OI Sochi 2014

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 18. februar 2014, 18:24:11

Ja če pa je Nejc raje konzumiral alko, kot pa resno treniral.
Drgač pa Danijel, podoben padec je bil v fuzbalu, vendar so uspehi takratne repke prispevali, da je ogromno pubecev začelo trenirati in se je baza mladih nogometašev podeseterila. Posledično je baza večja in bodo uspehi še prišli.
Podobno verjamem da bo s hokejem. V Celju se je klub prebudil mislim da že lani, igrajo ga v Mariboru, samo na Jesenicah še nekaj spijo ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 18. februar 2014, 19:50:04

Tudi na Jesenicah se igra hokej. Celo v isti ligi kot Celje (nižja avstijsko-slovenska). ;)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. februar 2014, 12:16:46

Igre se danes zaključujejo. Za slovenski šport so bile izjemne - 8 medalj, super hokejisti in še nekaj uvrstitev pod sam vrh. Poleg tega pa še doktor Stare s svojimi komentatorskimi vložki in odlične Sočijade s Francijem in Saškom. Ta dva tedna sta bila nepozabna. Lepo je bilo biti navijač slovenskih olimpijcev.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. februar 2014, 15:25:59

King_Cantona_7 je napisal: Poleg tega pa še doktor Stare s svojimi komentatorskimi vložki


A ti je bilo res treba?

Stare je najnagravžnejša kreatura, ki se je kdaj usedla za mikrofon. Vedno me je presenečalo, kako javnost linča veliko boljše komentatorje za vsako malenkost, medtem ko ta pijandura odnese celo kožo s čisto odkritim sovražnim govorom in ščuvanjem. Nima pojma o športih, slabo je informiran, nima globljih uvidov ali dodatnih pojasnil, nima smisla za dramo.. Dobesedno vse, kar to teslo zmore kolikor toliko dostojno artikulirati, je pizdakanje čez sodnike in večne krivice, ki se nam bojda nonstop dogajajo. Plus razni komentatorski izpadi v stilu "kakor vihar", ki si jih javnost napačno razlaga kot dober stil, dejansko pa so brezplodna bluzenja človeka, ki ne premore inteligence in besednega zaklada za smiselno komentiranje.

Stare je tudi glavni razlog, da Planico spremljam samo še na Eurošportu, ker enostavno ne prenesem dvournih eskapad, kjer to poscano revše iz varnega zavetja komentatorske kabine izmenično pljuva čez žirijo, sodnike in neke domnevne avstrijske zarote. Toliko, da se mu ljubi povedati kakšno daljavo, potem pa opazi eno oceno, ki mu ni všeč, in se vrne k svojemu kurčenju. Take doze negativne energije ne dobiš niti na večernih poročilih.

Da ne omenjam dejstva, da prihaja pijan na tekme. Vsakega drugega človeka bi za tak prekršek nemudoma brcnili iz Kolodvorske, on pa pobere celo aplavz, češ kakšno je pa tokrat zagodel. Prisežem, rajši praskam z nohti po azbestnem zidovju, kot pa da poslušam tega tepca.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. februar 2014, 18:57:23

Haha, dober post. Prav nasmejal sem se zraven.

Se pa v večini strinjam glede Stareta (oziroma Dr. Stareta) :D. Najbolj mi preseda ko začneta pri skokih z Jelkom Grosom razpredati o sodnikih in avstrijsko - nemškem lobiju, ki bi naj vplival na sodnike. Priljubljen je ravno zaradi tega, ker 80% folka to takoj vzame za gotovo, saj je lažje zvaliti krivdo na sodnike kot pa na lastne napake..

Ima pa se za hudega strokovnjaka na skorajda vseh področjih (atletiki, hokeju, nogometu, smučarskih skokih itd), čeprav je daleč od tega..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. februar 2014, 20:14:30

Kakor vihar se je Rasto repencil in pizdakal cez komentatorja :)

Stare je glavna faca komentiranja.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. februar 2014, 21:05:19

Ja no, nekaj stvari, ki si jih navedel o Staretu držijo. Ampak za moje pojme je še vedno dober komentator hokeja, atletike v navezi s Kavčičem in skokov v navezi z Grosom. Jebi ga, meni je pač všeč, če komentator prenos popestri s kakšno duhovito pripombo. Do neke mere seveda. Ta "kakor vihar" je pa epic zadeva.

Sem pa že zdavnaj dejal, da je Stare obupen za fuzbal, kjer ga je povozil čas.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. februar 2014, 22:54:20

King_Cantona_7 je napisal:prenos popestri s kakšno duhovito pripombo


Stare je "duhovit" v istem smislu kot Gašpar Gašpar Mišič in razni intelektualno deformirani estradniki. Smejemo se jim zato, ker so debilni, ne zato, ker bi bili duhoviti.

Pa ne mi zdaj s temi koncesijami v stilu "saj imaš prav, ampak vseeno..", ker samo megliš situacijo. Kdorkoli da vsaj malo na svoj razum, ne bi smel tolerirati Stareta. Pika.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Matija dne 23. februar 2014, 22:56:17

King_Cantona_7 je napisal:Ja no, nekaj stvari, ki si jih navedel o Staretu držijo. Ampak za moje pojme je še vedno dober komentator hokeja, atletike v navezi s Kavčičem in skokov v navezi z Grosom. Jebi ga, meni je pač všeč, če komentator prenos popestri s kakšno duhovito pripombo. Do neke mere seveda. Ta "kakor vihar" je pa epic zadeva.

Sem pa že zdavnaj dejal, da je Stare obupen za fuzbal, kjer ga je povozil čas.

Vse kar je Rasto napisal drži, ne le nekaj. Popestri? Ima precej podatkov, ki jih nima noben komentator, kar je dobro. Kar pa ni dobro je pa to, da je velika večina stvari gladko izmišljenih. Danes je rekel, da je Falun kandidiral 6-krat za olimpijske igre. Ja itak, 2-krat je. Zakaj se je treba oglašat in se delat pametnega ter blebetat kar nekaj v tri krasne? Tako da mu teh stvari, kaj se je zgodilo leta 72 ne verjamem in zaradi laži ala Falun, letošnji NHL gol od stropa, tragedija Torpeda v KHLu, za mene nimajo nobene veljave. Verjetno so izmišljene.

Zakaj pa je obupen za fuzbal? A ni super ko vmes take pribija, da ves živčen gledaš tekmo. Kot da o hokeju pa ve kaj več. Človek resnega hokeja (razen naše reprezentance in kakšne tekme Kingsov v končnici) sploh ne gleda, si upam stavit da ne pogleda 3 tekme (rednega dela) NHLa na leto (razen Kingsov). Ok, priznaj ne gledam, ne se pa delat da je največji strokovnjak. Izmišljuje si stvari, se dela pametnega z izgovarjanjem imen in priimkov (Razingar v celi svoji športni karieri očitno ne bo doživel tega, da se bo Stare naučil izgovoriti njegov priiimek, važno pa da zna izgovoriti Vanjek, Cah Parise in Zeterberi). Njegovo poznavanje športa pa je res slabo. Pa drkanje na enega in istega igralca je prav neverjetno. Proti Slovakom je igral samo Kopitar, ostalih 19 sploh ni obstajalo. V 3. tretjini (pa se je precej umiril) je Kopitarja omenil 48-krat. Obup.

Nekdo, ki pa ne spremlja nogometa tako pogosto se mu zdi pa fenomenalen, ker tako "veliko ve" in ima super vložke (žoga mimo gola, offside, gol..). Tako da, kako si drzneš kritizirat najboljšega nogometnega komentatorja pri nas.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. februar 2014, 23:31:48

Ven ga vleče, da so njegovi kolegi na vseh televizijah tako zelo grozni. Na komercialkah so retorično tak poden, da bi si po 3 minutah v bobenčke zaril kemični svinčnik.

Staretov največji problem je stalno MORALIZIRANJE, zarotništvo in šinfanje. Brez tega bi bil en tak podalpski John Motson. (star butasti rasist)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. februar 2014, 6:53:39

Ko vas tri berem, je kokr da bi Stareta poslusal. Neprecenljivo :)
Sam vasega smrkanja ne slisim :)

Priznam da ocitno nisem razumen, ker mi je Stare eden redkih komentatorjev v Sloveniji, ki ga lahko dejansko poslusam.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 24. februar 2014, 9:43:55

Cah Parise :lol: :lol:
Pri skokih je v tandemu z Grosom še zadovoljiv, ker ga slednji malo bremza. Ko jih pa komentira sam je pa to muka, ker ne zna biti niti malo objektiven in v vsem vidi zaroto proti Slovencem. Jurij Tepeš na 140 meterski skakalnici pristane pri 115 metrih, on pa bi mu vseeno gladko dal vsaj 19.0 za slog... Pa tudi zaradi svojih visokih pričakovanj je včasih pretirano kritičen do naših (primer Prevc, ko je zmagal na Kulmu letos pa je Stare ob njegovem pristanku v prvi seriji začel zganjati paniko, da je to zelo kratek polet). :roll: O teh Potočnikih, Hudomaljih pa nekih kvazi letečih novinarkah ala Sara Oblak in Polona "vse so zjebal" Bertoncelj pa je škoda izgubljati besed. Na RTV-ju mi je všeč Peter Kavčič, ki pa skoke komentira zelo redko, od ostalih pa Tomaž Lukač ki ma na Planet TV-ju CL in Serie A na Šport TV ter Dani Bavec za košarko. Ostalo je pa bolj revščina, Obrezov pa sploh ne bom omenjal, ker v nobeni resni državi te dva krofa ne bi bila na TV.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: OI Sochi 2014

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. februar 2014, 13:36:55

Peter Vilfan je pefrekten. Največja škoda je, da je RTV zajebala s prenosom Evrolige.

Bavec je daleč najboljši na komercialkah. Pa še on je tako tako.

Fortina se da poslušati pri biatlonu. Ostalo je popolna revščina.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Prejšnji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov