SP v košarki 2014 - Španija

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: SP v košarki 2014 - Španija

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 15. september 2014, 12:59:37

Ne, do epic beard mi pa (žal) res ne rata pridt :)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: SP v košarki 2014 - Španija

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 15. september 2014, 13:03:55

zani je napisal:Joker se mi zdi bolj tak... Tata Slovenec, majka Slovenka, a ja želim biti pravi mali Srbin.... Drugače te pa ne poznam in se ti opravičujem, če se motim. Drugače pa verjetno nas velika večina na tem forumu danes stiska pesti za Srbe... Razen Matica.... :mrgreen:


Čale je 100% Srb, mati pa tudi..

Matija mene pa ne ganejo ljubosumni Janezi.. Sem že navajen, da je foušija slovenski nacionalni šport.. Vseeno pa bi vam privoščil višja mesta, četudi imate nekateri kompleks foušije..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: SP v košarki 2014 - Španija

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 15. september 2014, 13:38:08

Best je napisal:http://www.ekipa24.si/clanek/magazin/pogled/54161cc921891/gogi-ni-kopi-niti-priblizno


Ta članek je dost foušljivo napisan :D Edino, kar je prav napisano, da je Kopi mojster svoje igre. Boh pomagej, če se je pričakovalo, da bo Goran sam popeljal Slovenijo do medalj. Njegova menjava je bil Klobučar, prvi center je bil pa Alen Omič. Slokar pa eden od igralcev, od katerega si lahko pričakoval največ. S takim kadrom je 7. mesto soliden oz. realen rezultat. Ne rečem, da se ne bi dalo bolje, ampak Slovenija ima pri košarki (in tudi drugih športih v večini) vedno vsaj en epic fail na teh prvestvih. Tokrat je bila to zadnja četrtina proti Litvi.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: SP v košarki 2014 - Španija

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 15. september 2014, 14:06:26

Saj tudi Kopitar je čisto drug igralec, ko igra za Slovenijo.. Sigurno se pozna, če imaš ti ob sebi 4 world class igralce ali pa 4 povprečneže.. To se recimo tudi zelo lepo vidi pri Portugalski reprezentanci v nogometu.. Imajo CRja potem pa 10 igralcev, ki so par nivojev pod CRjem.. Isti drek je pri hokeju in košarki.. Kaj ti pomagata Dragić in Kopitar, če so ostali svetlobna leta za njima?
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Prejšnji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost