EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 20. januar 2008, 15:52:04

Tekme žal nisem spremljal, sem pa zeloo vesel, da zmo zmagali Reading. Težko gostovanje je za nami, po Rooneyjevem mnenju celo najtežja tekma letos. Kar tako bomo morali nadaljevat in bo...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. januar 2008, 16:06:09

markm je napisal:-a kdo ve za kva anderson ni igrov (a se je kj poskdvov al mu je SAF le dov pocitk ceprov to dvomim)


Mislim, da mu je dal SAF počitek, saj kakšnih drugih informacij ni bilo zaslediti. Bi sigurno kaj pisalo, če bi bil poškodovan.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. januar 2008, 16:26:48

Anderson je dobil počitek takoj je...sej ga je potreboval, to je njegova prva sezona, fizični in psihični napori so izjemni...se je tud videlo zdej v zadnjih tekmah da ga že malo zmankuje.

Nekje sem tud zasledil, da je šel v brazilijo, ker je mela mama operacijo...je pa ta informacija nepreverjena.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 20. januar 2008, 18:04:09

SeekK je napisal:
Remmy je napisal:Na hitr:

Mom: Ferdinand - pure class
Igra: Ni se vse poklopl, nekak ni stekl
Pomankljivost: Ja se je vidl, da bi rabl enga napadlaca, k je dobr v skoku. Pr predložkih smo nenevarni
Pomankljivost2: Bočna igralca- Evra premalo vključevanja dans, Brown je pa Brown
Plusek: Giggsy - drug polčas boljši po njegovi zaslugi
Minusek: Ronaldo vse preveč na gole misl - se pozna na igri
Zaključek: važn da Arse ni ušu


Dal malo pokomentiram, sem tekmo videl malo drugače..

Danes je mel zame Ferdinand eno slabših tekem letos, je plaval zadaj na trenutke...res je sicer da je mel tisti prodor, ki ga Ronaldo ni uspel zaključit, ampak to mu ravno ne zviša ocene...definitivno je bil slabši od Vidića, ki je bil pa danes res dober...

Bočna igralca - ja Evra je mel off day, redko je šel naprej, pa še takrat mu ni nekaj uspevalo, ko je šel. Za mene je bil pa Brown včeraj dober...dejansko je več naredil v napadu kot Evra, par dobrih akcij in izmenjav...

Giggs je poživil se strinjam, Park je mel precej tiho tekmo..

To da Ronaldo preveč na gole misl mi je krneki izjava...ja strelsko res ni bil njegov dan, samo so ble pozicije dobre, poleg tega je mel spet nekaj odličnih podaj, v tem elementu se je izboljšal noro. Isti komentar bi potem lahko dali za Rooneya...za mene sicer Rooney slabši skozi tekmo, je pa dal vodilni gol, kar odtehta marsikaj.

Zaključek bi bil zame - važno da smo prvi :D

V splošnem se mi zdi tale zmaga zelo pomembna...Reading je odigral zelo dobro, vrgli so nam kar so nam lahko, pri nas ne najboljši dan kar se zaklučevanja tiče, pa smo tekmo vseeno dobili. To so res tiste tekme, ki ti prinesejo krono na koncu.

Posebna omemba še za Carricka, sredina je bla njegova v drugem polčasu.

Khmmm...
Rio je bil včerej super. Res je enkrat zplaval, a njegova vključevanja v napad so bla ključna. Višek igralca v vezi. Tko se dons premaga ekipo. Brez Ferdinanda tud Vida ne odigra tko kot ponavad. Rio je classy defender, Vida je pa klavc - preprosto pašeta skup. Poleg tega je imeu eno odločilno posredovanje po izbijanju Vdsarja in strelu Kitsona. Reading je kr precej napadal in obramba je bla na preizkušni. Rio je pa šef te obrambe. Moralni vodja.

Brown - no comment. Zgleda si pozabu, rečmo kako odigra Gary na RB. Preveč smo se navadl na kolačka.

Ja Ronaldo se mi pa zdi, da gleda samo še na to, da bo čimvečkrat zadel. Zdej je to mogoče mal čudna izjava (kdo ne bi?), ampak mišlen je glede na začetek sezone in prejšnje sezone. Vse preveč se postavlja na sredino, s čimer izgubljamo prodornost po bokih. Če je v 16m prostoru misl samo na penal. Če ne zaključ akcije takoj nek pizdi. Kr poglej mal po strelih Rooneyja, Teveza &co. ko ni v glavnem kadru in neki pizdi pa maha. On je Winger ne Striker! Nej ma Giggsya za zgled. Pa tud če prejšnje tekme pogledaš, vse potrjujejo mojo tezo.

Carrick je tud letos že odigral boljše tekme. Že nekaj zadnih tekem kaže lanske predstave (great!) tko da v vezi res ni blema. Hargi se sicer še ni najbol asimilirov (podobno Nani), a predvsem v obrambnih nalogah je first class. Pa še lep in nevaren prosti strel (za razliko od Ronaldovih strelov na golobe).

Ja moj zaključek je pa enak. Samo da je Arse že v prevem polčasu rešil tekmo, United pa v zadnjih 10 min. Nekateri smo že pomisl, da bodo ušli za 3. Pa sm tko napisov ...
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. januar 2008, 19:53:27

Remmy je napisal:Khmmm...
Rio je bil včerej super. Res je enkrat zplaval, a njegova vključevanja v napad so bla ključna. Višek igralca v vezi. Tko se dons premaga ekipo. Brez Ferdinanda tud Vida ne odigra tko kot ponavad. Rio je classy defender, Vida je pa klavc - preprosto pašeta skup. Poleg tega je imeu eno odločilno posredovanje po izbijanju Vdsarja in strelu Kitsona. Reading je kr precej napadal in obramba je bla na preizkušni. Rio je pa šef te obrambe. Moralni vodja.


Jasno da je vodja, samo včeraj ni bil na nivoju njegovih letošnjih predstav.

Remmy je napisal:Brown - no comment. Zgleda si pozabu, rečmo kako odigra Gary na RB. Preveč smo se navadl na kolačka.


Nism rekel da je boljši od Nevilla...reku sem da je bil dober. Eni mu date oceno že pred tekmo :P

Glede Ronalda se pač ne morem strinjat...men se zdi njegovo sodelovanje tako z Rooneyem kot Tevezom fantastično...tud Teveza in Rooneya nebi nikol razdru za nekega visokega strikerja...tko da tud glede tega se ne morem strinjat :) Glede na to kako gibanje mamo, se tud Ronaldo večkrat znajde na zaključku napadov. Gredo pa njegove first touch podaje in podaje v prostor večkrat neopaženo mimo...men je trditev, da Ronaldo igra zase konc smešna...če pač eni na to tko gledate, tud prav.
Če se pa vrnem še enkrat na Teveza in Rooneya - kot sem reku jst nebi tega za noben dnar razdiral...kreativnost, zmožnost menjanja vlog, tako med sabo, kot s krilnima igralcema, tega se ne da odrezat iz igre, kot se da kakega out and out strikerja. Tudi ko je Giggs prišel na teren, je enkrat vlekel, skozi sredino, drugič na krilu, itd. Takšno izmenjavanje sprednjih 4ih igralcev, je nočna mora za vsako obrambo...in bi rekel da ta napadalni dvojec, ki se razširi na štirojec, je ravno narejen za velike tekme, ko je prostora malo, ko so obrambni igralci izvejmne kvalitete. Da se pač v vsej tej kreativnosti ustvari nekaj, kar nam dalo prednost.

Remmy je napisal:Ja moj zaključek je pa enak. Samo da je Arse že v prevem polčasu rešil tekmo, United pa v zadnjih 10 min. Nekateri smo že pomisl, da bodo ušli za 3. Pa sm tko napisov ...


Za 2 misliš? Al si mislu da bomo pušnl :) Drgač je tud razlika v nasprotnikih očitna...Reading ma hrbtenico...Fulham pač ne...zame so poleg Derbya glavni kandidati za izpad. Kokr sem slišu so od zadnjih 33 možnih točk osvojil 3 :lol:
Zadnjič spremenil SeekK, dne 20. januar 2008, 20:17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 20. januar 2008, 20:05:58

Si mislil Derbya? :D
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. januar 2008, 20:17:33

dandzo je napisal:Si mislil Derbya? :D


Tako ja :oops:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. januar 2008, 1:00:42

Slika

:l0l: pismo majo hude fore...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 21. januar 2008, 17:12:31

Težka tekma in težko prigarana zmaga. Čudežni gol Rooneya je odločil tekmo, potem je bilo le vprašanje časa ali bomo izkoristil kak proti napad in na srečo smo ga. To da se neki razburjate nad Ronaldom mi ni čisto jasno, kje pa piše da model ne more "napredovat" iz wingerja v napadalca?? Pač je dal letos tolk golov ko oba naša top napadlca in se mi zdi edino prav da ima tako željo po streljanju, če je šansa.... Veliko bolje kot pa prejšnja leta ko je driblal nekaj tam ob avt liniji in ni bilo razen vizualnega efekta nič pametnega iz tega. Že lani, letos pa še posebej se je prelevil v stroj za gole, mašino za točne podaje in še malo pa se bomo tudi pri njem spraševali v kateri kot ga bo dal ob prostem. Mulc nenormalno hitro napreduje in sam se samo bojim da ga nebi po koncu sezone izgubili, ker se mi zdi da ima še kaj za pokazati in sam stojim 100% za njegovimi igrami.

Če smo že pri kritiziranju, potem ne morem mimo Rooneya, sej je danes dal gol, samo On je po poklicu napadalec in letos je njegova bera slaba, tako da mu tu pomaga Ronaldo in simbioza je popolna :twisted:


Go United! :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL,23.krog: Reading - Manchester United, 19.1.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a c.ronaldo dne 21. januar 2008, 20:51:27

giggsy tako se govori !! brez ronalda nebi bili tam kjer smo vendar gre zahvala celi ekipi z ronaldom na čelu!
Uporabniški avatar
c.ronaldo
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 5. januar 2008, 19:37:25

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost