Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

Premier liga, FA Cup, Ligaški pokal 2016/17

Moderatorji: Rooskie, Hudički

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 14. maj 2017, 18:30:38

21 golov v zadnjih 18 tekmah. Ne, to ni statistika od Ronalda, to je statistika od Uniteda.

Na 36 tekmah v Premier ligi smo 15x zadeli 2+ gola, 14x 1 gol, 7x pa nismo zatresli nasprotnikove mreže. Če ne bi osvojili Capital One Cupa (lani FA pokala) in bili v finalu Europe, bi gladko, gladko dejal, da so bili Spursi zadnji dve sezoni veliko bolj uspešni kot mi. Vsekakor so pod Pochetinom napredovali. Lahko osvajanje pokalov zasenči gnilo igro? Vprašanje.

Igralce bi morali začeti rotirati veliko prej, nekako se mi zdi, da Mourihno ni potegnil maximuma iz te ekipe ali pa so ga igralci preprosto razočarali.

Oh well ... še dve podobni tekmi in nato finale.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a infinity dne 14. maj 2017, 20:38:41

Slika
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 14. maj 2017, 20:44:01

Tako, na koncu bomo pobrali treble in bodo vsi lepo tiho. Kaj je letos pobral Ttham, Lpool, morda Arsenal? 2,3 in 4 mesto UUU

Edina ekipa ki je lahko bolj uspešna od Uniteda v Angliji je Čelza, če zmaga FA.

Torej, Murinho je car.

Konec debate.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. maj 2017, 20:48:15

Kratko in jedrnato Giggsy. Lepo povedano.

Neko razburjanje nad tekmo ki nam nič ne pomeni. Eni ste res pokjeni v glavo. In kaj bi pol če bi zmagali? Ruknili Soton A in Palace doma, potem pa po Palacu čez 2 dni odigrali še EL finale na polno? Cepci..

Pa še to danes bi lahko iztržili vsaj remi. Martial 2x nesrečno, Bailly namesto da udari po lopti poda Mati, Rashford je šel v 88min 1v1 pa falil vse..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 14. maj 2017, 21:06:05

Jaz pa ne razumem Mourinha, zakaj pretirava v zadnjem mesecu ali dveh v prepričanju, da igra s 15-imi igralci. Sploh ni res, to govori že cel mesec, ker bi lahko več rotiral. So bile poškodbe, res je, zdaj pa je že dva tedna v pripravljenosti več igralcev. Da ne govorim o tem, kako bi lahko rotiral Pogbaja in Ibro že tri mesece nazaj.

Ni problem v tem, da izgubljamo nepomembne tekme. Problem je v odnosu. Tudi pod Fergijem smo igrali nepomembne tekme (z razliko, da kot prvaki :) ), ampak se je vsako tekmo kljub temu odigralo z odnosom, igro in na rezultat. In za Fergija.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a infinity dne 14. maj 2017, 21:17:16

Pa še to danes bi lahko iztržili vsaj remi. Martial 2x nesrečno, Bailly namesto da udari po lopti poda Mati, Rashford je šel v 88min 1v1 pa falil vse..

:roll:

Lahko bi iztržili tudi blamažo. Ne se smešit no.

Čudno ti je razburjenje? Kvečjemu bi mislil, da boš danes videl tekmo idealno za to, da udariš po določenih nogometaših. Zame je bilo čudno razburjenje v četrtek, ko je United prišel iz dvoboja kot zmagovalec in je napredoval v finale. To mi je bilo čudno, ne pa da se današnjo predstavo vzame kot hitro pozabljivo. Predvsem zato ker meni dopizdi, ko vidim takšen pristop in takšno motivacijo. Ti rečeš da nimajo kaj za igrat. Jaz mislim da so danes imeli marsikaj za pridobit, predvsem so bila na voljo mesta v enajsterici, ki bo igrala finale LE (GoUp je že videl Mourinho kako se odloča kdo bo sploh v kadru za naslednjo sezono). Lahko bi se metali za žogo, magari šli na silo in mlatili po nogah. Ne pa da fašejo dva hitra gola ob začetkih polčasov.

Ne me narobe razumeti, jaz se strinjam z Mourinhom, da štejejo samo lovorike in edino pravilno da se popolnoma osredotočijo na tisto možnost, ki omogoča končno lovoriko. Vse gladko jasno. Čeprav, če že kaj, potem me pri njem motijo te izjave (kako so se osredotočili na Ajax), ki so sicer popolnoma pravilne, ampak bi jih lahko zadržal zase. Mogoče bi bil boljši pristop, če bi rekel da tudi rezervna ekipa lahko zmelje vse povprek, kaki Spursi, kaka poslovilna tekma od stadiona, ima da jim zagrenijo dan. Mogoče bi to imelo boljši efekt na nogometaše - čeprav dvomim da se jih sploh kaj prime.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 14. maj 2017, 21:28:58

GoUp je napisal:Madona da nisem šel v stavo s Scumom :)



Hvala bogu :)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. maj 2017, 21:33:59

Tekma ki nič ne pomeni in jo zato lahko odigraš zanič. Lepo povedano Matic.
Prvič tekma ni pomenila nič. Drugič in najbolj pomembno, igralci so plačani zato da igrajo. Ne pa šprancirajo na zelenici. Nihče danes (razen DDG) si ni zaslužil plače. Nihče.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. maj 2017, 21:59:14

Saj ne vem, ali ste vi tu nori ali se enostavno norčujete.

Vsi vemo zakaj se gre in vsi ste pisali, da je to to, gremo po zmago v finalu EL. Danes pa bi vi kaj? Premagali Tottenham na njihovem igrišču, ko oni igrajo zadnjič na WHL? Pa čeprav niso celo jebeno leto pušnili tam ali kaj? S čim pa ste si to zamislili? Z Tuanzebejem kot DMjem ter Rooneyem na LW ali kaj pač igra on?

Kaj Borinc ti nabijaš, zakaj se je igralo? Ne moremo priti na 5.mesto, pa tudi če pridemo je popolnoma irelevantno. Tudi če bi zmagali 0-5 danes Tottenham, bi morali ruknit v sredo še Soton v gosteh in potem še Palace doma. In bi za TOP 4 imeli točno 5% šans. In zato je vredno igrati z Pogbo, ki mu je foter umrl, Valencio, Herrero, Rashfordom, Mkhijem v prvi? Thank fuck da fani ne vodijo klubov in da se ne posluša njih, bi še propadli s takšnimi forami.

Jaz sem danes lepo prižgal TV in si rekel, o glej.. Tuanzebe spet igra, Bailly mi lepo v fantasyju laufa(čeprav je negro mogo dobiti rumenega na koncu), Martial free role je zelo dober.. Nobenih pričakovanj in živčnosti. Šparam za Stockholm raje. Revijalna tekma, kjer je ena stran igrala na polno z svojo najboljšo ekipo in motivacijo, da zmagajo svojo zadnjo tekmo na WHL proti največjemu klubu iz Anglije. United je pa šel v tekmo v nameri, da ne pride do poškodb, da se vrne Smallingu, Jonesu, Mati itd fitness na čim višjo raven. Kaj naj jih zdaj nabijam na križ, ker so 2 dni nazaj igrali super pomembno tekmo za evropski finale in naj se pizdim, ker Rooney ne zna pokrivati svojega igralca ter prve štange? Valda ja, nekateri bi se kar obesili tu.. Borinc že zahteva 15 okrepitev na podlagi današnje tekme. Kaj bo šele za Soton ali Palace, ko bodo prišli Nickyjevi igralci iz akademije, mu bo itak glavo odprlo kako bo jokal..

Mourinho itak že ve ekipo za finale, upam da se samo odloči za Martiala namesto Lingarda ter kdo bo DM in CB..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. maj 2017, 22:19:27

Itak. Važen je fucking Fantasy.

In ja, oprosti. Pozabil sem, da igramo še proti super Southamptonu in Palacu. In da so Scouserji neulovljivi. Še kakšne pol leta nazaj, si nabijal kako jih bomo za malo malico prehitel. Ker imajo fucking kratko klop!!!
In res sem idiot! Da pričakujem od igralcev, ki zaslužijo milijone, da se borijo do zadnje minute, dokler obstaja kanček možnosti! Preplačane pizde so že z mislimi na Bahamih verjetno. Zasluženih počitnicah, po 30ih odigranih tekmah na sezono.

Pizda smo daleč padli. In koji kurac je zahteval Pogbaja?!?!? In Rashforda in ne vem kaj?!?!!? Prekleto, kar sem zahteval, je boj za vsak centimeter igrišča. In ne samo od fucking edinega grešnega kozla v klubu!!!! Ta legenda je v zadnji minuti polčasa tko btw zrihtala 100% šanso Ericu. Aja. Sam njega se ne sme okrcat. Zajebal je verjetno Rooney, ker idiot ni podal ne vem Mati ali pa raje streljal na gol. Kaj idiot misli, da bo branilc storil pred nasprotnikovim golom. Naj se zgon nazaj v igralnico, tam saj kaj dobrega stori.

In okrepitve, dragec, sem pisal tudi že pred tem. Prav enake pozicije. Ampak ja. Danes so vsi dokazali da niso vredni pol kurca! In me še bolj prepričali, da jih kopica ni niti za squad igralca.

Pa saj škoda res živcev. Sprijazniti bi se že moral, ko je Fellaini kar naenkrat postal prvokategornik. In bi vse tekme lepo prižgal TV (nekaj pa mirno odsedel na Stratford Endu) in skrbel za Fantasy postavco in imel nobenih pričakovanj in živčnosti. Šparal se za naslednjo sezono. Naslednja sezona je pa res naša.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. maj 2017, 23:07:51

Šokantna stvar pri vsem skupaj je, da takle poraz sploh ni več šokanten. Še dobro, da je Evertonu zmanjkalo tekem, sicer tudi 6. mesta ne bi več spravili pod streho.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 14. maj 2017, 23:18:53

Tisti najbolj vneti zagovorniki domnevno enega najboljsih managerjev na svetu...a ste pripravljeni tudi na plan B?

Kaj ce tako dobro nacrtovan plan A po nekem cudezu, pade v vodo? Kaj takrat? Kje iskat krivca?
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2486
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Ork dne 14. maj 2017, 23:21:07

Določeni mislite, da bo morebitna zmaga v EL rešila vse težave, ne vidite pa, da je ekipa že nekaj časa v prostem padu. Valda po mnenju nekaterih zato ni kriv trener, sem pa prepričan, da je bil Anderson še avgusta mnenja, da lahko daš Muriju četico skavtov in bo iz njih naredil serijske zmagovalce. No, na žalost mu niti s superzvezdami ne uspeva.

Glede današnje tekme.. če si ti plačan 100k na tedn, pride na tvojo tekmo 5k navijačev svojega kluba in te pred TV ekrani gleda nekaj milijonov tvojih fanov, ter da pokažeš tako sramotno predstavo. Ne vem, meni se zdi da za to ni opravičila.

Potem pa še tu vidim takšne komentarje kot je od Giggsya, ko ne vem a bi se jokal ali smejal. A je United že zmagal EL? Ker ravno tako pišeš kot da imajo treble že v žepu. No, khm treble? Kaj je z vami folk, a ste res tako zaslepljeni.. jebena dva mikimaus cupa in EL ni niti t od treble. Nevidzeno!!
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 14. maj 2017, 23:28:06

Ne ne, potem pa je jasno. Prodat večino ekipe, obdržat mogoče kakšnega mladinca ali dva, ter Carricka, Rooneya in te brez re-sale valuea, absolutno odfukat trenerja ter začet znova. Ekipa je prostem padu, prejšnji teden so po pol leta pušnili tekmo, finale EL itak bv igrat. Komaj čakam..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a gregx dne 15. maj 2017, 6:08:08

Ork je napisal:Določeni mislite, da bo morebitna zmaga v EL rešila vse težave, ne vidite pa, da je ekipa že nekaj časa v prostem padu. Valda po mnenju nekaterih zato ni kriv trener, sem pa prepričan, da je bil Anderson še avgusta mnenja, da lahko daš Muriju četico skavtov in bo iz njih naredil serijske zmagovalce. No, na žalost mu niti s superzvezdami ne uspeva.

Glede današnje tekme.. če si ti plačan 100k na tedn, pride na tvojo tekmo 5k navijačev svojega kluba in te pred TV ekrani gleda nekaj milijonov tvojih fanov, ter da pokažeš tako sramotno predstavo. Ne vem, meni se zdi da za to ni opravičila.

Potem pa še tu vidim takšne komentarje kot je od Giggsya, ko ne vem a bi se jokal ali smejal. A je United že zmagal EL? Ker ravno tako pišeš kot da imajo treble že v žepu. No, khm treble? Kaj je z vami folk, a ste res tako zaslepljeni.. jebena dva mikimaus cupa in EL ni niti t od treble. Nevidzeno!!


Ne vem o kaksnem prostem padu ti sanjaš. United je že zadnja 4 leta na približno enakem nivoju.
Je pa res, da Mourinhu ni uspelo narediti preskoka na višji nivo, kar so nekateri pričakovali.

Takih predstav kot je bila včerajšnja je bilo v zadnjih letih kar nekaj, tako da ne vem zakaj si tako zgrožen.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 15. maj 2017, 7:05:27

Drži, z izjemo par prebliskov smo približno na istem nivoju. Ne morem zanikat, da Mourihno ni vseeno stabiliziral barke, kljub temu pa preskoka zaenkrat še ni. Hkrati se tudi zavedam, da tradicionalno Josejeve ekipe zacvetijo v drugi sezoni in ta prestopni rok zna biti res pester, čeprav vprašanje, če lahko dodatnih n milijonov res reši vse težave.

Mourihno pravi, da še nikoli ni tako delal kot letos. Nekaj tega dela se pozna, upam, da bo drugo leto še boljše. Nihče ga ne naganja iz kluba, vseeno pa tudi ni opravičen vseh kritik, podobno kot je veljalo za Moyesa, Van Gaala in ja ... tudi Fergusona.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Ork dne 15. maj 2017, 7:57:05

Prosti pad je bil mišljen v letošnji sezoni.. na začetku je vseskupaj še nekako zgledalo, potem pa najprej padec v igri in v zadnjih dveh mesecih še rezultatska kriza. Namesto, da bi ekipa z vsakim mesecem pod novim trenerjem rastla, spremljamo nekaj povsem drugega. Na začetku mu je očitno šok terapija uspela, kasneje pa nič od nič.
Ork
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. maj 2017, 23:20:54

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Val75 dne 15. maj 2017, 8:22:56

Ja, včeraj so bolj slabo igrali, ampak dejstvo je, da so te zadnje tekme res bolj revialnega značaja: ker se gre all in na EL (kar je velik gamble), ker so poškodbe zdesetkale ekipo, ker so igralci že malo utrujeni od razmeroma dolge sezone. A naj bi premagali Totenham z Bailyjem na krilu in Tuanzebejem na sredini, ki sta zgledala kot Eskima v Sahari? In klovnovsko dvojico Jones/Smalling v obrambi? Taki bi težko premagal ekipo iz tretje lige. Pričakovat, da bodo v tem trenutku dali vse od sebe je naivno. Večina novih (in nekaj starih) igralcev pač nima (še) duha Manchester Uniteda kot včasih in to je tisto, kar manjka trenutno. Ne bo pomagalo milijone novih nakupov, če stvari ne kliknejo. Upamo lahko le, da se bo to kdaj zgodilo, drugače bomo stopicljali okoli 5. mesta še nekaj nadaljnjih let. In za to ni kriv samo Mourinho, ampak ves strokovni štab ter seveda igralci sami.
"Football is easy when things are going well, but when its not, it becomes the biggest test." Ryan Giggs
Uporabniški avatar
Val75
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 4. februar 2014, 18:54:56
Kraj: Ljubljana

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 15. maj 2017, 10:45:16

Po prvi tekmi s Celto smo več kot očitno vse stavili le na LE. To je dal vsem vedeti tudi Mourinho. Ko ima igralec v podzavesti, da tekma ni tako pomembna in tudi preparacija pred tekmo je bilo očitno šibka, je rezultat jasno slab.

Ker smo stavili vse na enega konja, je jasno pristik toliko večji in naloga še toliko težja.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Tottenham : Manchester United, 14.5.2017, 17.30

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 15. maj 2017, 14:55:37

Na koncu bo pa Ajax dobil EL in se bodo za LP obrisali pod nosom. Sploh glede na izjemne predstave letos me to nebi čudilo. :lol:
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2016/17

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov