United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 15. januar 2017, 21:56:43

Moti me samo tretma dolocenih igralcev. Saj smo vsi videli, kaj se je zgodilo med polcasom z Cityjem. Sploh pa smo meli na mestu kjer je igral Pogba najvec moznih resitev. Ni to dobro in fer do ostalih igralcev in ustvarja se obcutek, da sta dolocena igralca priviligirana.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. januar 2017, 22:23:35

Miha, Poolovi olupki so igrali remi z Unitedovo super močno postavo in dolgo klopjo (besede Matica septembra 2016), sredi Manchestra. Onemogočili so našo vezo, katero zdaj kritiziraš in zahtevaš okrepitve. Do danes pa so bili Carrick, Ander in Pogba skupaj, takorekoč nezlomljivi.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 15. januar 2017, 22:43:48

knoxvill je napisal:Kakšna kazen in počitek mu zgleda nebi nič škodila.


Njega in butastega nesposobnega lenuha v napadu na klop ali na tribuno. Že celo sezono zavirata ekipo.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 15. januar 2017, 22:46:46

infinity je napisal:Pogba je vlekel voz zadnja dva meseca, tako da ne gre zdaj skočiti takoj nanj, ko mu enkrat ni šlo. Na žalost je pač to bil derbi z Liverpoolom, ampak kot tudi rečeno mu soigralci niso pomagali oz. niso izničili njegov slab dan.

Torej če Pogbaju ne gre, potem sredine ni. Pošten zaključek. Trenutno z Zlatanom najbolj pomemben igralec te ekipe.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 15. januar 2017, 22:47:11

Grega kaj si sploh hotel povedat? Saj nihče ne oporeka, da je bila sredina slaba in da je Muri zasral s tem, ko se ni pripravil na presing Kloppa, kar je itak njegov trademark.
Sredina pa vsi vemo, da je švoh in da smo ob poškodbi enega od Carrick/Herrera/Pogba v velikih težavah. Oziroma če ima kdo slab dan, kot danes, ker na klopi preprosto ni menjave.

Matija :) poglej še zadnji njegov komentar.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. januar 2017, 22:54:09

Ko se bomo naučili zaključevati številne priložnosti na takšnih tekmah bo lažje. Zato pa je Van Gaal zmagoval derbije, ker nismo vedeli kaj delamo na igrišču in 1x udarili na gol pa zmagali(ie Rooney gol na Anfieldu po strelu Fellainija med 4 igralci Poola), mali klubi pa so vedno imeli šanse proti nam..

Pogba je bil danes beden, ampak Martial je bil veliko slabši. Imel je šanso prefukat tistega froca tam, ki je bil shaky as fuck, pa ni bilo nič od njega. Še tam sta z Mhkijem zjebala šanso, on pa z petko poizkušal.

Kot je napisal zimi(čeprav za Herrero vsi pravijo da je bil danes naš najboljši in se je najbolj boril), kaj pa so naredili Scouserji? Prvo Jones ker ne zna podat De Gei in potem še Pogba s smešno reakcijo. To pa je bilo to od njih. Podajali so si zadaj in nabijali balon naprej, ko smo hoteli stisnit. Brez nevarnosti, brez šans dokler nismo mi šli gong ho na njih. Obrambo pa odigrali vrhunsko, Lovren življenska predstava, koliko žog je izbil z glavo.

Everton je danes proti Cityju udaril 4x na gol(ja ja vem, Claudio Bravo :lol: :lol: ) ampak to je point velikih tekem. Vsi igrajo previdno in ne tvegajo, zato vsaka malenkost in glupost šteje. Tako pač je. Liverpool je prišo po to piko z oslabljenim moštvom in jim je ratalo. Mi smo za drek pred golom, spet smo plačali kazen za to kot že neštetokrat letos. Bo v prihodnje bolje. Upam :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. januar 2017, 6:22:59

Miha kolikor sem sezanjen, je forum zato da pišeš mnenja gor. Napisal sem ga, pa ti spet nekaj ne paše. Al te moti, da sem Pogbaja pohvalil in se ne moreš kregat, ti pa tko slabe volje in rabiš strest jezi nekam :D

Saj slej kot prej bo konc foruma, pa boš imel mir. Si me pa s tem spomnil, da še vedno nisem nakazal Nejcu za forum ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 16. januar 2017, 9:17:20

Matija je napisal:Torej če Pogbaju ne gre, potem sredine ni. Pošten zaključek. Trenutno z Zlatanom najbolj pomemben igralec te ekipe.


Tocno to. Vceraj je bil se nabolj pomemben igralec nasprotnega mostva.

Ce nekdo igra slabo ga trener menja..pa ce je to bog nogometa, legenda kluba, milijonski rekorder ali pa novi Ronaldo. Nevem po kiri logiki oz merilu eni odgovarjajo za svoje predstave drugi pac ne.

Pa ne recem da Pogba ni oz nebo postal WC igralec, ampak tisti realni gledalci (Matija in zimi ne berita vec naprej) smo vidli, da nas je vceraj zal stal zmage.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. januar 2017, 9:55:10

GoUp je napisal:Miha kolikor sem sezanjen, je forum zato da pišeš mnenja gor. Napisal sem ga, pa ti spet nekaj ne paše. Al te moti, da sem Pogbaja pohvalil in se ne moreš kregat, ti pa tko slabe volje in rabiš strest jezi nekam :D

Saj slej kot prej bo konc foruma, pa boš imel mir. Si me pa s tem spomnil, da še vedno nisem nakazal Nejcu za forum ...


Grega ti skoz iščeš prepire, v vsaki temi komaj čakaš da boš kaj kontra napisal in provociral. Poglej kdo je začel tudi v tej temi. Če se kdo želi kregat na forumu, si to ti: že zadnjih 5, 6 let. Letos z mano, ker sem pač bil za prihod Murija, ti ga pa nisi prebavljal.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. januar 2017, 10:06:04

knoxvill je napisal:Pa ne recem da Pogba ni oz nebo postal WC igralec, ampak tisti realni gledalci (Matija in zimi ne berita vec naprej) smo vidli, da nas je vceraj zal stal zmage.


Vedno ste mi smešni tisti, ki se dvignete nad forum: mi realni, mi, ki smo opazili. Vsaka čast vam vednežem :)
Kdo je napisal, da nas je zmage stal Pogba s tisto neumno 11m? Tudi jaz sem to parkrat omenil. Če bi vsaj kdaj prebrali kaj napišete ...

Lej, fora je, da se strinjamo, da je Pogba včeraj igral katastrofalno. Bi ga moral Muri menjat? Če bi bil to kdo drug bi ga, ampak 1. Pogba je zadnje čase igral dobro - npr. pri Palacu away je imel tudi relativno povprečno tekmo, pa je na koncu dal ključno podajo do Ibre; 2. man management: se spomniš ko je RvP gnojil 10 tekem in potem away dal gol proti Stokeu? In skočil v objem Fergija? Včasih pač igralcu ob slabši predstavi ne zariješ takoj noža v hrbet ampak mu daš support, da vidi, da ima podporo v trenerju.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 16. januar 2017, 10:38:28

V luft skakat zaradi te tekme ali Pogbajevih možganskih prdcev res nima smisla. Z ozirom na res dolg niz zmag in impresivno formo v zadnjem mesecu je bilo pričakovati tudi kakšno tako predstavo.

Pa izenačenje v izdihljajih tekme tudi ni kar tako za odpis. Kapo dol Ibri.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a braul dne 16. januar 2017, 15:15:03

Glede na potek tekme pošten remi. Kaj bi bilo, če bi bilo, pa pustimo. Pogba je to kriljenje z rokami ob prekrških sedaj začel uporabljati še za druge namene. Smešno je tole izpadlo res in nimam pametnega komentarja. Sicer pa me že splošno moti njegovo grajenje žoge, ki to sploh ni. Na tej tekmi pa je to bilo še posebej izraženo, ko je izgubil nekaj važnih žog na sredini. Hitro oddajanje žoge in predvsem dolge podaje pa so njegova odlika in tega se bo moral še večkrat posluževati. Se strinjam, da se človeka ne menja takoj in se mu pokaže suport (lep primer je tudi Fella), ampak mogoče pa bi za streznitev Pogbaju to že samo enkrat koristilo. Vedno, ko ima "hudo" frizuro igra slabo :D

Drugače pa gremo dalje nabirati točke, saj je zaostanek do 2. mesta še vedno zanemarljiv, mi pa smo v lepi seriji in naj se ta nadaljuje z zmagami. Pravi test bo že naslednje gostovanje pri Stoku.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 16. januar 2017, 16:18:24

Sem globoko premislil čez dan in sem mnenja, da je potrebno Pogbaja za nekaj časa posediti na klop. Tako se mu bo pokazalo, da ni bog. Namesto njega pa naj igra Fellaini. Aja, njega nihče ne mara. Potem pa poskusimo kar z Damianom na CM.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. januar 2017, 19:18:44

Matija je napisal:Sem globoko premislil čez dan in sem mnenja, da je potrebno Pogbaja za nekaj časa posediti na klop. Tako se mu bo pokazalo, da ni bog. Namesto njega pa naj igra Fellaini. Aja, njega nihče ne mara. Potem pa poskusimo kar z Damianom na CM.

Lahko Valencia. Ima izkušnje na vezi in istočasno Pogba na klopi ;)

Mihec tebi pa nima smisla več pisat. Če sem v tejle temi koga prcal, potem pa maš res že službeno deformacijo. Matr še infinity je našel nekaj s čimer se strinja, pa mava vedno nasprotna mnenja :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 16. januar 2017, 20:45:54

Ah, škoda da ni zneslo za zmago. Prvič, ker je bil to pač Liverpool, drugič, ker bi si dokazali, da znamo tudi proti top ekipam, kar nam letos ne uspeva in bi to pomenilo stopničko višje, tretjič, ker bi se močno približali drugemu mestu.

Ampak vse bolj verjamem, da je ekipa na pravi poti do uvrstitve med top4, kar mi je bilo še pred nekaj meseci nepredstavljivo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. januar 2017, 22:37:12

GoUp je napisal:Matr še infinity je našel nekaj s čimer se strinja, pa mava vedno nasprotna mnenja :D


Saj sem se strinjal s tabo v dost stvareh. Predvsem v tem, da so igrali z neko zavoro. Nek Henderson je zdominiral sredino in odgiral bolje kot vsi naši. Muri bi moral bolje vedeti, kaj pripravlja Klopp. Že zdaj mislim, da bo podobno proti Cityu. Leicester, Everton in Chelsea so pokazali, kako se nadigra City, Muri bo pa pomoje spet preveč previdno šel v tekmo. Te tekme proti top4 so žal preveč previdno odigrane. Čeprav dejansko verjamem, da je včeraj igrala naša trenutno najboljša postava. Bi pa moral Martial večkrat preigrati tistga mladinca pri njih.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 16. januar 2017, 23:08:19

Martial je imel po situacije ena na štiri in nobenega resnega prostora za prodore. Za sabo pa Darmiana, ki mu v napadu ne predstavlja kakšne pomoči. Ni imel ravno lahkega dela. Tekma se je izgubila (včerajšnji remi mi prej predstavlja izgubljene točke kot eno pridobljeno) drugje. Bi sredina imela malo več kontrole nad tekmo in bi tudi Martial prihajal v več situacij, ko bi lahko pritiskal na mladinca pred sabo.

Kar se pa Pogbaja tiče. Sem pa že po prejšnji tekmi napisal, da me preseneča, da se ne bolj izpostavlja njegovih dobrih predstav. Bi tako odigral kdorkoli drug (Herrera, Carrick, Scholes, itd.) in bi se jih kovalo v zvezde. Pri Pogbaju je precej večja zadržanost, čeprav po ne vem koliko letih smo letos prvič izgledali kot neka prava ekipa na sredini (seveda po zaslugi cele trojice ne samo Pogbaja). Koliko let smo se pritoževali nad neobstoječo sredino, najslabših delom ekipe. Še par let v Fergusonovo ero. Ampak zdaj po eni tekmi je več kritik za Pogbaja kot je bilo prej pohval skupaj. Pač je mel slabo tekmo. In ne, ne verjamem da je razlog zato njegova osredotočenost na frizuro in twitter med tednom. Takšne reči mi bodo šle precej bolj na živce, če bo konstantno v slabi formi. Kot Depay npr. Do takrat pa si zasluži malo rezerve. Upam da že naslednji vikend udari nazaj.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 17. januar 2017, 10:15:14

zimi je napisal:Vedno ste mi smešni tisti, ki se dvignete nad forum.


Tu se moram strinjat s tabo. Če potegnemo direktno vzporednico z Unitedom, je tudi že Muri pred časom rekel, da noben igralec ne sme biti nad klubom...al je bil to en drug trener? ;)

Kar se tiče Pogbaja in tekme dne 15.1.2017 ob 17 uri pa samo še to.
1. Si je Pogba s predstavo zaslužil menjavo v drugem polčasu? JA
2. Smo z njegovim obstankom v igri pridobili kaj več, kot če bi v igri ostal Carrick? Po mojem mnenju NE.
in še 3. More Pogba začet naslednjo tekmo v prvi enajsterici? Absolutno!

Upam, da sem razjasnil svoje stališče in da nebo več treba iz konteksta jemati mojih zapisov. ;)
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. januar 2017, 13:36:59



Se vidi kako je Liverpool odigral v obrambi, da se je fucking Coutinho vrgel kot da gre za življenje in smrt :) . Ne vem če ne bi bil gol, glede nato kako sami so bili Pogba, Ibra, Felly..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: United:Liverpool, 15.1.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. januar 2017, 20:32:47

Kar se tiče Pogbaja, Chiellini je rekel, da je po njegovem odhodu moral Juve spremeniti način igre, kar se močno pozna v njihovih predstavah in da je ob Pogbajevi prisotnosti Buffon imel nepredstavljivo manj dela.

Tudi če ima slabšo predstavo, pa čeprav na derbiju, se takšnega igralca težko menja.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov