EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 23. marec 2008, 16:54:26

LFCfan je napisal:Pepe Reina, ki je neki boksu v zrak ves cajt.



Pepe Reina vas je rešu petarde :lol:
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 23. marec 2008, 16:55:43

Vsa čast, lepo napisano LFCfan.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 23. marec 2008, 16:59:21

Pepe je mel nekaj flashov, samo po drugi strani je rešel kar nekaj zadetkov...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 23. marec 2008, 17:02:12

Fantastična predstava ... če gremo po vrsti ...

Van der Sar odličen, vidi se kako dobro igra z nogami (sploh tista podaja Rooneyu čez 80 metrov) ... obramba tudi brezhibna ... Brown strelec, tudi drugače odličen ... potem Evra konstantno dober, Vidić isto, Rio pa vsaj zame igralec tekme ... kar smešno je, kako z lahkoto opravi z kakšno tesno situacijo, kako hitro najde rešitev, zdelo se mi je da se ob pokrivanju Torresa danes sploh ni utrudil ... v bistvu je on naš kapetan (pač brez traku) :)

Sredina igrišča ... spet nimamo pripomb, v prvem polčasu (ko je še bilo 11 na 11) se je videlo, kako dobri podajalci so naši vezisti ... ne znam poiskati slovenske besede, ki bi opisala to igro ... v angleščini se temu reče "outpassed" ;) v bistvu smo držali kontrolo nad igro s hitrimi, natančnimi podajami, nihče ni soliral, vsi so se odkrivali ... res, masterpiece :)

Napadalni trojec Rooney, Ronaldo, Giggs ... vsi so odigrali dobro, morda še najmanj Giggs, za katerega se pač moramo sprijazniti da ni več v najboljših nogometnih letih, vendar nam še vedno k uspehu ekipe prinese OGROMNO s svojimi izkušnjami in mirnostjo ... o Rooneyu in Ronaldu ne bi izgubljal besed ... :)

P.S.: rezultata sem vesel tudi zato, ker sem odprl temo ... ;)
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Taki dne 23. marec 2008, 17:05:02

and from now on ti odpiras teme za tekme :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a laki dne 23. marec 2008, 17:10:01

Moje mnenje je tako, da če ne bi imel Reine bi blo odločeno vse skup že veliko prej! Bl vas je rešvou kot pa vam delu kaj slabga! Edina napaka je bila pri drugem golu, golu Ronalda, ko je zgrešil žogo! Tudi končni rezultat bi mogoče bil višji, tako da se raje vprašite kaj je počela vaša zadnja vrsta... trenirala plavanje na travi!;) Nemogoče je zmagat tekmo s takim lovljenjem v offsajde! Tako da Gerrard nima kaj tu pomagat... še manj pa Torres! Pa kaj ste pričakovali! Takoj ko je blo potrjeno, da je Rio pripravljen bi lahko z malo zdrave pameti vedeli, da mali razen kakšnega grozno neverjtnega prebliska nima šans prebit centra... to lahko dela drugim ekipam, k mu še žoge podajajo k se ga ustrašjo, ne pa najboljšima branilcama ta hip na svetu (vsaj po mojem mnenju in mnenju večine strokovnjakov)! Vsi so dobro odigral danes, samo kaj so pa obrambni delal dans... predvsem Rio! Enkratno!
Uporabniški avatar
laki
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:02:47

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. marec 2008, 17:17:47

Če je to Unitedovo darilo navijačev za Veliko noč... Je to najlepše darilo kaj sem jih dobo za Veliko noč v zadnjih letih. Fantastična zmaga, ki bi lahko bila dostiiiiiiii višja in lahko bi naredili Loserpoolu tako sramoto da se ne bi več nikoli izkopali iz nje. Vendar je 3:0 IZJEMNO in sem zeloooooo zadovoljen. Rdeč karton je spremenil samo to da smo še bolj narekovali tempo kajti že pred kartonom smo bili dosti boljši. Potem pa se je začelo... Šanse take da sem si skoraj glavo vstran odtrgal. Rooney,Ronaldo,Anderson,Rooney.... Ronaldo je bil čisto zmeden ko je zgrešil neverjetno šanso ker revež ni vedo da ni blo offsida... Samo je pa res rekordno hitro popravo kao napako. Izjemen je v igri z glavo, Nani fantastičen cross. Rooney no ja zgrešil si hat trick... vendar si 2x podal za gol in to je odlično. Nani :?: Jaz ne vem kaj je s tem človekom :D 1x odigra slabo, ima slabe kote in podaje... Pride proti Liverpoolu v igro pa navduši vse povprek... Izjemno izveden kot na Ronalda. Fantastičen sprejem žoge in potem zaključek o katerem lahko vsak napadalec samo sanja. Vrgel Arbeloo in Škrtela kot 2 bedaka iz igre, in izjemno zaključil. Liverpool je bil nadigran v vseh elementih najlepše igre na svetu, pred in po kartonu. United je pokazal da igra fantastičen nogomet, najlepšega na otoku. Delat primerjave s kom drugim je ABSURD. United je RAZBIL, UNIČIL Liverpool in popolnoma zasluženo vodi pred zasledovalci. Da ocenim igralce.

Van Der Sar: 7 ( Dam ti 7 ker nisi nič zajebal in ker nisi imel nič dela zadaj. :D )
Brown: 8 ( Hvala ti za gol. Si imel nekaj prebliskov vendar Torres in Babel sta te preveč izigrala za več ampak odlično)
Rio: 8 ( Ni te bilo, pokazal si da si trenutno najboljši branilec Anglije kljub temu da ne igraš. Torres :?: :?: )
Vida: 8 ( Podobno kot Rio za mene Number 2 na svetu. Ostali kao napadalci in napadalni vezisti KJE??? :?: )
Evra: 7/8 ( Bilo je veliko igranje na tebe, naredil si napako ali 2. Igral si kot vedno konstantno zelo dobro /odlično)
Ronaldo: 9 ( Podajal veliko, dal gol imel še tisto šanso vendar si potem popravil hitro. Prosti si dobro izvedo žal ni bil gol)
Giggs: 6( V prvem polčasu 3x-4x izgubil žogo, podaje so bile tako tako. Imel nekaj lepih akcij v drugem polčasu.. Najbolj neviden)
Carrick: 9 ( Simpli the best na sredini. Ni ga bilo ne vem kako dolgo, igral je IZJEMNO, pokrado vse kaj češ, podajal izjemno, miren izgubil redko kako žogo če sploh, FANTASTIČEN.)
Anderson: 9 ( Moj Anderson. Vem bote komentirali mogoče zakaj tako visoko. Briga me. Navdušo me je znova. :shock: Kaka podaja do Rooneya, laufal ko tele, podrl Gerrarda je reko vstani se in ne simuliraj verjetno. Podajal super, škoda znova je bil blizu zadetka, eden najboljših posameznikov, Tam ko je Babel preigral Brown je prišel dobesedno iz sredine nazaj komentator na HTV : Pogledajte od kuda je došal Anderson in blokiral strel. Redko kakšna napaka dobesedno IZJEMNO. On je igralec za take derbije in tekme.
Scholes: 8/9 ( Pardon če sem te v tej sezoni popljuval. Danes si odigral partijo leta, in bil izvrsten. Podaje super včasih malo preveč čakal vendar bmk. Dokazal si da ena največjih legend Uniteda in da boš še dolgo v Unitedu. Da ne bi kje reko za 2 leti pa grem :evil: . Pardon še 1x)
Rooney: 8 ( Zakaj toliko fališ? Tako izjemen napadalec, hiter, močen, z voljo odkrivaš se, vse prepozicije za napadalca imaš podaje izjemne. Ko pa prideš pred gol pa kot da stisneš rep med nogo pa zajebeš. Tolikokrat v sezoni si imel šanso 1 na 1 veliko šans koliko si jih zajebal. Žal mi je da je tako. Vendar moraš popravit realizacijo. Če bi dal 2 gola dans bi ti dal 10, samo zaradi teh prekletih šans maš 8.)
Tevez: 7 ( Prišel mel šanso, podajal dosti, lepo nastavil CR z prsmi... Viden vendar škoda danes nisi igral veliko.)
Nani: 9 ( Glede na to da je igral kolko 15 min... Podaja in gol, nič driblal, mel še 2 lepa crossa, se odkrival, IZJEMNO za 15 min. Ti dam kar 9. Zaslužiš si.)

Napisal sem da bo najmanj 2:0 in rezerva Tevez za 3:0 strelce zmoto... Score zadel.

UNITED!!!!!!!


P.S: Hvala za darilo. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 23. marec 2008, 17:22:06

martin7 je napisal:jst pa čist miren, kot da igramo proti Fulhamu...pričakujem lahko zmago..takšen filing imam...



laaaaganini!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Omč dne 23. marec 2008, 17:49:25

Anderson#8 je napisal:Rooney: 8 ( Zakaj toliko fališ? Tako izjemen napadalec, hiter, močen, z voljo odkrivaš se, vse prepozicije za napadalca imaš podaje izjemne. Ko pa prideš pred gol pa kot da stisneš rep med nogo pa zajebeš. Tolikokrat v sezoni si imel šanso 1 na 1 veliko šans koliko si jih zajebal. Žal mi je da je tako. Vendar moraš popravit realizacijo. Če bi dal 2 gola dans bi ti dal 10, samo zaradi teh prekletih šans maš 8.)


Ti tamau...se bova midva mogla mal dol usest pa mal podebatirat da nikol in to čist NIKOL ne smeš pluvat čez Rooneya! O tekmi ste že vsi povedal velik ane tko da o tem nimam kj za povedat. Fantastično! Igralec tekme...? Manchester United! Dons so pokazal da znajo igrat kot celota. Vsi so se branil, vsi so napadal. Še to za LFCfana. Težko zmagaš tekmo, če maš posest žoge 30% :twisted:

Feed the Scousers, let them know it's easter time!

Manchester United > Loserpool
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. marec 2008, 17:51:19

SeekK je napisal:Mam nekako občutek, da bi znal Nani precej problemov povzročit za njih, ko bo prišel v igro (predvidevam da ne bo začel). Nekaj mi pravi :D


:twisted:


Kritiziranje igralcev po takili tekmi se mi pa zdi precej nesmiselno...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a raven dne 23. marec 2008, 17:57:00

Anderson#8 je napisal:Izjemno izveden kot na Ronalda. Fantastičen sprejem žoge in potem zaključek o katerem lahko vsak napadalec samo sanja. Vrgel Arbeloo in Škrtela kot 2 bedaka iz igre, in izjemno zaključil.

Xabi je bil odgovoren za CRja, ampak ga je po parih metrih kr pustu.

O tekmi....
Pesda, ne vem kak nej začnem. Zaslužena zmaga, to morm rečt. Score pošten, ali ne, je za debatirat, a kar je danes Pool pokazu, je tudi score pravičen. Vid se iz Plutona, da brez Aggerja obramba Poola plava 200m kravl nonstop.
Za poraz Poola je IMO tudi kriv dost Rafa. Dokaj boječa postavitev, ne vem no, Torres sam v napadu, pa še to se je prevečkrat za njegov stil igre vrnil v obrambo, da je mel Pool vseh 11 na svoji polovici, mu ne paše. Kuyt iatk ne vem, kaj sploh dela na igrišu, kak Harry bi bil 100x bolši. No po drugi strani, pa tud razumem Rafo, da ni šel brezglavo napadat Uniteda na Oldu. Kdo pa je tok nor, da bi šel to delat. Računal je, da bo z Xabijem in Maschem pošlihtal sredino, ampak mu ni ratalo. Dodaj še Gerrarda totalno izgublenga, brez kril, pa je to kar je blo.
Pr Unitedu sem pričakoval tako postavitev. OK, mogoče brez Andersona, ampak z Hargijem in bi bil Scholes bolj naprej, ampak je Anderson sedaj veliko bolši v napadalnem smilsu kot bakreni. Giggs tih, CR vsaj 1x zadel proti top ekipi, ter tudi se mi zdi, da je mentalno na visoki ravni, da ne gleda sam proti golu, ampak tudi ostale igralce. Rooney stroj, ampak počas bo treba dat kak gol. Sam na Ronalda se zanašat ni zdravo. Menjavi dobro, lep gol Nanija in čimprej gif salte prosm! Obramba na visokem nivoju. Brown celo zadel, nikol si nism mislu, da bo on kak gol dal. Prej Evra, ki je več cajta pred nasprotnikom. Centralca pošlihtala vse. VDS pa brez dela. Uglavnem, vsi si zaslužijo pohvale, sploh sredinski trio.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. marec 2008, 18:09:58

Ti tamau...se bova midva mogla mal dol usest pa mal podebatirat da nikol in to čist NIKOL ne smeš pluvat čez Rooneya!


Nisem ga pljuval sem vedo da se bo en našel da bo me napado. Napisal sem vse kaj je ON. On je za mene KLASA. On bo sigurno še 10 let tu upam da do konca. On je za mene najboljši napadalec na svetu. Naredi vse za soigralce bori se kot največji WARRIOR, Gladiator kaj češ... Ampak da ne zadene iz tolkih šans da je bil 3x sam pred Reino pa tud ni ok. Kolko šans je on že letos zgrešo. Da se ne spomnim Lyona,Derbyja.... Polno šans 1 na 1. Kot je rekel raven, ne moremo se vedno na CR zanašat. Rooney more že začet zadevat samo tako bom lahko miren. Če bi bil jaz SAF... Bi dal Rooneyu poseben trening, situacij 1 na 1. NIč druga ne potrebuje ker je Rooney naravnost popoln. Nikoli ne bom pljuval čez njega, vendar tolikokrat ne more zgrešit. Tudi Ronaldo je samo je dal gol. Tudi Tevez je ampak tisto je bila težka situacija, pri Ronaldu pa je revež 2x mislil da je offside. Rooney pa je imel lepe šanse in ni znal izkoristit to me jezi. Podaje so izjemne vsee samo da realizacijo popravi pa bo dobesedno POPOLN! ;)

P.S: Upam da se ne boma rabla pogovorit :oops: :?
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 23. marec 2008, 18:46:11

LFCfan je napisal:Če sem odkrit, sem nekaj takega pričakoval danes. No, vbistvu sem pričakoval 2-0 za vas, ampak, na mojo grozo, je bilo 3-0. Kakorkoli že, spet smo vam, tako kot lansko leto, podarili naslov prvaka. To je jasno. Enostavno vam naši nogometaši (po)kažejo preveč spoštovanja in se popolnoma userjejo.

Trije glavni krivci za poraz Liverpoola pa so:

Javier Mascherano, ki je od prejetega prvega rumenega kartona skoz težil sodniku in je bilo jasno, da bo slej ali prej izključen;
Steven Gerrard, ki kot nek "kapetan" ni umiril Mascherana in ga pustil, da se non-stop kurči na sodnika (čeprav je tud sodnik po mojem mnenju mal zgubu glavo, k je pokazu druzga rumenga)
Pepe Reina, ki je neki boksu v zrak ves cajt.

Jebat ga, tako pač je. Brez kril nima Liverpool kej sanjat o naslovu prvaka al pa vsaj o uvrstitvi med prve tri. Ko pa Benitez potem začne (ko lovimo rezultat) menjat napadalce z branilci, je pa že jasno kam pljuje barka.

Še enkrat čestitke. Ste najboljša ekipa v Premiershipu. Vseeno upam, da je prvak Arsenal (pač vas ne maram, jebat ga:)), ampak če boste vi, ste si to zaslužil.

JOJ, kok sm ponosa požrl zdele. :cry:


LFC fan.. Vsaka čast za ta post :) Malo je takih navijačev, ki znajo priznat, da je pač njihov rival bil danes boljši.. Upam, da se nekateri kaj naučite iz tega ;) Danes je res blo užitek gledat tole predstavo naših :) Posebej ql mi je blo gledat Scholesa, ki je spet začel kazati stare predstave.. Danes je res odigral super.. Natančne podaje, brez napak in ko je imel žogo v nogah sem bil čisto miren.. Drugače pa si danes čisto vsi zaslužijo visoke ocene.. Tud obramba je odlično opravila svoje delo in ni dala dihat Torresu.. Mislim pa da smo vsi enakega mnenja, da se je danes tekma dobila na sredini igrišča :)
Zadnjič spremenil Robierto, dne 23. marec 2008, 18:49:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Omč dne 23. marec 2008, 18:48:41

Ah kje..s to je blo bl za šalo rečen...glede Rooneya pa mislm, da je že naveličan tkole nasprotnike poniževat, pa raj mal bl podaja pa tkole strelja. Verjamem, da ko bo treba bo naredil tisto kar mora napadalec naredit.Zadet za zmago. Pravjo da že dolgo časa ni zadel...pa sej mu niti ni treba, sej zmagujejo.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. marec 2008, 18:55:21

No jest bom mau pokritizirov.
Mal je dons izstopov Ronaldo, pač je bla spet velka tekma in mu skor nč ni šlo. Je pa v zadnjih nekaj mescih edin nevaren pri prekinitvah - Vida se je precej zapustu v tem segmentu.
Ja pa realizacija spet porazna - Rooney dve 100% (sam pred Reino), Ronaldo tri (tud trikrat sam ena na ena). Treba bo dajat gole. Niso vse ekip tko slabe kot Pool. Še dva Mascerana bi lah mel, pa ne bi nč pomagal. Kmal se mi bojo skor tko smil`l kt Derby. Rio je pa nasledni B. Moore.
Ja pa Scum je pršu na svoj račun - bravo Brown.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a žiga dne 23. marec 2008, 19:40:24

Ja jes bom tut mal pokomenteru to tekmo:)
Dons smo pokazal lekcijo liverpooluXD... realizacija je pa porazna!!!!! Dons bi lohk zamgal še za par golov več!!!! Ferdinand je odigrou odlično, zadnja linija je bila nasplošno ODLIČNA, tut vezna linija dobra, Rooney bo mogel začet dajet gole na samo podajat:)......Kar se pa tiče Liverpoola pa mislm da je celotna ekipa igrala slabo. NA NAŠO SREČO :D Za Mascherana pa nimam komentarja, prou iskal je rdeč karton in ga zasluženo dobil:D

UNITED!!!!!!!!!!!!!!!
Zadnjič spremenil žiga, dne 24. marec 2008, 15:26:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
žiga
What is OT?
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 21. marec 2008, 21:08:24
Kraj: Kamnik

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. marec 2008, 20:16:45

Scum4ever ma da nosi dres od Browna cel teden zdej :lol:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 23. marec 2008, 20:20:00

Nisem do zdaj mogel do računalnika... Odlična tekma, prav tako ta drugi derbi med Chelseajem in Arsenalom.
Razbili smo Liverpool, Ronaldo spet zadel, prednsot na vrhu 5 točk...

GREAT :D :D :D :D :D
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. marec 2008, 20:21:59

Mascherano si je vedno želel igrati za Red Devilse. Danes je odigral prvo tekmo za vrage.

Sicer pa zelo dobra igra. Pred njihov gol smo prihajali kot za šalo, zajebali smo 6 naštetih 100% priložnosti(Rooney, Ronaldo, Tevez), kar je skoraj da že neverjetno ratalo zadnje tekme. Sicer jebiga, danes se ni za sekirat zarad tega, ampak mene to že mal skrbi. Obramba je bila fenomenalna. Mogoče samo da je enkrat Babel prišel mimo kateregakoli našega branilca, vse ostalo pa je bilo perfektno. Na sredini smo tudi dominirali. Gerrard kot sem predvideval preveč zadaj, tako da od njega spet ni bilo nič. Alonsa jaz itak nikol ne vidim da igra, Kuyta pa isto. Kva je Benitezu da njega igra, enako kot bi že začel z igralcem manj. OK, zarad tega se nam sekiral. Scholes in Carrick sta lepo umirila sredino, morda bi Scholes lahko malo hitreje oddajal žogo, ker so ga na začetku res na knap pokrivali. Anderson je tudi lepo nekako povezoval sredino in napad, nekaj lepih podaj. Edina graja na njegov račun je ta, da je dvakrat prehitro ustrelil proti golu, ko bi lahko malo še zadržal žogo in premišljeno ustrelil proti vratom. But He's young and learnin :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 31. krog: Manchester United - Liverpool; 23. 3. ob 14.30

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. marec 2008, 20:28:22

Fluid je napisal:Mogoče samo da je enkrat Babel prišel mimo kateregakoli našega branilca, vse ostalo pa je bilo perfektno


Pri Bablu je kar smešno, kako ne zna z levo nogo totalno nič...in Brownu je bilo pravilno naročeno, da ga ne sme spuščat v sredino, kjer bi on lahko streljal, ker desnico ma ubitačno, to je treba priznat. Sicer je enkrat potem totalno poceni spustil Babla po boku, ampak bi Babel skor sam sebe poškodoval, ko je dajal predložek z levo :mrgreen:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost