EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15.05

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 28. februar 2016, 16:58:50

Bravo mladci, tako se igra. Res vsa čast vsem, še posebej Rushfordu. 8-)
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. februar 2016, 17:02:28

GoUp je napisal:Who the fuck is Rashford!?!?!

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Vesoljec!!!

Porka madona take tekme smo čakali celo sezono. Zdaj pa v enem tednu tri zapored. Danes pa itak najslajša. S tremi debitanti v ekipi smo zgural preko Arsenala, ki je eden resnejših kandidatov za naslov.
Igra, borba, navijanje, še Louis je vstal iz klopi in se metal ob igrišču! To je to. Gremo po Ligo Evropa, FA pokal in top4 :)

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a infinity dne 28. februar 2016, 17:03:52

Nisem si upal napisati še med tekmo, da ne bi kaj zacopral, ampak kako slabo je bilo tole s strani Arsenala. PL naslov lahko samo sanjajo ob takem pristopu. Enkrat se je Depay komaj premikal, ampak je vseeno vrgel tri arsenalovce iz igre. Situacije podobne kot iz pred tedna dni, ko so Danci izgledali kot faking Barcelona proti Unitedu.

Po kakšni logiki namenski udarec ni rdeč karton? Delijo rdeče kartone ob raznih komolcih sredi duelov, ampak takšne namerne izpade se pa vzame precej bolj lahko. Včasih je Keane dobil rdečega samo zato, ker je vrgel žogo v Shearera.

Drugače pa tekma sezone za United. OT že dolgo ni izgledal tako živ in pubeci si zaslužijo velike pohvale za svojo predstavo. Igrati brez pravih centralnih branilcev in s kupom debitantov na takšnem derbiju in zmagati. Vrhunsko.

Ne bom pa kakšnih posebnih zaslug pripisoval Van Gaalu za tole danes. Ker to ni bilo nič od tistega kar je bilo del njegove filozofije v prvi polovici sezone. Nogometaši precej bolj svobodni v svoji igri, vključuje se jih dosti več v napad in mladeniči očitno še nimajo vcepljene miselnosti neprestanega drkanja žoge. Če kaj bi prej rekel, da za temi vsemi debitanti stoji Giggs, ki tudi redno gleda vsaj U21 tekme.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 28. februar 2016, 17:08:49

Daj naj nekdo prilepi hajlajtse z ang komentarjem, če je možno. Me ni doma in nisem mogel verjet, ko sem na livescore pogledal.

Verjetno edina tekma v sezoni, ki si jo je blo vredno ogledati in sem jo zamudil.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 28. februar 2016, 17:12:19

Pa kje so bili tele mulci na začetku sezone!!! :) LVG se mi bo še prikupil s svojimi dejanji in kaj pravite, ima šanso da ostane tudi drugo leto? Dvakrat Lpool, doma Arsenal? Poškodbe na polno? Kakorkoli, danes si vsi zaslužijo pohvale, tako se nosi sveti dres, tako se igra za UNITED!!! Naj si prvokategorniki nagledajo tale današnji posnetek, dokler ne bodo dojeli smisel nogometa!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. februar 2016, 17:17:27

Kaj pa dajv Van Gaala!?? Vrhunec sezone. :lol:

https://streamable.com/7rr2?t=0.6
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. februar 2016, 17:19:12

Hehe infinity a kr Giggs ma zasluge za to? Ko pa izgubljamo jih pa nima ... mal pristransko je tole. Potemtakem bi lahko rekel, da so igro Van Gaala zavirali prvokategorniki, ker ne znajo igrat s prve in samo drkajo žogo. Zdj ko so pa mladi prišli, so pa takoj padli v Louisov sistem.
Ne želim poveličevat Louisa, ampak da se s tem poveličuje Giggsa mi je pa res mimo. Tri sezone je na klopi kot pomočnik ali manager.

Ampak ok. Zmagal smo. Topničarje. Na Alexov način. Brez obrambe. S kupom mladcev. Bom raje užival v tem trenutku, kot se žrl zarad enga Giggsa ;)

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 28. februar 2016, 17:19:55

Giggsy je napisal:Pa kje so bili tele mulci na začetku sezone!!! :) LVG se mi bo še prikupil s svojimi dejanji in kaj pravite, ima šanso da ostane tudi drugo leto? Dvakrat Lpool, doma Arsenal? Poškodbe na polno? Kakorkoli, danes si vsi zaslužijo pohvale, tako se nosi sveti dres, tako se igra za UNITED!!! Naj si prvokategorniki nagledajo tale današnji posnetek, dokler ne bodo dojeli smisel nogometa!

Malo je smešno, da je LVG zdaj nek heroj. Dejansko ni naredil nič, razen tega da se mu je poškodovalo polno prvokategornikov. Zdaj je pač bil prisiljen dati all in s handom 72 in mulci so mu rešili rit. Če si kdo zasluži pohvale so to samo igralci na terenu..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. februar 2016, 17:26:49

Sicer pa čestitke Rashfordu. Kar precej spremljam U-21 in ni nikoli dobil veliko priložnosti, tako da sta ti dve tekmi res presenečenje. Sedaj samo upam, da bo tudi nadaljeval na tak način.

Memphis se kar popravlja, danes je imel pred sabo enega najboljših RB-jev v ligi, pa je klub temu odigral kar solidno. Tudi Schneiderlin se mi je zdelo, da je odigral zelo dobro. No, pa saj so bili vsi na nivoju, samo obramba je na trenutke malo šepala, ampak to je za pričakovati.

Aja, zapomnite si ime Timothy Fosu Mensah, po mojem mnenju je on največji talent v akademiji po Pogbaju. Edina težava je, da nima neke fiksne pozicije, ampak igra praktično povsod v obrambi in tudi kot centralni oz. defenzivni vezist.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. februar 2016, 17:28:08

gregx je napisal:Kaj pa dajv Van Gaala!?? Vrhunec sezone. :lol:

https://streamable.com/7rr2?t=0.6


Še gif

Slika
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 28. februar 2016, 17:32:49

Fak, kako se je pa to zgodil :) Tok, k sm bil pa to tekmo živčn, nism bil pa že dolg cajta. Upam, da rashford ne bo šl po poteh Machede (čeprov tipo nam je osvojil prvenstvo s tistim golom!) in bo še kej iz njega. Minimalne šanse za top4 clo ostajajo.

Van gal se je pa očitno odloču, da bo mal igral lokalnega klovna, če že (kao) gre poleti.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a infinity dne 28. februar 2016, 17:33:13

Malo je smešno, da je LVG zdaj nek heroj. Dejansko ni naredil nič, razen tega da se mu je poškodovalo polno prvokategornikov. Zdaj je pač bil prisiljen dati all in s handom 72 in mulci so mu rešili rit. Če si kdo zasluži pohvale so to samo igralci na terenu..

Točno to. Sej ne da smo še vedno izven top 4 in igramo v drugorazrednem evropskem tekmovanju. Krepko pod sprejemljivimi standardi.

Hehe infinity a kr Giggs ma zasluge za to?

Ne vem o kakšnih zaslugah pišeš. Za zmago? Za igre mladeničev? Napisal sem samo, da težko pišem hvalo Van Gaalu, ker to je bilo čisto kontra vsemu, kar je on vcepljal v glave nogometašev celotno letošnjo sezono. Že za vse te odkrite debitante bi rekel, da jih je prej Giggs priporočal za prvo ekipo kot Van Gaal odkril. To pa je tudi vse.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 28. februar 2016, 17:34:30

Arsenal. :lol: Najbolj luzerski klub zadnjih 10 let v PL. Naredili smo lepo uslugo Leicesterju in res upam da bodo prvaki.

Zadnji teden je bil res zabaven. Končno so tekme spet malo bolj divje, da ne ob njih umiramo od dolgčasa. Vsak je dal spet vse od sebe, utrujeni so bili da so na koncu komaj še hodili in to mi je res všeč. Mali Rashford se zna zelo dobro osvoboditi v kazenskem prostoru in priti do pozicije v kateri ima zadosti prostora za strel, poleg tega pa je še zelo hiter in za enega 18-letnega no name mulca niti ni slabo tehnično podkovan. Bilo bi res sanjsko če mu uspe narediti kariero pri nas, ampak vseeno je potrebno biti previden s takimi. :)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. februar 2016, 17:35:00

Pohvaliti je potrebno tudi Varelo, ki je kljub zgodnjemu kartonu uspel dobro zaustaviti Alexisa.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. februar 2016, 17:41:39

Ni kaj reči. Najboljša predstava letos, tako se bori za klub. Fantastično. Bravo Rashford, bravo Memphis, bravo obramba, Fosu-Mensah.. Noro.

Klasični choke Arsenala, jaz bi zaprl štacuno na njihovem mestu. Sramota res. Wenger je navadni luzer, tako kot je dejal Mourinho.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a dem dne 28. februar 2016, 17:47:18

Odlično, kakšna tekma:D We want more:D Depay spet nekaj odličnih potez:) LVG-ja pa moraš imeti rad, čeprav ga ne maraš:D Ste videli Fergija na koncu ko je pel? Mislim da ga nisem še videl tako nasmejanega po kakšni tekmi odkar se je upokojil... :D
Uporabniški avatar
dem
Chief of Execution
 
Prispevkov: 201
Pridružen: 13. maj 2013, 8:13:59

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. februar 2016, 17:50:33

Samo uživamo lahhko v enem lepših tednov v zadnjem letu. Naj traja to konca sezone. :)

Poškodbe prvokategornikov so bile svojevrsten blagoslov. Kot je rekel Rasto, vsaj en lep spomin, ki ga lahko Louis pusti za sabo.

That dive though. :D
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 28. februar 2016, 18:07:29

Pa kdaj sem že jaz pisal, da naj se vrže te preplačance na klop pa naj mladinci igrajo. Z tako željo, vnemo in srčnostjo, se da nadomestiti vse druge tehnične pomanjkljivosti in izkušnje.

Se pa vse bol kaže, kako pomembna igralca sta za nas Carrick in Blind. Kaj bi šele delala, če bi lahko igrala na svojih primarnih pozicijah. Pohvalit je treba tudi Schnederilna. Fant se je prebudil in dejansko odigral dve vrhunski tekmi.


V glavnem nekaj se dogaja, nek premik v glavah, tako da lahko le optimistično gledamo naprej. Sploh pa smo začeli končno igrat kot ekipa. GGMU! :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a infinity dne 28. februar 2016, 18:25:22

Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 27. krog, Manchester United:Arsenal, 28. 2. 2016, 15

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. februar 2016, 20:47:09

Danes pa so se v meni po dolgem času vzbudili tisti občutki, ko uživaš in trepetaš ob gledanju Uniteda. Derbi v pravem pomenu besede, spominjal je na tiste iz časov Keana in Viere. Super je gledati te mladeniče, ki grizejo, borbajo in hočejo. Ta Mensah recimo - takoj se je videlo, da je pravi. Samozavestna drža in pogled, pa tudi odigral je dobro. V bistsvu letos prav noben mladinec ni razočaral. Predvsem pristop in odnos se mi zdita prava. Rashford je pa itak trenutna zvezda. Deluje kot naraven talent, ki ima nos za gol. Takšni igralci delajo United kot poseben klub.

Kar nekaj igralcev se je izkazalo. Schneiderlin in predvsem Herrera sta imela velik vpliv na sredini igrišča. To kar je storil Herrera pri prvem golu, prestregel podajo, odvzel žogo in jo podal na bok, to se od njega pričakuje. To mora Unitedov vezist početi.

Van Gaal me je pa nasmejal kot že dolgo nihče med gledanjem kakšne tekme. Kakšna pojava! Evo, zaradi takšnih potez, ker je karakter, mi je žal, da mu ne uspeva bolje. Tudi jaz mu pretiranih zaslug za zadnje tekme ne bom pripisoval, ker vemo, kaj se je zgodilo po nizu zmag v januarju. Še vedno je naš trener in imamo možnosti za lovorike, zato ga bom ocenjeval po koncu sezone, ampak vseeno lahko že zdaj rečem, da kljub zmagam kot je bila današnja in morebitni lovoriki, nima prihodnosti na Old Traffordu.

Arsenal in Wenger :lol:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov