EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 20:45

Vse tekme Premier lige, FA in Ligaškega pokala

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 25. marec 2014, 23:19:34

To ni za nikamor.
Dejansko zmage nad Olympiakosi in West Ham-i samo mečejo pesek v oči in podaljšujejo agonijo. Letos je prva sezona, da nisem razočaran in slabe volje po teh porazih, ampak jezen: nobene želje s strani igralcev, niti Moyesa. Tip se usede in je na robu solz v 80. minuti. To sem lahko jz doma pred TV, ne pa on kot trener ekipe!

gregx je napisal:Pa škoda da Fellaini ni bil izključen, ga vsaj ne bi bilo potrebno gledati par tekem.


Tip je eden najboljših igralcev pri Unitedu zadnje tekme. Ali te sam njegov izgled ne prepriča? Komolec je pa bil pod kritiko, ampak to je vse odraz nezbranosti, pomanjkanja navodil.


Ando dej nehi - ja, Vida, Rio, Evra so stari. Tud Terry je, pa ga je Mou vrnil na višji nivo. Pač se vmes zgodi AVB, Dalglish, in ostali, ki se ne ujamejo z ekipo. Se zgodi, od tebe je pa odvisno, kako dolgo boš vztrajal v zmoti. Mislim, da je do sedaj že jasno, da se ekipa z Moyesom ne ujame - nobene kemije ni. In ta agonija se mora nehat čimprej.

Konkretne odgovore hočem. Po Poolu so rekli, da mu dajo čas do tekme s Cityom. In če sta zmagi nad Olympiakosom in West Hamom dovolj, potem se moram jaz vprašati o ambicijah kluba, za katerega navijam. Pa nisem glory hunter.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 25. marec 2014, 23:23:00

knoxvill je napisal:Rio - pač ker ni blo drugega, je mogo igrat..jebat ga ni si sam kriv :lol:


Men je delovalo kot da je namenoma pustil Džeka.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. marec 2014, 23:41:03

Tako slabo nismo igrali.. Uf, že skoraj deset dni.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 26. marec 2014, 7:35:14

zimi je napisal:
knoxvill je napisal:Rio - pač ker ni blo drugega, je mogo igrat..jebat ga ni si sam kriv :lol:


Men je delovalo kot da je namenoma pustil Džeka.


Mogoče je upošteval Moyesov nasvet: What would Jagielka do!?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 26. marec 2014, 7:40:39

zimi je napisal:
gregx je napisal:Pa škoda da Fellaini ni bil izključen, ga vsaj ne bi bilo potrebno gledati par tekem.


Tip je eden najboljših igralcev pri Unitedu zadnje tekme. Ali te sam njegov izgled ne prepriča? Komolec je pa bil pod kritiko, ampak to je vse odraz nezbranosti, pomanjkanja navodil.


To samo pove kako so padli standardi. Tip si ne upa prevzeti nobene odgovornosti, podobno kot Cleverley. Njegov first touch je v večini situacij zelo slab. Da ne govorim o tem da ne upa podati na več kot 10 metrov.
Tisti komolec je bil pa višek, imel je popolno kontrolo nad žogo, ampak on je moral Zabaleto s komolcem v glavo.

Je pa pri ekipi jasno vidno pomanjkanje samozavesti, razen Rooneya, De Gee in tudi Rafaela so bili vsi povsem prestrašeni. Krivec za to pa vemo kdo je.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a kafkaesque dne 26. marec 2014, 7:55:49

Dejansko smo padli nižje kot Liverpool. Oni so se, tudi ko so bili na najnižji točki, vsaj vedno prikazali na derbijih. Ne pomnim, da bi kdaj izgubili 3-0 na Anfieldu - dve tekmi zapored.

Popravite me, če se motim, ampak ali imamo res samo dva dosežena gola na osmih derbijih (2x proti Chelseaju, Cityju, Liverpoolu in Arsenalu)? En gol proti Arsenalu doma in en proti Cityju away? In kar 14 prejetih? In pet osvojenih točk na teh osmih tekmah? Še vedno samo ena zmaga proti ekipam iz prve polovice lestvice. Še Spursi so osvojili 4 točke proti nam, Everton in Newcastle sta nas premagala doma...

Ima pa Scholes prav. Od big-money podpisov kot sta Mata in Fellaini pričakuješ kakšen gol. Ok, Fellaini pač ni talentiran in bo še dve leti brez gola ali asistence ali vsaj kakšne ključne podaje. Mata bi pa lahko kaj naredil, ko igra na svoji poziciji.
Uporabniški avatar
kafkaesque
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 57
Pridružen: 16. april 2013, 17:06:05

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a braul dne 26. marec 2014, 7:57:30

Še ena v vrsti katastrofalnih tekem. Shitty nas je pa že prvo pol minuto tako pritisnil, tako da sem prav slutil tale hiter gol. In da toliko tekem nismo zmagali doma, zdej že zabijamo več ne doma, kar je bila nekoč fiksna stava. Ne morem verjeti kaj se dogaja. Totalno brez ideje. Nič pametnega nismo spacali skupaj. Tudi Mata izgleda precej obupan in se je izgubil v podpovprečju ekipe. Evra zamuja, napačno podaja in gleda naokoli namesto, da bi pokril igralca, obrne ga vsak, ki ima sekundo časa, od njega ni več nič ne v obrambi, ne v napadu, pa saj to se vidi z lune. Zakaj toliko menjav po tekmi z WH, ko pa je tam vse delovalo veliko bolje. Cleverley tudi vedno znova upravičuje besede kritikov. To ni in ne bo material za United. Malo ga en pritisne pač odda žogo 2 metra stran od sebe, samo, da se jo znebi. Jasno, tudi drugi si zaslužijo graje, z vsem spoštovanjem do Ria, a vendar vse kaže, da je EPL zanj postala prehitra in mogoče je res pametno, da gre še malo brcat v ZDA.

Skratka, ni kemije, ni energije, ni borbe in to na mestnem derbiju. Bomo videli kako dolgo vodilni mislijo še gledat takšno stanje in obdržati ta trenerski štab, ki je več kot očitno prezelen za takšen klub kot je (bil) United.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. marec 2014, 10:32:15

kafkaesque je napisal:Popravite me, če se motim, ampak ali imamo res samo dva dosežena gola na osmih derbijih (2x proti Chelseaju, Cityju, Liverpoolu in Arsenalu)? En gol proti Arsenalu doma in en proti Cityju away? In kar 14 prejetih? In pet osvojenih točk na teh osmih tekmah? Še vedno samo ena zmaga proti ekipam iz prve polovice lestvice. Še Spursi so osvojili 4 točke proti nam, Everton in Newcastle sta nas premagala doma...


Chelsea away ga je Chico dal, ane?

Ratal smo tarča posmeha. Pa ni problem rezultat, ampak anemičnost, porazna igra, brezidejnost. Vsak nam porcijo da Moyes se pa lahko spele s svojimi komentarji po tekmah, kak je prelomil drugi gol tekmo. Mi do drugega gola čez sredino nismo prišli, oni pa imeli še par priložnosti.


Pa kot je že nekdo napisal: Pool se je vsaj za derbije napalil, naši (navijači) pa išejo izgovore, da tekma tak nič ne pomeni itd.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a kafkaesque dne 26. marec 2014, 11:09:44

Aja, saj res. Trije doseženi goli, od tega dva na koncu tekme, ko je bilo že vse odločeno. RVPjev proti Arsenalu pa iz kota.

Je pa žalostno, da navijači zdaj krivijo Fergusona. Ne samo, da bo Moyes uniči ugled Unitedu, očitno bo zaradi njegove nesposobnosti trpel tudi Fergiejev. Ginger goblin out.
Uporabniški avatar
kafkaesque
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 57
Pridružen: 16. april 2013, 17:06:05

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 26. marec 2014, 11:17:18

Za vse ljubitelje fun factov:
United have a goal difference of 0 at Old Trafford in the League this season. 12 teams have scored more at home and only 4 teams have less.
Man United's last league goal at Old Trafford came on 9th February, The next time they can try is the 29th of March.
MUFC will finish with their lowest points tally in EPL history
Največ porazov v eni sezoni v EPL: 10 (and counting)
Največ domačih porazov v zadnjih 12 sezonah: 6
1 zmaga na 13 tekmah proti TOP 9 v ligi
Prvič v zgodovini kluba sta nas v eni sezoni City in Liverpool premagala tako doma kot v gosteh

Aja, pa včeraj so mogli stewardi varovat Moyesov banner, ker so ga baje eni jezni navijači želeli na silo odstraniti... Zgleda, da tudi v Manchestru ljudem končno zmanjkuje potrpljenja.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a Best dne 26. marec 2014, 11:34:56

If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a Matija dne 26. marec 2014, 11:35:42

Še en fact: v soboto United (če ne bo presenečenja) izgubi tudi teoretične možnosti za naslov. Torej še pred začetkom aprila :geek:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a kafkaesque dne 26. marec 2014, 11:51:46

To je res nevzdržno. Kaj sploh ta Moyes zna? Taktično nebogljen, slabo motivira, nima popolnoma nobene karizme ali avtoritete, glupi komentarji po tekmah, slabi in nepremišljeni nakupi... Prav zanima me, kaj počnejo na treningih. Verjetno pol ure žongliranja, pol ure igranja pepčka (kjer ga igralci sramotijo) in pol ure streljanja na gol.

Pa naj gre ta naš ponos k vragu. Kaj je bolje, odpustiti vidno nekompetentnega managerja ali vztrajati z njim samo iz principa, da ne bomo taki kot ostali (Chelsea, Real), ki trenerje menjajo za hec? Saj je imel dovolj časa, če pa po enem letu ni nobenega napredka oziroma je celo regresija, potem pa adijo.

Dolgo časa sem ostal nevtralen, a tam s porazom proti Grkom mi je začelo prekipevati. Tile dve sramoti na derbijih sta pa kaplja čez rob. Potem pa še komentar, da je City precej boljši in da si ji lahko vzamemo za vzor.
Uporabniški avatar
kafkaesque
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 57
Pridružen: 16. april 2013, 17:06:05

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 26. marec 2014, 13:04:46

kafkaesque je napisal:To je res nevzdržno. Kaj sploh ta Moyes zna? Taktično nebogljen, slabo motivira, nima popolnoma nobene karizme ali avtoritete, glupi komentarji po tekmah, slabi in nepremišljeni nakupi... Prav zanima me, kaj počnejo na treningih. Verjetno pol ure žongliranja, pol ure igranja pepčka (kjer ga igralci sramotijo) in pol ure streljanja na gol.



Močno dvomim.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 26. marec 2014, 13:12:38

Bolj kot sami porazi boli dejstvo, da od prve minute naprej (že spet) nismo bili konkurenčni. Bilo je nekaj obetavnih konter in zametkov napadov, ampak ko je City potreboval gol, ga je brez težav tudi zabil.

Lahko bi sedaj razglabljali o tem, kako je obramba zanič, kako smo začeli s 4-3-3 in potem po desetih minutah popolnoma premešali formacijo (Cleverley na desni?), ampak to so že spet relativne malenkosti spričo vnebovpijoče očitnega sistemskega problema pri vodenju kluba. Na neki točki bo pač treba priznat, da je bilo lažnih upanj za letos dovolj in da vodstvo nima igralcev pod nadzorom, ali pa jih enostavno ne zna voditi za vrhunski nivo - ali pa oboje.

Vprašanje je, kaj bi se trenutno sploh moralo zgoditi, da bi se vodstvo zamenjalo. Navijaški bes se še da nekako ignorirati (baje mu včeraj ni ušel niti Fergie), sponzorjev pa najbrž ne..
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a gregx dne 26. marec 2014, 15:28:11

Slika

To je ta sredina. In izjemno vračanje Fellainija v obrambo.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. marec 2014, 15:47:04

Ra100 je napisal:Vprašanje je, kaj bi se trenutno sploh moralo zgoditi, da bi se vodstvo zamenjalo. Navijaški bes se še da nekako ignorirati (baje mu včeraj ni ušel niti Fergie), sponzorjev pa najbrž ne..



Jaz niti ne bi rekel, da so navijači tako nepomembni. Sploh če se ta polomija nadaljuje. In Kitajska, Japonska je trg gloryhunterjev, ki bodo pač kupli dres Citya, ne našega, če se izgubimo na sredini lestvice..

Sm že pred časom napisal glede Glazerjev, da me preseneča, da so mirno in tiho, pa so zgubili že 150+ milijonov. Od sponzorjev nas pa lahko Nike pritisne, ki je obljubljan navečjo pogodbo v zgodovini, sedaj pa.. upam, da ga čimprej odžagajo ali da odstopi!



PS: ka je blo s Fergijem? Kak chant al kaj?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 26. marec 2014, 15:49:40

gregx je napisal:Slika

To je ta sredina. In izjemno vračanje Fellainija v obrambo.

Tegale trimckanja Fellainija sploh nism opazil!!! In to v 20.minuti ...svinja preplacana, medtem ko Carrick sprinta nazaj ko norc.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 26. marec 2014, 15:52:45

Ampak je pa dober proti West Hamu :D
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 32.krog, Manchester United:Man. City, 25.3.2014 ob 2

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 26. marec 2014, 16:22:31

Fellaini je kar nekajkrat včeraj na izi laufal nazaj oziroma sploh se ni vračal.

Cleverley enostavno slab, nič od njega. Kot sem že povedal, posledično tudi Carrick ni pravi.

Jaz sem imel upanje v Moyesa, do zadnjega, zdaj pa obupujem - ne vidim luči na koncu tunela - nekaj bo potrebno spremeniti, čimprej!
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2013/14

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov

cron