EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 2. februar 2008, 19:28:38

Ajoooooj. Tola je blo pa bl za en kurac :!:
Njihova obramba je kot kaže le mal močnejša s prihodom Woodgata. (dokler se ne poškoduje)
Ja od igre nč. Zaslužl si nismo, loh se zahvalmo sam Naniju pa njegovi odlični izvedbi kota. Ronaldo pa Rooney k da prvič vidta žogo :roll:
Da ne omenjam Scholesa. Pa se mi je že v preteklosti kdaj zazdel, da on včasih ful zavira igro. K žoga pride do njega, se včasih kr vse ustav :|
Van der Sar je biu dans ključn igralc, če štejemo podaje :roll:
Res nič od nič. Upam da si tega igralci do konca prvenstva ne prvoščjo več. K drugač se lahko skor poslovimo od naslova prvaka. Kajti Arsenal v zadnjih krogih melje...
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 2. februar 2008, 19:59:39

Kva k*rac se usi pizdite pršla je ena mal slabša tekma pa kaj u sredo te usi govoril kako bomo osvojil prvenstvo dons pa že usi delate paniko.Sej jih bo SAF napizdiu.Sicer pa tekme je konc in glejmo naprej na nasledne tekme.

P.s:Kako lahko eni guvurite da arsenal melje v zadnjih krogih 1 tedn nazaj ste(smo) se smejal k so popušili proti tottenhamu z 5-1??
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 2. februar 2008, 20:39:35

Z lahkoto. Ker je 2 tekmi zelo prepričljivo zmagu. Pa Scholesu se več takih tekem zgodi-preveč.
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 2. februar 2008, 20:44:03

dobro da mamo teveza ;)
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 2. februar 2008, 22:32:51

heh za derbi s Shittyjem pa še Rooneya ne bo zarad kartonov :| that sucks :| bomo vidli kak se bo Tevez znašu v napadu.pomoje da mu bo Ron delu družbo pa Nani dobu priložnost za desni bok al pa Park.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 2. februar 2008, 22:45:00

Sicer sem že v splošen topic nekaj malega napisal ampak bom tukaj podal konkretno poročilo tekme...

Najprej bi rad čestital Spursom in Ramosu za izvrstno igro! Če pogledam, kako so igrali še dober mesec nazaj so bili danes fantastični! Taktično so nas popapal pa če si to priznamo ali pač ne. Ramosu res svaka čast in še bodo letele pike tudi največjim proti njimi ob tako zavzeti igri. pošlihtal jih je večino in pripeljal okrepitve na mesta, kjer so jih bili najbolj potrebni in rezultati se počasi peljeno naproti. Navdušil me je pa še posebaj Hutton! Kaj je pa on delu z našimi na desni strani (naša leva) to je bilo pa res za prste polizat. Brown je pionirček proti njemu! Zdej res je da je to samo ena tekma a če bo tako nadaljeval, bo njegova cena v pol leta zrasla na nekaj 10 milijonov funtov in 9ih. Resno me je navdušu Škot! Visok, čvrst, pameten in zna čitati igro. Tudi v napad se je vključeval. Skratka same pohvale od mene...

Fergie ni zajebal tekme kar se tiče same postave. Dal je v igro igralce za katere nas je večina mislila, da lahko dajo največ v dani situaciji. Drugo vprašanje je, kaj je dobil od trenutne postave. Razočarali so ključni igralci od katerih se vedno pričakuje tista sigurnost, ki je bila danes skrita nekje ob SAFu ali celo za njim v trenerki. Žal sta več kot razočarala Giggs in Scholes. A jima ne zamerim preveč. Ne moreš ti od igralca pričakovat, da na vsaki tekmi odigra samo bolje kot je na prejšnji in da jim ne pustiš nobenega "padca" v igri. Dejstvo je, da morali tudi remiji pridet s časoma in tud kšn poraz se bo zgodu brez skrbi! Tak je danes nogomet. Ob tako velikih vložkih "srednjih" ekip je pač nekaj povsem normalnega. Drugo je če se to ponavlja večkrat v mesecu ampak od 11 tekem smo zbrali 9 zmag 1 remi in 1 poraz. Morda to ni dovolj?!

Z menjavami je Fergie naredil zelo modro potezo, saj je več kot očitno prišla svežina v igro s katero smo IMO prišli do zasluženega zadetka. Sploh da ne omenjam, da bi bila lahko tekma povsem drugačna, če bi recimo sodil Webb ali kdo drug. Tale Kretenburg je res katastrofa. Rumene kartone je talal že v 1. polčasu kot Rdeči Križ obleke za zimo brezdomcem. Mislm če bo sodil on v naslednjih 5ih krogih več kot 1x si bo FA naredila spet veliko mero posmehovanja na svoj račun. Model se prou norca dela no. Jenasova roka?! Kako neočitno je iz stegnene roke ratala pokrčena. Ampak to me sploh ni toliko zmotilo. potem ko je začela spreminjat smer v stran... Smeh res. Tudi lepo se je videlo Lennona kako je moral spreminjati smer teka ker je žoga tako očitno spremenila smer....

Naslednja tekma je proti Cityju naslednjo nedeljo. Po prikazanem danes, smo jim zmožni natresti petardo za šalo. Navkljub manjku Rooneya in Evraja. Tako impotentni kakor so pa bili danes je bilo pa prav z veseljem gledat. Počasi jim pojenja sapa in začetno 3. mesto se jim oddaljuje hitreje od potopa samega Titanica. Manjko Rooney se verjetno sploh ne bo tako poznala. Sploh če gledam današnjo rpedstavo kjer se je "skrival" na boku kot kakšen šolarček ko se ni želel brcati z nami... Ni mu podobno to in več kot očitno ima tudi v sami psihi načete misli. Vprašanje, če bi mu recimo en gol sploh dvignil moralo in samozavest. Verjetno bi se to zgodilo šele po 2eh ali 3eh zadetkih na različnih tekmah v naslednjih 5ih recimo. Izgubljen je trenutno. Definitivno pa z nedeljo pričakujem v igri tako Andersona kot tudi Nanija, ki se je zelo popravil od Fergiejevega načrtnega benčiranja tako da ima sedaj fant veliko bolj popredalčkan v glavi kot je imel sicer.

Če se še kej spomnem napišem ampak morm nazaj študirat....

Lp, jansson23
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 2. februar 2008, 23:01:51

Še kometar SAFa po tekmi.... Model se je kr smeju ob vprašanjih glede sodnika! :D

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_3104368,00.html

Na desni zgoraj imate....
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. februar 2008, 23:31:19

Scholes ni mel najboljše tekme, to je res. Veliko pa je k temu pripomogel Hargreaves, ki se vedno samo zadaj skriva. In potem ob agresivni sredini Paul nima nikomur podati... Lahko poda nazaj branilcem ali pa nabije dolgo žogo nekam. Je le drugače, ko je Carrick v igri, ko nekako stojita v enaki liniji in s svojim gibanjem in podajami med seboj razmontirata nasprotnikovo sredino. Hargreaves je v takih tekmah, ko se nasprotnik šahovsko postavi, agresivno z visiko sredino, dokaj neuporaben, saj pomaga v gradnji napada veliko premalo. On je dober, ko je tekma odrta in ko druga ekipa napada, da potem preprečuje njihove napade... Če nam je lani na takih gostovanjih kot so Tottenham, Everton itd. uspelo zmagat brez dm-ja, nevem zakaj nam ne bi tud letos. Mislim pa, da bi tako igro Tottenham le malokdo strl, če sploh kdo?

Ocene:

VDS 7
Brown 6
Rio 6
Vidić 6
Evra 5 Zadnje tekme je kar padel v formi...
Giggs 5
Scholes 5
Hagreaves 5
Ronaldo 6
Rooney 5
Tevez 7
Carrick 6
Anderson 8
Nani 7

Vidić in Ronaldo mata tud že 4 kartone. Tko da naslednji > ban. Sicer pa ne zastopim teh banov čisto. Evra je dobil peti karton proti Spursom (FA) in je dobil ban za City in je lahko medtem odigral še dve tekmi. Rooney je danes dobil peti karton in manjka že na naslednji tekmi. WTF?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 3. februar 2008, 1:21:31

MattKo. je napisal:Pa Scholesu se več takih tekem zgodi-preveč.


Svašta...

Oziroma če še za trenutek premislm...Fuck Off!

Scanja po Scholesu zarad ene slabe tekme res ne mislm kar tko gledat.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 3. februar 2008, 2:12:15

Fluid mislim da je neki v tem smislu, da se kazni podeljuje šele v nedeljo or sometnihg like that in mu niso še uspeli izročiti kazni...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a pek dne 3. februar 2008, 9:03:55

Najprej bi vas vse lepo pozdravil. Ker navijam za Man Utd že dolgo vrsto let nisem videl razloga da se vam ne bi pridružil.

Tottenham sem pred sezono uvrščal visoko. In slabe igre so me presenetile. A z prihodom Ramosa.... Strinjam se da bo še marsikateremu "favoritu" težko proti njim.

Toda za mene je pomembna naša igra. Vsekakor scholes in giggs nista bila prava, toda jima lahko kaj očitamo? Vsakdo ima slab dan. Danes sta bila to ona. Zame izredno zaskrbljujoča je Rooneyeva forma. Fant se trudi in kar ne more in ne more zadeti. Mogoče ena tekma počitka tudi ni tako slaba stvar. Naj premisli stvari in se potem vrne v slogu. Nani spet odlična podaja. Prav tako je biv spet dober Anderson. Komaj čakam čez 2-3 sezone kaj se iz njih razvije. Vsi ti kartoni...Zaskrbljujoče.

Prihodnost....Man City trenutno ni v formi in od tam moramo priti z vsemi 3 točkami. Nato pa FA pokal proti Arsenalu doma. Letos smo jih 1x že skoraj zmazali na Emiratesu. Zmaga doma bi pomenila veliko in še več. Vsekakor bi vplivala na našo samozavest in hkrati nekoliko prestrigla peruti Arsenalu, ki jih nato čaka težka preizkušnja proti Milanu. Starčki so pač pravo nasprotje mlademu Arsenalu. Nato pa tekma z Lyonom. Če povem po pravici sem kar nekoliko nervozen. Toda mislim da imamo ekipo za novi treble :) Ekipa je bolj izkušena kot je bila lani. Želja je velika in upam da bomo videli na Ronaldovih licih solze...Tokrat solze sreče ob zmagi Lige Prvakov.

OneUnited
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. februar 2008, 12:00:26

Naprej-- NAJLEPŠA HVALA ŠTEVILKI 040-263879 da mi je pošiljala rezultate ampak na žalost so bili nepotrebni kajti pri kolegu na b-dayu je imel Športklub tako da sem si tekmo ogledal.. Ampak vseeno HVALA!!!

Sedaj pa tekma.... SLABO... Igrali smo brez naših kratkih podaj nismo bili mirni ni bilo nič... Ampak je pa veliko kriv SAF....

Spomnite se prosim vseh naših izgubljenih točk...(Reading,Portsmouth,Man City,Bolton,West Ham,Arsenal,Tottenham..) to so tekme kjer nismo dobili 3 točk... IN NA KATERIH NI IGRAL ANDERSON!!!!!!!!! Vsi ste govorili kao sladke skrbi za Fergusona... Vraga!!!!!! to je bilo le slabo in vedel sem to. Kakšne sladke skrbi Carrick,Hargreaves,Scholes,Anderson... Vedel sem da ne bosta dobila priložnosti Carrick in Anderson kjer so kao izkušnje na strani Scholsa in Hargreavsa!!! Moj Kurac!!!!! Jezen sem da ne začnemo z Andijem ki je 5x boljši od Scholsa trenutno in Carrick ki je v odlični formi in je sedaj dosti boljši od Hargreavsa!!!!!! Ko sem videl to postavo sem vedel da bodo govna in res.... Giggs newen kaj mu je ali se mu več enostavno neda ali pa je pač že prepočasen za PL... Enostavno ga včeraj kot da ga ni bilo in da smo pač igrali z 9 v polju.. Newen.. Scholes proti Pompey je lahko igral 60min ker smo tam bili neverjetni, ampak vedel sem da to ne bo šlo tako da bo lahko Scholes igral po 3 mesecih na IZJEMNEM nivoju... NIKAKOR in to je bila naravnost napaka Fergija da je šel z trenutno najslabšo kombinacijo na sredini ki je možna Hargreaves - Scholes mislim da je to bil odločilen faktor včeraj čeprav nismo igrali dobro kot ekipa... Onadva če sta spravila 5 podaj do Teveza in Rooneya sem jaz 15-cikl..... No potem ko je odšel Hargreaves hvala bogu je šlo nabolje po moje... Ko pa je Scholes odšel pa je Anderson pokazal zakaj je trenutno eden najboljših členov naše ekipe... Takoj si je pripravil šanso in bil znova blizu zadetka če se Černy ne bi vrgel izjemno parado.... Nani je pokazal da si želi igre DOSTI bolj kot Giggs ki me iz tekme v tekmo bolj razočara.... Nani in Andersona ter Carricka želim proti Cityju...!!!!!!!!!!!! Hvala Bogu da je na koncu zadel Tevez in da se nam Rusi niso približali ter da smo za Arsenalom samo 2 točki... Tako sem se drl da sem mislo da mi bodo glasilke popokale... :D

GO GO UNITED!!!

Postava za City.....

VDS
O Shea,Vida,Rio,Brown
CR7,Anderson,Carrick,Nani
Tevez,Saha( če ne gre drugače)

Vem da je zgodaj zato ampak mislim da bomo drugače izgubili! :evil: :cry:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 3. februar 2008, 12:57:14

SeekK je napisal:
MattKo. je napisal:Pa Scholesu se več takih tekem zgodi-preveč.


Svašta...

Oziroma če še za trenutek premislm...Fuck Off!

Scanja po Scholesu zarad ene slabe tekme res ne mislm kar tko gledat.


Podpis.
Sem pridaj še Giggsa.

Prav neverjetno, da legende kluba, ki skoraj vedno dajo vse od sebe, popljuvamo zaradi ene (1!) slabe tekme. Kar se je zgodilo včeraj, pač ni mogoče pripisat samo Scholesu in Giggsiju. Dejstvo je, da je Tottenham včeraj igral s 101% moči, potem pa v 2. polčasu popustil, ne zaradi prihoda Andersona in Nanija, temveč ker so se ONI utrudili.
Napaka ob kotu (ki je bila v 30. minuti tekme nezamisljiva) je dobro nakazala, kako je koncentracija rapidno padla... Če bi tak gol dali recimo v 70. minuti, bi sigurno zmagal United.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a damek dne 3. februar 2008, 13:05:57

Ma kdo mogoče link golov?
Uporabniški avatar
damek
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 124
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:31:36
Kraj: Velika Polana

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 3. februar 2008, 13:11:11

martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. februar 2008, 13:57:05

Večji problem kot sta Pauly in Giggs je Owen. SAF je zanj zapravil ogromno dnarja in zdj more tipson špilat. Na žalost je on odličen DMC pa za en kurac kreatitvni igralec sredine. Kot je že Fluid ugotovil tipson ne špila fuzbala ampak uničuje nasprotnikovo igro. Včeri je na žalost ni mogel, ker so pač Spursi pritiskal z vseh strani.

In pol še berem tle da so se oni kao stisnal v 16ko, pa neki s sodnikom in pa da so odlični samo zarad Jonathana!? Ma dejte no - postali so odlična ekipa odkar je prišel Ramos. Oni igrajo nogomet in ne branijo rezultata. To so tudi včeri pokazal. SAF je pač pričel malo bolj zaprto kar ga je teplo. Takoj ko je padel gol, bi moral zamenjat Owena pa konc.

Pol tlele berem kako šimfate Evraja! Madona igralec je moral zapirati trenutno odličnega Lennona in si ni mogel privoščiti veliko izletov naprej! Po moje mu jih je celo SAF prepovedal, kajti ko Aaron potegne, ga malokdo dohiti. To se je potem itak pokazalo, ko je Lennon bil zamenjan, je bil Evra konstantno na nasprotnikovi polovici. In potem hvalite Browna, ki je imel skoraj vedno odprto pot po desni strani, pa je tipson spravil skup tri al štiri totalno ponesrečene predložke! Še 1x on je odličen branilec in za en kurac bek. Po moje bi bilo bolje tja dat celo Ria, ki zna namotat igralca in ima odlične predložke.

In na zadnje - kot je ugotovil že Primož, žalostno kako se obnašate do klubskih legend, ki se trudijo in igrajo, vi pa popluvate oba kolkr vam da duša. Nani in Anderson se lahko od njuju samo učita in uživata v njuni igri. Je res da je mel Nani včeraj podajo za gol, lahko bi pa tudi že 1x prej podajal namesto da je iz nemogočega položaja streljal na gol. In to so izkušnje, timski duh in borba za barve kluba kar vse veje iz Giggsa in Paula. Nani je pač napihnjen mladenič ki misli da lahko sam vse reši. In to hoče SAF strest z njega.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 3. februar 2008, 16:09:02

ovsar je napisal:Ja ne zdej mamo samo 1 točko prednosti pred arsenalam, k jih bomo doma itaq premagal , tko da smo an dobri poti k osvojitvi naslova :)


Jest ga 100% podprem in stojim za nemu! ARSEnal še pride na OT tm pa jih bomo uničl tko da ja 1 točko mamo še prednosti!
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 3. februar 2008, 16:35:23

Pa kakšna prednost? Dokler tekme ne odigramo, ne moremo poznati rezultata...

Mimogrede: Scholes je odigral šele 3 tekmo po poškodbi. TRETJO. Proti Portsmouthu pa ste ga vsi hvalili, sedaj pa se njegove igre vedno slabe...joj. Je pa res, da ne razumem Giggsa, ki mu je bil namenjen počitek ravno za to tekmo. Se zgodi. Gremo naprej, take tekme so res redke...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 3. februar 2008, 19:19:52

Fak kok ste občutljivi :roll:
Obnašate se k da bi reku da Scholes ni legenda kluba in da sploh ne zna igrt fuzbala. A prčakujete pohvale če slabo igra??
Sej je že velik naredu za ta klub in to močno spoštujem, sam jebiga, včer je igrou slabo. Pa nj bo legenda al pa ne.
Res je da sm ga mogoče mal preveč izpostavu, sam jst od njega kot veznega igralca, pa igralca s tolk izkušnjami, prčakujem da bo znou ekipo potegnt za sabo.
To mu pač učeri ni ratal in to sm hotu povedat.
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. februar 2008, 20:08:17

No če je kdo prebral moj zadnji post, v njem nisem direktno kurcal igralcev, ampak sem svojo jezo stresel na trenerja. Tud nekaj postov nad mojim je Anderson#8 povedal enako. Na tej tekmi ga niso tako pokronali igralci kot Alex. Jasno mi je da ne Scholes, ne Giggs nista več stara 20 let, da bi špilala vse tekme na vrhunskem nivoju, vraga na tej tekmi se je še Ronaldu zalomilo, ampak Alex jih je postavil v igro in iz tega se mi zdi da so naredili največ kar so bili ta trenutek sposobni.

Če bi začel s postavo, s katero je končal, ga ni vraga da bi se tekma verjetno končala v naš prid.

Je pa res da tudi mene že skrbi forma Rooneya, pobu ne gre in ne gre, gotovo nad seboj trpi strašen pritisk, najprej ga je na kolena spravil Ronaldo, sedaj mu jih pa nalaga še Tevez.... Ne me spljuvat, vendar se mi zdi da bi res rabil tekmo počitka, ali pa čudežni hat trick čim prej. Je pa finta v tem da drugega napadalca, ki bi pa roko na srce naredil toliko zmede med nasprotnikovimi branilci kot jo naredita Ronster in Tevez težko najti na naši klopi, tako da bo treba potrpet (spet pametna politika kluba, da napadačev ne rabmo, pa vejo da je Saha krhek ko kristal in da bi rabl kako menjavo več....)

Nočem bit črnogled, samo že nekaj sezon zapored nas od vrhunskih rezultatov v evropi oddaljijo poškodbe in kartoni, saj je okostje ekipe 11-13 igralcev, od teh pa v napadu nimamo dostojne menjave, tako da upam da se letos izmažemo in poberemo kako krono :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov

cron