CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018, 21h

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018,

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. november 2018, 10:59:24

Sramota. Na tekmi, kjer bi morali biti De Gea, Pogba, Lukaku, Martial in podobni v kravatah v vipu, na igrišču pa igrat Pereira, McTominay in ostali mladinci, so komaj spacali en usran gol v zadnji minuti.

Mourinho je pa res frajer. Razbija bidone potem ko je ekipa uspela premagat uboge Young Boyse z neregularnim golom v zadnji minuti. Ne le zaradi neragularnosti zadetka, Švicarji si zaslužijo malo več spoštovanja, še posebej zato, ker so bili zelo blizu točke na OT. In tale frajer naj se raje malo zamisli, njegova odškodnina, ki bi jo prejel ker ne opravlja svojega dela je enaki troletnemu proračunu njegovih nasprotnikov proti katerim razbija bidone. Slava mu!
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018,

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. november 2018, 11:02:17

infinity je napisal:Itak da ne bosta kar tako podaljšala. Sploh De Gea. Čemu bi? Klub se vrti v enem in istem krogu in to v času, ko bi lahko pri Realu serijsko nabiral kante LP. In ker ni ravno videti, da bi šla krivulja uspehov in rezultatov navzgor, bi dejansko bil nor če bi šel v podaljšanje.

Saj se strinjam s tabo. Še vedno vsi želijo igrati v najboljših klubih, te časi se niso spremenili, le United pod tem vodstvom ni več tam kot včasih.

Biti izbran za igralca tekme proti Young Boysom in ekipo rešiti poraza na domačem igrišču pove vse o tem zakaj ne želi podaljšat.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018,

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. november 2018, 11:34:46

Zanima me, kakšen cilj so si postavili pred seznono glede uvrstitve v Ligi prvakov: Osmina, četrtina?
Zanima me tudi, kakšen cilj so si postavili pred sezono glede uvrstive v Premier League: TOP4, TOP6?

Ker če klub ni sposoben dvigniti zaposlenih s pozitivno motivacijo, jih bo moral očitno z negativno. Ali pa to že ves čas počne in je pozitivne premalo. Ne vem, nekoga se po osvojeni zlati maturi potrepljala po rami, češ "priden", drugemu pa se po končno opravljenem popravnem izpitu kupi avto.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018,

OdgovorNapisal/-a infinity dne 28. november 2018, 14:06:24

@MENCKelly
United and David de Gea's camp have been 'optimistic' he will sign new deal. 'Keeper's been moved by fans' support and his partner has relocated to Manchester. Key for United now is to prove they can match his ambition. Class act. #mufc

Ko je bilo že ravno govora o njem. Čeprav te novice o skorajšnjem podaljšanju sem ziher bral že 10x v zadnjem letu.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018,

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. november 2018, 19:00:12

Kaj pa če noče zapustiti Uniteda zaradi dobre plače? Če bi bil željan lovorik bi že zdavnaj šel drugam, pa mu je tu morda udobno zaradi plače in ostaja. Da ne bo pomote, proti Davidu nimam nič proti, je zadnji, ki si zasluži kritike, je naš najboljši posameznik zadnjih sezon (včerajšnja parada, waw!) Ampak vseeno se mi poraja morda čudna teorija. Pač ni ambiciozen. Če bi bil, bi šel drugam že zdavnaj, kot sem že rekel. Rooney je nekaj jamral in hotel odditi drugam (če je to sploh res) in se je pritoževal nad močjo ekipe (ki je sezono prej osvojila naslov prvaka!). In se ga je križalo. No ja, upravičeno, ampak, a se je kdo vprašal, kaj je gnalo Rooneyja k takemu razmišljanju? Morda ambicioznost? Ali pa morda jaz nakladam :)

Včeraj bi dvakrat zadeli v prvem polčasu in bi bili prikrajšani za matranja na koncu tekme. Tako pa res ne veš, ali so nesposobni, so pozabili igrati nogomet, ne upoštevajo trenerjevih navodil, kot je pred kratkim rekel Jose, ki si baje želi napadanja od prve minute...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CL, 5. krog, Young Boys : Manchester United, 27.11.2018,

OdgovorNapisal/-a infinity dne 28. november 2018, 19:35:46

Rooneya je gnal denar, kar se je potrdilo s tem, ko je prišel Van Persie, kar mu pa spet ni bilo ok. Ampak pustimo to. Bi pa dandanes potreboval nekoga, ki bi prisil vodilne v klubu, da se malo zamislijo, ne glede na osebe razloge. No, Pogba bo zagotovo delal štalo poleti, ampak kdo njega jemlje resno glede na njegove predstave.

Kar se tiče Davida. Sej je poskušal iti drugam, tudi na račun dosti nižje plače, samo da se mu ni poklopilo. Bi pa vseeno ocenil, da mu je prej kot denar prioriteta ustrezno okolje in bližina ljubljenih - zdaj če je tista njegova ženska prišla v Manchester pa je itak pol dela opravljenega za klub. Ostalo se vse gre pogajat.

Ampak kot rečeno, Mourinho jim težko še prodaja pravljice.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2018/19

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron