Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. marec 2017, 16:45:42

Ne mislim da ostali niso bili slabi. Pa da ni Jones gnojil. Ampak kot sem že prej zapisal, si kdo zasluži še večjo kritiko.

Tisti skok na glavo Ibre, je pa itak za zaključek letošnje sezone!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. marec 2017, 17:24:36

Anderson#8 je napisal:Bom kar na kratko: Nabijem vas na kurac, če ne premagate teh češnjic z 3-0 minimalac.

United!


Sem vse povedal že ob začetku tekme. Res goni** se v tr* piz** ma***** vsi.

Ibra, Jones, Pogba za kurac. Prvi spet falil šanse, Jones naredil retardiran penal in 2x mu je guzo rešil Rojo, Pogba pa je itak potem sam vezo igral, ko je Fellaini šel naprej. Klinčev Rooney waste of space tam za napadalcem, Martial prvi polčas še gono tam, potem pa tema. Mata tema, Rashford in Lingard sploh ne vem kaj sta predstavljala. Sploh slednji je tako useless proti zaprtim ekipam, da ne vem kaj se od njega pričakuje. Je pa res da nekih drugih opcij niti ni bilo(brez Armenca smo 40% slabša ekipa). Ni izgovorov za ta remi. Bournemouth je za kurac ekipa, ki še v letu 2017 ni osvojila niti ene same pike in puščajo gole noter kot kurbe v bordelu. Chelsea jim je vzel Akeja in od takrat ne vedo kje so. Boruc pa se je itak vedelo da bo imel tekmo, takoj ko smo 3-4x nabili v njega na začetku, da se je olupek stari ogrel in sem prepričan, da bi ubranil še 5 penalov zapored, če bi imel šanso, ker sem ga videl kako se je palil in prsil okrog.

Ampak kot sem že dejal pred časom, 2 leti smo gledali ogaben fuzbal, kjer nismo pripravljali šans in smo si samo podajali na naši polovici. Letos pa pač plačujemo za vse lucky gole in rezultate, ki smo jih ukradli proti mnogim ekipam. Ko smo imeli 1 ali 2 strela na gol, pa smo vse zadeli. Če se samo spomnim vsega, pa kolikokrat nas je zguzil De Gea, mi je vse jasno.

TOP 4 je pravljica. Mi bi se morali boriti za prvenstvo, ampak nismo zabijali proti kanon futrom. Tako pač je, treba izkoristit priložnosti. Ne moreš pričakovati rezultatov ko Mata fali gol iz 1 metra in iz 83 strelov na 2 tekmah daš po 2 gola ipd..

Najboljše all in na Europa League sedaj, ker spored v aprilu in maju bo retardiran.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a infinity dne 4. marec 2017, 18:06:46

Posamezniki gor in dol, mene dosti bolj muči, poleg seveda položaja na lestvici, tale drugi polčas, ko United ni bil sposoben pritisniti na deseterico gostujočih nogometašev.

Prvi polčas je bil čist ok, priložnosti so padale, napadalci so jih kot običajno zapravljali, skratka vse normalno. Za konec polčasa so si še izborili številčno prednost in po vsaki logiki bi morali spremljati polčas ofenzive Uniteda. Ampak ne, vsi po vrsti so popolnoma ugasnili. Martial redko pri žogi, Mata povsem neviden, Ibrahimovič ga je lomil po svoje, itd. Čisto sesuti. Razumem da utrujenost dela svoje, ampak vseeno je bila tale tema danes precej nepričakovana.

Bom pa se še stotič ponovil in napisal, da se še kako pozna, ko ni Herrere v igri. Človek doprinese toliko ene energije, ter preteče toliko, da prekrije enega večjih minusov pri trenutnem Unitedu. Že če pogledamo današnjo enajsterico, ko v oči bode da ni enega pravega "delavca" v ekipi. Zato sem že pred tekmo napisal, da je postava bolj tako tako, bolj odvisno od tega kaj bo Bournemouth pokazal in v kakšno igro jih bodo prisilili.

United svoj bonus pokrije že s 35 letnim Ibrahimovičem, kar se tiče teka in pokrivanja prostora. Ampak namesto da bi ga obkolili s soigralci, ki bi pokrivali njegov delež, igrajo sami taki, ki še sami predstavljajo podoben kaliber nogometaša kot je Ibrahimovič. Za njim igra tako Rooney, katerega noge so vedno vprašljive. Levo Martial, kateremu glavna kritika je bila letos ta, da se ne dobro giblje brez žoge v nogah. Desno Mata, ki sicer teče kolikor je sposoben, ampak vemo kaj je njegov problem. Na sredini pa še eden pol penzijonist Carrick in Pogba za katerega morem reči, da če me je v čem razočaral, je ravno to, da ni takšen atlet, takšna mašina, kot sem pričakoval da bo. Sploh sem si (pre)velike upe naredil zaradi njegovega debija, ko je tip drvel gor in dol, ukradel žogo na svoji polovici in v polnem šprintu prenesel žogo globoko na naprotnikovo polovico. Od takrat še čakam na kakšno takšno njegovo predstavo. No, za češnjo na tortici, imaš pa Fellainija za menjavo.

Zato pa je Herrera letos zlata vreden.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. marec 2017, 19:17:33

Zalostno. Ne znamo igrat proti bunkerju, niti ene sanse si nismo pripravili. Pogba je bil za mene najslabsi. Naredi ful nekih trikov, ki niti malo ne koristijo, veckrat se pri posesti zoge tudi zapleza. Da ne govorim o tistih dveh sansah ob koncu tekme, ko je obakrat odreagiral kot amater v vaski ligi.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. marec 2017, 21:10:15

Sem mislil, da takšnih tekem ne bo več. Vsi gonijo o neporaženosti od novembra dalje, ampak še vedno smo na gnilem šestem mestu. Problem so remiji. Sedmi na Old Traffordu se mi zdi. Preveč takšnih tekem. Preveč izpuščenih priložnosti. Na koncu nam bo zmanjkala ena zmaga za top4. Slabo, slabo ...

Ko Ibra fali penal je poraz neizbežen. Tip je kralj, daleč najboljši igralec, ampak kruta resnica je, da fali ogromno šans.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a zimi dne 5. marec 2017, 22:24:52

http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... ign=ManUtd

Dobri odgovori Ibre. Razen tistega, da mu je on v komolec priletel. Kot tista s sodišča, da mu je žrtev 7x padla na nož.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Manchester United-Bournemouth, 4.3.2017, 13:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. marec 2017, 7:24:08

Me je zimi osebno prepričal, da sem si pogledal tekmo v posnetku. Pa moram reči, da sem bil prvih 20 min še presenečen, saj smo igrali dobro, imeli tudi kar nekaj šans in bi morali že zdavnaj zabiti (Pogba, Ibra, Wazza), to je prvo. Drugo je, da smo gol dali spet bolj slučajno. Potem pa tema. Sploh drugi polčas z igralcem več, pa brez idej in tuga. Kot je že bilo splošno ugotovljeno, je bil Ibra tokrat čisto nekje drugje z glavo in potem dobi do takrat po katastrofalni tekmi še "čast" streljat penal za zmago, bravo.In tako spet stagniramo na tem dolgočasnem šestem mestu že pol leta...Jonesu pa se je poznala odsotnost, saj ga je tudi kiksal, kot že dolgo ne.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost