EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 17.00

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 6. marec 2016, 18:33:23

Skoda. Pool nas bo prehitel.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 6. marec 2016, 18:34:18

A dejansko nimamo nc bl pametnega od Darmiana za desni back?
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. marec 2016, 18:43:18

Pool in Chelsea, Jasmin.

Katastrofa od pristopa k igri.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 6. marec 2016, 18:48:38

Do menjave Herrere smo izgledali kot nevarnejša ekipa in smo imeli nek momentum. Ne vem koliko je bilo pametno menjati nogometaša, ki je odigraval naprej in nudil vsaj spodobno podporo ofenzivnemu delu ekipe. Že tako ali tako je Carrick kampiral pred/med branilci. Ne vem čemu tako previdna taktika. Sej tudi pika v trenutni situaciji je smatrana kot neuspeh. Lovi potem zaostanek z dvema defenzivnima nogometašema na zelenici.

Tudi po zaostanku se ni šlo na polno v napad. Bi pač tvegali kakšen prejet gol več, koga boli. Bi vsaj pokazali malo ambicioznosti, da še želijo priti nazaj v igro. Menjali kakšnega branilca z ofenzivcem. Kje je še potreba igrati s štirimi branilci v liniji.

Še razumeš ko imajo mladeniči probleme v obrambi s pokrivanjem, ampak to je bila že obramba s samimi prvokategorniki, pa kljub temu "plavajo" vsepovprek. Bočna branilca bi lahko vsaj nudila kakšno stabilnost v obrambi, če že v napadu ni kaj prispevata. Ampak ne..

Tudi vstop Depaya za moje pojme čist prepozen. Že prej bi se lahko osvežilo napad z svežim nogometašem, hkrati pa je Memphis tudi eden redkih, ki lahko odigra kaj sam od sebe.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 6. marec 2016, 18:57:38

Zelo slabo. Tole je precej spominjalo na december. Sterilna igra, nobenih šans, pri zaostanku menjave v obrambi itd... Brezveze vse skupaj, če ne moremo sestaviti enega niza 5+ zmag.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 6. marec 2016, 18:59:36

Oba full-backa v napadu ponujata fuck all. Pristop katastrofalen. Namesto da se pride na 2 piki Arsenalu, "ujame" City pred derbijem. Ne, dej gremo si še mal otežit delo rajš. Pizde preplačane ej, za tak odnos bi jim dal 10% plače naslednji teden, še to ne.

Varela, ki je bil izjemen zadnje tekme obsedi. Darmiana ob golu nikjer, je mogu Rashford pokrivat njegovega igralca. 7 naših pa 4 njihovi v kazenskem a Rondon absolutno sam na sprejemu in zaključku.

Gola danes nebi dali tudi z 11 igralci in tole gledat je blo enostavno patetično.
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 6. marec 2016, 19:02:33

To je ta United ki sem ga pogrešal v zadnjih tednih. :D Brez želje od prve minute, brez šans, izgubljena tekma. Če bi jih imeli 12 danes, ne bi zmagali, kaj šele brez Mate. Poleg tega že z 11 slučajno zabijamo, ne pa da bomo z igralcem manj..

Ampak ta vikend ni bil glih pravi za dobivanje rdečih kartonov in potem to dajati kot glavni razlog. Liverpool je igral 35 minut brez Milnerja in obrnil ter zmagal, Arsenal je izenačil proti Spursom, Everton je celo dodal zadetek in imel penal za 3-0..

TOP 4 je blizu in mogoč, ampak precej bolj pa je mogoč tudi najslabši izid v zadnjih ohoho letih.. Spored imamo peklenski ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 6. marec 2016, 19:11:34

Škoda, da je bil Mata izključen. Zdaj lahko spet navijači mislimo (seveda nam bo ta izgovor prodajal tudi LvG), da je to glavni razlog, da smo izgubili. Sem pa prepričan, da bi nas WBA tudi brez izključitve premagal.

Še enkrat več je bil danes dokaz, da je United pač ena povprečna angleška ekipa, s povprečnimi igralci, povprečno vodena in totalno mentalno nestabilna. Take tekme velike ekipe rutinirano zmagujejo in realnost je, da smo mi še zelo zelo zelo daleč od velikih ekip oz. evropskega vrha. Prav nič me več ne navdaja z optimizmom, niti kader ki ga premoremo, vodstvo je itak še na klopi le zaradi sreče in potrpežljivosti odgovorni, kaj šele da bi rekel, da imamo ekipo na kateri lahko gradimo. Še vedno smo na isti točki, kot smo bili leta 2013.

To ne vodi nikamor in upam, da se to po letošnji sezoni preseče. Tako s trenerjem, kot z bolj premišljenimi, dolgoročnimi in kakovostnejšimi nakupi.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 6. marec 2016, 19:34:28

Chicharito je napisal:Varela, ki je bil izjemen zadnje tekme obsedi.


Varela izjemen?? Zdaj pa res ne vem ali se zajebavaš ali si kaj čudnega pojedel.. Na vsaki tekmi ma najmanj dva taka brainfarta, ki lahko vodita v neposreden zadetek..
Zadnjič spremenil Robierto, dne 6. marec 2016, 19:35:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 6. marec 2016, 19:35:00

Mata - katastrofalno je bilo tole z njegove strani. Jutri se bo pa v blogu opravičeval. Me je spomnilo na lansko tekmo in City away (Smalling). Zakaj za vraga moraš v 10. minuti stopit pred žogo in dobit rumenega mi res ne bo nikoli jasno. Pa sem mislil, da je Mata eden bolj inteligentnih.

Darmian je imel natanko 2 dobri tekmi letos. Prvi dve. Kar je danes znova pokazal je sramotno in za na klopco, niti ne za tribuno. Že v prvih 20. minutah, ko smo še imeli 11 igralcev, je 2× v enem napadu neuspešno po tleh podal v kazenskega. Podal je seveda nasprotniku za kontro. Varela je majstor za njega kar se napada tiče. Tudi gol smo dobili na njegovi strani.

Blind. Ta že nekaj časa kaže, da preprosto ni branilec. Kako se je danes spet postavljal pri golu. Pa ne samo to, preprosto ne more kriti goril tipa Rondon, Ighalo.


Ja, LvG je zrušil še en rekord. Kako boleče je gledat, ko se že vsak, ki ima 5 minut časa izživlja nad Unitedom. Pa ja, rajši vzamem Mourinha in da jih utiša in provocira, kot pa da še naprej gledam iz leta v leto kako se nasprotnikovi navijači nam posmehujejo.


knoxvill je napisal:Sem pa prepričan, da bi nas WBA tudi brez izključitve premagal.


Smo bili katastrofalni, ampak tole pa nisem prepričan. Tale WBA je bil zelo premagljiv in tudi z igralcem manj smo jih prvih 15 minut drugega polčasa solidno pritisnili. Ampak overall je to premalo, definitivno. Škoda, ko se bo spet na izključitev Mate izgovarjalo. Čeprav je tudi res, da do izključitve nismo igrali tako zelo slabo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 6. marec 2016, 19:36:24

Robierto je napisal:
Chicharito je napisal:Varela, ki je bil izjemen zadnje tekme obsedi.


Varela izjemen?? Zdaj pa res ne vem ali se zajebavaš ali si kaj čudnega pojedel.. Na vsaki tekmi ma najmanj dva taka brainfarta, ki lahko vodita v neposreden zadetek..


Pomoje United letos razen predstav DDG nima izjemnega posameznika.
Varela je bil zadnje čase soliden, povprečen. Darmian pa danes zame katastrofalen.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 6. marec 2016, 19:38:07

Varela je bil dober v napadu in precej katastrofalen v obrambi ter svetlobna leta od izjemnega.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a gregx dne 6. marec 2016, 19:59:04

Že proti Watfordu so bili katastrofalni, potem pa še ta bedarija Mate in poraz je bil neizbežen.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 6. marec 2016, 20:05:10

V bistvu je resnica na obeh straneh kar se tiče Varele. Izjemen res ni bil nikoli, sploh kar se obrambe tiče vedno pišem da je kriminalen. Ampak po drugi strani je osvežujoče videti bočnega branilca, ki nudi podporo wingerju na njegovi strani in počne tisto, kar se od RB-ja pričakuje pri Unitedu. In dejansko raje "požrem" kakšno napako več v obrambi, če to pomeni da napadamo kot se spodobi. Isto lahko napišem za celoten United. Dosti lažje trenutno podprem ekipo, ki se bori in napada, pa čeprav s tem naredi kakšno napako več v obrambi, kot pa neko previdno posrano igro.

@knoxvill je napisal par točk s katerimi se zlahka strinjam. Tudi jaz dvomim da bi z Mato uspeli zmagati to tekmo. Mogoče bi res, ampak to vseeno ne spremeni dejstva, da se je prvih 20 minut igralo po starem dolgočasnem sistemu in preteklost uči kam ta pot pelje. Van Gaalova filozofija. Kritiziral bi v vsakem primeru.

Največji problem pa da dvomim, da se je Van Gaal kaj naučil iz letošnje sezone. Kvečjemu verjetno krivi poškodbe za vse kar se mu dogaja in se bo ob prvi priložnosti, če mu bo dana, vrnil na svojo filozofijo. Nategun.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 6. marec 2016, 20:35:55

Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 6. marec 2016, 20:41:49

To sem še pozabil..kritiziranje Blinda. Čudno bi bilo, da v vsej sezoni, ob vseh minutah in tekmah, ki jih je odigral nebi naredil kakšne napake. Če nebi imeli njega, bi se tepli z rusi za 10 mesto. Itak da ima vsak igralec svoj limit in samo vprašanje časa je bilo, kako dolgo bo zdržal na top nivoju.

DDG, Smalling, Blind, Schnederlin, Martial, (Shaw)?..okoli njih je treba začet gradit ekipo. To so igralci, ki navkljub trenerju, ter povprečnosti soigralcev, na vsaki tekmi pokažejo neko mero konstantnosti ter kakovosti.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Val75 dne 6. marec 2016, 21:17:20

To tekmo bi morala Blind in Mata začeti s klopi. Predvsem zaradi tega, da bi se malo spočila. Morda bi prišla v igro v pozni fazi tekme. Namesto Blinda bi v paru s Smallingom dal Roja ali Fosu Mensaha, ker sta oba močnejša igralca. Darmiana pa bi v polčasu menjal z Varelo. Res je sicer, da bi potem v sredini bilo manj živahnosti, a kaj ko smo tu najbolj tanki.
"Football is easy when things are going well, but when its not, it becomes the biggest test." Ryan Giggs
Uporabniški avatar
Val75
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 4. februar 2014, 18:54:56
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 6. marec 2016, 21:25:29

Jaz nisem nič presenečen. Ne delam se generala po bitki, ampak to se je enostavno moralo zgoditi, ker se to pač dogaja že celo sezono. Kot sem rekel že po Arsenalu - da priznamo Lojzetu in igralcem zasuk v igri in mentaliteti, bodo morali uprizoriti niz zmag, ki je daljši od štirih tekem. In ne pozabimo, še pred tem veleopevanim nizom štirih tekem, ki naj bi prinesel neko samozavest in celo napad na naslov ali drugo mesto, kot so nekateri napovedovali, smo dvakrat zapored izgubili. Tri tedne nazaj. Od Midtylanda pa do Watforda je bil zgolj faktor mladičev in prebliska.

Mata pa je seveda močno otežil delo z debilno izključitvijo.

Darmian ima čudno sezono, ampak vseeno mislim, da se ga preveč kritizira. Če igra cela ekipa pod pričakovanji, kako ne bo nov igralec iz Italije, povsem druge lige? To seveda ni opravičilo, ampak preveč se poudarja Darmianove napake in vsako zgrešeno podajo. Poglejte si na drugo stran Rojota. Nič boljši od Darmiana, z nemalo napakami, pa se ga ne omenja. O Vareli pa sploh ne bi, tako zaletav bek bo težko prva izbira, kljub solidnim igram na zadnjih tekmah.

Smalling edini pozitivnež danes. Super branjenje.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Matija dne 6. marec 2016, 21:31:35

Smalling pozitivnež? A si ti videl gol? Sem nekajkrat pogledal zadetek in koga je pokrival Smalling? In kaksno je bilo njegovo gibanje? 20 metrov okoli njega ni bilo enega igralca West Broma..
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 6. marec 2016, 23:29:10

To, da je Varela povprečen, še ne dviguje nivoja Darmiana. OK, prišel je iz Italije. In? A zaradi tega ne more dati enega predložka v kazenski prostor? Je prvi RB Italije in bi moral pokazati več. Faktor PL se ponavadi uporablja za fizične napore v ligi. Da pa igralec na 5m ne zna v noge podat oziroma in da niti enega predložka ne zna dat po zraku v kazenskega je pa druga stvar. In tle nima zveze iz kje je igralec prišel.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost