274
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. september 2018, 15:11:43

Če pride Zidane, bi znal dvigniti Pogbaja

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9764
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 27. september 2018, 19:23:32

Fun fact, ki sem ga ravnokar prebral:

Nazadnje je United zadel 5 golov ... na zadnji Fergusonovi tekmi (5:5). Od takrat nismo več zadeli 5 golov na eni tekmi. City je v tem času zabil 5 golov ali več ... 22-krat. :!:
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a zimi dne 27. september 2018, 19:38:36

Kje? V PL? Ker v Ligi prvakov smo pod Moyesom 5 golov sali Leverkusnu, če se prav spomnim.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. september 2018, 11:25:05

V PL najverjetneje ja.

Kljub temu je zanimiva statistika. Ne znamo več 'ubit' teh 'premagljivih' ekip.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a zimi dne 29. september 2018, 15:05:00

Problem je, da že dolgo nismo nobenga "ubili" :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 30. september 2018, 7:17:03

"Give it to Giggys" sedaj navijači vzklikajo. Ne vem, nisem prepričan, da je to prava pot, kaj se vam zdi? Kdo lahko realno uleti sredi sezone? Hiddink? :D
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. september 2018, 10:05:39

Zinedine

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9764
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. september 2018, 10:35:15

Meni se zdi, da ni gasilca, ki bi pogasil tole sranje. Mi je pa ultra čudno to, da se o menjavi govori šele sedaj, čeprav je bilo že po koncu sezone jasno, da je Muri propadel. Ne vem kaj so nekateri pričakovali od njega, samo napredka v 2 letih ni bilo, kregal se je z vsemi, opravil čudne nakupe, se sporekel z Wodwardom, Pogbajem, Martialom, bog ve še s kom in s tako popotnico naj bi šli v 3 sezono? Tu mi uprava Uniteda ni ravno dala vedeti, da ve kaj dela. Sedaj naj pojedo kar so skuhali in naj držijo Portugalca do konca sezone v klubu. Zidan, kljub želji mnogih, dvomim da bo prišel v tako ekipo, ki je totalno razpadla. Čeprav če gledam iz tretjega kota, imamo odlično ekipo, polno vrhunskih posameznikov, ki potrebujejo zgolj maestra na čelu, da popelje ekipo na vrhunski nivo. Če je Zidan pripravljen sprejeti zadevo, potem naj se pa to naredi čim prej. V nasprotnem primeru dati ekipo Giggsu ali komu tretjemu, se mi zdi še bolj neumno, od trenutnega stanja.


Bo pa vsekakor zanimivo spremljati tole jajcanje naprej (razen na igrišču :roll: ).
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 30. september 2018, 11:40:21

Dvomim, da ima Zidane željo prevzeti ekipo v krizi na sredini sezone. Sodeč po preteklih izkušnjah bo Mourinho odpuščen, ko bomo tudi teoretično izgubili možnosti za uvrstitev v Ligo prvakov, ker je to pač najcenejše za klub. :roll: Zadnjih 5 krogov bosta tekme vodila Carrick in Nicky Butt in potem poleti gremo jovo na novo, upam da tudi z nekim pametnim športnim direktorjem, da se končno nogometni del loči od poslovnega, ker tak model kot ga furamo zdaj na igrišču rezultatov ne bo dal.

Je pa zelo zaskrbljujoč tudi podatek, da z izjemo Spursov nismo igrali še proti nobenemu contenderju za TOP4 in me je kar strah, kaj bi nam ob naši slabi formi zdaj naredili Liverpool, Chelsea in City.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. september 2018, 12:04:28

Zdaj sem že 2x tule prebral glede Giggsa. Pa kaj vi veste da je on selektor Walesa ali fuzbal pač spremljate čisto btw potem pa 1x ob porazih spustite gnojnico, brez da bi vedeli zakaj se gre?

Kot je povedal že GoUp. Ko je najbolj osovražen igralec v Unitedu, naš najboljši in najbolj konstanten igralec, nam ne more pomagat noben trener. Očitno ni blanco čeka pri nakupih ala Pep in Klopp, očitno ne moremo prodati nikomur naših olupkov, ki serjejo po ekipi že 8-9 sezon... Zidane je vodil eno najboljših in najbolj kompletnih ekip v zgodovini nogometa, kjer je lahko falil taktiko in zapravljal vodstva z 3-0 v gosteh, pa ga je eden največjih vseh časov guzil iz vseh situacij v CL. Tega v Unitedu nima in ne bo imel. Voditi Real, kjer je bilo tvoje ime po rangu na tretjem ali četrtem mestu(za Perezom, Ronaldom itd) in pa voditi United, kjer boš vsak sleherni teden na huronskem udaru kritik... Ne vem, to je druga stratosfera. Za francoske jebače ala Pogba, Martial, Bailly itd bo to super in fajn, vprašanje pa kaj bo naredil, ko ne bo v obrambi imel Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo in bo moral štartati Valencia-Smalling-Jones-Young.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a gregx dne 1. oktober 2018, 8:10:22

Anderson#8 je napisal:Zdaj sem že 2x tule prebral glede Giggsa. Pa kaj vi veste da je on selektor Walesa ali fuzbal pač spremljate čisto btw potem pa 1x ob porazih spustite gnojnico, brez da bi vedeli zakaj se gre?

Kot je povedal že GoUp. Ko je najbolj osovražen igralec v Unitedu, naš najboljši in najbolj konstanten igralec, nam ne more pomagat noben trener. Očitno ni blanco čeka pri nakupih ala Pep in Klopp, očitno ne moremo prodati nikomur naših olupkov, ki serjejo po ekipi že 8-9 sezon... Zidane je vodil eno najboljših in najbolj kompletnih ekip v zgodovini nogometa, kjer je lahko falil taktiko in zapravljal vodstva z 3-0 v gosteh, pa ga je eden največjih vseh časov guzil iz vseh situacij v CL. Tega v Unitedu nima in ne bo imel. Voditi Real, kjer je bilo tvoje ime po rangu na tretjem ali četrtem mestu(za Perezom, Ronaldom itd) in pa voditi United, kjer boš vsak sleherni teden na huronskem udaru kritik... Ne vem, to je druga stratosfera. Za francoske jebače ala Pogba, Martial, Bailly itd bo to super in fajn, vprašanje pa kaj bo naredil, ko ne bo v obrambi imel Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo in bo moral štartati Valencia-Smalling-Jones-Young.


A ne bi potemtakem "francoski jebač" Bailly začenjal v obrambi. Še en Mourinhov nakup, ki je pokazal bore malo.

Pa ne vem, če si v Manchester Unitedu pod večjim udarom kritik kot v Real Madridu. Verjetno največjem klubu na svetu, z najbolj hinavskimi navijači.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Premier liga 2018/19

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. oktober 2018, 16:50:04

Kot sem obrazložil za Real. Tam je povsem drugače kot pri nas. Tam se napada Pereza, pri nas se samo in izključno Mourinha. To da naši napadalci zgrešijo prazne gole, ne znajo podajat in delajo amaterske napake v obrambi, to vse leti na dušo Mourinha. V Realu če ni rezultatov, se pogleda prestopni rok, pogleda se kdo je v klubu in se delajo zaključki. In trenerji so pač tam postavljeni, katere izbere Perez, slednji pa določa kako in kaj bo v klubu. Še pred Zidanom pa se je vedno najprej krivilo Ronalda, če je slučajno imel slabo tekmo ali padec forme..

Pri nas pa se itak. Woodward ima zagarantirano službo zaradi izjemnega odnosa pri Glazerjih, katerim prinaša absurdne vsote v klub. In on lahko briefa po medijih, izpostavlja situacije ki bi lahko bile skrite, nabija medijem koga bi naj kupili in za koga se zanimamo, Mourinho pa ne more dobiti igralcev iz seznama ki ga preda ali pa še koga več ki ni na seznamu. Seveda pa je Jose box office in sam tudi z izjavami marsikaj zakuri kar nebi rabo. Ampak ja, samo Daily Mail bi odprli pred dnevi, ko je bilo 18 novic zaporedno samo o Unitedu, Joseju, Pogbi, squadu itd..

Kar se tiče hinavskih fanov pa se strinjam. Realovi so res ogabni, že piskanje Ronaldu je nekaj nepredstavljivega.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2018/19

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost