FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 18:30

Dogajanje na angleških tleh v sezoni 2015/16

Moderatorji: Rooskie, Hudički

FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. maj 2016, 12:17:28

Slika VS Slika

Stadion: Wembley
Prenos: Sportklub 1
Sodnik: Mark Clattenburg

Bo pokal rešil sezono? Nikakor. Lahko ta pokal spremeni nekaj na kratek rok? Mogoče. Ali zmaga pomeni obstoj Van Gaala? Upajmo da ne.

Občutki niso dobri, niti malo. Ne igramo dobro proti malim ekipam, sploh Palace je ekipa ki zabija iz prekinitev(Yohan Cabaye), so izredno močni na krilih(Bolasie, Zaha) in dejstvo, da se jih sploh ne omenja zadnje 2-3 tedne, kot da so samo slučajni nasprotnik v finalu, ni nek signal za dobre stvari. Pripravljajo se samo na nas, napumpani so do nule in imeli bodo isto, če ne še več navijačev, ker so iz Londona.

Mi bomo začeli s podobno postavo kot zadnje tekme, ampak verjamem, da Fellaini kandidira tudi mogoče od začetka. Brez njega mislim, da bomo težko zmagali in pomoje Van Gaal ne bo upal brez njega igrati, ker ga potrebuje v obrambi in napadu. Mata je brez problema expandable, tudi Lingard. Felly je tudi zabil v 1/4 finalu in 1/2 finalu, tako da je vsekakor pomemben člen na teh tekmah. De Gea in Martial morata znova biti na nivoju, mogoče tudi Rashford s kakšno potezo. Rooney je proti Bournemouthu odigral zelo dobro, vprašanje če lahko ponovi zadevo..

United!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. maj 2016, 12:26:40

Neke hude evforije pa ni na forumu :)

Zame je to po Fergusonovem odhodu prvi pravi vrhunec. Ne samo zato, ker imamo možnost osvojiti lovoriko. No, v bistvu tudi zaradi tega, ker bi se po triletni suši polni padcev prijalo veseliti lovorike. Nestrpno pričakujem današnji finale, ker je to finale faking FA Cupa! To je to, meni ta pokal predstavlja nekaj več. Več kot liga prvakov. Wembley, tradicija, drama, zgodovina. Pokal predstavlja vidno vlogo v Unitedovi zgodovini in upam, da jo bomo danes dopolnili. To bi bil dober začetek nečesa novega.

Predvsem pa je treba zmagati za Rooneyja in Carricka, ki jima ob vseh lovorikah manjka prav ta.

Nekaj se piše, da Depayja ne bo v kadru.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 21. maj 2016, 13:28:17

Ta FA pokal se nam izmika že predolgo časa.

Potiho upam, da bo ta lovorika predstavljala nekaj podobnega kot je Carling Cup v sezoni 2005/06. Znak, da se stvari obračajo na bolje, na krilih mladih in prespektivnih igralcev.

Je to Van Gaalovo slovo? Ne vem, preprosto je nemogoče reči. Če je, upam, da gre s pozirivnim pečatom.


United!
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 21. maj 2016, 14:27:01

King_Cantona_7 je napisal:Nestrpno pričakujem današnji finale, ker je to finale faking FA Cupa! To je to, meni ta pokal predstavlja nekaj več. Več kot liga prvakov.


Dobro no, pretiravat res ni treba. Mogoče je to samo dobra tolažba v tej klavrni sezoni. Finale FA cupa proti Crystal Palace ali finale lige prvakov proti Real Madridu se sploh ne more primerjat..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. maj 2016, 15:01:13

Res da že par sezon govorim, da bi bilo fino ponovno osvojiti FA Cup, samo trenutno sem prišel do te točke, ko si bolj kot vse drugo želim, da bo LVG jutri ali pa v ponedeljek odstavljen tudi če slučajno osvojimo FA Cup... :roll: Spomnim se, da sem bil pred finalom s Chelseajem na Wembleyju ful nahypan že kak dan pred tekmo, da o treh CL finalih sploh ne govorimo. Danes pa zaradi dolgočasne igre in klavrne sezone niti zdaj dve uri in pol pred tekmo ne občutim nekega hypa.

Bral sem, da v kadru za tekmo ni Memphisa in Borthwick-Jacksona. Medtem, ko je prvi v tako mizerni formi, da sploh ni neka izguba, če ga ni v kadru, se mi zdi zelo krivično do mladega CBJ-ja, da pred njim dobita mesto v ekipi obupni Rojo, ki mu jaz še karte za ogled tekme na stadionu ne bi dal in pa Jones, ki je povsem ven iz tekmovalnega ritma in nima kaj početi v kadru.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. maj 2016, 15:03:03

Dobro no, pretiravat res ni treba. Mogoče je to samo dobra tolažba v tej klavrni sezoni. Finale FA cupa proti Crystal Palace ali finale lige prvakov proti Real Madridu se sploh ne more primerjat..


Liga prvakov me pač ne pritegne več tako kot pred leti. Sem že nekajkrat povedal zakaj. To finale FA pokala pa čakam že dolgo. Ne vem, nekaj magičnega se skriva v tem tekmovanju.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. maj 2016, 15:13:04

Krasen flop, za motivacijo pred tekmo sezone:

http://www.24ur.com/sport/nogomet/konec ... gaala.html

Grem kar takoj vplačat na Palace. Fak, če je tole res, potem so res izbrali trenutek. Seveda se lahko mulci kar poslovijo od tega, da bi še videli prvi dres Uniteda kdaj... Nesposobnosti v klubu se očitno vrstijo naprej..... Bravo..
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 21. maj 2016, 15:54:37

King_Cantona_7 je napisal:Liga prvakov me pač ne pritegne več tako kot pred leti. Sem že nekajkrat povedal zakaj.


A zato, ker smo zadnje čase bolj poredko v njej? :D Hecam se, hecam :)

Glede tekme pa... blo bi kr luštno, če tako butasto sezono zaključmo z lovoriko, tko da nej Martial sčara neki, potem pa končno prepotrebna pavza od angleškega nogometa.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 21. maj 2016, 16:32:00

Ima kdo kakšen stream, da bi lahko gledal syksport ali bbc ali keri že to prenašajo? Oz vsaj kakšno stran?
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. maj 2016, 16:53:11

Slika

Hennessey; Ward, Dann, Delaney, Souare; Zaha, Cabaye, McArthur, Jedinak, Bolasie; Wickham
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 21. maj 2016, 16:59:58

Rojo proti Zahaju? Zdajle me je šele resno začelo skrbeti za tale dvoboj.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. maj 2016, 17:26:12

Kakšna jajca so te ceremonije pred tekmo. Nepotrebnost.

Fellaini pričakovano v prvi postavi. Ajde, to je treba zmagati, neozirajoč se na Lojzeta in Mourinha.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. maj 2016, 17:58:52

Amerikanizacija ...
Soccer pa to :D

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. maj 2016, 18:22:14

Rojo ali Chris znata v drugem polčasu oditi predčasno pod prho. Sploh Rojo je rizičen proti Zahaju.
Drugače dokaj dober polčas. Igro imajo, Mata in Martial bi skoraj morala zadeti. Smo pa bogi na krilih ob njihovih protinapadih.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a Val75 dne 21. maj 2016, 18:25:29

Ni slabo. Zaključek še manjka.

Poslano z mojega LG-D405 z uporabo Tapatalk
"Football is easy when things are going well, but when its not, it becomes the biggest test." Ryan Giggs
Uporabniški avatar
Val75
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 4. februar 2014, 18:54:56
Kraj: Ljubljana

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. maj 2016, 18:32:07

Ja, ni bilo slabo. Bili smo nevarni. Mislim, da tvegamo malo več kot ponavadi, zato pa je tudi Palace prišel do nekaj prilik iz protinapada, kar bo potrebno paziti. Še več kontrole nad igro potrebujemo. Ena akcija bo "šla skozi", že v prvem polčasu je bilo nekaj kombinacij (Mata, Rashford, Martial), tako da verjamem v en gol.

Treba je zabiti v prvih dvajsetih minutah, da bo nadaljevanje mirneje. Nikoli ne veš, kaj lahko Palace zakuha iz protinapada ali prekinitev.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. maj 2016, 19:12:48

No tule pa nimam pojma kaj je David razmišljal. Je bil z mislimi že v Španiji ali zakaj hudirja se je tako nesposobno postavil?!
Po odlični igri in priložnostih, bodo še tale finale zjebal.
Edit:Mataaaaaaaaa!!! Bravo Wayne!

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a Val75 dne 21. maj 2016, 19:15:02

Mataaaa!!!

Poslano z mojega LG-D405 z uporabo Tapatalk
"Football is easy when things are going well, but when its not, it becomes the biggest test." Ryan Giggs
Uporabniški avatar
Val75
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 4. februar 2014, 18:54:56
Kraj: Ljubljana

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. maj 2016, 19:32:39

Fak of, to bodo penali. Z Youngom (zakaj ga nori Lojze tlači v špico?!) in Lingardom ga bomo težko dali. Bi ja Herrero dal v igro. Je pa manjkala sreča - dve vratnici. Boljši smo bili, škoda da ga nismo dali, ker bi zlahka zadržali vodstvo. Smo se pa vrnili v igri. Pohvalno, še je nekaj klubskega duha v tej ekipi.

Itak da je David zajebal. Brez dvigovanja roke bi imel dovolj časa za krajšanje kota Puncheonu.

Tekmo smo pa ''izgubili'' s poškodbo Rashforda. Z njim bi Palace strli že prej.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA Cup Finale, Manchester Utd vs Crystal Palace, 21.5, 1

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. maj 2016, 19:43:12

Kdo v penale?
Carrick
Young
Blind/Fellaini
Martial
Rooney

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2015/16

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost