EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 17.00

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a braul dne 7. marec 2016, 7:58:38

Žalost. Spet smo tam, kjer smo bili pred tekmo z danci in Arsenalom. Brez ideje kako in kaj. Že dolgo nisem videl tako nemočnega Smallinga. Rondon je bil kot tank. Blind spet s svojimi nekaj kiksi, Darmian je čisto out. Če se spomnimo, sezono je začel odlično, potem pa se ob vseh poškodbah nikakor ne more vrniti na dostojen nivo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. marec 2016, 9:25:26

Matija je napisal:Zakaj ima Rojo ze drugo tekmo po povratku spodaj modro majico (pri rokavih se vidi)?


Navija za Chelsea. Upam, da jim ga prodamo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. marec 2016, 11:41:44

Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. marec 2016, 12:05:41

Ja. Predvsem CBJ je imel vsako tekmo vsaj eno zelo nevarno podajo pred gol. Ne pravim, da bi nas ta podaja včeraj rešila, ampak Darmian (in Rojo) sta bila res opazno pod nivojem. Medtem ko je Rojo proti Evertonu away celo podal za gol, se pri Darmianu ne spomnim niti ene podaje v kazenskega letos, kaj šele podaje za gol.

In na to sem opozoril že po 3. njegovi tekmi v dresu Uniteda. Takrat smo se še pogovarjali o njegovih dobrih obrambnih predstavah in kako je pri kotu pretental Richardsa (ali koga) pri Aston Villi. V fazi napada pa ne nudi praktično ničesar. In reprezentant Italije bi nam moral nuditi več, tudi pripeljan je bil kot okrepitev. Razumel bi še, da bi vse stavili na LB, RB pa bi ostajal v obrambi in bi to bila njegova primarna naloga. Ampak Darmian niti v osnovnih podajah ne blesti. Vsakokrat, ko želi podati v kazenskega, zadane igralca pred seboj.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 7. marec 2016, 14:19:48

Meni ni jasno kako je Rojo na igriscu ko pa je jasno, da se ni match fit (ze po kg se vidi).. Pa skrbi me ta neučinkovitost, ko smo rabili gol ni bilo nič bolje. Nobene želje, ideje... :(

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. marec 2016, 14:47:31

Saj to je že dalj časa znana težava tega kvazi sistema, ki ga furamo. So že razpravljali še razni debili ala Michael Owen, da ko smo kao imeli dobro obrambo, da ni težko postaviti formacijo 4-2-3-1, kjer ti 2 DMja stojita pred obrambo in se ne gibata(Carrick-Schneiderlin), ter imeti dva defenzivna fullbacka, ki ne napadata in ne overlapata kril.. Zato pa recimo Memphis in Martial še manj prideta do izraza, ko sta duplirana in triplirana iz strani, Lingardu storž postaviš, pa ne pride mimo :D

Ampak Darmian je res slab. Malo poškodbe, menjanje pozicij, ampak formacija mu isto ne godi evidentno. Ne more nekdo ki je laufal po krilih kot nor, igral v sistemu 3-5-2 in zabil 5 golov lani pozabiti igrati fuzbal v tako kratkem času in ne podati ene pravilne podaje v kazenski prostor.. Podobno velja za veliko večino ostalih igralcev ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. marec 2016, 15:15:05

Pred tekmo sem kar nekako slutil, da bo počasi na vrsti spet cikel obupnih predstav. Res da je Mata na veliko tlakoval pot do pogube, ampak to ne more biti izgovor. Ker bi morali tudi z igralcem manj vsaj ogroziti njihov gol. Pa ga nismo. Po prejetem zadetku je izgledalo tako, kot da tudi mi malce zavlačujemo, da ne bi prejeli slučajno še enega :lol:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. marec 2016, 17:23:42

Itak niso pozabili igrati. Večina že tretjo sezono fuzbala preprosto ne igra. A nimajo idealnih služb? Tri sezone neki prdaš tm po zelenici, ves gnev navijačev in uprave se zliva na managerje, ti preplačanci pa igrajo tolk kot se jim zljubi.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. marec 2016, 17:56:49

Anderson#8 je napisal:ni težko postaviti formacijo 4-2-3-1, kjer ti 2 DMja stojita pred obrambo in se ne gibata(Carrick-Schneiderlin), ter imeti dva defenzivna fullbacka, ki ne napadata in ne overlapata kril


Anderson#8 je napisal:Ampak Darmian je res slab. Ne more nekdo ki je laufal po krilih kot nor, igral v sistemu 3-5-2 in zabil 5 golov lani pozabiti igrati fuzbal v tako kratkem času


Tole je zame ključno vprašanje: katera od tvojih trditev bolj drži.
1. Ali je sistem slab in se zaradi tega naši igralci ne morejo dokazati? Čeprav tle si z lahkoto predstavljam, da Mourinho postavi podoben sistem z 2 DM + Darmianom. Potem se bo z lahkoto videlo, ali so krivi igralci ali sistem (manager).
2. Ali pa so naši igralci slabi in smo v zadnjih parih letih namesto izboljšali poslabšali ekipo. Včeraj je Fletch deloval veliko boljši vezist kot naši, predvsem pa je imel željo v očeh.

GoUp je napisal:Itak niso pozabili igrati. Večina že tretjo sezono fuzbala preprosto ne igra. A nimajo idealnih služb? Tri sezone neki prdaš tm po zelenici, ves gnev navijačev in uprave se zliva na managerje, ti preplačanci pa igrajo tolk kot se jim zljubi.


Tole. Itak je lažje menjat trenerja kot 20 igralcev. LvG ima precej masla za trenutno stanje, ampak nekatere predstave naših igralcev so pod vsakim nivojem. Pa ne govorim o Lingardu in podobnih, ki itak najbrž niso kvaliteta za prvo 11 Uniteda. Govorim o naših nosilcih. Poleg tega pa še smejanje ob rdečih kartonih, nezainteresiranost ob prejetih golih ...
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. marec 2016, 18:18:09

Ja ampak kaj boš naredil? Isto se dogaja pod zadnjimi tremi managerji. Ajde Giggs res ni neka persona med managerji, ampak vseeno pa se mora imeti neko spoštovanje.
In slednje ne samo do managerja, temveč do navijačev in predvsem pristopa k delu. Kar so včeraj nekateri prikazali, je dobesedno drek. Za tak način dela jaz delim negativne stimulacije, ob ponavljanju pa sprožim disciplinske postopke. Naše primadonce pa tri sezone meni nič tebi nič ...

Juan bi za včerajšnjo predstavo moral biti ob mesečno plačo.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 29. krog, West Brom:Manchester United, 6. 3. 2016, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. marec 2016, 18:30:06

Matija je napisal:Smalling pozitivnež? A si ti videl gol? Sem nekajkrat pogledal zadetek in koga je pokrival Smalling? In kaksno je bilo njegovo gibanje? 20 metrov okoli njega ni bilo enega igralca West Broma..


Rondon je zadel med štirimi do petimi igralci Uniteda. Med njimi ni bilo Smallinga, ker ni bilo potrebe, da bi bil še on tam. Sodeč po ogledu posnetka gola je šel pokrivat prvo štango, predložka ni mogel blokirati, ker je bila žoga nedosegljiva. Najbližja Rondonu sta bila pa Blind in Rojo, nato Darmian, Schneiderlin in Carrick. Torej?

Darmian ga biksa predvsem pri oddaji žoge. Dostikrat nepotrebno nabije žogo ali jo odda v prazno. Tudi v napadu nudi premalo, to je res. Kar me čudi, saj njegov delež pri napadu Torina ni bil slab, kot je rekel Ando. V obrambi se mi pa ne zdi tako obupen, kot se ga prikazuje.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost