Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2017, 16:54:03

Martial,Mata,Miki,Rooney,Carrick, Darmian,Chris + Blind,Fellaini,Ibra,Shaw,Jones,De Gea
To so vsi potencial za odhod poleti :)

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. maj 2017, 17:02:30

zimi je napisal:Kak ste tečni hejterji Murija ali celo Uniteda. A da si želiš, da ga Arsenal čimprej zabije? Bravo, pravi navijač Uniteda :roll:


Sem lepo objasnil moje mnenje in nisem kar iz lufta privlekel, da mi gre Muri na živce. Si pa sam videl prvi polčas, kako smo noro dobri!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. maj 2017, 17:04:05

Najlažje je pa izpostaviti minuse igralcev in ekipe :) In terati 3/4 ekipe v championship :)

To je treba zmagat danes.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 17:11:47

Kaznovani za posrano igro v napadu. Par minut so si podajali na par metrov in noben ni kazal interesa, da bi sam kaj odigral. Trije kreativni vezisti v igri in od nobenega nič.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2017, 17:12:58

Giggsy je napisal:
zimi je napisal:Kak ste tečni hejterji Murija ali celo Uniteda. A da si želiš, da ga Arsenal čimprej zabije? Bravo, pravi navijač Uniteda :roll:


Sem lepo objasnil moje mnenje in nisem kar iz lufta privlekel, da mi gre Muri na živce. Si pa sam videl prvi polčas, kako smo noro dobri!!


A navijaš za Murija ali United?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2017, 17:26:01

King_Cantona_7 je napisal:Najlažje je pa izpostaviti minuse igralcev in ekipe :) In terati 3/4 ekipe v championship :)

To je treba zmagat danes.

Kaj več si ne zaslužijo. Ali pa Muri ne. To je katastrofa, predstave Uniteda zadnja 4 leta!
En kurac špila v gosteh kot zmešan, drug doma, tretji ma niz nepremagljivosti, celokupno gledano so pa vsi trije isti šmorn!

Da nas takle Arsenal, tkole namaha, je milo rečeno sramota. Pa ne mi s poškodbami in da pol ekipe manjka. Skoraj ista ekipa, je lani zmagala.

Welbeck je pa samo odraz vsega, kar se Unitedu dogaja zadnja leta. Mancunian in se veseli doseženega gola proti Unitedu!

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2017, 17:33:15

Muri je prišel, da bi kaj spremenil. Pa dela vse isto: Mata na RW, Rooney v sredini, čeprav se je hvalil pred sezono, da ne bo igral na sredini.

To pomeni konec top4 upov, kar je glede na vložek pred sezono katastrofa. Bolš, da zmagajo EL, ker če ne lahko vsi spakirajo.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 17:45:46

Če bi se tekma igrala na Old Traffordu bi si še mislil, da ima Rooney testimonial. Prijateljska tekma, eni bolj nezainteresirani kot drugi. Zraven vidiš še kapetana Uniteda kako se veselo objema in pozdravlja v tunelu. Človek je bil soigralec Roya Keana in je odigral par tekem v času, ko je bil pravi derbi med omenjenima kluboma, ampak očitno se ga ni ravno primilo kaj. Keane bi mu vtrgal glavo za podobne neumnosti. In ne mislim zdaj desetletje nazaj, ampak še danes bi si dal duška. Pa ne samo nad njim.

Ko bi vsaj Arsenal bil za kaj, ne pa da te premaga podobni šmorn od ekipe. Brez tistega odbitka so bili podobna žalost.

Tuanzebe dobro. Izmed vseh ga je še najmanj sral. Tam ga je Smalling potiskal v drek, potem enkrat še De Gea, ampak je svoj del opravil dobro.

Žalostno, da je tale ekipa vredna na papirju ne vem koliko, ampak zraven se sprašuješ kako za vraga. Od kod? Podobno kot prejšnjo tekmo razočaran nad Mkhitaryanom. Za ostale že lep čas vem koliko so dejansko vredni, ampak on bi pa res lahko pokazal kaj več. Sploh ker za razliko od nekaterih ni odigral vseh možnih tekem. Ne pa da je hitro padel v povprečje celotnega kadra.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 17:50:38

Rooney v sredini, čeprav se je hvalil pred sezono, da ne bo igral na sredini.

Mislim da se je Mourinho dobro uštel v pričakovanjih kakšnega Rooneya bo dobil. Tako je šel od prve postave, nato obvezne menjave in zdaj to nogometaša, ki je uporabljen samo še v nuji. Itak je pa vseeno kje igra.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2017, 17:55:42

Se spravljate na Wazzo, pa je odigral mizerno število tekem. Za tole sramoto v prvenstvu je kriv en in edini, Mourinho!!!
Pred sezono se je hvalil naj pozabimo Moyesa in Louisa, ker da je prišel nov veter. Škoda za tak veter, ker tole je še slabše kot pod Louisom obe sezone. Na nivoju Moyesa, če ne slabše.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. maj 2017, 18:00:04

Samo zmaga v EL jih reši pred gnevom navijačev. In še dobro, da je finale po koncu EPLja, kajti v primeru neuspeha se jaz raje ne bi prikazal na OTju na zadnji tekmi sezone.

Popolnoma nezainteresirani in razlgašeni. Potrebno bo zjagati liderje, kapetane in zvezde ki to niso in pripeljati nove obraze. Pred tedni je bil kapetan Young, enkrat je bil kapetan Herrera se mi zdi in sta svoje naloge oddelala kot gospoda. Potem pa gledaš tole žalost, ko ne veš kdo bi bolj želi da je tekme čimprej konec.

Vsaj nekaj nosilcev igre se je danes spočilo, če je že ostalo zanič. Proti Celti moramo iti naprej, prednost je, igra se na OT. Tekma v Stockholmu pa bo verjetno največja v tem desetletju, evropska lovorika + mesto v CL.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 18:06:01

Se spravljate na Wazzo, pa je odigral mizerno število tekem.

No, daleč od tega, da bi krivil Rooneya za celotno sezono. Kvečjemu zlahka priznam, da ga je Mourinho dobro odrezal skozi sezono, brez kakšnega medijskega pompa, ki smo ga bili vajeni vsakič, ko Rooneyu ni kaj odgovarjalo. Vseeno pa ne morem mirno požreti nekatere njegove predstave, današnje npr. Zanič pristop od človeka, ki bi moral vedeti bolje, kako se je potrebno lotiti derbija. Kapetan pa tak. Sej Carrick ni nič boljši, zato sem pa še nedolgo nazaj pisal, kako pozitivno je presenetil Young v tej vlogi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 18:07:20

Pred tedni je bil kapetan Young, enkrat je bil kapetan Herrera se mi zdi in sta svoje naloge oddelala kot gospoda.

Fellaini, ne Herrera. Ampak ja.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. maj 2017, 18:12:44

@GoUp Ja, igrajo v kurcu, takšni vložki in ne moremo priti med prve štiri, zaslužijo si kritike, ampak razprodajati pol ekipe ni rešitev oz. meji na še večjo nerazsodnost oz. izgleda kot igranje Fife oz. verjetno si namerno pretiraval :)

@infinity Kaj pomeni zdaj to izpostavljenje Rooneyja? Tip je bil danes še najbolj nevaren za Cecha, škoda edino ker ni podal Mati, želja in volja pri njemu itak nista bili nikoli vprašljivi, kote je sicer izvajal slabo (ne vem, zakaj prekinitve niso domena veleasistenta Mkhitaryana). In seveda prvega pribiti na križ Rooneyja! Kot je že dejal GoUp, letos je igral najmanj v 13-ih letih, tudi takrat, ko smo izgibljali ga ni bilo, in še vedno je eden in edini razlog za peto mesto na lestvici :) Da pa to še ni dovolj, je prikladno vreči na plano blesav kontra "argument", o objemanju v tunelu?! Daj, reci še to, da je pred desetimi leti fukal staro prostitutko in je to krivo za povprečnost Uniteda in krizo na bližnjem vzhodu :roll:

Ogabni so ti porazi proti Arsenalu, ko zadeneta faking Xhaka in Welbeck, svoja druga gola v sezoni. Prvi polčas ni bil slab, potem pa petminutni blackout. Brezveze. Mourinho sredi sezone in zadnji mesec ob vseh poškodbah goni iste igralce brez počitka, zdaj ko se nam ob novem darilu Liverpoola ponudi šansa za četrto mesto, pa proti Arsenalu igra z debitantoma, Jonesom in Smallingom po mesecu dni in Carrickom ter Rooneyjem 90 minut. Ampak vseeno, ta postava bi morala biti danes bližje zmagi, pa imam v stilu zdanjih let občutek, da gledam jebeni Blackburn. Pohvale pa Tuanzebeju.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. maj 2017, 18:15:10



Trenutek tekme. Ko se tak zicer zajebe iz strani igralca ki je zabil 252 golov za klub, potem nimaš šans zmagat tekme. Story of the season, isto je zajebal Ibra proti Liverpoolu ter Mkhitaryan/Herrera proti Cityju.

Itak pa nima veze, v nobenem primeru mi ne bi zmagali 3 zapored na gostovanju v roku 14 dni. Saj nismo roboti. Europa League je najbolj pomembna zadeva ta hip, to je dejstvo.

Tuanzebe moj MOTM. Eliminiral Alexisa iz igre totalno. Bravo. Tista dva papka na CBjih sploh ne bom komentiral, lahko pakirata z Rooneyom kovčke letos, molim da se to zgodi.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. maj 2017, 18:16:16

infinity je napisal:
Pred tedni je bil kapetan Young, enkrat je bil kapetan Herrera se mi zdi in sta svoje naloge oddelala kot gospoda.

Fellaini, ne Herrera. Ampak ja.


Za Fellainija vem, mislil sem da je bil enkrat tudi Herrera. Potem pa še toliko bolje. Spomnim se kako je spodbujal soigralce in miril ko je bilo to potrebno. Zame zagotovo prva izbira kapetana za naslednjo sezono.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 7. maj 2017, 18:22:58

Vsaj zaključili smo s tem nizom neporaženosti, ki je bil več ali manj pesek v oči.

Spravit Europo pod streho, poleti pa prevetrit glave, če že ne kader. Ni vse tako črno kot zgleda na prvi pogled, vseeno pa se bo moral mariskdo pogledati v ogledalo po končani sezoni.

(Offtopic, naj še odpiram teme za tekme (predvsem za Celto), glede na to, da smo izgubili? :D )
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 7. maj 2017, 18:23:12

Zgleda sem edini, ki se ne sekira pretiroma zaradi tega poraza. 6. ali 5. mesto na koncu je vprašanje statistike.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2017, 18:26:01

King, menjamo trenerje kot po tekočem traku, pa vsako sezono ista pesem. Pa ko bi bila ista pesem. Iz sezone v sezone slabše! Saj imajo managerji velik vpliv, ampak pr Unitedu že nekaj sezon tudi trobimo, da nekaj ne štima v slačilnici. Očitno bo potrebno slačilnco prefukat (še opravičujem ampak so me totalno razjezil) od tal do stropa! Ima pa Mou veliko masla na glavi, s svojim kritiziranjem igralcev, pljuvanjem čez dobršen del njih, žaganjem pol ekipe in trmarjenjem z nosilci v igri na nepomembnih tekmah.
Vse skupaj tole, mi prava zmes. In bo trajalo po moje še vrsto let, da se kaj naredi. Po moje kakšno desetletje po odhodu Alexa, da bomo konkurenti za naslov prvaka.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2017, 18:33:01

ManRed je napisal:(Offtopic, naj še odpiram teme za tekme (predvsem za Celto), glede na to, da smo izgubili? :D )


Ja, ker to kvalitetno nardiš :)

GoUp je napisal:Iz sezone v sezone slabše!


Lahko obrazložiš? Predvsem kaj je letos slabše kot lani.

GoUp je napisal:Ima pa Mou veliko masla na glavi, s svojim kritiziranjem igralcev, pljuvanjem čez dobršen del njih, žaganjem pol ekipe in trmarjenjem z nosilci v igri na nepomembnih tekmah.


Ima Muri dosti masla in se strinjam. Ampak če smo lahko kaj pričakovali od njega je igranje prve 11 vseh 60 tekem - to je delal v Chelseaju, Interju, Realu. To zame niti ni presenečenje.

infinity je napisal:
Rooney v sredini, čeprav se je hvalil pred sezono, da ne bo igral na sredini.

Mislim da se je Mourinho dobro uštel v pričakovanjih kakšnega Rooneya bo dobil.


Imel je celo poletje priprav. Naj ne sere. S tem ko je danes dal Rooneya na sredino je samo dokazal, da zadnje čase deluje, kot da random izbira igralce in postavitve. Pa tudi kapetane in vratarja.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov

cron