EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. januar 2008, 18:18:21

SeekK je napisal:
Fluid je napisal:Ronaldo me je zelo razočaral danes, premal podaj, vse po svoje. Zgleda mu je pomembno nabirati gole.


Hvala kurcu da je streljal! Men se zdi da so bile situacije, ko je streljal na gol kar prave!


Ja, saj tega nisem trdil. Pač pa je bilo mnogo situacij daleč od gola, ko je šel driblat in bi kamot podal. Izgubil je dosti žog in se potem niti ni boril več zanje. Sploh proti koncu tekme sem se kar bal, ko je dobil žogo, ker jo je ponavadi izgubil in B'ham je letel na drugo stran.

Sicer je pa za pohvalit Nanija, lepi driblingi, bolj preprosti a toliko bolj učinkoviti. Tudi boril se je in ni bil več tako mehak in ne več toliko na tleh kot na tekmah, preden je dobil ''odmor''. Enkrat ga je Nafti vlekel z vseh strani, vlekel, brcal, pa se je dobro zagradil in se mu ni pustil. Mislim da je pokazal velik napredek v tem smislu. Edina graja je, da se je ponavadi prepozno odločil za strel na gol, ki je bil potem nenazadnje blokiran.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. januar 2008, 18:20:44

Fluid je napisal:Ja, saj tega nisem trdil. Pač pa je bilo mnogo situacij daleč od gola, ko je šel driblat in bi kamot podal. Izgubil je dosti žog in se potem niti ni boril več zanje. Sploh proti koncu tekme sem se kar bal, ko je dobil žogo, ker jo je ponavadi izgubil in B'ham je letel na drugo stran.


Aha ja to se strinjam...proti koncu tekme je ratal nezbran in razsipen z žogami...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 1. januar 2008, 18:22:22

OK, tri točke so v žepu, in ne prav lahko prigarane. Preprosto jih nismo mogl "štihnt", zato je bil Brum do zadnje minute v igri. Predstava ni bla najbolj blesteča, igra ni čisto stekla, finišing porazen.

Kuščak - 6 - Kar dobro ob predložkih, izbijanje običajno, nekaj negostovsti ob strelih od daleč
O`Shea - 6 - V obrambi trdno, zgubil le en skok, v napadu kar OK, razen standardnih podaj v avt. Pohvalim lahko vključevanje, kjer je večkrat prišel v kazenski prostor in naredil višek igralca
Ferdinand - 7 - Classy. Nobenega pravega dela, dobro povezal obrambo.
Vidić - 8 - Žival. Ogromno posredovanj in borbenosti. Nekaj napakic.
Evra - 7 - Konstantna forma. Dobro tako v obrambi kot v napadu.
Carrick - 8 - Veliko dobrih podaj, precej vključevanja v napad, super posredovanja v obrambi. Nekaj napak, ena kar velika, ko je McSaffery prišel do strela. Drži igro skupaj in velikokrat umiri situacijo. Res dobra predstava.
Anderson - 6 - Precej tih. Nekaj izjemnih potez - preigravanj, dobro tudi v obrambi. Ni igral čisto na sredini, kar mu kot kaže ne odgovarja.
Nani - 6 - Veliko slabih podaj, nepotrebnih preigravanj in zapletanj. Presenetljiva pomoč v obrambi. Borbeno. Ni se (še) najbolje vklopil v sistem. Ne vem, če je pravi Mancunian.
Ronaldo - 7 - Veliko poizkušal, a ni zadel. Lepe podaje, dobr prodori, oceno mu znžuje zgrešena priložnost po predložku Parka in nepotrebno preigravanje po strelu Teveza. Kakšen strel bi lahko zamenjal s podajo soigralcu, ki je bi v boljšem položaju.
Park - 7 - Veliko pretekel. Ima odličen občutek za prostor, pristoten po celem igrišču. Odlično odkrivanje. Želi si priti v kazenski prostor, kjer ne komplicira! Upam, da bo dobil še več priložnosti.
Tevez - 8 - Lep zakluček pri golu. Veliko poizkušal, dvakrat žal v vratnico. Borba na višku, nekajkrat sebičen - lahko bi podal soigralcem.

+Saha - Kar dobro nekajkrat zadržal žogo. V paru z Rooneyjem dobi krila.
+Hargreaves - Ni še veliko odigral, kar je prišel iz Bavarske. Še čakamo prave predstave.
+Brown - Po petih minutah igranja ga je nekdo osmešil, za prekršek nad njim takoj rumeni karton. Ali se kolaček poslavlja?
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 1. januar 2008, 19:11:47

nvm no ampak zdi se mi da si ti tole ocenil za 1 polčas ker v drugem se je nani dost popravil in bi lah dobu kaksno oceno več in tut anderson je bil praktično pri usaki akciji zravn in veliko doprinesel k zmagi tko da njemu tut še kakšna ocena več iz moje strani
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. januar 2008, 19:23:51

Ja tudi jst sem tekmo videl rahlo drugače..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 1. januar 2008, 19:52:43

Vse ocene kulj, z moje strani samo:

Carrick - dobro podajal to je res, vendar je tudi marikrat kero zgrešil in deloval izgubljeno, nekako ga ni blo
Anderson - povezoval, podajal, driblal, je pa proti koncu malo izginil
Nani - absolutno napredoval nasproti nekaterim tekmam nazaj, še vedno preveč okleva pri odločitvah pa kakšenkrat tudi neodločen v dvobojih...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 1. januar 2008, 19:55:28

Napis bom samo tole....

United boss compares Old Trafford atmosphere to funeral

Sir Alex Ferguson hit out at the Old Trafford crowd after his Manchester United side laboured to a 1-0 win over Birmingham City.


Z drugimi besedami.... Ronaldo pička ti smotana, če mislš v bodoče še naprej tako solirat se mi jutr pober v Španijo in tam žogliraj in postavljaj rekorde v zadrževanju žoge z Robbnom/Ronaldinhom! :roll: Carlitosa so nam poškodoval in je vprašljiv za v soboto proti Villi v FA Cupu. Park nad pričakovanji! Respect! 8-) Vidić takisto. Demotition man! 8-) Saha ti imaš pa pri meni samo še mesec dni časa in če v tem času ne pokažeš vsaj N od napadalca si za mene pozabljen!

Fergie zder se mi na vse in to vsaj 2x tolk kot proti WHU! V glavo jim je stopil vsem tale slava in prazniki! Aja Anderson je bil tud ql. Lepo je povezoval igro to morm dodat! Nani se je v drugem polčasu malo popravil a vseeno premalo za moje pojme!

Dodajam ocene igralcev iz lokalnega manchestrovskega častnika.... Ponavadi zelo realne ocene by the way...

Kuszczak: Fumbled a couple of long-range efforts when called upon, but never costly. 5

O'Shea: Did get drawn out of position into the central action at times, but Birmingham couldn't make him suffer. 6

Ferdinand: Handled the awkward threat of Jerome very comfortably, but it was tougher when Forssell came on. 7

Vidic: Birmingham offered nothing that could unsettle the Serb. 7

Evra: His thrusts down the left flank caused Brum untold problems and he defended resolutely. 8

Nani: Went close with one trademark shot cutting in from the wing, but otherwise a touch disappointing. 5

Carrick: Effective without truly stamping his authority on midfield. 6

Anderson: Not a stand out performance from the Brazilian, but showed flashes of class. 6

Park: His energy was just what United needed at times. 7

Ronaldo: Several moments of quality helped keep the Reds on top. 7

Tevez: The lively South American kept Birmingham constantly on back foot. Hit post twice and scored. 9

Substitutes:

Saha (for Tevez, 71): Little spark. 5

Hargreaves (for Park, 75): Quiet cameo. 5

Brown (for Evra, 84): Solid few minutes. 5

Not used: Pique, Heaton
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. januar 2008, 20:03:31

jansson23 je napisal:Z drugimi besedami.... Ronaldo pička ti smotana, če mislš v bodoče še naprej tako solirat se mi jutr pober v Španijo in tam žogliraj in postavljaj rekorde v zadrževanju žoge z Robbnom/Ronaldinhom!


:roll: svašta majka rodi...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 1. januar 2008, 20:06:48

SeekK je napisal:
jansson23 je napisal:Z drugimi besedami.... Ronaldo pička ti smotana, če mislš v bodoče še naprej tako solirat se mi jutr pober v Španijo in tam žogliraj in postavljaj rekorde v zadrževanju žoge z Robbnom/Ronaldinhom!


:roll: svašta majka rodi...

Pa dej no a si ga vidu dons?! Imam občutek, da če on ne odloča tekme z golom/a hoče na vsak način doseči gol in s tem ostati na semaforju strelcev. Danes so bile vsaj 3 situacije, kjer bi z lepo podajo lahko padel kakšen gol več kot je sicer. Ampak ne on gre raj strelat in potem otožno gledat naokol. Na živc mi je stopu dons res! Pizda sej je imel SAF čist prav ko je rekel, da če mislijo igrat zase, da bodo hitro pakirali....
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 1. januar 2008, 20:16:28

Sicer je biu danes Ronaldo na poziciji napadalca ane, in če se ne motim morjo bit napadalci malce sebični :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. januar 2008, 20:16:49

Men je šlo na živce samo proti koncu, ko je zgubljal žoge na sredini, totalno brezveze.

Ne spomnim se pa situacije, ko bi bil nekdo res v boljši situaciji kot on za strel...že tko smo nekajkrat nardil potezo preveč, ko bi lahko streljal po golu, pa je šansa zginla...

Sigurno je naredil več dobrih stvari na tekmi, kot slabih...podaja za gol je bla izvenserijska...in ni bla edina..

Robben in Ronaldinho pa lahko samo jajca ližeta Ronaldu :mrgreen:

Recimo da razumem tvojo frustracijo, samo je bla izjava totalno pretirana..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a braul dne 1. januar 2008, 20:21:10

jansson23 je napisal:
SeekK je napisal:
jansson23 je napisal:Z drugimi besedami.... Ronaldo pička ti smotana, če mislš v bodoče še naprej tako solirat se mi jutr pober v Španijo in tam žogliraj in postavljaj rekorde v zadrževanju žoge z Robbnom/Ronaldinhom!


:roll: svašta majka rodi...

Pa dej no a si ga vidu dons?! Imam občutek, da če on ne odloča tekme z golom/a hoče na vsak način doseči gol in s tem ostati na semaforju strelcev. Danes so bile vsaj 3 situacije, kjer bi z lepo podajo lahko padel kakšen gol več kot je sicer. Ampak ne on gre raj strelat in potem otožno gledat naokol. Na živc mi je stopu dons res! Pizda sej je imel SAF čist prav ko je rekel, da če mislijo igrat zase, da bodo hitro pakirali....


Mislim, spet smo priča komentarjem izpod nivoja, haloooo folk...sj prav, da poveš kar te jezi po vsaki tekmi, sam se da to veliko lepše mar ne??? že za prejšnjo tekmo smo lepo napisal, da če pač niste sposobni napisat nekaj brez kletvic in žaljivk do igralcev, igre ipd. pol raje ne pišite, ampak očitno tega noben ne bere in s tem nadira tuki vse ljudi, ki morajo potem to 'sranje' brati....do sedaj so bili tvoji komentarji,analize ipd. zelo dobri, tole danes me je pa zelo presenetlo in razočaralo...

P.S
Tudi sam nikoli ne skrivam resnice in če nekdo igra slabo, nas kdo premaga lahko to enostavno priznam in povem kaj po moje ni štimalo. Da ne bo slučajno izgovorov, da kdo hoče prekriti resnico oz. da se ne pove kakor dejansko je....vse se da in to na veliko boljši način.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. januar 2008, 20:23:45

Mene kletvice ne motjo...samo pošiljat enega najboljših igralcev v Španijo je pa mal huda :mrgreen:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a braul dne 1. januar 2008, 20:26:45

SeekK je napisal:Mene kletvice ne motjo...samo pošiljat enega najboljših igralcev v Španijo je pa mal huda :mrgreen:

Ja to itak, tega se niti dotaknil nisem....večine tekem je za nas 'BOG' na eni tekmi, ki pa jo je še zdaleč odigral slabo pa si zasluži naziv 'pička ti smotana' in je poslan v Španijo. Pol se pa tu človek vpraša marsikaj....
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 1. januar 2008, 20:44:13

To so ti navijači... ko ti enkrat ne gre, pa že more it, pa ne vem kaj. V cca. 2 tednih odigrali 4 tekme in menim, da so igrali dobro razen zadnjih 10-15 min, ko se je vidlo, da jim je konecentracija pala. Drugače večinoma so bli vsi borbeni in vrjamem, da so se trudli po svojih najboljših močeh.

Drugače, pa glede izjave za Ronaldota, da vas ni sram, da VSA NI SRAM. Človek se tira po igrišču gor in dol, dela kot nor, daje gole in predložke. En pa pravi naj gre v španijo... ti bodi raje tiho, ker Ronaldo je le človek, ki se trudi, dela za dobro ekipe (če daš gol, je pomojem dobro) in ne more vedno biti izvenzemeljski in sam igrati na igrišču. Ronaldo naj le ostane in to še dolgo let, saj bi vsaki klub na svetu lizo prste s takim igralcem.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 1. januar 2008, 20:55:23

Kaj bi se dalo kje gol videt lepo prosim??
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Omč dne 1. januar 2008, 20:57:55

Če je kdo mojega mnenja...
Nani in Saha wtf?
Nani tud 3 uspešnih podaj ni skup spravu. Saha ma pa teritorij od sredine pa do kazenskega prostora po sredini pa sam gor pa dol se sprehaja. Kdo misl da bo SAF v prestopnem roku ukrepal?
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. januar 2008, 21:02:40

Nani je bil danes uredu, še posebaj drugi polčas. Če boste vedno samo mižali in videli samo slabe stvari ga pač ne boste nikoli imeli radi in ga sprejeli v klubu. Danes si ne zasluži TAKE graje.

Saha pa ja... bil je slab
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 1. januar 2008, 21:09:19

Kok sem gledu Sahaja zdaj in prejšno tekmo, se mi je zdelo kot da ga je strah bol ostro iti na žogo, res da je biu veliko časa poškodovan, vendar malo bolj bi pa mogel bit, nevem no.
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 21.krog; Manchester United:Birmingham City; 1.1. ob 4h

OdgovorNapisal/-a bene dne 1. januar 2008, 21:58:20

Verjamem da je bil J23 verjetno se pod vplivom alkohola od vceraj... ko je pisal ta post... ki je res prehud in neprimern. To da Ronaldo hoce zadeti na vsaki tekmi, je bilo jasno ze takrat... ko je sfejko tisti penal v zadni minuti.... ko smo vodli te 3-0... on pa sal za bzv fejkat in se vpisat v strelce. Ampak jaz v tem ne vidim kaj prevec slabega, seveda dokler pri tem ne zacenja egoistit. In roko na srce... danes tega nisem vido pri njemu. Morda je blo par situacij...... verjetno najbolj mislis tisto kontro, ko sta se mu levo in desno odkrivala Tevez in Park.. on pa je sam sprozo in je potem nekdo od branilcev blokiro. Vprasanje ce bi blo tu bolj smiselno podat..... ker vrjetno bi zoga koncala v mrezi ce se nebi blokiralo. Kjerkoli pa si ti to vido dans... da je v vecih primerih strelav ko bi lahko podal... pa sem preprica da je vedno streljal v realnem polozaju, v polozaju ko bi komot lahko zadel.... tak da....

Najbolj me je razocaral Nani. Enostavno ne morem verjet... kolko podaj tip zabeje..... pa dobro nebi reko da bi slo za neke dolge podaje... prenose.... podaje iz tezkih situacij... on zajebe take na easy podaje... ko da al premocno, prepocasi... ap v ne na pravo mesto. Nevem kaj mu spila.

Sigurno pa sem pune vesel Parka.... res je to to kaj smo rabli. Ob takih igrah Nanija.... sem skoraj rajsi zato, da ko Giggs pociva... zacenjamo na levi raje z Parkom kot pa Nanijem!
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron