Nogometna Reprezetanca Slovenije

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 7. september 2018, 6:30:37

Toliko o optimizmu in pričakovanjih...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. september 2018, 9:15:06

Tako smo slabi, da nihče niti ne spremlja/gleda tekem. Sej ni nič obetavnega, tudi trener ne navdaja z optimizmom.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 21. marec 2019, 18:44:50

Kaj zdaj, bo kaj danes?

Dobro bi bilo nesti vsaj 4 točke iz teh dveh tekem. Imam mešana razpoloženja, mešane občutke.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 21. marec 2019, 23:17:10

Niti ni bilo tako slabo vse skupaj razen popolnega mrka po danem zadetku. Škoda samo, ker nimamo finišerja v rangu Novakovića iz najboljših let in tole tekmo danes bi sigurno dobili.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 22. marec 2019, 12:42:38

Pričakoval sem remi in bi bil tudi zadovoljen z njim pred tekmo, a če le ne bi vedel, da so Izraelci tako zanič. Mislil sem, da so boljši. Tako pa remi pušča grenak okus. Ne vem, zakaj nismo zmagali - ker smo grešili šanse ali ker nismo sposobni reakcije na svoje vodstvo. Stara rak rana. 47 minut jim nismo pustili ničesar, nato pa po vodstvu, kot da bi na teren prišli Španci. Škoda.

V nedeljo je zmaga nuja.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 22. marec 2019, 17:45:16

Napram zadnjim predstavam je tole naravnost poezija. Glede na realno razmerje moči pa ne - že samo dominantnost Iličiča na tej tekmi bi morala biti čez in čez zadosti, da bi prek njega zrihtali vsaj še kakšen gol ali dva. Pa menjave so bile tudi nekoliko čudne.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. marec 2019, 23:03:01

V igri in načinu je kar viden napredek. Boljše. Ampak v reprezentanci so važni rezultati, ne vtis in lepa igra, jebat ga. Čeprav z igro imamo tudi več priložnosti pred golom. A na tistih sedmih tekmah v letu je pač treba narediti rezultat. Vse bolj mi je žal, da ni prišel Kek že v ligi narodov. Ta skupina je ugodna in puščati pike proti Makedoncem doma bo težko prineslo prvi dve mesti.

Jebo ga Stojanović, kake glupe napake dela, kako lahko igra za Dinamo v ligi prvakov in evropski ligi.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 6. september 2019, 22:10:27

Grega, a je bil kiss cam? :D
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. september 2019, 6:29:58

Haha pa vešda je bil :)

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 10. september 2019, 11:51:19

Ja ti dve tekmi sta spomnili pa na Kekove kvalifikacije pred desetimi leti. Sploh proti Poljski, ko se je videlo jasno vlogo vsakega igralca, kar se poveže v celoten plan ekipe. Ni bilo slabega posameznika, kot tudi ne včeraj. No, mogoče edino Jokič, kateremu je Balkovec pokazal kaj je bek z mirno podajo.

Seveda bi včerajšnji kiks povsem zmanjšal pomen petkove zmage, zato še toliko bolj veseli povratek naših, kar je redko videno, sploh po dveh prejetih golih. In to z raztrgano igro, ki je pa kljub temu prinašala priložnosti. In to veliko.

Upam, da zadržijo ta moment še na štirih tekmah. Da zlezemo na to prvenstvo, dokler je Jojo zraven, ker bi si res zaslužil eno veliko tekmovanje. Kaka igračina, ma ga ni bolj elegantnega igralca z bolj vznemirljivimi potezami. Mojster!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. september 2019, 20:05:36

Odlicna tekma vceraj. Kako sem se veselil gola Verbica v zadnji minuti. Res. Kot dobri stari časi.
In kot si že Blaž povedal, edino Jokič nekaj slabše, vsi ostali pa res zelo dobro.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 10. september 2019, 20:22:20

Kaksna razlika je, ko se igralci borijo kot da gre za zadnjo tekmo zivljenja.. pravi balzam za oči v primerjavi z našimi preplačanci.

Offtopic: A griezmann se druzi s Pogbajem? Na dveh tekmah zaporedoma penal falil. :D
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 10. september 2019, 20:38:53

In other national teams news:

Kdo bi si mislil, da bo lažje in bolj interesantno spremljati tekme angleške reprezentance kot pa selekcijo Uniteda...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. oktober 2019, 13:52:06

ManRed je napisal:Kdo bi si mislil, da bo lažje in bolj interesantno spremljati tekme angleške reprezentance kot pa selekcijo Uniteda...


Nič več.

Bo zanimivo videti sedaj, koliko glav se bo obrnilo proti Keku. Katanec se lahko pohvali s precej boljšima ciklusoma proti težjim nasprotnikom, pa je moral vendar požreti precej kritik na svoj račun. Če se bodo mediji zadovoljili s temi govorancami o borbi in optimizmu, bo to samo še potrdilo mojo tezo, da se slovenske trenerje bolj sodi po besedah kot dejanjih.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 14. oktober 2019, 15:41:03

Mesec dni ali dve tekmi res lahko spremenita vse in medije (in navijače) obrneta čist kontra.

Mi je škoda Keka, sam ciklus se mu je res ponesrečil.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 14. oktober 2019, 21:32:53

Res neverjeten zasuk v mesecu dni. Dokaz, da če naši (ni važno katera generacija) ne odigrajo 120%, kot so septembra, ne morejo zmagati pomembnih tekem. Bezjaku se je septembra prikazala Marija, zdaj pa se je pokazala realnost njegove (ne)kvalitete.

Proti Izraelu in Makedoniji smo jih od 12ih možnih točk potegnili 5. To je premalo. Po drugi strani bomo lahko dosegli največ golov v kvalifikacijah do zdaj. Sigurno navijaški zanos precenjuje zmožnosti reprezentance, a vseeno trdim, da je bila to primerna skupina za uvrstitev na Euro. Jojo pa bo počasi šel...

Pa še nekaj. Naši so bili gnili in zasluženo izgubili, a bi morali imeti penal in igralca več. Ne razumem, zakaj ni uveden VAR na tekmah, ki odločajo o tako pomembni zadevi kot je uvrstitev na Euro.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 15. oktober 2019, 23:10:08

Jaz pa mislim, da je po takšni tekmi deplasirano govoriti o trudu in predanosti. Na dveh tekmah proti precej ušivim nasprotnikom si praktično nismo priigrali priložnosti. Precej oslabljena Avstrija se je skoraj poljubno sprehajala mimo obrambe cel prvi polčas in ob ugodnem rezultatu zaprla tekmo brez najmanjšega upora. Tu bi precej težko razpredali o tem, kako bi moral Verbič izvesti kak favl ali šprint več. Lahko pa razpredamo o tem, kako smo lahko na dveh takih tekmah izviseli brez vsakega resnega plana v napadu, brez gibanja in brez ene možnosti za resno podajo v zadnji tretjini. No, brez plana, razen če je bil ta plan igra na preskok, kjer se iz obrambe direktno nabija žogo na Šporarja, čeprav ta nima v radiju 15 metrov ob sebi enega samega soigralca.

Zdi se mi podcenjujoče do javnosti, da lahko Kek po taki šlamastiki odpleše s tiskovk in intervjujev z nekimi pleteničenji o vztrajnosti in trdem delu.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. april 2021, 14:48:12

Moram reči, da so bile tole zanimive tri tekme. Tudi malo konfuzne, kot bi gledal 3 različne Slovenije. Čeprav bi sam domneval, da je bila Slovenija vsakič zelo podobna, le tekmeci so se različno dobro pripravili nanjo. Bojim se, da se nam ne piše nič dobrega, razen če nekdo res eksplodira v formi in potegne za sabo celo ekipo. Kar dvomim...

Po svoje velika škoda. Nasprotniki v skupini niso lahki, so pa načeloma bolj vzhodne reprezentance, ki nam zgodovinsko kar odgovarjajo.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 1. april 2021, 18:56:47

Ma, kar je bilo dobrega na prvih dveh tekmah, so podrli proti Cipru. Nad igro proti Hrvatom in Rusom sem bil navdušen. Žoga je šla od noge do noge, tudi skozi sredino, igra je imela rep in glavo. Pogumno. Proti Cipru pa katastrofa. Si nisem mislil, da bom kdaj to rekel, ampak igra je bila kot pod Kavčičem :?

Vsi smo vedeli, da bo proti Cipru težko, ker bomo morali mi napadati in si nekaj ustvariti na organizirano in dobro postavljeno ekipo. Ampak da bo tako slabo... Manjka nam en "ornk" napadalec, kot bi rekel Brane Oblak, ki bi si tudi sam ustvaril šanso. Tako pa vseh pet trenutnih napadalcev skupaj ni za en ščitnik od Novakovića.

Potem pa še U21. NZS in slovenski fuzbal nasploh potrebuje remont.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. marec 2023, 7:38:48

Danes se začenjajo kvalifikacije za EP. Lahkih skupin ni, smo dobili pa zelo, zelo ugodno skupino, brez velesil in samo iz bobna pet bolj močno reprezentanco.

Prilika za uvrstitev na tekmovanje je obetavna, kot je obetavno tudi zadnje obdobje tekem. Me zanima kako sredino bo postavil Kek.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron