CL,1.krog, Young Boys : Manchester United, 19.9.2018, ob 21h

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: CL,1.krog, Young Boys : Manchester United, 19.9.2018, ob

OdgovorNapisal/-a gregx dne 20. september 2018, 11:20:25

Se samo meni zdi ali imamo končno res dober nabor centralnih vezistov? Spomnim se zadnji sezon SAF-a ko smo vsak prestopni rok prosili, da bi kupili spodobnega CM-ja.
Pogba, Matič, Fellaini, Fred, Herrera, Pereira.
Fred se še malo lovi, ampak jaz imam občutek, da se bo s časom izkazal za zelo dobro okrepitev.

Tudi na bočnih branilskih položajih končno dobivamo nekaj konkurence. Shaw že itak celo sezono kaže take predstave kot smo jih pričakovali že pred nekaj leti in samo upam, da nadaljuje brez kakšnih hujših poškodb. V Youngu ima tudi solidno zamenjavo. Na desni je Valencia še vedno prva izbira, a upam da bo Dalot vse večja konkurenca in da bo proti koncu sezone on tisti, ki bo igral več tekem.

Še vedno pa so težave pri centralnih branilcih. Ok, za Smallinga, razen kakšnega nepotrebnega paničnega izbijanja, nimam pripomb. Lindelof pa ima še vedno kar veliko težav. Predvsem se mi zdi, da praktično vedno izgubi dvoboje, ko je žoga na tleh, kar nekako mu uide izpod noge, ko se zdi, da že ima vse po kontrolo.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: CL,1.krog, Young Boys : Manchester United, 19.9.2018, ob

OdgovorNapisal/-a infinity dne 20. september 2018, 12:27:59

Poimensko je sredina ok, definitivno pa boljše kot številna pretekla leta. Sicer bi rekel, da poleg še neustaljenega Freda, forma malo muči tudi Matića. Kar lepo število napak si privošči na tekmo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9260
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CL,1.krog, Young Boys : Manchester United, 19.9.2018, ob

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. september 2018, 12:51:27

Matić še ni na nivoju lanske sezone, a se mi zdi, da je pri njemu še vedno žoga najbolj na varnem. Kot sem že rekel, Fellaini igra koristno, a v situacijah, ko vezist vsake druge top ekipe v malo bolj zapletenem položaju odigra mirno in odda žogo iz nevarne situacije s podajo in to usmerjeno naprej, da se obenem razvije napad, Felli pač igra sigurno nazaj golmanu ali pa nabije. Pa ne samo on, to leti morda tudi na naše branilce. V tem segmentu bi se morali izboljšati. Pogba včeraj učinkovit, a kot sem že dejal, moti me njegova nonšalanca.

Sicer pa odličen start v evropsko sezono. Tudi zame Dalot s pozitivnim debijem. Seveda je vprašanje, če lahko to ponovi v PL.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5052
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2018/19

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron