Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 18:35:53

in še vedno je eden in edini razlog za peto mesto na lestvici

Ko je že govora o blesavih argumentih. Vedno ko je govora o Rooneyu pride do tega, da se ga začne prikazovati kot žrtev. Vsi proti njemu, kriv za vse, itd. čeprav nihče ne trdi to. Na koncu se ti še ubožček zasmili.

Objemanje v tunelu ni vredno omembe, zraven pa opevamo stare čase, Roya Keana, pomnimo prave derbije z Arsenalom, ko je bilo dejansko vredno sedeti dve uri pred televizorjem. Zdaj pa še izpostaviti ne smeš kapetana, ki se obnaša, kot da je na prijateljski tekmi. Se pa v velikem loku izogibam tisti tezi, da želja in volja pri njem nista nikoli vprašljivi.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2017, 18:44:54

Infinity ko sta to počela Ibra in Pogba prav tako v Londonu, sem bil pa popljuvan, ko sem to omenil ;)
Se pa strinjam. Tole objemanje, smejanje po porazih ipd, presega vse meje zdravega razuma. Ti preplačanci gledajo samo še na keš. Ni več nobene pripadnosti.

Miha, kaj je slabše od lani?! Ena velika kanta nam fali. Ta dva pokalčka, sta vredna pol počenega groša. EL pokal je tud vsaj zame en majhen pokalček. Zmaga v EL mi je vredna samo mesta v LP. Če pa še tega ne osvoji, je sezona slabša od Moyesove.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. maj 2017, 18:49:32

Jose Murinho in nihče drug. On je vodja klana, on je obljubljal, da bo pokoril Anglijo, da lahko pozabimo sranje preteklih let, on je zapravil milijone za okrepitve, on je odgovoren in nihče drug. Če ne zna sestaviti enajsterice, če ne zna motivirati ekipe.

Kot sem že napisal, je bilo res treba gonit najboljšo postavo v Miki miška pokalih in tekmah? Danes je šel evidentno na 0, potem ko je zadeva zakuhala pa model obrne ploščo in notri porine Rašforda in Lingarda??? Čemu, da se mu še ta dva polomita, če mu je vseeno za 4 mesto? To moraš biti idiot, da toliko ne poznaš svoje ekipe, da vidiš, da lahko ob 2:0 za Arsenal in naši brilijantni igri v igro pošlješ 3 Messije, pa ne bo nič drugače. Kaj je problem tega kluba tudi meni ni več jasno, samo tole je že smešno. Ampak, na prvem mestu je za moje pojme še vedno bilo faljeno vse od odstopa Fergija naprej. Prvič trmarjenje pri nastopu Moyesa, za vsako ceno, čeprav tip ni imel nobenega pedigreja, potem smo v sili jedli muhe in pripeljali kontraverznega LVG, za katerega so se nam vsi smejali, samo naši asi v Manchestru so v njem videli odrešenika??? Tip je zapravil vse kar je United gradil 30 let, v eni sezoni. Nato smo mislili, da bomo prenehali z norijo, vendar ne, pograbimo Murihna, ki se je izpel, za katerega se ve kak način dela ima, da zgoni nogometaše, da igra neatraktiven nogomet (pustimo vnemar galaktični Real), se zapre ob vsakem najmanjšem strahu in je bil na dnu po odhodu iz Čelze.

Igralci pa zmedeni iz leta v leto bolj. Komaj se privadiš na enega trenerja in njegove fore, leti drugi, ki si spet ustvari svoj krog ljubimcev, in tako naprej iz leta v leto. Ni čudno, da je igra brez repa in glave in da se potem vrže na zelenico 11 posameznikov, ki imajo skupaj toliko kemije, kot drek v školjki.

Vseeno upam, da vztrajamo pri istem trenerju in ekipi še eno leto. Jasno je da nekateri bodo morali iti, oziroma spremeniti pristop. Samo, da gremo še enkrat čez vse skupaj, bi bili samo na istem drugo leto, kot smo letos. Tako pa upam, da Muriju čez poletje uspe nabildati moralo v igralcih, ki so dovolj kvalitetni, da pokažejo mnogo mnogo več, kot letos.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2017, 20:15:33

GoUp je napisal:Miha, kaj je slabše od lani?! Ena velika kanta nam fali. Ta dva pokalčka, sta vredna pol počenega groša. EL pokal je tud vsaj zame en majhen pokalček. Zmaga v EL mi je vredna samo mesta v LP. Če pa še tega ne osvoji, je sezona slabša od Moyesove.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk


Saj se hecaš. Osvojil je več kot Moyes, višje bo končal, sezona pa je slabša. Care to explain? Zapravil je 100M več, ni pa dobil šampionske ekipe - Evra, Ferdinand, Vidič npr.
Aja, glede EL: če ti je vredna "samo" mesta v LP, zakaj povzdiguješ FA kot veliko kanto? A nam je prinesla LP? Imeli smo pa najbrž podobno lahke tekmece, kot ta mikimaus pokal letos.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2017, 20:18:50

Giggsy je napisal:Ampak, na prvem mestu je za moje pojme še vedno bilo faljeno vse od odstopa Fergija naprej. Prvič trmarjenje pri nastopu Moyesa, za vsako ceno, čeprav tip ni imel nobenega pedigreja


Se strinjam. Ampak koga bi pa ti pripeljal takrat, pred LvG, pred Murijom? Lahko je sedaj govoriti. Pep in Klopp tudi ne delata ravno čudežev.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. maj 2017, 20:23:30

zimi je napisal:
Giggsy je napisal:Ampak, na prvem mestu je za moje pojme še vedno bilo faljeno vse od odstopa Fergija naprej. Prvič trmarjenje pri nastopu Moyesa, za vsako ceno, čeprav tip ni imel nobenega pedigreja


Se strinjam. Ampak koga bi pa ti pripeljal takrat, pred LvG, pred Murijom? Lahko je sedaj govoriti. Pep in Klopp tudi ne delata ravno čudežev.


Ja, težko za nazaj povem, samo moja prva želja vsekakor ni bil Moyes. Jaz sem upal na Ancelotija...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 7. maj 2017, 20:29:32

Na Carlota je upal tudi Fergie, pa nas je Real prehitel. Vendar sedaj nima smisla jokati za politim mlekom. Kot je rekel Rasto, 5. ali 6. mesto je zgolj statistika. Ključna je Europa.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. maj 2017, 20:46:12

Jaz dvomim, da bi katerikoli drug trener potegnil veliko več iz tega Uniteda. So stvari, ki me motijo pri Mourinhu in so stvari, ki mislim da bi jih lahko storil bolje. Ampak preprosto ne vidim kakšnega Pochettina, ki bi vletel in naredil čudeže iz tega kadra pod ogromnim pritiskom, ki pade na ramena Unitedovega managerja. Ne pozabimo kako so padale pripombe, ko je United na začetku sezone zapadel v manjšo krizo in je na drugi strani Guardiola blestel s Cityem.

Lani smo debatirali o Guardioli, ampak vidimo da tudi on ni naredil kakšen presežek. Iz boljšega začetnega kadra je bolj kot ne tam, kjer je bil City že prej. Za pol koraka pred Unitedom, glih toliko da so v top 4.

Tudi Ancelotti ima svoje probleme pri Bayernu.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2017, 20:55:56

Če ne osvoji EL, ima več samo Mickey Mouse Cup. Mickey Mouse Cup!!! Si pa res car vseh carjev, da ti to opraviči razsipanje pred sezono.
O Vidiču, Ferdinandu, Evraju in vsej falangi je že tudi tekla debata. Vsi so bili že preko svojih najboljših let. Čisto enako te lahko zabijem nazaj, da ima tudi Mou šampionski duh v Carricku in Wazzi!
In ne, ne branim Davida. Nikakor. Ampak Mou je bil poln samega sebe. Pihal na dušo zaslepljenim fanom, da naj pozabimo na drek od Moyesa in Louisa, ker sedaj je prišel The Special One.
Mhm.

In ja. FA je velika kanta. In ne samo zame. Ampak res vidim da smo na nivoju tekmecev, s katerih smo si norce delali. Če osvojimo EL, resno pričakujem izlive veselja ob osvojenem The Treble ... sick.

Itak pa delim mnenje, da Mou ni vsega kriv. Četica v slačilnici ima tudi dosti na svojem kontu.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. maj 2017, 21:40:11

Nihče ne pravi, da je Miki mouse cup uspeh za United in da je to opravičilo za slabo sezono. Če ne bo lovorike v EL in naslednje leto CL je sezona neuspešna. Konec. Pika. In nihče tega ne zanika.

Po drugi strani pa CC, Miki mouse cup in EL ter CL naslednje leto le ni tako zelo slab izplen.

Finale EL bi bil tako velik uspeh da se lahko po dolgem času zberemo v LJ :D (jinx)
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2017, 22:09:51

GoUp je napisal:Če ne osvoji EL, ima več samo Mickey Mouse Cup. Mickey Mouse Cup!!! Si pa res car vseh carjev, da ti to opraviči razsipanje pred sezono.
O Vidiču, Ferdinandu, Evraju in vsej falangi je že tudi tekla debata. Vsi so bili že preko svojih najboljših let. Čisto enako te lahko zabijem nazaj, da ima tudi Mou šampionski duh v Carricku in Wazzi!
In ne, ne branim Davida. Nikakor. Ampak Mou je bil poln samega sebe. Pihal na dušo zaslepljenim fanom, da naj pozabimo na drek od Moyesa in Louisa, ker sedaj je prišel The Special One.


1. Torej po kakšnih kriterijih bosta pokal več od Moyesa in višje mesto na lestvici rezultirala v slabši sezoni?
2. Kako razsipavanje? Fellaini in Mata sta koštala polovico od Pogbe, Ibre, Mikija in Baillya. In hvala, da si dodal še Carricka in Wazzo. Pa še RvP dodaj. To je bila takrat šampionska ekipa, ki je bila leto prej prva. Muri pa je dobil ekipo igralcev, ki je zadnja leta bila 1x četrta, 2x pa še to ne. In drznil si bom trditi, da ima Muri manj WC igralcev (in karakterjev), kot jih je takrat imel Moyes.
A LvG pa ni zapravljal? V prvi sezoni cca. isto kot Muri, v drugi še 100M (http://www.transferleague.co.uk/manches ... -transfers). V dveh letih je skantal 250M in osvojil FA Cup.
Govoriš kot da bi Moyes in LvG imela zaprto pipco.

3. Zame je eden problemov Murija, da je zdaj premalo poln samega seba. Tudi intervjuji so dolgočasni, brez napaljenosti, provokacij, pumpanja - vsega tega, kar ga je naredilo "The Special One" in kar mu je noslo rezultate.

GoUp je napisal:Ampak res vidim da smo na nivoju tekmecev, s katerih smo si norce delali. Če osvojimo EL, resno pričakujem izlive veselja ob osvojenem The Treble ... sick.


In kiri tekmeci so uspeli osvojiti ta treble? Očitno le ni tako lahko, da bi vsak kekec osvojil EL in še kak pokal zraven.
Seveda bo veselje, a naj se jočem, ker bi United igral LP naslednje leto IN osvojil lovoriko? Ne razumem tvojega pizdjenja čez to.

Ampak, tudi če United osvoji EL, je jasno, da je treba pred naslednjo sezono dosti spremeniti. Jasno je, da je letos izven top4 neuspeh, da igre niso bile dobre in da poškodbe ne morejo biti izgovor. Tu te pa povsem razumem in ti že veš čas (vsi) pritrjujem(o).
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 7. maj 2017, 23:26:30

zimi je napisal:3. Zame je eden problemov Murija, da je zdaj premalo poln samega seba. Tudi intervjuji so dolgočasni, brez napaljenosti, provokacij, pumpanja - vsega tega, kar ga je naredilo "The Special One" in kar mu je noslo rezultate.

Počakaj, če mu enkrat steče pri Unitedu. Potem si boš še želel, da bi nehal provocirat. :) Itak nam nikoli ni nič prav. Če bi prišel Carlo takoj po SAF-u bi se sigurno pizdili, ko bi 33 krogov gonil eno in isto enajsterico in bi potem v finišu spušili prvenstvo glede na to, da je njegov record v prvenstvih dokaj slab za takega trenerja kot je on.

Lahko smo pametni, da manjka 5 world class igralcev, da ni nobene borbenosti, da je Mourinho passe, da je igra obupna... Zame se vse začne in konča pri tem, da smo obupni pred golom. Ibra je gladko prvi v PL po številu zapravljenih clear-cut šans, tale lestvica pa nam tudi ni glih v ponos. Po strelih na gol smo 3. v ligi, po izkoristku teh strelov pa 17. :roll: Če bi bili vsaj malo bolj sposobni pred golom bi imeli sedaj najmanj 8 pik več in bi tudi s temi po vašem povprečnimi, nemotiviranimi igralci in zanič trenerjem bili gladko med prvimi tremi v prvenstvu.

https://www.transfermarkt.co.uk/premier ... bewerb/GB1
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. maj 2017, 23:42:37

Lahko smo pametni, da manjka 5 world class igralcev, da ni nobene borbenosti, da je Mourinho passe, da je igra obupna... Zame se vse začne in konča pri tem, da smo obupni pred golom. Ibra je gladko prvi v PL po številu zapravljenih clear-cut šans, tale lestvica pa nam tudi ni glih v ponos. Po strelih na gol smo 3. v ligi, po izkoristku teh strelov pa 17. :roll: Če bi bili vsaj malo bolj sposobni pred golom bi imeli sedaj najmanj 8 pik več in bi tudi s temi po vašem povprečnimi, nemotiviranimi igralci in zanič trenerjem bili gladko med prvimi tremi v prvenstvu.


Vsaj en na tem forumu z jebenim brainom. Plus Ra100 ki ima brain da vidi večjo sliko..

Naslednje leto ko bomo pa borbali za naslov, pa bodo vsi pametni kako smo napredovali v igri in kako smo hudi. A 5 golov več proti tistim noobom ko se jim je sralo proti nam, pa bi bili top 3 ali borbali za naslov. Že samo danes pogledaš, kam bi šla tekma, če bi Rooney pogledal popolnoma samega Mato pred seboj ali zaključil kot se spodobi.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. maj 2017, 7:16:18

Še to glede Rooneya.. Prejšnji teden je bil glavni krivec za izenačenje Swanseaja. Naredil prekršek na robu kazenskega prostora, reakcije po zadetku pa nobene ne z njegove strani, ne od celotne ekipe. Kot da prejmeš nek brezvezen gol na rekreaciji. Po tekmi z Evertonom se je Fellainija zaradi prav tako neumnega prekrška za penal pribijalo na križ in se mu žvižgalo na Old Traffordu. Tule se pa Rooneya celo postavlja v vlogo žrtve.

V primeru, da bi bil po tekmi s Swanseajem manager še vedno Ferguson verjamem, da Rooneyu kopačka v glavo ne uide.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. maj 2017, 7:48:00

Matic in kaj te preprečuje v to, da bomo naslednje leto borbali za naslov? Počakajmo prestopni rok. Da ne bomo vsi razočarani :)

Miha samo glede WC igralcev - ja vsi so razturali v klubih kamor so prestopili. Se pa strinjam. Bili so ekipa in imeti bi morali tisti šampionski duh. Tega pa jim je ugonobil Moyes. Ampak zmagovalno mentaliteto bi morala imeti tudi današnja ekipa. Spkoh s tako renomiranim managerjem. Pa je nimajo.
O neuspešni sezoni pa vedno napišem prvi stavek-če ne osvojijo EL.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 8. maj 2017, 9:04:50

GoUp je napisal:Matic in kaj te preprečuje v to, da bomo naslednje leto borbali za naslov? Počakajmo prestopni rok. Da ne bomo vsi razočarani :)


Kupl bomo Griezmanna za 100M, potem pa ne bomo vedl al njega dat na RW ali Rashforda, Mikija. Zadnja leta kupujemo posameznike brez ideje, kako bodo pasali v sistem.

Ja, samo EL jih reši. Drugače bo pestro tukaj :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. maj 2017, 9:27:39

Matic in kaj te preprečuje v to, da bomo naslednje leto borbali za naslov? Počakajmo prestopni rok. Da ne bomo vsi razočarani


Zato ker je to napisano v vsaki knjigi Mourinha ever. Prvo leto stabilizira ekipo, odstrani plevel, takoj vidi kateri igralci so pripravljeni življenje dat za njegov način dela in potem pridejo rezultati. 3 leto je vedno jeba, ampak glede nato da se je precej umiril, vidim spremembe mogoče tudi v tej smeri.

Link dandza mi daje prepričanje, da je sezona v ligi totalna anomalija. Pravijo da je to bil najbolj boring niz neporaženosti. Bi vprašal katerokoli ekipo na svetu, če bi zavrnila 25 zaporednih tekem brez poraza. Mourinho pa ima točno ptičji drek pri dejstvu, da od 96 strelov proti Stoku, Burnleyu, West Hamu nismo niti 1x porinal enga več od nasprotnika. Je mislil da bo od Ibre dobil elite finisherja, ki bo cepal kot nor ob teh šansah, dobil pa je 17 golov ter največ faljenih šans v ligi. Sem povedal pred začetkom sezone, če bo Ibra imel 20-25 golov, bomo borbali za naslov. Bodi dober pa prištej 5-7 golov Ibri, pa mi povej kje bi bili? Na tekmah ala Bournemouth, Stoke, Burnley, WHU itd, kjer je fulal prazne gole, penale ter imel 4x šanso 1v1 z Lee Grantom od Stoka. Kje bi bili na derbijih, če bi Rooney pogledal Mato, če bi Herrera/Mkhi znala usmerit žogo v proti golu ali pa če bi sodniki videli mesarski tackle Brava nad Rooneyom?

Prestopni rok bo itak velik, to se ve. Ampak itak se ve, da treba napad poštimat in da tu ne bo zajebancije. In prav je tako. 20 letna froca nam ne moreta napada furat, pa naj bosta ne vem kak talent. Tako da lepo all in na Griezmanne, Lukakuje, Morate itd.. Rabimo golgeterje, kreacije imamo dovolj, ubogi Pogba bi moral met 20 asistenc letos, ima pa jih glih 10 mogoče.

Res upam da osvoji EL, bomo lahko govorili o lepi in izjemni prvi sezoni. Bomo videli kaj bo.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. maj 2017, 9:41:39

Izjmena prva sezona ne bo, bo pa dosežen minimalni standard, uvrstitev v Ligo prvakov. Z dodatkom trofeje LE, kar je plus.

Smo pa včerajšnjo tekmo IMO zgubil že pred začetkom, vse je šlo v tako smer, da se bomo osredotočili le še na Evropo. Škoda samo, da ni spočil še Anderja.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. maj 2017, 11:09:34

Matic ti izjemne predstave gradiš na 1.5 meseca. Pred tem in predvsem po tem, je bila igra izjemno slaba. Namesto da bi se iz meseca v mesec kazal napredek, po januarju strmo padamo. Predstave v marcu in aprilu so bile zanič. Tudi priložnosti za gol je bilo precej manj.
Se pa strinjam. Vsaj na petih tekmah bi morali zmagati namesto remija. To je 10 pik in bi že imeli top4 v žepu.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Arsenal : Manchester United, 7.5.2017, 17.00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 8. maj 2017, 11:11:17

Seveda da je res, da blazno veliko ne manjka, da bi United bil v top 4, mogoče celo kje v boju za naslov prvaka. Kakšna pika več iz tistih čudnih remijev, kjer žoga ni in ni hotela čez črto, bi že pomenila boljši položaj na lestvici. Vse lepo in prav, čeprav predvidevam, da so podobnega mišljenja tudi pri konkurentih - tudi oni verjetno sanjajo kakšne nepotrebno izgubljene točke, itd. Ampak v precej podobni situaciji je bil Van Gaal po prvi sezoni. Še vedno se spomnim, kako je malo vinjen na zaključni slovesnosti, kričal kako blizu so. Blizu vrhu, blizu pokala. Vse je bilo res, samo da je v naslednjem prestopnem roku ubral takšno taktiko, da je vse skupaj poslabšal, namesto izboljšal.

Prestopni rok bo pomemben in ne samo da mora biti velik, mora se kasneje izkazati za uspešen. Seveda bi bilo pa super, da gre Mourinho v poletje z lovoriko, ki bi ga obremenila pritiska, in z CL vstopnico.

kreacije imamo dovolj

A jo res imamo? Kreativen je bil predvsem Pogba, nekaj časa še Ibrahimovič, ostali pa bolj tako tako. Včeraj so bili tudi trije kreativni vezisti v igri in niso imeli pojma kaj delati z žogo. En bolj za kurac kot drugi.

S kril smo totalno nenevarni, predložkov itak ni (kaj ti pomaga en vrhunski skakalec v napadu (Belotti, Lukaku), če še Ibrahimovič ni dobil pametnih žog za skoke).

Ne vem no, jaz ne bi ravno rekel, da so kreativni dovolj. Večji del sta opravila Pogba in Ibrahimovič, v skladu s tem je bila večina dobre forme in tekem s št. priložnostmi v prvi polovici sezone, ko sta oba igrala svoj najboljši nogomet.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron