Premier liga 2016/17

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. maj 2017, 8:37:21

Pa sj sm ja lepo napisal. Kriva je Luna pa vse ostalo :D
Nismo mi Čuri Muri hejterji.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. maj 2017, 12:36:16

Pismo jaz nisem noben Mourinho hejter, ampak skušam objektivno ocenit situacijo. Da ga bom pa slepo zagovarjal, ker je pač trener Uniteda, je pa mimo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. maj 2017, 12:57:27

Nejc, saj ga tudi jaz pokritiziram, zadnje čase kar pogosto (sploh zaradi igranja Rooneya na sredini). Povej mi enega, ki ga slepo zagovarja (pa pusti tu močne argumente Matica :) ).

Ampak če izjaviš, da bo prihodnja sezona boljša, in da to NE bo rezultat dela Murija, ampak zapravljenih 200M. A je to objektivna ocena situacije?
Torej letos, ko so rezultati slabi, je za to kriv Muri (povozil ga je čas), če pa se naslednje leto izboljšajo, bo za to kriva sreča pri žrebu/200M. Bravo za objektivnost.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. maj 2017, 13:20:26

Težko je bit objektiven pri rečeh, ki jih težko meriš. Tle je tolk dejavnikov, da je nemogoče rečt, koliko kaj vpliva na končni rezultat. Sigurno je pa vloga trenerja za številne aspekte zelo pomembna. Imaš ti lahko najboljše igralce, ampak če jih trener ni sposoben motivirat in povezat v homogeno ekipo, ti to ne pomaga kaj dosti.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. maj 2017, 13:28:53

Nejc seveda je vse res, kar si napisal. Ampak da se ob morebitnem uspehu naslednje leto že vnaprej zmanjšuje pomen trenerja, med ko se v letošnji prav njemu (mestoma upravičeno) pripisujejo vse napake ... Torej letos je trener, naslednje leto denar. Tu gre za primerjanje 2 povsem različnih stvari, z namenom, da se nekoga (trenerja) pokaže v slabši luči.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ork dne 10. maj 2017, 13:32:19

Kje pa piše, da sem objektiven glede tega. Napisal sem besedo 'predvidevam' in dal zraven še klicaj, da bi se ja videlo na 100km, da je to zgolj moje mnenje. lol.
No, če te že zanima iz kje to mnenje izhaja. Iz letošnje sezone, valda! Tam od novembra naprej skoraj nikakršnega premika v igri, kaj šele v rezultaskem smislu.
Muri je imel celo poletje in sezono, da bi pokazal, zakaj je eden največjih, in kakšen je rezultat po 10ih mesecih? Isto govno, krivi pa so nasprotnikovi vratarji, sreča in sodniki. Aja, za razliko od LVGja pa je imel še top3 špico zadnjega desetletja, najdražjega igralca vseh časov in zelo prespektivnega branilca iz močne španske lige. Ne me jebat no!

Imaš pa na drugi strani Conteja.. prišel v sicer dobro ekipo, ko je videl, da jim tudi to sezono na začetku ni šlo, je postavil drug sistem, naredil nekaj, kar so vsi govorili, da je v Angliji nemogoče (3je zadaj) in si pokoril Anglijo.
Sigurno je imel nekoliko boljšo ekipopa vendar ne gre spregledat:
- vrnil olupka Mosesa izposoje, danes zelo pomemben člen
- kupil klovna Luiza, ki je bil na koncu sezone izbran v naj enajsterico
- preporodil odpisanega Pedra
- kupil neznanko Alonsa, enako pomemben kot Moses
- vsaj delno umiril Costo
Ob tem prav tako ne gre spregledat, da niti en igralec ni stal več kot 40m, in da je vzdušje v slačilnici mnogo boljše kot v zadnjih sezonah.
Evo, to je naloga trenerja. Ne pa jokanje čez sodnike, travo in vreme, ter življenje na starih lovorikah.
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 10. maj 2017, 13:50:48

A ti si začel navijat za Chelsea že v časih Zolaja?

Malo heca. Se pa lahko strinjam da je Conte naredil dobro delo. Bomo videli kako bo drugo leto ko bo imel še ligo prvakov. Ker letos mu ni bilo potrebno rotirati, tudi poškodbpraktično niso imeli.
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ork dne 10. maj 2017, 13:59:54

Če to, da sem ljubitelj dobrega nogometa in EPL pomeni, da sem navijač Chelseaja, pa naj bom :mrgreen: želelswm zgolj povedat, koliko je ekipa odvisna od trenerja.

Sigurno mu bo težje in nikakor ne pričakujem b2b naslova. No ostanimo pri Unitedu. Dejstvo je, da bo dober prestopni rok marsikaj rešil.
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. maj 2017, 14:16:43

Ork, kdo pa ugovarja, da je Conte naredil dobro delo in da je ekipa v neprimerno boljšem stanju kot Unitedova? Kdo ugovarja, da niso dobro kadrovali in praktično vsemu, kar si napisal? Kdo se ne strinja, da bi moral za ta denar Muri več pokazati in da poškodbe, nesreča niso izgovor? :)

Nič ni narobe s subjektivnostjo. Enim je všeč en trener/igralec, drugim pa drugi. Je pa nefer, da za letošnje "govno" kriviš Murija, za morebiten (poudarjam morebiten) uspeh pa si že vnaprej napisal, da "ne bo ravno rezultat dela Mourinha, ampak novih zapravljenih 200m." Poleg tega je to nefer v luči, da je Muri znan po dobrih 2ih sezonah in slabših 3ih.
Iz tvoje izjave pa bi lahko kavzalno sklepali kvečjemu to: malo denarja malo muzike/uspeha, veliko denarja veliko muzike/uspeha. Torej je trener irelevanten, pomemben je samo denar. Zato je izjava zgrešena.


O tem kdo ima koga je pa brezveze razpravljati. LvG je imel pa Falcaa, di Mario, RvP itd. (in btw zapravil 250M). Vsak trener pripelje svoje in dela s tistim, kar ima. Po tem se ga tudi sodi in tudi Murija se bo. Tako kot se je kritiziralo Moyesa, LvG in kot se hvali Conteja.

est.1878 je napisal:Se pa lahko strinjam da je Conte naredil dobro delo. Bomo videli kako bo drugo leto ko bo imel še ligo prvakov. Ker letos mu ni bilo potrebno rotirati, tudi poškodbpraktično niso imeli.


This.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 10. maj 2017, 14:17:45

Ork je napisal:želelswm zgolj povedat, koliko je ekipa odvisna od trenerja.


S svojo izjavo si povedal ravno nasprotno:
"ne bo ravno rezultat dela Mourinha, ampak novih zapravljenih 200m."

:mrgreen:


Ork je napisal:Dejstvo je, da bo dober prestopni rok marsikaj rešil.


Se vsi na forumu strinjamo. Bomo pa vidli, če bo Muri pripeljal prave igralce. Če misli spet vozit zvezde, potem pa iskati njihov najboljši položaj (Miki, Pogba) in s tem tiščati ostale igralce na druge položaje (Rashford), potem bomo gledali isto zgodbo kot letos.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ork dne 10. maj 2017, 14:25:35

Ker je Muri že imel celo sezono časa, da bi pokazal, zakaj je tako specialen, pa ni naredil ama ništa. Po drugi strani pa se 100m vredni nakupi morejo slej ali prej nekje poznati.
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 10. maj 2017, 17:10:12

zimi je napisal:
Ork je napisal:Dejstvo je, da bo dober prestopni rok marsikaj rešil.


Se vsi na forumu strinjamo.


Se ne.

Če mislimo vsaki dve leti zamenjat celo ekipo (in občasno še trenerja), potem bodo uvrstitve v CL res bolj naključje kot pravilo. Uspešen bo tisti trener, ki bo pripravljen delat z obstoječo ekipo in uresničit njene potenciale, ne pa tisti, ki bo vsako leto pripeljal pol nove enajsterice. Poenostavljeno rečeno; kdor bo nadaljeval tole tranzicijo, ki se jo gremo zadnjih par let, bo tudi sam postal njen odpadni del.

Muri bo v vsakem primeru ostal trener, ampak njegov uspeh v ligi bo naslednjo sezono v glavnem zavisel ravno od squad igralcev, ki bi jih zdaj podolgem in počez menjali. Ker sezone ne stoji samo na Pogbajih in Ibrahimovičih, ampak tudi na ostalih 10-15 nezvezdnikih, ki klubu pomagajo, da se pretolče čez 50 in več tekem. Če bo iz njih potegnil več, potem sem optimist. Ampak nisem prepričan, da je medijsko pribijanje na križ in obsojanje poškodb pravi način za to.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. maj 2017, 17:34:16

Ja ampak če je squad igralec poškodovan več kot pol sezone, se nanj ne moreš zanesti. Pa na tri staroste se tudi ni zanašati da bodo zmogli celo sezono. Ipd.


Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Matija dne 10. maj 2017, 18:17:41

Fellaini ob Herreri in Pogbaju izpade precej dobra izbira in lahko ponudi marsikaj, Fellaini ob Carricku in Rooneyu pa ni vreden popolnoma nič. Ali Carrick ob Herreri in Pogbaju izpade ok, Carrick ob Fellainiju in Herreri pa pač ne. Še najboljši primer pa je Lingard. Popolnoma nesposoben igrlec, ki sam ne more ustvariti ničesar, ob dobrih soigralcih in pravilni uporabi pa je lahko lepa dodana vrednost ekipi.

Rabiš squad, ki pa ga moraš dozirati v dovolj majhnih količinah. Preveč squada na kupu pomeni katastrofo. Lahko ti računaš na squad, da je pripravljen odigrati na 10-20 tekmah v sezoni ko ga potrebuješ, ne pa da on odigra teh 10-20 tekem takrat ko se on odloči, beri: ko ni poškodovan.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. maj 2017, 22:25:39

Bravo Chelsea, zasluženo. Nekaj stvari se jim je poklopilo (ni bilo LP, poškodb), ampak tudi trener se je po začetnem neuspehu prilagodil in vrhunsko odfural sezono. Bo zanimivo videti naslednje leto, na katerem mestu bodo končali.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. maj 2017, 7:14:55

https://streamable.com/wcsbf

Haha, kot da bi se kdo norčeval iz nas. Zmagal Heaton, tudi Grant med nominiranci :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 15. maj 2017, 7:20:45

Tudi če bi obe šansi zadeli, bi bili še vedno za Arsenalom.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a Ork dne 18. maj 2017, 11:44:47

"Upam, da bodo navijači v nedeljo podpirali ekipo, oprostili kaj naivnosti, oprostili kaj pomanjkanja samozavesti in upam, da bo Big Sam (Allardyce, op. a.) pokazal, da je dober prijatelj in šel počasi. Rekel (Wilfriedu) Zahaju, da gre počasi, pustil (Christiana) Bentekeja doma. Upam, da bo z nami prijazen." - Mourinho

Samooklicani posebnež, ki trenira klub, ki je veljal za strah in trepet zadnjih 20ih let, se trese pred Zahajem in upa, da bo Benteke ostal doma. Ojoj, ojoj. :lol: :lol: :lol:
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a gregx dne 18. maj 2017, 12:18:32

Ork je napisal:"Upam, da bodo navijači v nedeljo podpirali ekipo, oprostili kaj naivnosti, oprostili kaj pomanjkanja samozavesti in upam, da bo Big Sam (Allardyce, op. a.) pokazal, da je dober prijatelj in šel počasi. Rekel (Wilfriedu) Zahaju, da gre počasi, pustil (Christiana) Bentekeja doma. Upam, da bo z nami prijazen." - Mourinho

Samooklicani posebnež, ki trenira klub, ki je veljal za strah in trepet zadnjih 20ih let, se trese pred Zahajem in upa, da bo Benteke ostal doma. Ojoj, ojoj. :lol: :lol: :lol:


Od kje je tale quote?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Premier liga 2016/17

OdgovorNapisal/-a zimi dne 18. maj 2017, 13:13:46

http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -2017.aspx

Ork še kar ne more spat in vsak stavek Murija izkoristi za komentar na forumu. V finalu EL smo ;) :D
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron