FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. marec 2016, 16:51:57

Manchester United vs West Ham United

Starting XI v #WHUFC: De Gea, Varela, Smalling, Blind, Rojo, Carrick, Fellaini, Rashford, Herrera, Lingard, Martial.

Spet Fellaini na CM. Sej ne moreš verjet.

Blind LB, Rojo CB glede na ogrevanje. Kdaj je nazadnje Blind dobil kakšno minuto počitka?
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. marec 2016, 16:56:25

Chelsea in Arsenal sta out. Ni izgovorov, pokal je treba dobiti, z Lojzetom ali brez, z igro ali brez nje, briga me. Če jim to ne uspe so luzerji, težko bi prišli do lažje možnosti za kanto.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. marec 2016, 17:06:45

Blind LB, Rojo CB glede na ogrevanje.

Po dveh minutah menjava pozicij in spet vse po starem.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 13. marec 2016, 17:07:10

Tole je prelepo, da bi bilo res. Dokler nimamo pokala v rokah ne bo slavja. :D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. marec 2016, 18:00:26

Vi o pokalih pa konkurenci, mi pa se na gol nismo udarili.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. marec 2016, 18:27:15

Ne veš kdo je bolj nesposoben. United ali Atkinson. Payet bi moral biti v slačilnici za tisti dive, ne pa da zabija gole.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. marec 2016, 18:27:44

Ander preveč lesen v fazi napada. Fellaini preveč izgubljen z vračanjem nazaj.
Louis pa totaln kreten. Pred temle golom so nas stiskal na polno in bili hitrejši na vezi, on pa ne ukrepa in ne pošlje ven enega izmed dvojice Fellaini ali Carrick

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. marec 2016, 18:31:20

No ampak tokrat ne smemo seveda mimo sodnika. Strelec gola sploh ne bi smel več biti na igrišču zaradi drugega rumenega ob simuliranju. Dobesedno nas je okradel.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. marec 2016, 18:35:32

Idiot od Louisa! Vezist za vezista in napadalca za napadalca. Spokaj prekleta budala holandska.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. marec 2016, 18:42:15

Tooooooooooo porka madona!!!!!

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a gregx dne 13. marec 2016, 18:54:02

Danes celo nismo bili najslabši na igrišču, to je bil gladko Martin Atkinson.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. marec 2016, 18:59:19

Lol, privlekli smo se do povratne tekme, čeprav bi morali gladko zmagati že doma. WH ni bil danes kaj prida, vseeno so nam dali "neregularen" gol. Vrnili smo jim z isto mero. Ne vem, jaz te ekipe res ne štekam več. Nekaj časa igrajo, kot da so fantje iz vseh vetrov, potem na trenutke izgleda vrhunsko, pa že naslednji moment spet brain fart.... Go figure...

Sej tole ne mislim čisto resno, samo vseeno upam, da se Runi kmalu vrne.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a infinity dne 13. marec 2016, 19:06:10

A je sploh kdo še presenečen nad novo slabo predstavo? Na srečo vsaj na Old Traffordu vse skupaj izgleda za odtenek bolje.

Enkrat so vsaj klovnu na klopi uspele menjave. Sej ne, da je že itak zamujal z menjavami in sej ne, da je že v štartu spet zgrešil z izborom. Ampak ok. Depay in Schweinsteiger sta obrnila tekmo, sploh slednji je na presenečenje nikogar pokazal v parih minutah precej več kot Fellaini na celi tekmi. Nasploh vključitev Fellainija v začetno postavo kaže na to kako Van Gaal preprosto ne zastopi nezadovoljstva navijačev. Ok, mogoče res ni bil najslabši proti Liverpoolu (v drugem polčasu), ampak problem je že v tem, da Fellaini predstavlja vse kar je trenutno narobe pri Unitedu. Preprosto ne morem razumeti, kako lahko greš poleti v nakup dveh dodatnih vezistov, da ju nato držiš na klopi, da lahko igra nogometaš, ki si ga pred sezono kategoriziral kot napadalca. Preprosto ne razumem. Da niti ne začnem s tem, da je bil poškodovan dober mesec in nato začne dve tekmi zapored v roku štirih dni.

Potem se pred tekmo očitno pripravljajo na to, da bo Blind LB in Rojo CB. Dve minuti tekme in že so s klopi signalizirali menjavo. Spet ena čudna domislica. Kot vsi koti. Še sreča da se je Varela enkrat uspel hitro vrniti in (pod prekrškom?) pasti, ker drugače bi Payet imel ena na ena situacijo z Davidom.

Ne vem ravno kako mislijo napredovati v naslednji krog, ampak pustil se bom presenetit.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a gregx dne 13. marec 2016, 19:12:22

Fellaini 1st half v West Ham: Zero tackles, interceptions, blocks and clearances. Possession lost 11 times, more than any other #MUFC player


27mio well spent
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 13. marec 2016, 19:15:57

Z vsako tekmo več, se ločuje zrnje od plevela in olajšuje kadrovanje novemu manageru. Iz vseh situacij, ki smo jih imeli, bi to tekmo mogli gladko dobit. Ampak spet pride na plano naša povprečnost.
Razen Martiala nimamo igralca v napadu, ki bi bil zmožen uporabit glavo preden zamahne. Škoda. :evil:
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. marec 2016, 19:25:33

Giggsy je napisal:Lol, privlekli smo se do povratne tekme, čeprav bi morali gladko zmagati že doma. WH ni bil danes kaj prida, vseeno so nam dali "neregularen" gol. Vrnili smo jim z isto mero. Ne vem, jaz te ekipe res ne štekam več. Nekaj časa igrajo, kot da so fantje iz vseh vetrov, potem na trenutke izgleda vrhunsko, pa že naslednji moment spet brain fart.... Go figure...

Sej tole ne mislim čisto resno, samo vseeno upam, da se Runi kmalu vrne.


Ti nisi gledal iste tekme kot mi veš. Prvič smo udarili na gol v 60 minuti od Herrere, naslednji strel na vrata je pa bil gol v 83 min.. Plus Howard Webb je dejal da je tudi naš gol neregularen, ker je Bastian naredil faul ;)

Še dobro da je pes lajal, ker so me oči zapuščale okrog 30 minute.. Ne zdržim več tega, ko se cel štadion dere "SHOOOOOOOOOOT" pa se podaja na boke in nazaj, noben pa ne bi dejansko jebenega predložka noter dal. West Ham nas je popolnoma anuliral in umiril, kot so vse ostale velikane na gostovanjih.

Dodatna tekma pomeni samo slabo za nas. Že tako ne vemo kaj je naša prioriteta, West Ham je tako ali tako pred nami v ligi, Soton diha za ovratnik...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. marec 2016, 20:08:42

Danes lahko govorimo spet o slabih igralcih in ne dobrih.
Zame najslabši na terenu Ander. Koliko priložnosti je imel on danes konkretno odigrati ali streljati na robu kazenskega. Tako pa z dvema lesenima koloma namesto nog, res ni moral spravit nič skupaj. Partnerja na sredini pa ista pesem. Carrick in Fellaini. Katastrofa danes od veze res.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup, 5.krog, Manchester United vs West Ham United

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. marec 2016, 22:35:47

To je tako težko gledati. Neskončno podaj na bok in premalo skozi sredino. Premalo vključevanja v napad. S takšno vezno linijo je težko. Carrick ni na nivoju. Fellaini na CM ni bil nikoli. Fellaini na sredini pomeni igralec manj. Bastian je v desetih minutah pokazal, kakšen vpliv na igro mora imeti vezist. Ne da je pokazal kaj spektakularnega, daleč od tega. V bistvu to od njega težko zahtevamo, ker še ni v formi in se vrača po poškodbi, ampak z nekaj potezami je soigralce napalil proti vratom West Hama.

Sudja obupen. Tudi naš gol je bil sporen, ampak kako ni videl dajva Payeta pri golu? Sicer pa Payet odlična partija, to mi rabimo.

Krasna prilika za kanto, (skorajda) pogrnili pa že na prvi točki. Ne razumem, kako je Lojze še vedno v sedlu.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14


Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov

cron