EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. februar 2016, 10:29:18

Slika : Slika

Kakšno presenečenje nas tokrat čaka? Stoke City igra spodoben nogomet, konec koncev so še ne dolgo nazaj tolkli po Unitedu. Prejšnji teden premagali Liverpool away po rednem delu, hkrati imeli še več dni počitka do te tekme.

Bomo videli če bodo še uspeli dodatno razjeziti navijače na OT. Že do sedaj razjarjeni navijači, s podlago včerajšnjega imenovanja Guardiole na klop Citya, ne bodo mirno sprejeli novega slabe rezultata in obupne igre.

Bilo bi super, če bi uspeli nadoknaditi kakšno piko proti top 4 konkurentom oz. Spursom. Drugače pa od sedaj naprej stiskam pesti tudi za Leicester, da zdržijo do konca sezone na prvem mestu. Do sedaj sem imel vseskozi v glavi, da bi za United bilo dobro, če padejo v formi in sprostijo eno izmed mest, ki vodijo v LP, ampak zdaj pa res ne več verjamem, da jih lahko United še sploh ulovi do zadnjega kroga.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 2. februar 2016, 11:01:36

5 pik za spursi. Komot se jih lahko še ujame. Samo če bo dons razlika narasla na 8 pik, bom počas nehu vrjet.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. februar 2016, 11:45:43

Če primerjam igro obeh ekip, je Stoke favorit. Na Brittanni so nas zgazli kot mrave, igrajo zelo dober nogomet pod Hughesom in navsezadnje so 4 točke za nami in se borijo za Evropo.

Kar se tiče naših pa sploh ne vem. Vsaka zmaga se mi zdi neka slučajnost, ki ni planirana. Večino golov dosegamo iz nekih naključnih akcij, ne pa iz neke resne kreacije ali pritiska na nasprotnika. Proti Sheffieldu iz penala v 94 min, proti Liverpoolu iz odboja ko Fellaini dobi skok z 4 igralci, proti Derbyju 2x iz ofsajda.. Večino tekme čakamo, če bo Martial začaral 2-3 komade na boku in prodrl noter, pol pa če bo Rooney pripujsno noter ali pa bo čakal na centru igrišča..

Je pa na koncu koncev vseeno kaj se zgodi. Poraz, remi ali zmaga, neki posledic ali dolgotrajnih učinkov ne bo. Van Gaal ima podpore kolikor hoče, dela lahko kar si zaželi. Navijači lahko le čakamo in molimo na izboljšanje..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. februar 2016, 11:56:40

Slika

Navijam za top4, ampak to pomeni, da bo LvG vsaj še do konca sezone tukaj :) Itak da bom zvečer spet pred TV in navijal ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. februar 2016, 12:07:44

Anderson#8 je napisal:Na Brittanni so nas zgazli kot mrave,


Sweet Jesus, Mary, and Joseph. Pa kire tekme midva gledava? Kolk posredovanj je imel de Gea? Do podaje Memphisa za 1:1 in gola Stokea nas niso nič pregazili. Tudi kasneje se ne spomnim, da bi nas oni furali gor in dol in zgazili. Da ne govorim o drugem golu Arnautovića, ko je fantastično zadel žogo. Ti bi v starih časih dejal YOLO. Ampak ni. Arnautović je vse kar Memphisu manjka: nadut, predzen, s potezo več in z jajci.

Ko mi damo 2 gola je to sreča in pujs Rooney, ko pa naš igralec njihovemu poda za gol je pa to nabijanje Uniteda in vrhunska taktika nasprotnika :roll: Sej se vsi strinjamo da je United gnil, ampak zaradi tega še ni Barcelona z 10 smrtnimi šansami.

PS:
Home Team Stoke Away Team Man Utd
Possession
Home41%
Away59%
Shots
Home13
Away11
Shots on Target
Home3
Away6
Corners
Home1
Away12
Fouls
Home13
Away16
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. februar 2016, 12:28:46

Ko te STOKE CITY premaga z 2-NULA, si bil zgažen kot prasec. Če ti to ni jasno, potem nima smisla debatirat. Arnautovič je imel šanso za 3-0, pa je šel streljat izven kazenskega(še to je šlo 1mm mimo gola, De Gea je samo gledal), namesto da bi šel 1v1 z De Geo, pa potem v drugem polčasu je bilo isto. Z 41% posesti so 13x udaril, mi pa 11x. Igrali so direkten nogomet, napadali ko je bilo potrebno in nam pustili kvazi kontrolo, ki jo vidijo samo Van Gaal in njegovi retardi ki sedijo poleg(tudi Giggs ja).

Pa z namenom ti nisem odgovoril na tisto tvojo sranje ki si ga zapisal, kako je vse nekaj YOLO pa mečeš besede iz preteklih sezon naprej. Kaj pri pički pa mora en Norwich ali Bournemouth narediti na Old Traffordu, da si zasluži zmago? 60% posest, 24x streljat, da preluknjajo De Geo?! A ni dovolj da pridejo na OT in vzamejo točke in ne dovolijo nikakršne nevarnosti za njihovega vratarja? Mar ni to dovolj?

Njim je v čast in v ponos, da pridejo in zmagajo, da odigrajo odlično in odnesejo nepričakovane točke. Nam je v največjo sramoto in blamažo, da nas takšni klubi obračajo kot neke amaterje. Kdo pa se nas boji sploh? Pustijo nam posest, kako si De Gea in Blind zadaj podajata, počakajo pritisk sem pa tja na 20 minut, pa lepo udarijo kontro. Če to ni zaslužena zmaga in zmagovalna taktika proti Unitedu, potem ne vem kaj je. Noben sploh resen bunker ne nastavi, kjer samo nažigajo ven in čakajo konec tekme, še vsak klub je imel 2 ali 3 čudoviti šansi(magari 1v1 z De Geo ali strel) da povedejo ali povečajo prednost. Mi do takšnih šans ne pridemo oz. če pridemo, se to zgodi plodom slučaja ali odboja, ne pa da nas izigrajo kot nas je recimo Derby..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. februar 2016, 12:49:36

No, rezultat je zelo varljiva stvar. A ne izgleda 1:0 proti Poolu away zelo lepo? Kaj se potem bunimo? Btw, priložnost Fellainija si namerno izpustil proti Stokeu ali pač od njega ne moremo pričakovati, da iz 2m zadane gol in ne golmana (kar je takoj proti Newcastleu zopet dokazal)? Jaz bi tudi lahko pisal, da smo imeli enkrat več strelov v okvir, ampak bi s tem delal bedaka iz sebe, ker vsi vemo, kakšni so ti streli bili.

Kakšno sranje Matic? To, da si napisal, da nas je taktično nadigral Southampton, jaz pa sem temu osporaval? Se strinjam, da United igra katastrofalno in upati na 1:0 zmago s penalom v 94. minuti ni igra, ki bi jo želeli. Ampak ko isto naredi nasprotna ekipa, je to srečna zmaga. Nikakor ni to taktično dovršena in zgažena zmaga (Soton again). Razen, če bomo potem tudi mi dali taktično briliantnost LvG za Pool away.

Norwich in Bournemouth sta imela priložnosti in pokazala več za zmago. Zato smo tam s tabo udarili po naših in taktiki (razen poškodbe, ki so bili navedene kot možen razlog, ampak ne izgovor). Če pa to enačiš s Sotonom, potem res ne razumem, zakaj nam ne daš kredita za Pool away. Podajanje in branjenje, v 80. minuti pa štanga in gol. "Če to ni zaslužena zmaga in zmagovalna taktika, potem ne vem kaj je."
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. februar 2016, 13:01:34

Potrebno je razlikovati klube tipa United in preostale prvoligaške klube, ki jim je prvotni cilj vedno obstanek v ligi. Za te ekipe so zaprte taktike s čakanjem na kakšno priložnost povsem sprejemljive, sploh proti večjim in na papirju boljšim ekipam. Medtem ko se od Uniteda pričakuje precej več kot pa nek posran gol proti Liverpoolu, potem ko prej niso sposobni si izmenjati par podaj med sabo.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 2. februar 2016, 13:07:53

Anderson#8 je napisal:Vsaka zmaga se mi zdi neka slučajnost, ki ni planirana. Večino golov dosegamo iz nekih naključnih akcij, ne pa iz neke resne kreacije ali pritiska na nasprotnika.


Ah, dej nehi že z dvojnimi merili no. Čist v vsako temo za tekmo že to napišeš.
Pa povej mi že definicijo "naključne akcije". Kako to zgleda?
Kolikor jaz vem, je akcija zavestno dejanje in so jo igralci izpeljali z svojimi (res, da ne ravno briljantnimi) zamislimi ter tako prišli do gola. Simple.
Pa ni samo tebi igra grozna, in ne sovražiš samo ti Van Gaala. Samo nehaj že s takimi bedarijami.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. februar 2016, 13:12:23

infinity je napisal:Potrebno je razlikovati klube tipa United in preostale prvoligaške klube, ki jim je prvotni cilj vedno obstanek v ligi. Za te ekipe so zaprte taktike s čakanjem na kakšno priložnost povsem sprejemljive, sploh proti večjim in na papirju boljšim ekipam. Medtem ko se od Uniteda pričakuje precej več kot pa nek posran gol proti Liverpoolu, potem ko prej niso sposobni si izmenjati par podaj med sabo.


Itak. Saj zato tudi vre na vseh forumih in nihče več ne podpira LvG. Moj point je ta, da srečna zmaga proti Unitedu še ne pomeni vrhunske taktike (Soton).

Iz letala pa je jasno, da mora United korenito spremeniti igro in s takšnimi vložki pokazati precej več kot Norwich, Bournemouth ... tudi v preteklosti so nas takšne ekipe premagovale, ampak enkrat na leto, ne pa vsak krog doma in v gosteh.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 2. februar 2016, 13:23:13

Anderson#8 je napisal:Je pa na koncu koncev vseeno kaj se zgodi. Poraz, remi ali zmaga, neki posledic ali dolgotrajnih učinkov ne bo. Van Gaal ima podpore kolikor hoče, dela lahko kar si zaželi. Navijači lahko le čakamo in molimo na izboljšanje..


Če je res dolgoročno vseeno kaj se zgodi, pol pa dejmo raj zmagat :) Bo vsaj kratkoročno neki od tega.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 2. februar 2016, 14:46:42

Samo vprašanje je ali bomo spet priča eni dolgočasni partiji, sploh z naše strani. Stoke ima zelo pisano in zanimivo ekipo in jasno, ne bom presenečen, če bomo spet spušili. Ja ni optimizma žal, ker pač so zadeve takšne kot so in se iz tekme v tekmo, iz tedna v teden ne premaknejo na bolje niti za milimeter. Točke, goli in zmage so zgolj slučaj, kot je nekdo že navedel in to za navijača ni nič kaj spodbudno in dejansko že vsakdo ve, da je sprememba na mestu trenerja nujna, da zapiha svež veter. To trmasto vztrajanje vodstva pa škodi vsem...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 2. februar 2016, 14:59:10

Andersonovo histerično nadkompenziranje za pretekle grehe je res priceless :lol:
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. februar 2016, 16:39:17

Anderson ga res dostikrat pihne mimo in dramatizira brez potrebe, ampak tokrat mu dam prav. Na prvi tekmi proti Stoku ni niti v enem momentu tekme izgledalo, da lahko odnesemo tri pike nazaj v Manchester. Dobili smo dva gola v prvem polčasu, v drugem polčasu pa je bil Stoke zgolj v cruise controlu, ker si mi nismo ustvarili nič konkretnega, tako da njihova zmaga ni bila niti za trenutek ogrožena. Takrat je bilo največ govoric o menjavi trenerja (eno kolo prej smo izgubili od Norwicha če se ne motim) in zdelo se je tako kot da tudi igralci samo še čakajo na spremembo na klopi.

Upam da bo danes kaj boljše, si pa ne delam utvar, da bo to neka lahka tekma, kjer bomo z lahkoto zmagali.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 2. februar 2016, 19:44:35

STARTING XI:
DDG
Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson,
Carrick, Fellaini
Lingard, Mata, Martial
Rooney


Pa zakaj pri bogu ne Schneiderlin namesto drevesa?! Pizda, kaj mora nardit (oz. ne nardit), da enkrat ne začne v prvi...
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. februar 2016, 19:45:36

Škoda da so se Andersona zgubil. Zagotovo bi bil gonilna sila na vezi...

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 2. februar 2016, 19:54:03

dandzo je napisal:Anderson ga res dostikrat pihne mimo in dramatizira brez potrebe, ampak tokrat mu dam prav. Na prvi tekmi proti Stoku ni niti v enem momentu tekme izgledalo, da lahko odnesemo tri pike nazaj v Manchester. Dobili smo dva gola v prvem polčasu, v drugem polčasu pa je bil Stoke zgolj v cruise controlu, ker si mi nismo ustvarili nič konkretnega, tako da njihova zmaga ni bila niti za trenutek ogrožena. Takrat je bilo največ govoric o menjavi trenerja (eno kolo prej smo izgubili od Norwicha če se ne motim) in zdelo se je tako kot da tudi igralci samo še čakajo na spremembo na klopi.

Upam da bo danes kaj boljše, si pa ne delam utvar, da bo to neka lahka tekma, kjer bomo z lahkoto zmagali.

Mislim, da tule ni šla debata v tej smeri, da je bil poraz proti Stoku nezaslužen. Vsaj jaz sem razumel tako, ampak je bila poanta povsem drugje. Katastrofalna podaja Depaya je bila čisto darilo iz neba in je pomenila zadetek, ki je bil posledica klasičnega taktičnega pojebanja nasprotnikovega managerja nad van Gaalom. Gol Martiala vs Southmapton away, ko je nek Japonec (baje, tako je nekdo napisal nekaj dni nazaj tu gor) podal nazaj in Martial prestregel, pa je bila zgolj in samo sreča. In debata je šla v tej smeri. Sreča za United in taktična mojstrovina za prvi gol Stoka.

Se pa popolnoma strinjam, da je United prevelik klub, da bi se zanašal na te napake in bi moral prihajati do priložnosti na drugačne načine in imeti več priložnosti, ampak taka pristranskost pa v tej slabi sezoni res ni potrebna.

Tudi sam sem se popolnoma sprijaznil, da van Gaal ostaja do konca sezone in drugega kot navijat, da Unietd zmaga vsako tekmo mi ne preostane. Iskanje upanja v primeru poraza, da bodo odpustilo van Gaala je brezveze. Na koncu sezone pa upam, da imajo odgovorni vsaj malce pameti v glavi in vidijo enako kot mi tule gor.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. februar 2016, 20:06:57

Veseli povratek Carricka in Darmiana. Takoj enajsterica izgleda malo bolje.

Fellaini predvidevam da je not za skoke. Ferguson je pred leti raje vrgel Smallinga na RB, samo da smo imeli višino.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. februar 2016, 20:24:12

Lingard da laufa po boku je, pa ce dela kaj drugo ali pa ne.. Memphis pa cel cas klop, pol pa napada kako so igralci v "red zone" :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 24.krog, Manchester Utd-Stoke City, 2.2.16 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Rockahh dne 2. februar 2016, 20:35:25

Že zdavnaj sem obupal nad nesposobnim van Gaalom, a še naprej me z vsako slednjo potezo "prisili", da ga mrzim še bolj.

Zakaj je klovn pripeljal Memphisa? Ne igra v ligi, ne igra v pokalu. Eden največjih potencialov na svetu, pa ga pusti gnit na klopi.
Uporabniški avatar
Rockahh
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 2. februar 2016, 20:30:11
Kraj: Ptuj

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov