Eurobasket

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. september 2017, 17:38:39

Waw, najboljši športni trenutek Slovenije!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 18. september 2017, 20:13:08

Na nek način je že skoraj pravičniško, da je ta ista reprezentanca, ki je v preteklosti poskrbela za najgrenkejše poraze, sedaj priigrala tudi največjo športno zmago v zgodovini države.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. september 2017, 7:36:45

Evropski prvaki! Neverjetno.

V nedeljo sem bil taka cunja, da nisem naredil cel dan nič drugega kot pa samo čakal na tekmo. Tekma potem pa ... Take tekme smo vedno izgubili (celo tekmo vodstvo, potem pa zakockanje vsega v parih minutah), tukaj se res vidi, da so fantje imeli samozavest do neba, Kokoškov jim je izkazal zaupanje, ni jih maltretiral in oni so mu to povrnili na parketu. Njegove odločilne poteze v ključnih trenutkih so prevagale.

Dejstvo je, da smo bili v preteklosti po imenih velikokrat smatrani kot kandidati za medaljo in imeli boljše reprezentance, kot je ta. Vendar ni bilo pravega vodstva, ni se vedelo, kdo na parketu vleče voz naprej. Egi so se med seboj sami pobijali.

Je pa košarka od ekipnih športov najbolj takšna, da lahko en zelo dober posameznik naredi največjo razliko, tako da lahko tudi v prihodnosti upamo, če bo šlo vse po planu, da bo Dončič potegnil še kakšnega asa iz rokava. Ker zadnja leta nimamo več tako dominantnih igralcev v Evroligi, kot smo jih imeli takrat.


Ne bi bil Slovenec, če se ne bi obregnil ob kaj. Včeraj sprejem... Bavec je bil milo rečeno katastrofalen in mi je bilo kar precej nerodno oz. žal za junake, ker so si vsekakor zaslužili najboljši sprejem!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a zimi dne 19. september 2017, 12:53:13

Fluid je napisal:Bavec je bil milo rečeno katastrofalen


Zakaj pa? Sem gledal, pa se mi ni zdelo nič posebnega v dobro ali slabo smer.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. september 2017, 23:39:03

Ne da se mi, nočem še enkrat o tem razmišljat.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. september 2017, 23:55:21

https://www.facebook.com/NaKanaluA/post ... 6205359109

Ni edini. Več kot 12k Slovencev se strinja..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. september 2017, 10:20:38

Jezus, s čim se folk ukvarja. Kot da je Bavec sam pripravljal risanko Nodi za Dončiča in trash talk Randolpha in Porzingisa. Najbrž je teh 12k ljudi istih, ki so pa takoj vedeli v čem je fora "babe" in so isto situacijo lajkali, šerali, itd.
Najbrž je teh 12k ljudi tudi istih, ki je izžvižgalo ministrico. Če je tam ne bi bilo, bi pa najbrž pisali, da vladi ni mar za šport itd.

Sej ne pravim, da je Bavec briljiral, ampak namesto uživanja v uspehu se mi s takimi zadevami ukvarjamo :roll: :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 20. september 2017, 11:18:38

Meni je bil Bavec tudi poden od podna.. Ne vem kaj je bil njegov namen tam..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 20. september 2017, 11:45:09

Koga briga. Fantje so dosegli največji uspeh v zgodovini slovenskega športa, na Kongrescu nas je bilo vsaj 20k, eni bi se pa kregali o Daniju fuckin' Bavcu. Saj je bilo vse skupaj malo po češko organizirano (Kingstoni??!!??), ampak ko skoraj štiri ure stojiš na dežju in čakaš, da pride ekipa na oder ti postane vseeno za blesavo muziko Kingstonov in gnilo vodenje Bavca. Jaz sem prišel tja, da skandiram vsem 12 fantom in trenerjem in pa da vidim ta pokal, ki bo težko še kdaj prišel v Slovenijo. Teh momentov pa niti Kingstoni in niti Bavec ne morejo pokvarit.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a Matija dne 20. september 2017, 13:49:04

Ni bil ravno na nivoju, pa je bilo na katerem od prejšnjih sprejemov boljše? Res, da je želel biti on zvezda večera, ampak vseeno je tole vodenje bolje kot pa neko uradno, kakšni so vaši občutki in neko posiljeno vikanje, če pa se vsi poznajo med seboj. Precej bolje tole kot pa katerikoli sprejem za Prevca.

Glede politike pa samo tole.. Cerar je šel v Instanbul in tam bi na igrišču, delil medalje in čestital fantom in strokovnemu štabu. Je bilo vse narobe. Če ga pa nikjer ne bi bilo bi bil pa spet ogenj v strehi, da tako velik uspeh, on pa niti ne pokaže spoštovanja športnikom. Pa lahko Cerarja zamenjamo s katerimkoli premierjem oz. predsednikom države.. Je pa res, da bi samo podelitev lahko oddelali kakšni košarkarski veljaki in je bilo vpletanje politike nepotrebno (ne glede na to kateri dve reprezentanci bi igrali v finalu). Pa ima pri tem uspehu verjetno politika še največji delež do sedaj (Anthony Randolph).
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Eurobasket

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. september 2017, 16:57:03

Kje je bil pa Kocijančič?!

Ma ja, politiki ob športnih uspehih je največji možen bruh. Največji problem je, ker tam morajo biti. Nujno zlo. Da bi vsaj bili neke persone, pa ne Cerar tam, popolnoma ašporten tip, prisiljena drža. Samo še Turk je bil slabša možnost.

Gledati Dragića te dni je pa ... Popolnoma izčrpan, od tekem, slavja, butastih novinarskih vprašanj, a še vedno vsem na voljo. Res deluje kot en kul tip. Velik športnik, nadvse mu privoščim.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov