CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 13. februar 2019, 12:27:59

Fantje ni potrebe po besedah sramotno ipd. za ostale navijače. Vsak ima svoje mnenje/videnje tekme in trenerjev.
Tudi jaz se ne strinjam, da je samo Muri vsega kriv. Fellaini, Mata, Schweini, di Maria, Falcao, Darmian, Schneiderlin, Depay, Blind itd. Zmetal smo ohoho denarja in 90 % teh igralcev ni več v klubu, namesto, da bi bili sedaj lepo uigrani za naskok na LP.

Remmy je napisal:Bizarno je, da je virus Muri toliko zapravljal, pa je ekipa neverjetno tenka.

Poznamo Lingardove limite, pa je vseeno raketa proti komerkoli, ki ga pride zamenjat. Za sredinsko trojko ni alternative. Perreiro smo videli, McTominay morda pokrpa kakšno luknjo, Freda še na igrišče ne pošljejo. V obrambi je še največ širine, vprašanje, pa če je dovolj (izbrušene) kvalitete.

In kdo je kadroval v zadnjih treh sezonah?

Prihajajo Chelsea, Liverpool in povratna v Parizu, poškodbe so se začele, utrujenost se kopiči, na koncu bo pa plačal Ole.


Z izjemo prvega dela se strinjam z vsem. Ekipa je neverjetno tanka, pa težko s prstom kažemo na City, Chelsea, PSG, Barco, saj smo zmetali podobne denarce.
Lingard je kar naenkrat prva 11 in se tresemo, ko namesto njega pride Sanchez not. Kaj se je s slednjim zgodilo mi res ni jasno. Kako slabe igre kaže, to je neverjetno.
Obrambo si prav tako zelo zadel: če izvzamem Lindelofa, ki je zadnje tekme dober. Smalling, Jones, Bailly, Rojo. Širina, vendar najbrž nihče ni dovolj kvaliteten za redno igranje v prvi 11.
Od bočnih je še najboljši Young, edini, ki je dal 2 uporabna predložka. Z Youngom napadati PSG in ligo prvakov je ... bi še šlo, če bi ostalih 10 bilo preverjene kvalitete, tako pa ima kar nekaj igralcev svoje limite.

Rdeč karton Kimpembeja gor al dol (pomoje bi tudi mogu bit), PSG nas je pošolal. Zaslužena, čista zmaga. Večina naših nevidnih celo tekmo. Smo sploh straljal v okvir?


Highlight pa druženje reddevilsov v Lepi žogi :D Na povratni se lahko spet dobimo. Grega, Nejc, Boštjan, Martin, ostali. Pridete? 8-)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. februar 2019, 12:43:53

Itak, da sudja ni glavni razlog za poraz, a glede na to, kakšen kriterij je ubral, bi moral biti Kimpembe gladko izključen. Samo z očmi sem zavil, ko je pokazal prva dva kartona na tekmi, pa sta bila to kartona za PSG, ker sem vedel, kam bo to vodilo. Škoda za Pogbaja, karton je bil, bo pa vsaj 100% za ostale tekme.

Še vedno mislim, da imamo dobro ekipo z nekaj izkušenimi igralci, ki bi lahko šla preko PSGja. Ampak ni nezanemarljivo dejstvo, da smo po Fergiju dvakrat izviseli iz LP, v četrtfinale nismo prišli že od Moyesa (!), Lindelof, Rashford, Bailly, Shaw, Martial, Lingard, Lukaku pa imajo bore malo izkušenj s pravimi evropskimi večeri. To se je včeraj žal izkazalo, ko je PSG deloval povsem zrelo in rutinirano, tudi v prvem polčasu, čeprav bi nam z Lingardom in Martialom v nadaljevanju bilo verjetno lažje. Razlika je bila očitna, navdih in ligaška forma nista prišla do izraza.

Nas je pa povsem ubil prvi zadetek, sploh zato, ker smo ga fasali iz kota. Goli iz prekinitve te zmeraj potolčejo, ker nasprotnik s tem ne pokaže nič kaj takšnega. Za nameček pa še kontra.

Kot je rekel Ole, ta poraz ne bo definiral sezone. Bo pa velik pokazatelj kvalitete ekipe in trenerja odgovor na naslednjih tekmah.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. februar 2019, 16:55:19

Pričakovanja so bila kar visoka, ampak jebiga, PSG nas je konkretno pošolal. Z ozirom na potek tekme jo je United rezultatsko še kar dobro odnesel. Iz tistih njihovih konter bi veliko lažje fasali tretji gol (ali četrtega) kot pa zabili enega svojega.

Zdaj bi se dalo na dolgo in na široko razpravljat, kaj vse je šlo narobe, ampak na koncu koncev smo le malo prenaivno krenili v tekmo. Parižani niso PL kanonfuter, ki bi razpadel ob prvem znamenju visokega presinga. Veratti ne rabi veliko prostora, da s podajo najde utekajočega Di Mario 40 metrov naprej. Da bo Mbappe v taki kontri ubijal, tudi ni ravno spoznanje. Morali bi jim dati malo več rešpekta in malo manj prostora. Igrati na 0:0 ni glih sramotno proti takemu nasprotniku.

Jebiga, dobra lekcija za naprej.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. februar 2019, 16:57:17

Miha itak da je sramotno. To da isce nekdo v porazu potrditev Murija in njegovih sprevrzenih tez, je sramotno. Samo cakam se, da se izjavi da bi z Murijem bili na istem.

Kdaj je povratna?

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 13. februar 2019, 17:14:41

Pod Murijem bi bunkerirali in čakali na kontre, mogoče bi iztržili 0:0, kaj več pa najverjetneje ne. Sploh pa o tem nima veze debatirat.

Razkorak med ekipama je jasen. Mi nimamo rezervnega plana, klop pa je le poimensko dobra. Kot ste že dejali, imamo 14 igralcev, na katere se lahko zanesemo. Ne da bi branil ali napadal kogarkoli, vendar kjer je logika, da prodajamo Fellainija in podaljšujemo Youngu? Good servant in vse to, vendar je tudi Fellaini bil.

Upam le, da na koncu vse ne bo izpadlo le kot finančna računica aka ceneje podaljšati kot poiskati nekoga novega (igralca/e). Preden pa začnemo obsojati, počkajamo še malo. Sezona je še relativno dolga, je pa res, da nam lahko kmalu ostale le še boj za TOP4.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: CL, 1/8, Manchester United : PSG, 12.2.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. februar 2019, 17:21:18

No, da nam manjka izkušenj proti vrhunskim nasprotnikom v CL, še zdaleč ni Mourinhev izum.

Bolj povedno je, da to ugotavljamo proti enemu od glavnih favoritov tekmovanja, JM pa je ta izgovor uporabil za poraz proti jebeni Sevilli, ki ima tovrstnih izkušenj še manj kot mi.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2018/19

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron