Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 21. januar 2017, 18:02:46

Takšne nesposobnosti v napadu pa že dolgo. Igrali smo kot neke male punčke. Beda res. :evil:

Na koncu le nekako mešani občutki. Čestitke kapetanu. Prava mojstrovina za zgodovino.

Se pa iz letala vidi, da je naša sredina izžeta. Faking Allen jih je vozil ko šolarčke prvih 20 minut tekme (kot mu je to v tekmi proti nam tudi v navadi). Ni svežine na sredini. Škoda.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 21. januar 2017, 18:07:13

Presnet Stoke. 2x letos so izvlekli remi, ko niso imeli nič od igre. Na prvi tekmi jih je točko podaril De Gea, zdaj so še točko izvlekli iz presnetega avtogola. Ker tista žoga se je morala odbiti v gol, medtem ko je Pogba z bombo nastreljal v edino oviro, ki jo je imel. Ah.

Nisem zadovoljen, kot nisem bil zadovoljen že proti Liverpoolu. To so pike izgubljene, ne pike pridobljene, čeprav se je še to izvleklo v zaključkih tekme. Bi igrali že na začetku tako, kot so od 30. minute naprej in mogoče sploh ne bi bili v situaciji, ko so morali loviti zaostanek. In spet ponovljena zgodba, dokler se ni Pogba spravil v igro ni bilo Uniteda.

Slab: Ibrahimovič. Ne vem kaj je bilo tole danes, ko si ni bil podoben. Že pri tisti podaji Mati je imel kar nekaj sreče, da je sploh spravil žogo skozi. Ampak da ni streljal, ko je imel odprt prostor za strel, potem pa tudi ne vem. Še v situaciji, ko bi lahko se malo ravsal na zelenici ob provokacijah Adama, ni bil pri volji.

Prav tako slab Smalling. Ima poseben talent, kako narediti paniko iz precej osnovnih branilskih akcij. Skoraj ga ni izbijanja, ko deluje neroden in neprepričljiv, izbijanja so v večini precej slaba in izpadajo precej bolj panična, kot je to potrebno glede na situacijo. Rojo je trenutno mojster zanj.

Super za Rooneya. Čeprav je bil precej povprečen po vstopu, pa se mu je enkrat posrečilo izvesti en dober prosti strel.

Mourinho lahko pravi, da ima širino na krilih, ampak kaj ko na tekmah, kot je bila današnja, manjkajo nogometaši, ki lahko skreirajo kaj s krilnih položajev. Na koncu je na desni strani spet bil samo Valencia, ostali pa so se gnetli po sredini. Predložki pa v večini nikoli niso našli naslovnika. Kot ob kotih.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 21. januar 2017, 18:12:35

infinity je napisal: Bi igrali že na začetku tako, kot so od 30. minute naprej in mogoče sploh ne bi bili v situaciji, ko so morali loviti zaostanek. In spet ponovljena zgodba, dokler se ni Pogba spravil v igro ni bilo Uniteda.


Tega jaz nebom nikoli razumel. Kot da se vsakega bojimo, dokler nam ne da gola. Je pa to še samo en dokaz več, da smo si za trenutno stanje najbolj krivi sami.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 21. januar 2017, 18:20:51

V drugem polčasu smo bili totalno nemočni. Prvi polčas je še blo nekaj šans, v drugem smo pa patetično zgledal.
Ibra, Pogba in Herrera ne bodo mogli več dolgo skoz 90min igrat.
Strinjam se s tistim, ki je Smallinga kritiziral. Kako slabo odreagira včasih. Iz nič naredi paniko v obrambi.

Enkrat se bo sreča tud obrnila in bomo mi tekme lažje dobival. Stoke ni imel danes enga resnega strela, pa so skor zmagal. Mi pa spet zadeli prečko, katerih smo letos zadel največ v PL.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 21. januar 2017, 18:30:46


:roll: :roll:
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. januar 2017, 19:17:10

Wayen Rooney :appl:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. januar 2017, 21:47:53

Arrggggghhh, kako so ti dripci odvzeli 4 pike nam, mi ne bo nikoli jasno. 50 strelov na 2 tekmah, mi pa si 2 komada sami damo in 2-2 skupno. A proti komurkoli drugemu jih bom gledal, pa bodo dobili random gole iz napak obrambe ali vratarja. Proti nam pa se gurajo, jahajo srečo kolikor gre, Ibra bi lahko imel enih 7-8 golov proti njim. Kretenburga ne bom niti omenjal, načeloma mi lahko vsi sodniki letos pri nas lepo pušijo kur*c.

Saj sem že napisal proti Liverpoolu, če se ne bomo naučili zabijat golov iz velikih šans, lahko rečemo TOP 4 papa. Niti slučajno si ne zaslužimo da smo 6 ekipa Anglije, ampak naš finishing je eden najslabših v ligi. Arsenal naredi 2-3 šanse, to se cepa vse. Chelsea zabije gol iz pizde materne, pol pa jim zabij če si car. Ibrahimovič ne vem kaj je danes delal, a ga je leva noga bolela al kaj je bil razlog da ni prefukal tega balona proti vratom? Ok podaja Mati je bila okey, Juan je zajebal zadevo. Ne vem pa kaj je tam delal z iskanjem podaje, ko je bil skorajda 1v1 z Grantom?

Ta Smalling. Prav tilta me ko ga vidim igrat. Prav vem da bodo pizdarije, sploh pa ko igra proti kakšnemu napadalcu ki bog ne daj zna skočit v zrak. Pri golu pušno skok, potem pa taval v kazenski prostor, pokrival nobenga in se pomoje on zadnji pipno žoge ki je potem šla v gol. Kdo je zrihtal edini strel Stokea v vrata? Smajla naša, ko ni vedel kje je pa žogo spustil Shaqiriju ta pa udaril v gol. Pa še tam tista situacija(sem prepričan da infinity ima v glavi isto sliko), ko je bil sam v našem kazenskem, nikogar niti približno blizu njega, pa je razpalil žogo tako kot da ga pobesneli volkovi lovijo.. Komaj čakam da se ga proda v neki West Ham ali podobno sranje, ker ga ne morem več gledat. Zdravi Jones vsaj zna podati normalno in brez panike reagira na situacije. Smalling pa nabija žoge, boji se vsakega resnega napadalca ki zna skakat in se gradit, nima nikakršne kontrole nad seboj.

Priložnost spet zamujena, ampak vendarle je to bil Stoke v gosteh. Mourinho ne more nič, če naši ne znajo žoge pospravit v gol. Dobimo pa jih tudi sredi januarja, mrzlo, vetrovno in še polno postavo laufajo. Spored se nam lepo odpira do marca, rivali imajo še številne tekme med sabo, nekateri so v veliko slabšem stanju kot mi.

Čestitke Rooneyu za 250, končno se je končala ta "saga" kdaj bo zabil ta gol..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 22. januar 2017, 10:14:46

Anderson#8 je napisal:Spored se nam lepo odpira do marca, rivali imajo še številne tekme med sabo, nekateri so v veliko slabšem stanju kot mi.


Imamo še Leicester away, kar bo ob naši formi tudi problem. Še bolj skrbi ravno to, da so rivali v slabem stanju in mi ne zmagujemo. Kaj bo, ko bo City začel nazaj zmagovat, mi pa bomo imeli slabšo tekmo? Če že teh, ko totalno zdominiramo nasprotnika ne znamo zmagat :roll:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. januar 2017, 10:58:18

Anderson#8 je napisal:Arrggggghhh, kako so ti dripci odvzeli 4 pike nam, mi ne bo nikoli jasno. 50 strelov na 2 tekmah, mi pa si 2 komada sami damo in 2-2 skupno. A proti komurkoli drugemu jih bom gledal, pa bodo dobili random gole iz napak obrambe ali vratarja. Proti nam pa se gurajo, jahajo srečo kolikor gre, Ibra bi lahko imel enih 7-8 golov proti njim. Kretenburga ne bom niti omenjal, načeloma mi lahko vsi sodniki letos pri nas lepo pušijo kur*c.

Saj sem že napisal proti Liverpoolu, če se ne bomo naučili zabijat golov iz velikih šans, lahko rečemo TOP 4 papa. Niti slučajno si ne zaslužimo da smo 6 ekipa Anglije, ampak naš finishing je eden najslabših v ligi. Arsenal naredi 2-3 šanse, to se cepa vse. Chelsea zabije gol iz pizde materne, pol pa jim zabij če si car. Ibrahimovič ne vem kaj je danes delal, a ga je leva noga bolela al kaj je bil razlog da ni prefukal tega balona proti vratom? Ok podaja Mati je bila okey, Juan je zajebal zadevo. Ne vem pa kaj je tam delal z iskanjem podaje, ko je bil skorajda 1v1 z Grantom?

Ta Smalling. Prav tilta me ko ga vidim igrat. Prav vem da bodo pizdarije, sploh pa ko igra proti kakšnemu napadalcu ki bog ne daj zna skočit v zrak. Pri golu pušno skok, potem pa taval v kazenski prostor, pokrival nobenga in se pomoje on zadnji pipno žoge ki je potem šla v gol. Kdo je zrihtal edini strel Stokea v vrata? Smajla naša, ko ni vedel kje je pa žogo spustil Shaqiriju ta pa udaril v gol. Pa še tam tista situacija(sem prepričan da infinity ima v glavi isto sliko), ko je bil sam v našem kazenskem, nikogar niti približno blizu njega, pa je razpalil žogo tako kot da ga pobesneli volkovi lovijo.. Komaj čakam da se ga proda v neki West Ham ali podobno sranje, ker ga ne morem več gledat. Zdravi Jones vsaj zna podati normalno in brez panike reagira na situacije. Smalling pa nabija žoge, boji se vsakega resnega napadalca ki zna skakat in se gradit, nima nikakršne kontrole nad seboj.

Priložnost spet zamujena, ampak vendarle je to bil Stoke v gosteh. Mourinho ne more nič, če naši ne znajo žoge pospravit v gol. Dobimo pa jih tudi sredi januarja, mrzlo, vetrovno in še polno postavo laufajo. Spored se nam lepo odpira do marca, rivali imajo še številne tekme med sabo, nekateri so v veliko slabšem stanju kot mi.

Čestitke Rooneyu za 250, končno se je končala ta "saga" kdaj bo zabil ta gol..

Zakaj si sploh napisal prvi odstavek? Če ga ne bi napisal, bi imel lepo čitljiv post ;)
Vse si že itak sam sebi odgovoril. 50 strelov kam? Tem dripcem se ni bilo potrebno metati na glavo, saj smo vse sami zajebali. Če bi vsaj streljali na gol, bi zmagali. Tko pa ali je šlo mimo, al pa s hitrostjo strela ene prababice, razen Pogbajeve bombe. Več takih in Linhardovih strelov in vsaka tretja, četrta bi sedla noter.
Drgač pa včeraj nista bila slaba samo Chris in Ibra. Blind? Madonca da bi povprečen Shaw bil boljša opcija kot sta Blind in Darmian. Pogba je verjetno utrujen in njegov doprinos nam najbolj manjka. Fella ne ponudi nič v fazi grajenja igre. Ander ni več polna Duracell baterija. Mata je bil včeraj prav tako zelo slab. Ibra pa čist nezainteresiran. Naj gredo za 4 dni v Dubaj al pa nekam glave zbistrit. Prevcu je pomagalo :)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. januar 2017, 12:39:55

Kakšno kritiziranje. 9 zmag zapored, potem remi proti Poolu in remi proti Stoku away, berem v kako hudo slabi formi je United. Problem ni včerajšnja tekma, problem je bil začetek sezone. Vidi se, da manjka rotacija. Na sredini imamo Pogbaja, Herrero, 36letnega vezista in Fellainija. Odločno premalo za ekipo, ki igra s tremi vezisti in bo imela v sezoni 60 tekem.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. januar 2017, 12:59:42

Matija ti si pričakoval pohod na top4 po tekmi s Poolom. Jst naivnež pohod na naslov :)
Remi proti Stoku nas je fajn oddaljil od osnovnega cilja. Če si včerajšnja tekma ne zasluži kritike, katera tekma si jo je potem sploh? In potemtakem je top4 le fatamorgana za United?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Stoke:United, 21.1.2017, 16.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 22. januar 2017, 20:31:03

Padli na konkretnem izpitu. Treba je izkoristiti vsako šanso, ki nam jo ponudijo konkurenti za top4.

Glavni problem je doseganje golov. Od konkurentov jih imamo po 5-10 manj in to dela razliko na lestvici, nič drugega.

Krasen zadetek Rooneyja. Končno ga je dosegel in zdaj upam, da še nadgradi svojo igro. Če komu privoščim tak rekord, ga njemu. Fucking legend!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost