CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 7. marec 2019, 11:58:25

Mal ironično je, da sem take predstave proti velikim klubom pričakoval z Mourinhom na čelu, beri Inter vs Barca - kompaktno v obrambi in pičiti, ko je to potrebno. Žal ni bilo tako.

V končni fazi smo zasluženo med 8; premagali smo tako Juve kot PSG v gosteh, čeprav z ogromno sreče, sam ta spremlja tiste, ki jo izzivajo.

Všeč so mi tudi reakcije igralcev, bivših igralcev in navijačev. Neverjetni so vsi povrsti.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. marec 2019, 12:41:47

In predvsem reakcije klopi! Kako srčno so vsi z igralci in se veselijo uspehov posameznikov in ekipe!
Res dalec od ega zadnjih dveh managerjev.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. marec 2019, 13:00:57

Mogoče malo čudna enajstmetrovka, ker je šel strel prek gola, a roka je bila več kot očitna. Obrnil se je, šel v blok, z roko zakril veliko prostora in to je to. Nenaraven položaj roke in nenamerno igranje z roko - dve najbolj bedasti zadevi. Kaj sploh je nenaraven položaj roke? Imel je komolec dvignjen do ramena. Kar se tiče nenamerne igre, kot vselej pravim - so tudi nenamerni prekrški, pa jih piskajo. Tako je tudi z rokami. Vsekakor ni vsaka roka ista kot druga, a tako je. Za moje pojme je bilo pravilo telesne roke še najboljše. Roka ob telesu - ni penal. Ko roka "štrli" od telesa - je penal.

Škoda bi bila, da VAR situacija zasenči podvig Uniteda. Rezervne ekipe. Z dvema mladeničema. Debitantom. Petimi igralci iz akademije. Noro. Se ne slepim. PSG je bil boljši. Navdušen sem bil nad njihovo sposobnostjo posesti in kontrole žoge. Direktno, da ti ubije voljo do igre. Tudi z našo prvo vezno linijo jih bržkone ne bi dohajali. A bili smo hrabri in odigrali svoj način. Vsa čast Oleju, trenerskemu štabu in igralcem.

In kot sem upal. PSG se je na nek način premagal samega sebe.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 7. marec 2019, 14:06:20

King_Cantona_7 je napisal:Škoda bi bila, da VAR situacija zasenči podvig Uniteda. Rezervne ekipe. Z dvema mladeničema. Debitantom. Petimi igralci iz akademije. Noro. Se ne slepim. PSG je bil boljši. Navdušen sem bil nad njihovo sposobnostjo posesti in kontrole žoge. Direktno, da ti ubije voljo do igre. Tudi z našo prvo vezno linijo jih bržkone ne bi dohajali. A bili smo hrabri in odigrali svoj način. Vsa čast Oleju, trenerskemu štabu in igralcem.


Ravno zato je bil načrt Oleja&štaba edina možnost. Me pa vseeno presenetilo, da je ekipa zdržala. Posebej obramba. Smalling je šel prek svojih zmožnosti, sredina je garala. Roko na srce je bil PSG tudi precej štorast. Spredaj pa so čakali na kikse. Naredili so tri velike, vsi so šli v gol.

Načrt je torej bil dober, pri izvedbi pa ni šlo brez "Ole-Fergie" sreče.

Kot je napisali zimski - upal sem do konca tekme, ne samo upal, tudi verjel, da je možno. Tega od Fergiejevih časov ni bilo.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. marec 2019, 14:30:22

Bom še dodal, da se končno vrača Lukaku the beast. Včeraj je po moje odigral najboljšo partijo v zadnjem času. Ne samo zaradi golov, tudi v ostalih prvinah je delal za celo ekipo. Če sem ga pod Murijem pljuval (kar ni bilo težko), je dec sedaj pokazal da je tudi njemu do Uniteda in da bo še kaj iz njega.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 7. marec 2019, 15:18:00

Hudo :D Najprej sploh nisem planiral gledati.

Sedaj ko pogledam posnetek tistega incidenta se zdi, da je Kimpbembe namerno naredil tak gib z roko.
https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... h=ddc5423d
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: CL, 1/8, PSG : Manchester United, 6.3.2019, 21:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. marec 2019, 17:47:34

Pred tekmo nisem verjel v preobrat. Z namenom, da v miru pogledam tekmo. Nato pa... Pri 0-1 se je začelo, pri 1-2 pa je bilo itak vse mogoče.

Ole je pripravil igralce do samozavesti in zmagovalne miselnosti. Po tekmi so ga vprašali, če lahko osvojijo Ligo prvakov. Odgovor - DA! Tip je pravi. Povsem nekaj drugega kot še pred nekaj meseci.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2018/19

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron