Evropsko prvenstvo - Francija 2016

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 1. junij 2016, 4:17:20

Slika

Slika

Slika

EURO 2016: NINE REDS GOING TO FRANCE:

MARCUS RASHFORD (ENGLAND)
WAYNE ROONEY (ENGLAND)
CHRIS SMALLING (ENGLAND)
BASTIAN SCHWEINSTEIGER (GERMANY)
ANTHONY MARTIAL (FRANCE)
PADDY McNAIR (NORTHERN IRELAND)
MATTEO DARMIAN (ITALY)
DAVID DE GEA (SPAIN)
MAROUANE FELLAINI (BELGIUM)


Update:
Following an injury to Lassana Diarra, Morgan Schneiderlin has been called up to France Euro 2016 squad. #MUFC


Še za primerjavo:

SP2014:
Anglija: Chris Smalling, Phil Jones, Wayne Rooney, Danny Welbeck
Belgija: Marouane Fellaini, Adnan Januzaj
Ekvador: Antonio Valencia
Francija: Patrice Evra
Japonska: Shinji Kagawa
Mehika: Javier Hernandez
Nizozemska: Robin Van Persie
Portugalska: Luis Nani
Španija: David De Gea, Juan Mata

EP2012:
Phil Jones, Wayne Rooney, Danny Welbeck and Ashley Young (England)
Patrice Evra (France)
Anders Lindegaard (Denmark)
Nani (Portugal)
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. junij 2016, 21:57:36

Slaba prva tekma. Vsaj zame :) Lep gol Payeta.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. junij 2016, 22:14:42

Obramba Francije zanič. Očitno bo močno odvisna od Griezmanna in Payeta.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. junij 2016, 19:27:15

No, pa da vidimo Anglijo. Imam občutek, da bodo prikazali dobro igro in se uvrstili visoko. Čeprav je pri njih vedno bil dober občutek, rezultat pa porazen :) Odvisno bo, kakšno ekipo bo izbral Hodgson. S takšnim napadalnim nabrom se da postoriti marsikaj. Danes zanimivo Vardy na klopi.

Močno upam na dober turnir za Rooneyja. Če se je kdaj moral dokazati, se mora prav na tem Euru. Mislim, da je motiviran na 150% in imam občutek, da mu kar leži ta kapetanska vloga in dodaten pritisk. Seveda pa samo Rooney ne bo dovolj.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a infinity dne 11. junij 2016, 22:17:08


Varovanje na vrhuncu. :roll:

Rooney dober, Angleži standardno. Včeraj Payet z eno najboljših individualnih predstav, ki sem jih videl v zadnjem obdobju.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 11. junij 2016, 22:46:26

Kako blesavo je pa Hodgson odvodil to tekmo. :lol: Kane izvaja kote pa da ne sploh ne omenjam tega, da so bili v drugem polčasu on, Sterling in Lallana zanič, Woy pa vseeno ni dal noter Vardya in/ali Sturridga, ki bi Ruse pomoje pri 1-0 lahko ubila v protinapadih.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. junij 2016, 8:54:57

Lahko je bit po tekmi general, ampak Rooney res ne bi rabil iti z igrišča. Edini razlog bi lahko bil, da ga je skušal spočiti za naslednje tekme. Sterling bi si najprej zaslužil. Škoda, včeraj so res vrgli stran že dobljeno tekmo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 12. junij 2016, 9:50:02

To niti ni bil največji problem. Če je ocenil, da je Rooney utrujen ok, samo potem bi ga moral menjati Milner/Henderson, da imaš ob bolj ofenzivnem Alliju enega malo bolj defenzivnega vezista. Sterlinga bi jaz pustil noter zaradi njegove hitrosti, ki je povzročala probleme Rusom. Sicer je sprejemal katastrofalne odločitve, ampak še vedno je kar nekajkrat navlekel 2 igralca nase. Premaknil bi ga na desno, v sredino namesto bledega Kana dal Sturridga in na levo namesto Lallane (ki je z desne preveč rinil v sredino, kjer so bili Rusi najbolj zgoščeni, namesto, da bi jih raztegnili in tako probali najt kako luknjo) Vardyja. Do šans bi ob počasni ruski obrambi sigurno prišli. Pa niti ni to, da se zdaj nekaj kurčim po tekmi, ampak sem že med tekmo dobil en tak občutek kot je bil prisoten pri LVG-ju. Slabe in prepozne menjave ter konec vršenja pritiska po golu za 1:0.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. junij 2016, 14:00:50

Dobra igra Angležev, sploh v prvem polčasu, ko so si ustvarjali priložnosti. Walker je delal razliko s prodori. Se je pa še enkrat izkazalo, da je tako tekmo treba ubiti s še enim golom.

dandzo je napisal: Sterling in Lallana zanič, Woy pa vseeno ni dal noter Vardya in/ali Sturridga, ki bi Ruse pomoje pri 1-0 lahko ubila v protinapadih.


Isto sem si jaz mislil. Že v 60. minuti bi dal noter Vardyja in Sturridga. Rusi itak niso napadali, sploh pa ne po bokih, tako da nekih varovalk s strani krilnih igralcev Anglija ni potebovala. Tako pa se je Hodgson pokakal. Kot da bremza ekipo. Lallana in Sterling sta imela nekaj svetlih trenutkov, ampak v celoti gledano je bil Raheem razočaranje tekme. Veliko prometa, malo dobička. Sprejel je toliko slabih odločitev, da glava boli. Hiter je že, ampak ne v možganih. Biser Stare pa ga je označil za enega boljših na tekmi :lol:

Rooney je dobro odigral. V stilu zadnjih Unitedovih tekem, ko je igral vezista. Začel je rezervirano, nato pa pičil s tisto super globinsko podajo do Allija. Tudi če igra slabo, bo še vedno naredil nekaj izjemnega, kar lahko obrne tekmo na glavo. Škoda za zgrešen zicer, moral bi streljati bolje, pa že pri takem slabšem strelu je moral Akinfejev vrhunsko posredovati. Na naslednji tekmi Rooney mora zabiti, potem mu bo še lažje.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. junij 2016, 18:40:40

Za šport bi bilo najbolje, da se Angleže in Ruse izključi iz prvenstva. Če UEFA v takšnih primerih ukrepa samo z denarno kaznijo je nonsens.
Da moj pob dobi raketo v telo, stožim organizatorja, kot tudi krovno organizacijo ekipe kater navijači bi jo sprožili. Primer včeraj s strani Rusov. Itak pa totalna sramota za organizatorja, da ti prešvercajo pištolo za rakete na stadion ...

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. junij 2016, 20:48:06

Huliganizma na Evropskih prvenstvih se ne bo nikoli izkoreninilo. Ali imam samo jaz občutek ali je dejansko res, da se ti huliganski izpadi dogajajo samo v Evropi? V Braziliji se mi zdi, da ni bilo toliko tega sranja.

Nikoli ne bom razumel, kaj človeka žene v nasilje do drugega človeka. Sploh v brcanje v glavo ležeče žrtve in podobne ekstreme.

Sicer pa bolj mevžasta varnostna organizacija. Med Rusi in Angleži sploh ni bilo varnostnikov ali policije. 100 milijonov za terorizem, na stadionih pa brez zaščite.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. junij 2016, 21:48:31

Belgija s Fellainijem na čelu že tone ... Isti so kot Manchester letos. Nekaj igrajo, brez priložnosti in ideje, potem pa nabijanje na Fellainija.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a zimi dne 14. junij 2016, 12:51:42

No, je bil De Bruyne precej slabši.
Sicer pa mislim, da je pri Belgiji problem trener. Ekipa je drugače sposobna precej več pomoje.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 14. junij 2016, 19:06:07

Poimensko niso slabi, ampak morajo kot ekipa še dozoreti. To pride še s kakšnim turnirjem. Talent pa ni sporen.

Darmian pa spet z nekaj nerazumljivimi tehničnimi napakami, ki jih je imel pri Unitedu nemalo. Njegova napačna podaja je tudi zakuhala priložnost Lukakuja. Sicer pa precej bolj ofenziven kot pri Unitedu, kar pa je po svoje razumljivo, saj je pomaknjen bolj naprej.

Vsa čast Italiji, pokazali kako se igra/zmaguje takšne tekme.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. junij 2016, 6:40:01

Kevin ni igral slabo, slab je bil Eden. Ekipa pa na De Bruyna sploh igrala ni. Večina žog je šla na zanič Hazarda.
Dokler ne bodo ekipa, ne bo z njimi nič.

Kot Portugalci.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 15. junij 2016, 8:21:25

Po uvodnih bojih je skoraj nemogoče karkoli sklepat. Do konca prvenstva je skoraj še cel mesec, ena zmaga te že skoraj sigurno kvalificira v zaključni del. Glavnim ekipam je trenutno veliko bolj pomembno, da ohranijo svoje glavne igralce zdrave in spočite.

Škoda, da je novi format odvzel toliko teže skupinskim bojem. Tam okoli 25. junija se prvenstvo šele zares začne.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 15. junij 2016, 8:44:24

Drži, težko je karkoli napovedati. Preseneča me predvsem to, kako tesne so tekme, nobena se ni končala z več kot dvema goloma razlike, pa še ti "building stats" goli so prišli ponavadi v zadnjih minutah. Človek bi pričakoval večje razlike, predvsem zaradi 24 ekip namesto 16ih, pa se je povprečna kvaliteta bolj dvignila kot spustila.

Ronaldo pa spet deli mnenja; če bi zadel tisto priložnost na koncu bi bil "Ballon d'Or", zdaj pa je v "declinu". Smeh.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. junij 2016, 19:09:49

Dier igra dobro za Angleže. Ne samo, da je razbijač, dostikrat preseneti z lepo globinsko podajo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. junij 2016, 20:35:40

V tako slabi ekipi, bi še Kirm zgledal odlično. Je Louis prevzel angkeško repko?

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo - Francija 2016

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 22. junij 2016, 10:11:16

Angleži igrajo čisto lepo po pričakovanjih - solidno, ampak naivno. Dejansko so boljši kot v prejšnjih letih. Pa Rooney na sredini se tudi kar znajde.

Malo bolj bi nas morala skrbeti predstava De Gee včeraj. Čisto neprepoznaven.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Naslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov