EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.00

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. marec 2016, 22:40:06

Arsenal in Tottenham izgubila. Tole moramo zmagati!

Mataaaaa! :001: :appl:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a braul dne 2. marec 2016, 22:48:33

zimi je napisal:Arsenal in Tottenham izgubila. Tole moramo zmagati!

Mataaaaa! :001: :appl:

Pa še shitty bo pušnil. Mi pa upam, da zdržimo do konca. To bodo zlata vredne 3 pike, sploh glede na danes prikazano.

Poslano z mojega SM-G900F z uporabo Tapatalk
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. marec 2016, 22:52:57

Posrano, ampak jebi ga. Zmaga je zmaga.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 2. marec 2016, 22:54:03

Grda zmaga. Ampak zelo dobrodošla.

Drugi polčas neprimerno boljši, čeprav je bil Watford še vedno nevaren. Predvsem zaradi skokov, ki so jih dobili v napadalni coni in na sredini. Pobrali so tudi veliko odbitih žog, kar je vodilo do hitrega preboja naprej.

Ko je začel igrati Mata, je začel igrati tudi United.

Fosu-Mensah zelo impresivno. Nekajkrat odlično in brezkompromisno v tacklih, posledično pa tudi zaletavo, kar je privedlo do kartona. Vseeno mislim, da se mu splača ponuditi še kakšno minuto.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. marec 2016, 22:56:36

Odion Ighalo MOTM Uniteda gladko. Da sem njegov soigralec ga ubijem. Ene 2-3 gole bi lahko sam dal pa 2-3 gole prispeval asistenco..

Pri nas gg Mata za gol, pa mogoce De Gea. Ostalo pa kladik United od letos..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. marec 2016, 22:58:19

Nezaslužena zmaga in res nimam pojma kako Watfordu ni uspelo zabiti vsaj enega gola. Smo pa končno enkrat izkoristili kikse konkurentov, tako da je za nami odličen krog.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. marec 2016, 22:58:44

Moram reči, da sem bil malo presenečen nad vsem negativnim vzdušjem kar se tiče prvega polčasa. Res ni bil vrhunski in res so si privoščili številne kikse v obrambi, ampak potrebno je v račun vzeti tudi to, da je Watford odigral eno boljših gostujočih predstav na OT v letošnji sezoni. Letos sploh so bile redke ekipe, ki bi odigrale tako odprto, agresivno in pritiskale na branilce že par metrov stran od DDG. Tekmec pač na toliko višjem nivoju kot preostali v zadnjih tekmah.

Obramba ga je res srala. Danes se je še toliko bolj poznalo, da ni bilo enega konkretnega branilca (no z izjemo Rojo-a, ki je odigral precej nevidno vlogo), čeprav je TFM odigral izjemno tekmo. Ampak tudi on odkar je pri Unitedu je igral vse drugo kot CB. Največje bedarije je počel predvsem Blind, ki je delil priložnosti nasprotniku kot za stavo. To da ni klasičen CB je vsem jasno in nujno potrebuje ob sebi enega dominantnega branilca, ki bo pokrival vse njegove pomanjkljivosti.

Motilo me je predvsem pomanjkanje kontrole na sredini, ki bi posledično olajšalo delo branilcem. Sicer je Schneiderlin odigral eno svojih boljših tekem, ampak kaj ko je to še vseeno bilo premalo. Predvsem Herrera se mi zdi, da je igral oz. stal čist preveč ofenzivno v trenutkih, ko bi potrebovali boljšo kontrolo nad tekmecem. Ko ima United momentum in je v napadu, takrat je odličen, ampak v ostalih primerih vseeno za moj okus preveč ofenzivno naravnan. Čeprav verjetno igra po navodilih Van Gaala.

Kar se tiče Mate. Ko je United končno prišel v igro je bil fenomenalen. Nasploh se mogoče premalo zadnje tekme omenja njegov prispevek na 10ki. Ravno danes sem nekje bral koliko hokejskih asistenc je nabral zadnje tekme. Ne vem več točne številke, ampak ni bila ravno majhna.

Rezultati nam gredo na roko, tako da zmaga še toliko več vredna. Kdo je sploh še pred tedni verjel, da sploh bomo top 4 videli še kdaj od blizu. Čeprav potrebno je ostati na realnih tleh, ampak vsaj upanje spet obstaja.

Depay vložki me ne motijo toliko. Prej bi rekel da so pričakovani. Še vseeno je njegova predstava neprimerno boljša kot pa tiste pred meseci.

Še tole. Mladeniči gor ali dol, ampak kako lepše je gledati United, ko se ne mučimo več z raznimi Fellaini-ji kot glavnim organizatorjem igre. Van Gaal, zdaj glasen kako je bil pripeljan da gradi nad mladeniči, bi imel precej boljšo podporo, če bi že prej potegnil takšne poteze. Zdaj si težje pripisuje zasluge, ko je bil prisiljen v takšne spremembe. Prej je raje igral vsako tekmo z isto napadalno četverko, raje postavil Fellainija na CM kot Herrero in vse ostale "bremze" ki jih je počel skozi sezono.

Še sreča, da je Ighalo United fan, ker skoraj je bilo že težje zapravljati njegove šanse.
Zadnjič spremenil infinity, dne 2. marec 2016, 23:01:02, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. marec 2016, 22:59:13

Anderson#8 je napisal:Odion Ighalo MOTM Uniteda gladko. Da sem njegov soigralec ga ubijem. Ene 2-3 gole bi lahko sam dal pa 2-3 gole prispeval asistenco..

Pri nas gg Mata za gol, pa mogoce De Gea. Ostalo pa kladik United od letos..


Blind pa motm Watforda :D
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 2. marec 2016, 23:00:36

No to pa je bilo lepo presenečenje..sicer z vrhano mero sreče ampak vendarle.

Drugi polčas malce boljši, bol borben, ampak še vseeno slab. Watford, je prišel do resne priložnosti skoraj vedno ko je prišel čez sredino.

Utrujenost pri nekaterih je že več kot očitna (Blind, Mata) in samo upam, da se začnejo igralci vračat.

Rashford je še enkrat dokazal, da ni muha enodnevnica, ampak dejansko talent.

Skrbi me samo dejstvo, da brez Carricka ne znamo povezat igre na sredini. Herrea, ki bi naj bil njegova alternativa igra za moje pojme preveč alibi igro. Te njegove 5 metrske podaje na stran, ne bodo dovolj, če bo hotel igrati redno.

Drugače pa nora liga letos, če Leicester letos nebo prvak (ko mu vse gre na roko), potem nebo nikoli. Upam, da zdržijo mi pa da se prebijemo vsaj na 4 mesto. :twisted:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. marec 2016, 23:01:25

Srečno. Oni so imeli res lepe priložnosti.
DDG, Rashford s hitrimi prodori ter prosti strel Mate. Ostalo za pozabo. Aja, mogoče še Memphis na koncu, ko je končno pokazal, da se zna zagraditi in zadržati žogo.
Darmian bi za Watford skoraj zrihtal penal. Tudi ostali prvokategorniki pod pričakovanji (Martial na krilu vs Rashford na krilu). Saj ne vem, če se veselim povratka Schweinija in Rooneya, če bo to pomenilo klopco za Herrero in Rashforda.

Nič, gremo naprej. Še je potrebno kakšno takšno srečno zmago doseči.

United!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a Matija dne 2. marec 2016, 23:24:05

Od igralcev, ki so bili danes v kadru je samo DDG v prvi ekipi več kot 2 leti. Beri drugače, od 18 igralcev je samo DDG debitiral pod Fergusonom, vsi ostali so debitirali kasneje.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. marec 2016, 23:38:21

zimi je napisal:Srečno. Oni so imeli res lepe priložnosti.
DDG, Rashford s hitrimi prodori ter prosti strel Mate. Ostalo za pozabo. Aja, mogoče še Memphis na koncu, ko je končno pokazal, da se zna zagraditi in zadržati žogo.
Darmian bi za Watford skoraj zrihtal penal. Tudi ostali prvokategorniki pod pričakovanji (Martial na krilu vs Rashford na krilu). Saj ne vem, če se veselim povratka Schweinija in Rooneya, če bo to pomenilo klopco za Herrero in Rashforda.

Nič, gremo naprej. Še je potrebno kakšno takšno srečno zmago doseči.

United!

Martialu na desnem krilu odvzameš njegovo glavno orožje (prodor ko si preloži žogo z leve na desno nogo in gre v polnem šprintu proti centru kazenskega prostora), tako da ga je brezveze tlačiti tja. Ampak glede na zadnje tekme bi bilo neumno menjati Memphisu pozicijo, zato je bila ta izbira ob vseh težavah z igralskim kadrom logična.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. marec 2016, 23:47:43

Se strinjam.
Že pred tekmo sem se spraševal, kam bomo dali vse tri: Memphisa, Martiala in Rashforda. Memphis je igral solidno, Rashford fantastično. Logičen je bil RW, kjer pa Martialu ne ustreza (čeprav še vseeno mislim, da ima kvaliteto za igranje kamorkoli ga postaviš).
In take dileme se bodo nadaljevale - npr. Darmian in Valencia sta nazaj, Varela pa ni igral slabo zadnje čase.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. marec 2016, 6:41:13

Jaz pa zadnje tekme spet uživam, kot v zlatih časih. Sicer sem ob tekmah živčen, samo to je una pozitivna živčnost, ko vidiš, da se fantje fajtajo na terenu, dajejo vse od sebe. Povsem druga igra, kot v časih prvokategornikov. Nimamo kaj izgubiti, lahko pa ogromno pridobimo in včeraj smo osvojili zlate 3 pike. Naslednji krog bo spet tak, da se bodo veliki klali med seboj, mi pa gremo lepo iz tekme v tekmo. 30 pik je še na voljo!!

Eni jamrate nad vsem, tudi če bi Barco sezuli po prostem, bi našli negativne kritike. Pobje so zbrani iz vseh vetrov, pa igrajo boljše, kot prva ekipa po pol leta! Mulcem se dogaja, jasno, sledijo napake, samo ob tem pa je potrebno imeti tudi nekaj tiste sreče, ki smo jo imeli v zlatih časih. Take so bile včasih Fergijeve igre, ko smo kar nekako izvlekli čudne zmage in na koncu, ko smo stali na vrhu, so take tekme vsi pozabili.

Gremo naprej, z dvignjeno glavo!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 3. marec 2016, 8:51:49

Stuff of champions! :D

To je tako čudna sezona, da joj. Iz tedna v teden se situacija spreminja, pa ne samo za United, tudi za ostale klube. Chelsea je bil še pred kratkim na robu izpada, sedaj pa v easy napada mesta, ki vodijo v Europo. Še popolnoma nič ni odločenega.

On 1 March 1998, Manchester United were 11 points ahead at the top of the Premiership and looked all set for a fifth title success in six seasons. One bookmaker even paid out on the punters who had bet on United winning the league. Arsenal went on to win it by a point.
On April 8 2012, with six matches remaining United were 8 points ahead of City and the title seemingly decided. However United, then faltered with a defeat and a draw in their next three games, while City won all three to narrow the gap to 3 points. City then beat United 1–0 at the Etihad Stadium to move back ahead of United on goal difference.


Prav vsi bodo še izgubljali točke, tisti ki pa jih bo najmanj, bo prvak oz. bo videl Champions League.


Pregovorno - tekmo po tekmo. Morala se je nekoliko dvignila, vseeno pa ne moremo govoriti o preobratu.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. marec 2016, 9:40:42

Res je čudno in nemogoče napovedati. Npr. mi proti Chealseaju dobimo gol v 90. minuti, Leicester ga pa da za zmago in v eni minuti je United izgubil 4 pike. Takih situacij je bilo ogromno letos. Mi imamo še par težkih gostovanj (WHU, City, Tottenham), a prav tako imajo še vsi ostali klubi.
Sicer bi naslov privoščil Leicesteru ali Spursom, ampak se mi zdi, da je njihov fail precej bolj mogoč kot od Citya ali Arsenala. Ne pozabimo, da je tudi Pool tik za nami, tudi Chelsea ne zna izgubljati pod Hiddinkom, WHU še kar preseneča.. še bo napeto in praktično smo lahko vse od 3.-7. mesta.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. marec 2016, 10:08:00

Praktično smo lahko od prvega do desetega mesta.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. marec 2016, 13:14:53

To itak, ampak je malo verjetno, da bi prvi 4 tako padli, sploh, ker še med sabo igrajo in tam v vsakem primeru nekdo točke vzame. Po drugi strani pa je tudi malo verjetno, da mi do konca ne bi nič zmagali in bi padli na 10 mesto.
Se pa zdaj vidi, koliko smo res izgubili z goli v zadnjih minutah: proti Newcastleu, Chelseaju, Sunderlandu. Dodajte nam 7 pik, pa bi lahko bili bolj mirni. Če, če, če ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. marec 2016, 13:33:38

Kaj bi sele bilo, ce bi naš napad igral celo tekmo in ne samo druge polcase...

Ni potrebno sedaj zganjati neke evforije, ker v PL sta to samo dve zaporedni zmagi in nic vec. Je pa zadnji teden prava osvezitev glede na predstave in rezultate v letosnji sezoni. V primeru kaksnega niza stirih, petih zmag pa bi lahko povsem realno lahko pricakovali CL naslednje leto.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 28. krog, Manchester United:Watford, 2. 3. 2016, 21.

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 3. marec 2016, 13:34:36

Ena od dobrih novic je, da se kar nekaj poškodovanih vrača v naslednjem tednu ali dveh. Saj ne rečem, da ni fino gledati tamalih, ampak za nekoga, ki je še pred mesecem ali dvema špilal samo rezerve, je že ena ura igranja v PL kar hud fizični zalogaj. Rashford in kompanija bodo težko obdržali tak nivo igre brez hudih padcev v formi in poškodb.

Enostavno rabimo staro gardo, da se vrne spočita in oddela preostale tekem na nivoju. Seznam dolžnikov je kar dolg.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov

cron