37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15:00

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a zimi dne 6. maj 2019, 7:52:12

Zakaj rabiš poletne priprave in pol novih/svojih igralcev za zmago nad tako bogim Huddersfieldom? Tudi oni so menjali trenerja med letom.
Ole je začel z vizijo, jasno prvo 11, potem pa se je vse sesulo. Zadnje tekme je pa itak vrtiljak, ko prideta Darmian in Rojo v prvo 11, naslednjo tekmo ju pa niti na klopi ni. Kot da LvG, Muri in Moyes ne bi odšli. Do sedaj bi že jasno lahko odrezal tistih motečih nekaj. In edino to mu jaz zamerim: da po pogodbi ni ze začel pucat in nekega sistema igre vzpostavil.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 6. maj 2019, 8:49:03

zimi je napisal:
Remmy je napisal:Sack Ole, sell Rashford.


Glup komentar.
Sack Alex, sell Ryan je včasih blo smešno, ko sta prinesla vsaj 10 lovorik prej. Danes pa nas je OGS popeljal na isto mesto kot Muri pred njim, zaostanek je podoben, drugi pa izsiljuje 200k na teden, pa glede na predstave niti blizu klopi ne bi smel bit.


Kdo pravi, da nisem mislil (vsaj malo) resno? :)

Glede na sranje zadnji tednov bi lahko spremenili tudi v "sack the management, sell the team".
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a zimi dne 6. maj 2019, 8:53:46

No če bi to napisal bi imel pa največ "lajkov" tle in na redcafe :)

Me res zanima, kaj bojo nardil in kdo pride. Rio in Fletcher se je nekaj pisalo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a zimi dne 6. maj 2019, 14:42:43

Brian Kerr: "Even Mike Phelan said to me there [yesterday] - the picture changes from week to week - asking him if he's going to take the role of the technical director and he said 'I don't know, they haven't spoken to me. The picture changes'." #mulive [otb]


Baje. United :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 6. maj 2019, 20:10:31

Ja, naj bi bil megaum Wudward v pogovorih z Riom. Slednji naj bi mu predstavil neke mega giga fantastične ideje, ki so ga čisto fascinirale.

Po domače povedano, jebali bomo ježa še par let, dokler se vsi bivši Unitedovi igralci, ki mislijo da so "spospobni" menjati Fergija ne zamenjajo na večini pozicij, klub ne pade tja na raven Evertona in se ga proda.


Vem, črn scenarij, samo kaj več po zadnjih 6 letih zadeva res ne obeta.


Pa večino smeti, ki so v zadnjih letih prihajale, odhajale in so še v klubu, so pripeljali trenerji, ki so bili nastavljeni, da nekaj naredijo iz kluba. Kaj si bo Ole nakopal na glavo bo zanimivo videti, se pa strinjam, da bi lahko že dober mesec nazaj, ko je otresal kdo gre in kdo ne, enostavno smeti odložil na stranski tir (kje je Valenica?) in postavil prvo postavo, ki bi jo dopolnjeval z mladimi talenti (dobr primer je bila povratna tekma s Parizom) in gradil na tem, ko bi videl kaj sistemu manjka. Tako pa je v no man landu, kjer se mi zdi po izrazu na obrazu nima ravno jasnih idej kako in kam v prihodnosti..
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a infinity dne 6. maj 2019, 20:37:23

Ne vem zakaj bi bili presenečeni, da si izmišljujejo zadeve sproti oz. v večini lansirajo "lažne" informacije v javnost, da malo pomirijo navijače. Po enoletnem iskanju športnega direktorja imajo ravno zdaj intervjuje in to z osebami, ki so na voljo že ves čas. Ja, seveda.

Nimam nič proti, da klub vključi več bivših nogometašev v klub, sploh ker klubu manjka pravih nogometnih ljudi. Samo vse ima svoje meje, ker to se zdaj po govoricah vsaj, obkrožujejo z osebami brez pravih izkušenj na položajih, ki bi jih naj zasedali. Še Phelan ni prevzel vloge, ki jo je imel v preteklosti v klubu, ampak se gre svetovalca. Ker po enem avstralskem klubu je seveda zdaj normalno, da je naslednja stopnička kar United in vloga tehničnega direktorja.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 6. maj 2019, 20:51:19



Ponavad se ne strinjam ravno z ESPNjevci, sam tokrat se mi zdi, da kar dobro orišejo trenutno situacijo. Predstavljena statistika je tudi mizerna.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 7. maj 2019, 13:37:30

Ima kdo potem racionalno razlago za tistih prvih 14 tekem pod OGS?
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2019, 13:54:23

Igralci so si kupili mir za eno sezono

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 37. krog, Huddersfield : Manchester United, 5.5.2019, 15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. maj 2019, 14:57:17

Remmy je napisal:Ima kdo potem racionalno razlago za tistih prvih 14 tekem pod OGS?


Agent: Tega trenerja ste uspešno odfukali, sedaj je čas, da pokažeš, kaj znaš.
Igralec: Ok.
Agent: Sedaj si pokazal dovolj, nazaj v prvo prestavo.
Igralec: Ok.

Agent: Moj igralec bo igral tako kot prvih 14 tekem, če mu daste 3-letno pogodbo z 300.000 na teden.
Uprava: Ne, ko vas jebe.
Agent: Ok, potem mu iščem nov klub.
Uprava: Tukaj je pogodba s plačo 400.000 na teden, za 5 let.
Agent: Kaj pa zame?
Uprava: 2 mio zate.
Agent: Ok.

Agent: Drugo leto ponoviva?
Igralec: Ok.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2018/19

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron