OI Sochi 2014

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. februar 2014, 17:22:29

Kakšen navijač pa si?! Po osvojenem četrtem mestu jo zmerjaš za kozo, medtem ko United ki ne bo prišel niti med top4 v Anglji, je pa kul :first:
Pa Tone Vogrinec je rekel da je prava naslednica Mateje Svet - The Choosen One :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. februar 2014, 17:16:06

Bravo Vesna in Teja! Dve nenadejani kolajni. Super slovenski olimpijski dan.

Upam, da bo jutri imela Tina kakšne šanse v smuku.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. februar 2014, 9:14:50

Remmy danes časti rundo za zgodovisnki uspeh. 8-)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Best dne 12. februar 2014, 10:54:50

Sej vsaka ji čast za zlato medaljo, samo Teji in Vesni petkrat bolj privoščim medaljo...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 12. februar 2014, 11:35:33

Fluid je napisal:Remmy danes časti rundo za zgodovisnki uspeh. 8-)


Za spustit se po klancu dol si nihče ne zasluži runde. ;)

Prej za Gregorinovo, ki borba gor v klanec. Bo Jasnim dal za Valencio :mrgreen:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. februar 2014, 17:25:48

A djdj Remmy. Imaš da daš za rundo!
Best pa tud.
Slovenija ima zlato!!! Pa porka madona kk lahk ne privoščiš Slovencu/ki?!?!!?

Bom malo Besta piknil (mislim da si vijolica) - kako imaš potem srce da bentiš ko preostala Slovenija kao ne stiska pesti za MB v Evropi??
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Best dne 12. februar 2014, 17:46:18

Prov mogu si špiknt a? :D haha
Ma lej v končni fazi navija vsak za tistega za katerega hoče. Je res da navijam za vse slovenske športnike z rahlimi izjemami in ena izmed takih je Tina Maze. Pač že od začetka njenega pojavljanja v svetovnem pokalu je nisem ravno mogel prenašat, plus njen karakter, vsakoletno kreganje z zvezo, nejno zvezdništvo, njeno stalno jokcanje ob neuspehih, jokcanje ob nesreči ob neosvojitvi malega globusa v smuku (a to pozabi povedat da Lindsey ni vozila najmanj štiri tekme zaradi poškodbe) itd...Ok osvojila je zlato medaljo, sem vesel da je na kontu Slovenije končno ena zlata, ampak sem pa nekako indiferenten do tega da je to uspelo njej. Sej lahko da je to vsem vam čudno, samo lej če je nikoli nisem prenesel ne vem zakaj bi moral na olimpijskih navijat zanjo in jo sedaj kovat v zvezde kot največji hipokrit.
Lej Tejo Gregorin, čisto nasportje Tine. Vedno tiha, nekje v ozadju, nobenih problemov z novinarji, zvezo...Ne moreš rečt slabe stvari o njej. Pač takemu športniku privoščim veliko prej karkoli kot nekomu ki ni tak.
Ampak lej v končni fazi je to samo moje mnenje, ga nikomur ne vsiljujem in niti nisem govoril da upam da Tina ne dobi medalje... To je to...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. februar 2014, 17:56:59

Pes ki laja, ne grize ;)
Tina joka, jamra ... pa je zelo prijetna punca. Teja je pa zadržana in mogoče ni tolk prijazna? Nikol ne moreš presoditi osebe glede na njihovo obnašanje v javnosti.

Tino sem spoznal zaradi bolezni sinka, na Pediatrični. Brez nekega rompompoma je prišla na obisk k otrokim, kateri so si jo želeli spoznati. Nikakršnih televizij, radijev ali kakšnega drugega sranja, da bi si naredila renome v javnosti. Prav nasprotno.
Če si lani spremljal je obiskala tudi nek zavod v Kranju, ker si jo je en invalidni fant srčno želel spoznati. Preko Fb jo je prosil če pride in je prišla.

Vsa ta dejstva govorijo v prid temu, da je punca zelo prijazna. Je pa tako da tudi jaz ne mislim vsiljevati mojga mnenja drugim. Edino Remmya morm prepričat da poškodb pa ne more želet nikmur.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 12. februar 2014, 18:05:36

Nobenih poškodb ne želim nikomur :)

To sem že pojasnil. Sem jih imel že sam dovolj, da vem, da ni fajn. Kaj šele tistim, ki od tega živijo.

Ne maram je, grozno antipatična je. Mnogo razlogov je. Pri navijštvu se ne odločaš racionalno, ampak po "srcu". Prosim pustite mi, da koga ne maram :)

Za medaljo mi pa dol visi. Za Gregorinovo sem bil vesel, biatlon je meni edini kul zimski šport, tole spuščanje po klancu NAVZDOL je pa rekreacija, uživancija in adrenaliska pustolovščina. Šport pa ni.
Da bi pa rekel, da je to "naša" medalja, mi pa na kraj pameti ne pade. Nimam dovolj močne nacionalne pripadnosti, pa na noben način nimam nič pri tem, da je tam ena koka hitreje prišla na dno (gor pa s sedežnico) kot druge frajle.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Best dne 12. februar 2014, 18:18:20

Remmy je napisal:Za medaljo mi pa dol visi. Za Gregorinovo sem bil vesel, biatlon je meni edini kul zimski šport

A to zato ker streljajo Remmy? :D Militant :D
GoUp lej sej verjamem da ni vsak dan antipatična in grozna :) Mam pa po drugi strani sošolca, ki jeiz Črne in jo pozna od malega in pravi da je od vedno bila čudna...Tko da resnica bo vrjetno nekje vmes.
Ampak kot je Remmy že lepo povedal se pri navijaštvu ne obnašaš racionalno.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. februar 2014, 18:19:02

Ja kk pa pol gledaš 22butlov ki se vsi gonjo za eno žogo :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 12. februar 2014, 18:56:49

Non sequitur. :lol:

@ Best: ker laufajo v klanec s puško na rami. Partizanski šport :) Dinamičen, izjemni napori, na strelišču pa popolna kontrola, finomehanika, pa ogromni psihični pritiski. In vsaka tekma je zanimiva. Drugače sem skoraj pacifist :geek:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 12. februar 2014, 19:36:53

Tina je pac posebnez tako kot se marsikateri izvenserijski sportnik (Nykanen, Miller, ce gremo v fuzbal recimo Cantona). To jo dela tako uspesno in hkrati tako priljubljeno/osovrazeno. Jaz sem jo enkrat srecal poleti v Gorici in izven medijskih zarometov je cisto normalna in prijazna punca, ki si ji ni tezko vzeti minuto casa za navijace. Glede tega lahko recem, da sem srecal ze precej bolj arogantne in nedostopne sportnike (Schlirenzauer, Kostelic, Nemanja Vidic me tudi ni glih navdusil). Je pa seveda Tina na tekmah in treningih cisto druga oseba. Poleti vsak kondicijski trening, ki jih ima tle pri nas letijo bidoni, tezke besede in se kaj drugega med njo in Massijem. Ni lepo za gledat. :-)

Ima pa seveda vsak svoje najljubse sporte in tudi sam sem bil kot velik ljubitelj skokov najbolj vesel, da je Pero pobral zasluzeno medaljo. Ker od vseh slovenskih sportnikov so verjetno ravno skakalci in njihov strokovni stab najbolj down to earth.
Vem pa, da nikoli ne bom navijal za vse slovenske sportne kolektive(ko je bila prej tudi o tem debata). Npr. za fuzbalsko Olimpijo ne bom drzal pesti niti ce jim kdaj uspe narediti kak odmeven rezultat v Evropi, ker se mi ta klub gnusi ze od malega.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Best dne 12. februar 2014, 20:02:41

dandzo je napisal:Jaz sem jo enkrat srecal poleti v Gorici in izven medijskih zarometov je cisto normalna in prijazna punca, ki si ji ni tezko vzeti minuto casa za navijace.

Ravno to...S kolegom sva bila v Qulandii v Gorici, tip jo zagleda na 50m in gre k njej in jo prosi za avtogram. Ženska ga samo pogleda, se obrne in gre naprej po trgovini. Meni je sicer blo smešno, se je pa kolega počutu kot največji idiot :D

dandzo je napisal: Npr. za fuzbalsko Olimpijo ne bom drzal pesti niti ce jim kdaj uspe narediti kak odmeven rezultat v Evropi, ker se mi ta klub gnusi ze od malega.

Evo vsaj še eden...rečte temu Primorski al pa anti-centralistični kompleks ampak tko je...

@ Remmy: Sej te nimam za Carlosa Šakala no, hecal sem se :P
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. februar 2014, 20:34:29

Ma Tina je zakon! Slovenci nismo vajeni močnih karakterjev, ki izstopajo od drugih. Njihovo samozavest si razlagamo napačno. Če ne bi bila tako trmasta in na trenutke tudi arogantna, mogoče nikoli ne bi dosegla takšnih uspehov kot jih je. Podobna situacija je z Zahovičem. Zasluge gredo tudi Massiju, ki je izjemen na svojem področju.

https://soundcloud.com/val202/tina-maze-je-zlata

Epsko komentiranje Tominca in predvsem Smrekarja! Uspehi naših športnikov, še posebej ob spremljavi Zdravljice, so mi nekaj najlepšega, saj me vselej prevevata ponos in vzhičenost. Nepozabni trenutki!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 15. februar 2014, 22:31:38

Zopet pester olimpijski dan. Pero skače kot rutiner. Bronasta medalja je seveda super, a ne morem se znebiti občutka, da bi z boljšim prvim skokom lahko posegel celo po zlatu. Razlike so bile na koncu dokaj izenačene, če bi še sodniki dodali kakšno točko več, s katerimi pri Stochu ne skoparijo, bi Pero lahko bil še višje. Ampak stvar je kar realna, Stoch je v tem trenutku stopničko pred ostalimi, neverjetnemu Kasaiju pa tudi blazno privoščim srebrno kolajno.

Škoda za stotinke pri Mazejevi, a tudi 5. mesto je lep uspeh. Hokejisti so pa izjemni. Njihova zmaga je primerljiva z zlatom Tine. Redko gledam hokej, po današnji zmagi pa sem bil vzhičen, kot že dolgo ne po kakšni zmagi v našem kolektivnem športu. Kopitar je res fenomen, njegov gol je bil fantastičen!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Matija dne 15. februar 2014, 23:14:43

Bravo za Petra! Že peta medalja. Bila je precej čudna tekma, sicer so bili na koncu tisti, ki si najbolj zaslužijo, ampak tudi jaz mislim da bi lahko skočil tudi na sam vrh.

Hokejisti so pa izjemni. Pišejo zgodovino in premikajo mejo mogočega. Noro

Slika
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. februar 2014, 13:52:42

What a day :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 18. februar 2014, 14:03:35

Kk Tina nagaja Remmyu :)
Hokejisti pa tud totalno utrgani ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 18. februar 2014, 14:18:53

Noro. :) Po svoje pa tudi malo žalostno, ker se glede na bedo/smrt slovenskega klubskega hokeja pomoje na žalost tudi naši repki obetajo slabši časi.


:lol: :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov